Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Az Etienne KO egy sima Tyson féle jobbhorog volt, méghozzá közel Mike testéhez, ami csak fokozza az ütés erejét. Csak annyit mondok: Clifford örülhet, hogy nem tört ki mind a két lába, és nem vált egész életére nyomorékká attól az eséstől. Ezzel együtt nem sok minden derült ki Tyson jelenlegi formájáról, és ha most kerülne megrendezésre egy Lewis II, szerintem simán kikapna.<br><br>leibigab!<br><br>
leibigab írtaCOLONVéleményem szerint Lewis egyáltalán nem félt Tyson-tól, ha így lett volna, ki sem állt volna ellene.
<br><br>Szerinted LL nem félt Tysontól? Nézd meg az arcát, amikor bejön. Amikor láttam, azt hittem, a ringig sem fog elmenni, ott rogy holtan össze. Boxolót így még nem láttam félni, mint LL-t azon a meccsen. Nézd meg a mozdulatait az első menetekben. Bele lehet magyarázni, hogy óvatosság,  de én inkább félelemnek hívnám.<br><br>
<br>Tyson ellen, (csúcskorában is) az ellenfelek pont azért is veszítettek, mert már eleve megijedtek tőle. (de, akik nem féltek tőle, sőt, visszatámadtak  azok ellen Tyson már gondban volt. Tyson ha egy kemény agresszióval találkozik, aminél neki kell hátrálnia, akkor tehetetlen. Ezt Buster, Ruddock, Holy és Lewis már megmutatta."Hátrafelé" nem tud bokszolni.)
<br><br>Én úgy vélem, Tyson az a boxoló, akinek a pályafutását tökéletesen két részre lehet osztani. Értem ezt az 1990 előtti és utáni időszakra. A régi meccsein egészen más hozzáállása volt, akkor is, amikor ő kapott ütést, vagy nem tudott ütést bevinni. A Mitch Green elleni meccsen mosolyog, amikor Green-nek sikerül bevinnie néhány ütést. Olyan mosoly ez, amit csak egy tökéletesen elszánt, ereje teljében lévő fiatalember enged meg magának. Amikor tetszik neki a helyzet, és teljesen elemében van, tudja, hogy mit csinál, hogy meddig mehet.<br><br>80-as évek második felének gyengébb felhozatala ide, 90-es évek jobb felhozatala oda, én nagyon kevés harcosról tudom elképzelni, hogy útját tudná állni a fiatal Mike Tysonnak. Megtámogatva Cus-al, Kevin Rooney-val, és a két legügyesebb menedzserrel.<br><br>Még ezen az öreg, kiélt Tysonon is látszik, hogy egy aprólékosan felkészített bokszoló. Minden mozdulata roppant iskolázottságról árulkodik. Egy másik korból ered, amikor még megvoltak a megfelelő emberek,  hogy egy ilyen harcost kiképezzenek. És volt egy olyan tettrekész fiatalember, mint Tyson. Olyan bokszoló ő, amilyet talán soha többé nem fog a hátán hordani a világ. Tyson az utolsó igazi bokszoló.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Khalif<br><br>Ha esetleg, sértő volt amit írtam a fanatikusokkal kapcsolatban, akkor azt most vissza is vontam. Tyson nyert Etienne ellen, tehát akkor most már "el kezdhetünk beszélni" egy várható Tyson V Lewis II.-ről.<br><br>Tyson V Lewis I. <br>Tyson, való igaz, hogy némi súly többlettel lépett szorítóba, de azért a legnagyobb túlzással sem mondanám, hogy kövér volt. Csúcskorában 20 évesen 98kg volt a versenysúlya. Az élettani hatások miatt 30 éves kor környékére ez a súly felment 100-102kg-ra. Ez, azthiszem így normális is. Lewis ellen a súlya 106 kg volt, tehát 4-6kg többlet. Ránézésre ezt a súlyt nem hájban ill. pocakra szedte fel. De, igaz emiatt kissé lassúbb is volt. A gyorsaság megkopása az életkorral előre halad, nem csak a "néhány kiló" plussz súllyal. pl. Holyfield, mikor magára szedett 10 kiló+ izmot, jobb benyomást keltett, mint amikor kisnehézben volt bajnok. De, véleményem szerint a vereségek okát elsősorban nem ebben kell keresni, hanem Tyson gyengeségeiben.<br>Tyson ellen Lewis elég jól mozgott lábon. A hosszú karjaival vagy távoltartotta, vagy közellépett és lefogta, vagy  a vállainál fogva egyszerűen ellökdöste magától. (persze, az első 4 menetben még "ölte" is a meccset a támaszkodásokkal is) Tyson az elején ugyan olyan vehemensen rohamozott, mint általában szokott. Az agresszív támadásaiból 2-3 menet után kénytelen volt visszavenni az agresszióból, hisz ahogy megindult előre Lewis balegyenese fogadta, majd később jöttek a Lewis féle jobbegyenesek, és jobb felütések. Az, igaz, hogy Mike elkedvtelenedett, valószínű azért is, mert az ütéseket inkább kapta mint adta. (A részedről írt "kezelés" alatt nem tudom mit értesz, de a gyógyszeres kezelést a dopping vizsgálat miatt elvethetjük) 1996-ban Frank Bruno ellen 220 font-al lépett a ringbe, ami arra utal, hogy fizikailag top volt, úgytűnt, mentálisan is. A mozgása már már a "régi" Tysont idézte. Kiütéssel nyert is a 3.-ban. A következő meccsen Seldon ellen 219 font és ismét a régi Tyson. Pár hónappal később 222 font-al (az nem kövér) következett Holyfield ellen. Ott jó formában volt, sőt sokan előre lesajnálták Holy-t. Holyfield már a legelején visszavert Tysonnak, általában jobb és balhorgait elengedte, majd ennek lendületéből már közel is lépett Tysonhoz, ahol megintcsak jobban dolgozott mint Tyson vagy egyszerűen lefogta. Avval a Holyfield-el egy jóformában lévő Tyson semmit nem tudott csinálni. A "közelharc" Tysonnak szintén nem az erőssége, mert vagy ő is átkarolja az ellenfelét, vagy elfogadja a fogást. A visszavágon az előző mérkőzés folytatódott, mígnem Mike a "tehetetlenségtől elvesztette" a fejét. Buster Douglas Tyson ellen szintén hasonló taktikával bokszolt mint Lewis, csak talán fürgébb lábmunkával és ő jobban megmozgatta jobbra-balra Tysont, mint Lewis. (Bár, azt hozzá kell tenni, hogy ott Tyson tényleg nem a legjobb formáját mutatta, és a 8. menetben ha a bíró helyesen jár el ki kellett volna számolni Douglast. Azért azt is ismerjük el, hogy azon a meccsen Tyson talán menetet sem nyert, amivel pedig Douglast leütötte, pont ráillett a "Lucky punch" elnevezés.) <br>Tyson, mindent az ütőerejével és az agreszívitásával próbál megoldani. Ami, az esetek nagyrészében működik is, de nem mindenki ellen. Lábmunkája elég gyenge, harcmodort nem tud váltani. Hátrafelé nem tud bokszolni. Ha kizökkentik a ritmusából tehetetlen. (ez is a technikai repertoárhoz tartozna) Pár menet után ha úgy látja, hogy nem tud mit kezdeni az ellenfelével, ráadásul ütéseket kap, elkedvtelenedik és elbizonytalanodik. Végezetül pedig azthiszem, hogy 1986-90 között a nehézsúlyú mezőny gyengébb volt, (de, igaz Tyson miatt nem unalmasabb) mint a 90-es évek közepén, végén, vagy akár ma. Tyson csúcskorában nem találkozott olyan jó bokszolókkal mint Lewis Bowe vagy Holyfield, gyengébb ellenfelekkel szemben azért könnyebb volt villognia. A fent említett hibái csúcskorában is megvoltak, csak olyan képességű bokszolók nem voltak akkor, akik ezt ki is tudták volna használni. Mára, ezek a hibák mellé, gyorsasága és ütésskálája is megkopott. Szemöldöke is elég sérülékeny az utóbbi időben. (persze csak akkor, ha neki is el kell szenvedni néhány ütést) Az ütésállósága és az állóképessége szintén megkérdőjelezhető. (és az csak részletkérdés, hogy az állóképesség hiánya fizikai avagy mentális okok miatt van-e. A lényeg, hogy az 5-6.-menettől szenved) Tysonnak, van, egy a számára idális küzdő távja. Alacsony magassága ellenére ő inkább távolról bokszol jól. Ezt, a nála közel 20cm-rel magasabb Lewis a balegyeneseivel leszerelte, Tyson onnan nem érte el, vagy közel lépett hozzá, ahonnan Tyson már vagy nem tudott ütni, vagy egyszerüen jött a fogás. Ilyenkor, ha Mike nem a saját stílusát bokszolhatja, akkor már csak szenved.<br>Mindezeket figyelembe véve én úgy látom, hogy Lennox Lewis technikailag képzettebb a csúcson lévő Mike Tysonnál is. Valamint, Lewis mindkét KO veresége "lucky punch" volt, amikor pedig nem igazán volt formában ( jó ellenfelekkel szemben), még akkor sem tudott soha senki olyan verést mérni rá, amilyet Tyson már jónéhány alkalommal elszenvedett. <br>Ezekkel nem Tyson nagyságát szerettem volna kisebbíteni, hanem csak megpróbáltam reális maradni.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

45 masodperc alatt nem lehet semmilyen kovetkeztetest levonni Tyson formajarol...bar valoban gyorsabbnak tunt. Egyebkent Lewis ellen is megnyerte az elso menetet. Remelem nem lesz LL-Tyson egyenlore. Tenyleg jobb lenne 2-3 mecsen bemelegiteni Lewisra.
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#6 date=02/24/03 ť 14:25:19]carnivores,<br><br>szeretettel hívom fel figyelmedet etienne lábaira az ütést követően. aki kettőnél több leütést látott már életében, az pontosan tudja, hogy ilyet csak akkor csinál két láb, ha az agy már kikapcsolt. az, hogy kivette a fogvédőjét, az szerintem reflex mozdulat, bár ad némi okot a kétkedésre. az pedig, hogy hamar egyenesbe került, az pont nem jelent semmit sem.<br><br>[/quote]<br><br>Akartam is írni ezt a "láb ügyet" előzőleg merthát sokan azzal jönnek hogy a lábait szanaszét maga alá gyűrte miközben elvágódott,s ez bizonyára a pillantnyi rövidzárlat eredménye.Nem zárnám ki,de egy esést nem mindig lehet kordinálni.Van olyan hogy egy bokszoló elcsúszik a padlón véletlen ,úgy hogy ütés sem érte,és ugyanígy összekuszálódnak a lábai.Láttad Grantet lábadozni a Lewis állasok után többször is?Azok másképp néztek ki.Grant próbált felállni!<br>Igen,a fogvédő kivétele,és a varázsütésszerű regenerálódás ad okot kétkedésre. :-/<br>Abban egyetértek,hogy Etienne nagyon szereti a padlót :D<br>
Lewis4EVER

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Lewis4EVER »

Kedves Bandi78!<br><br>Remelem szivbol hogy Lewis-Tyson2 nem lesz..ha megis lenne a Tyson rajongok sirnanak ismet mert Tyson mar tobb eve nem egy igazi bokszolo(szerintem soha nem volt az...).Mindegy csak annyit meg hogy Lewisnak tul konnyu dolga lenne ismet Tysonnal.  8) <br>Remenykedjunk max egy Tyson-Vitya "volt bokszolok" galajaban.<br><br>udv Zoli <br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Hali Gali link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#8 date=02/24/03 ť 13:39:56]<br><br>Persze lehet, hogy pont rosszkor a rossz helyen stb. találta el.<br>De a "valóságos" kiütést is meg lehet beszélni (félmillióért+ további részletek)<br><br>Nagy cirkusz ![/quote]<br><br>Hali Gali<br><br>Hát ha azt az 1millió $-t nézed amit fixen kapott Etienne teljesen függetlenül a meccs kimenetelétől&időtartamától,és mellette azt nézed hogy a rinocérosznak ez volt a legkényelmesebb megoldás akkor nem is olyan elképzelhetetlen... ::)<br>Akármi is volt,szerintem ha a leütés pillanatában Don King bekiabálta volna a ring sarkából hogy "Rhino kapsz meg egy milliót ha folytatod!!!" gumilabda-szerűen pattant volna fel ;D ;D ;D<br><br><br>
