Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

tuleltem a vizsgakat :) <br>kivancsi vagyok, hogy muzsikal majd Tyson ezen a meccsen. remelem, hogy gatyaba raztak, mert felert egy KO-val latni ot a padlon (ismet). mint mikor ledol a balvany. remelem, osszeszedi magat, mert ha nem, meg sem merem majd nezni az LL elleni visszavagojat. :)
bandi
-----------------
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Tudjátok magyar csatorna leadja-e a meccset? ???
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Ugy tunik a Premiere TV is szepen lassan atter a PayPerView -ra ...<br><br>A Tyson mecs mindossze 15 € -ba kerul. <br><br>(Amilyen marha vagyok ki fogom fizetni...)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Botha ellen gyengenek tunt Etienne.Szerintem is Tyson WI 5
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

(Adam szerintem ennek nyissunk egy új topikot (Boksz és erõszak?), mert egyrészt megér annyit (nem kell az álszemérem :)), másrészt nem túl szerencsés, ha pont a Tyson topikba kerül ez a tanulságos kis összeállítás. Azt is sugallhatja, hogy ugyanaz a hibás beidegzõdés dolgozott benned, amit a Bayern-Klicsko helyzetben kifogásoltál. A kérdéseimet majd én is törlöm és átkopizom, ha esetleg megnyitod.)<br><br>Kérdéseim:<br>-az erõszakot általában a családon belüli erõszakként értelmezed, vagy azzal hozod párba. Miért? Errõl vannak statisztikai adataid vagy valami más miatt kiemelt terület ez?<br>-ha nem lehet differenciálni intelligencia alapján a bokszolók között és a családon belüli erõszak gyakoribb a magasan kvalifikáltak között, akkor az is lehet, hogy a bokszoló professzorok verik leggyakrabban az asszonyt? ;D Na jó, ez poén akart lenni és ezzel csak annyit akartam mondani, hogy a fentiekbõl az nem következik, hogy az ökölvívók nem agresszív emberek (persze az ellenkezõje sem).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én nagyon meglepödnék ha a 3. menetig eltartana a meccs. Ettiene álla sem arról hires, hogy nagyon birja az ütést és nagyon bizom abban is, hogy Mike - ahogy a hirekben is olvasni - felkészül.<br>Tyson WKO 1-2
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

Õ sincs még topikosítva az új fórumban és nemsokára itt a visszatérõ meccse Clifford Etienne ellen. Szerintem kiüti õt (mármint Etiennet) legkésöbb az 5.-6. menet környékén. Mit gondoltok ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY