Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=Timi link=board=profiboksz;num=1043422887;start=330#330 date=08/25/04 » 14:34:03]Sziasztok!<br>Tudja-e valaki Tyson autogram címét, bármilyen elérhetõségét? Elõre is nagyon szépen köszönöm! :-*[/quote]<br><br>Apatejet biztos szivesebben ad  ::)
В Советском Союзе нет секса, только любов!
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: TKO »

Tyson nem fog autogramot adni, ugyanis nem tud írni :)<br>Vagy max kapsz három darab x -et :)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: admin »

Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

En se vagyok orvos, de terdszallag szakadas iszonyatos. A sajat peldambol beszelek. Nekem "csak" terdszallag huzodasom volt gyerekkoromba, es kb. egy tized masodpercel a baleset utan mozdulni se tudtam arra a terdre, irtoztatoan fajt. A szervezet azon nyomban leblokkol, nem engedi hogy mozgasd azt a testreszt, nehogy meg tobb kart okozz. A szervezet rettenetesen okos. Nem tudom igaz-e ez a szakadas es hogy Mike-ben ez hogy ment vegbe. Na mindegy, vegul is o vasbol van.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1043422887;start=315#326 date=08/02/04 ť 15:33:33]Tysont térdsérülés hátráltatta Williams ellen<br>  <br>Van már magyarázat Mike Tyson meglepetésszerű vereségére, amit szombatra virradóra szenvedett el Louisville-ben a brit Danny Williamstől. Ami a mérkőzés közben is feltűnő volt - mármint, hogy az első menet végén megsérült a bal térde -, azt egy utólagos MRI (mágneses rezonanciavizsgálat) beigazolta: a 38 éves bokszoló bal térdében elszakadt a keresztszalag és a porc, ezért nem tudott erőt adni jobbkezes ütéseibe. <br> <br>http://www.origo.hu/sport/egyeni/boksz/ ... ysont.html[/quote]<br><br>Így azért más a helyzet,bár ezt a hírt már közvetlenül a meccs után is lehetett hallani,csak nem volt biztos.<br>Bennem azért van egy kis kétkedés Tyson valós formáját illetően.Csak az zavar,hogy Roach határozottan állította a meccs előtt,hogy Vas Miska nagyon jó formában van.Őt pedig eddig még nem nagyon hallottam ilyen téren a levegőbe beszélni,bár hát ő is ember,és így persze hogy elfogult a védencével szemben.<br>Kiváncsian várom a folytatást,szerintem még látjuk a ringben Tysont,már csak a tartozásai miatt is.Viszont azt ezek után nehéz lenne megjósolni,hogy milyen eredménnyel. ???<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

Tysont térdsérülés hátráltatta Williams ellen<br>  <br>Van már magyarázat Mike Tyson meglepetésszerû vereségére, amit szombatra virradóra szenvedett el Louisville-ben a brit Danny Williamstõl. Ami a mérkõzés közben is feltûnõ volt - mármint, hogy az elsõ menet végén megsérült a bal térde -, azt egy utólagos MRI (mágneses rezonanciavizsgálat) beigazolta: a 38 éves bokszoló bal térdében elszakadt a keresztszalag és a porc, ezért nem tudott erõt adni jobbkezes ütéseibe. <br> <br>http://www.origo.hu/sport/egyeni/boksz/ ... ysont.html
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
egyenes

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Bumbum rálátott a lényegre. ;)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=D-guy link=board=profiboksz;num=1043422887;start=315#323 date=08/01/04 ť 12:35:54]Mintha pont az lett volna a legutóbbi hír, hogy Bob Arum visszavonta az ajánlatot.[/quote]<br><br>Akkor itt pörögnek az események, talán pár nap múlva kiderül, hogy hogyan is tovább... :)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Mintha pont az lett volna a legutóbbi hír, hogy Bob Arum visszavonta az ajánlatot.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

A hírek szerint, Tyson térdszallag szakadást szenvedett a mérkőzés első menetének végén (ez enyhítő körülmény lehet a számára), de érdekes, hogy azon kívül hogy egy pillanatra odakapott, ez nem igazán látszódott meg rajta. Hát, nem tudom, nem vagyok orvos, de ha így van, akkor elég jól bírta, hisz a mérkőzés végén mikor elvonult szinte még csak nem is sántított (és éppen egy mentő mellett bandukolt el :)), pedig akkora már egy szallagszakadás kellene, hogy meglehetősen fájjon :) (gondolom én) * időközben egy másik fórumon megkaptam a választ, ami eloszlatta a kétségeimet azzal a térdszallagszakadással kapcsolatban.<br>Bob Arum állítólag 4 mérkőzésért 100 milliót kínált fel neki a folytatásra, Mike még nem döntött, de van egy olyan érzésem, hogy ezt nem fogja kihagyni és folytatja (márpedig ha a 100 milkóból levonjuk a 30-as tartozását, marad még neki jócskán és akár gazdag emberként vonulhat vissza. Az, hogy a 4 mecsből hányat nyer, vagy veszít, szinte már lényegtelen. A szurkolók még mindig kíváncsiak rá)...ezt a botlást pedig tudjuk be annak a fránya térdszallagnak... ;)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