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Arra vagyok kivancsi, mi lenne, ha az elso menetekben Mike egy kicsit magara engedne Lewist, nem ugrana neki mindjart... aztan mondjuk a 3. menet kornyeken hirtelen robbanna... Vagy kitalalnanak valamit, amivel egy kicsit sokkolni tudnak Lewist egy kis idore. Tudjuk, hogy Lewis alla milyen. Sajna Tyson stilusa nagyon kiszamithato, felek, hogy nemigen tud majd meglepetest okozni Lewisnak. Lewis igen sokat fog, talan kicsit ra kene menni az ilyen helyzetek kezelesere is. Vagy bekuldeni Tuat, hogy segitsen kicsit Tysonnak, neki is van elszamolnivaloja Lewissal :))) Egy ilyen meccsre mar kitehetnek a csak 18 even feluli es eros idegzetu nezoinknek ajanljuk tablat :D
bandi
-----------------
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: berti »

Sajna a várakozás, a meccs kitolása ismét Lewisnak kedvez. Az ő stílusának  nem árt annyit az öregedés mint Miskának.  :-/
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Leibigab!<br><br>"A legfanatikusabb Tyson hívőkkel (amit meg is értek) az a probléma, hogy bárki is az ellenfél, ha Tyson győz az első két menetben akkor az a régi Mike volt. Ha viszont esetleg kikap, az fel sem merül, hogy az ellenfél netalántán jobb bokszoló, mint Tyson. A magyarázat: Tyson nem volt formában.  "<br><br>Ha ezt rám is értetted, akkor határozottan visszautasítom!! Sőt:  >:(<br><br>Fanatikus vagyok, de azért igyekszem látni még ettől. Nehogy már elkezd megmagyarázni, hogy Tyson 234.5-tel bemérlegelve Lewis ellen formában volt??<br>Vagy nézd kérlek objektíven és tiszta szemmel a dolgokat, vagy kerüld ezeket a kijelentéseket.<br>Ahogyan eddigi írásaidból számomra kitűnt -legalábbis elvi síkon- eléggé otthon vagy a témában. Így azt gondolom, hogy mindennél jobban kéne tudnod, Mike esetében milyen kritikus a súlya. Láttuk Nielsen ellen 239-cel milyen lassú volt. Most közel volt a számára ideálisnak mondható 222-höz, meg is lett az eredménye. Pontos volt, gyors, és agresszív. Lewis ellen az első menetben támadott ugyan, de az nem EZ volt. Ettől még kikaphatott volna, de bizonyosan nem volt top formában, és vigyorgott a meccs előtt! Kérlek mondj még egy esetet, ahol vigyorog -meccs előtt- mint egy ovis. Szerintem nem volt vele akkor minden kerek, úgy vélem nagyon féltek egy újabb botránytól, ezért kezelték. (ez a magánvéleményem!)<br>Természetesen formában lévőként is ki tud kapni (ld. Holyfield). Amúgy meg B.Douglast megverte, tessék megnézni a leütést, és számolni!<br><br>És ha már itt tartunk SZERINTEM meg egy 87-es Tyson kivégezte volna Lewist! Egyszerűen megölte volna. <br>Lewis mellett -Tyson ellenében- említeni a gyorsaságot, azért valljuk meg nagy merészség. És a technikai képzettség tekintetében sem egyértelmű a dolog, más kérdés, hogy Mike éppen alkalmazza-e amit tud avagy sem. :-/<br><br>Abban egyetértünk, hogy kellene az általad említett nevekből pár ellenfél. De legfőképpen nem is a személyük miatt, hanem, hogy Mike munkában legyen! Nagyon jó volna, ha a környezetében lenne olyan aki valóban jót akar neki, és mondjuk 2 hónap múlva újra ringben látnánk. Ezt nagyon szeretném, és szerintem ez lenne az egyik kulcsa annak, hogy újra bajnok lehessen. <br><br><br>Legjobbakat!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: gallien »

carnivores,<br><br>szeretettel hívom fel figyelmedet etienne lábaira az ütést követően. aki kettőnél több leütést látott már életében, az pontosan tudja, hogy ilyet csak akkor csinál két láb, ha az agy már kikapcsolt. az, hogy kivette a fogvédőjét, az szerintem reflex mozdulat, bár ad némi okot a kétkedésre. az pedig, hogy hamar egyenesbe került, az pont nem jelent semmit sem.<br><br>üdv:<br><br>gallien<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#4 date=02/24/03 ť 12:33:09]<br><br>Etienne-nél annyit látni,hogy eldől az ütéstől mint a zsák,kiveszi a foggumit aztán mozdulatlanul várt; szerintem fekve,magában számolgatta a másodperceket,és 10nél kinyitotta a szemét  :-/;D<br>Ez valahogy úgy festett mint Csipkerózsika aki felébredt az álmából és egyből kutya baja. ;D<br>Az egy dolog hogy hideg fejre kapta a nagy ütést,de hitelesebb is lehetett volna.Remélem csak eurosport közvetítéseken látom viszont ;D<br>[/quote]<br><br>Azt hiszem ezek után én nem kivánok ebben a témában többet hozzászolni.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

Carnivores<br><br>Pont a meccs elõtt írtam Etienne notórius vonzalmáról a talaj iránt. Szinte mindegyik padlófogása után igyekezett minél tovább rápihenni és felállva is kissé zavarosnak tûnt. Egy ilyen tiszta Tyson attack még akár a világnézetét is átrendezhette.<br>Bundát meg valszeg nem látványos KO-ra és 49 sec-re terveznének.<br><br>Sirály ez király volt!:)<br>Elképzeltem magam elõtt amint Tysont nézve boldogan nyugtázod, hogy a mozgása ismét arra formájára emlékeztet, ahogyan még sohasem láttad.:)<br><br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Csatlakoznek TKO-hoz, Golyo, jo volt a kozvetites, de a kicsit nagyobb beleeles az nem lenne rossz, illetve a nyilatkozatnal vagy szinkronban forditani mindent, vagy a vegen osszefoglalni, hogy mit is mondott, igy tenyleg sok resze nem volt ertheto annak, amit Tyson eppen mondott.  Ezen kivul minden ok volt es tetszett a kozvetites :) (Hm, a regebbi, Paulo Roberto-s meccs kozvetitesehez meg annyit, hogy annyiszor hallottam ezt a nevet a kozvetites alatt, hogy szinte beleegetodott az agyamba)<br>Mindent osszevetve szerintem nagyon eltalaltak a kommentator szemelyet benned, csak gratulalni tudok.<br>udv,<br>Bandi
bandi
-----------------
Hali Gali

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Hali Gali »

Carnivores !<br><br>Nem láttam a meccset. De nagyon meglepett, hogy egy csúcsformáján rég túllépett Tyson 49mp alatt ki tudott ütni egy ilyen fizikumú embert, mint ET.<br><br>Nagyon érdekes lenne megvizsgálni, milyen anyagi érdekek fûzõdnek egy újabb T-L meccshez ?<br>Nem lennék meglepve, ha egy régi Tysonnal való hitegetés, vhogy egy sztárgázsis T-L mérk. felé terelné az eseményeket.<br><br>Persze lehet, hogy pont rosszkor a rossz helyen stb. találta el.<br>De a "valóságos" kiütést is meg lehet beszélni (félmillióért+ további részletek)<br><br>Nagy cirkusz !