http://www.fightnews.com/702.htm<br><br>Tyson tore a ligament!<br><br>July 31, 2004 <br><br>Photos: Eric Williams <br><br>It was confirmed today by MRI that Mike Tyson suffered a complex tear of the lateral meniscus in his left knee during his KO4 loss to Danny Williams. Tyson arrived at the airport today in Louisville in a wheelchair with a cast on his leg. He is expected to have surgery on the knee when he arrives back in Phoenix. Iron Mike tore the ligament in the first round of last night's bout which hampered the leverage on his punches. It is not known when or if the 38-year-old Tyson will continue his comeback, but promoter Bob Arum told AP that a four-fight $100 million deal he had planned to offer is now off the table.<br>
bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Uraim, döbbenet, szóhoz sem jutok :(<br>Legalább Morales ismét igazolta, hogy nem véletlenül van ott, ahol. Ideálisnak tűnik neki ez a súlycsoport. Itt már semmi esélye nem lenne Barrerának vagy akár PacMannek :) (legalábbis remélem, mert lehet, hogy kifordulnék magamból, ha Moralest is kiütnék (Jones és Tyson után))<br>Tyson helyében visszavonulnék. Valami könyvet adnék ki, esetleg valami showműsorba szállnék be, de nem törném össze még jobban a rajongóim szívét.  :-/
bandi
-----------------
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Laslie »

The-Flying-Finn
Reménység
HozzászólásokCOLON 59
CsatlakozottCOLON 2003-10-07 08:35:47
Tartózkodási helyCOLON Treviso, Olaszorszag

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: The-Flying-Finn »

Hat sajnos Tyson boksz karrierje meg boven a Lewis meccs elott fejezodott be.<br>Most mar CSAK a penzert lep ringbe, gyoz vagy veszit az neki mar teljesen mindegy.Nem volt rossz kondiban, csak mar a teste nem alkalmas erre a sportra, ereje nincs, a gyorsasaga max 1-2 menetig tartja fent, par menet alatt nem kap mar levegot.<br>Nekem soha nem volt szimpatikus Iron Mike de ma reggel neki szurkoltam, mert szerintem ez a nehezsuly nagyon szegeny Lewis e Tyson nelkul.<br>Amugy izgalmas jo meccs volt, ha forditva vegzodott volna meg jobb lett volna.Szerintem meg fogjuk ujra latni, de csak azert mert meg van meg tobb mint 20-30 millio dollar adossaga.
Non mollare mai
Bumbum
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2004-05-10 10:01:00

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Bumbum »

Mike Tyson beteg. Lelkileg, de már a testi betegség jelei is mutatkoznak. Mert aki lelkileg beteg, előb utóbb beteg lesz testileg is. Egyelőre csak annyiban, hogy nehezebben terhelhető, nem tudja már elvégezni a szükséges edzésmunkát.<br><br>Kudarcok, botrányok, börtön, adósság...<br><br>Ezt ép lélekkel is nehéz feldolgozni, nemhogy Tysonéval... <br><br>Magányosan, mélyre süllyedve fogja végezni, mint - sajnos - nem egy olyan ökölvívó, aki valaha sztár volt.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1043422887;start=315#325 date=07/31/04 ť 15:50:06]Szerintem az egyetlen járható út leszervezni egy visszavágót Williams-szel, és megmutatni, hogy ez csak véletlen "kicsúszás" volt...[/quote]<br><br>Csak az a probléma, hogy egy ilyen kaliberű ellenfelet max. 2 meneten belül darabokra kellett volna, hogy tépje. Erre nincs mentség!!! Roach szerint és Tyson szerint is a felkészülése rendben volt. (mi lett volna, ha kevésbé sikerül?) Egy esetleges visszavágóba ugyanúgy benne lehet ugyanez az eredmény is...már régen vissza kellett volna, hogy vonuljon. Williams ettől függetlenül csak egy nagydarab, jó ütő, de közepes bokszoló... ezt, elég sz@r leírni, de úgytűnik, hogy ma már Mike Tyson győzelmét egy középkategóriás bunyós ellen sem lehet biztosan borítékolni...
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: greg »

Naggyon durva ez az egész! Ezt senki nem gondolta volna. Úgy látszik, McBride is elég lett volna a kezdetekhez. Jó, hogy nem Vitalijt kapta egybõl.  <br><br>Szerintem az egyetlen járható út leszervezni egy visszavágót Williams-szel, és megmutatni, hogy ez csak véletlen "kicsúszás" volt...
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: dp »

Sajnálom Tysont.Egy sorozatos jó szerepléssel igazán feédobhatta volna a nehézsúlyt!Tényleg elégg lett volna neki kezdésként McBridge!Ebben greggel nagyon egyetértek!<br>De én még egy esélyt adnék neki.<br>Meglátjuk mi lesz.
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: ppal »

Hát ez most betett nekem :( Ezt a D. Williams-t SSS is kiütötte. Hova tűnt Iron Mike ütőereje? A kondiról nem is beszélek. Először Holly, most Tyson.  :'(
BUTTON_POST_REPLY