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Khalif!<br><br>A 7-8 menetet arra értettem, hogy Mike-nak olyan ellenfél kéne, akit nem tud kiütni az első 3-ban, mert így, ha Lewis előtt ha bokszol 3 egymenetes meccset, akkor megint jön a pofára esés. Egy David Tua elleni meccsen ha végig menne a 10 menet, elhiheted, hogy senki nem kérdezné meg, hogy hol van Mike ütőereje, hanem azt mondanák: Tyson végig hajtotta és bírta a 10 menetet. A produkcióval semmi gond nem volt, csak az ellenféllel nyúltak kicsit mellé. <br>A legfanatikusabb Tyson hívőkkel (amit meg is értek) az a probléma, hogy bárki is az ellenfél, ha Tyson győz az első két menetben akkor az a régi Mike volt. Ha viszont esetleg kikap, az fel sem merül, hogy az ellenfél netalántán jobb bokszoló, mint Tyson. A magyarázat: Tyson nem volt formában. <br>Szerintem egy 1987-es Mike Tysonnak is komoly gondjai lennének Lewis ellen. Lewis messze nem olyan látványos bokszoló, mint Tyson de, a az alkata a bunyóhoz nagyon jó, mentálisan ott van, ütőereje is eléggé rendben, technikailag rendkívül képzett, gyors is, és a maiak közül taktikailag mindenki felett áll.<br><br>Levente!<br><br>Etienne is tudta, hogy mit kell Tyson ellen csinálni, de más csak tudni és megint más meg is tudni csinálni.<br><br>Véleményem szerint, ez a győzelem jó volt önbizalom építésnek. De, a Lewis meccs előtt szerintem be kéne vállalnia a Tua, Rahman, Vitaly, McCline, Johnson ötösből minimum 3-at. Ha ott meggyőzően szerepelne, akkor már jöhetne Lewis is. <br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#10 date=02/24/03 ť 08:14:49]Lennox Lewis miért nem állt fel amikor Rahman leütötte?<br><br>Nem értem, hogy egy tiszta jobbhorogba amit Tyson ütött pont állcsúcsra miért kell ráfogni, hogy abból fel kellett volna állni?!<br><br>[/quote]<br><br>Kozi<br><br>LL köztudottan üvegállú,és felejtsd el,hogy ott LL megpróbált felállni,küszködött a bódulattal amit az ütés okozott.<br>Etienne-nél annyit látni,hogy eldől az ütéstől mint a zsák,kiveszi a foggumit aztán mozdulatlanul várt; szerintem fekve,magában számolgatta a másodperceket,és 10nél kinyitotta a szemét  :-/;D<br>Ez valahogy úgy festett mint Csipkerózsika aki felébredt az álmából és egyből kutya baja. ;D<br>Az egy dolog hogy hideg fejre kapta a nagy ütést,de hitelesebb is lehetett volna.Remélem csak eurosport közvetítéseken látom viszont ;D<br>
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

Szerintem igaza van Tysonnal,hogy nem akar LL ellen bokszolni.Ő az az ember,aki ki tudja játszani Mike ütőerejét,és elég nagyot is üt.Az viszont örömteli,hogy megint a régi Tysont láthattuk.Igaz,én a fénykorában nem nagyon láttam boxolni,de gondolom ilyen lehetett.LL-t pedig hagynia kellene minden nehézsúlyúnak.Ilyen látványosan azért ne rendelje alá magának őket.Lehet izgalmas meccset csinálni nélküle,sőt!Elég unalmas boxot csinál.
Sirály, az új 007-es ügynök!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: gallien »

adom a pontot kozinak, és gyorsan hozzáteszem, hogy megnéznék egy tyson-vitya meccset is. kíváncsi lennék mit kezdene az ukrán robot mike-kal az első három menetben.<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Jinghis link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#3 date=02/24/03 ť 09:39:56]A KO látványos volt, de azért nem olyan színvonalú meccset láttam, ami a nehézsúly nimbuszát visszahozza.  :'([/quote]<br><br>Ezzel egyáltalán nem értek egyet! Pont ez a hozzáállás az ami hiányzik a mai nehézsúlyúak többségéböl. Nem mondom, lehet, hogy az óriás biztonsági játékosok eredményesebbek, de az emberek nem aludni mennek ki a meccsre és ülnek le a TV elé. Ilyen és ehhez hasonló mérközések kellenek ahhoz, hogy a nehézsúly újra a régi fényében tündököljön.(mégegyszer leirom, hogy pl Lewis nagyon-nagyon hatásos de a környezetemböl is ugy veszem észre, hogy egyre kevésbé kiváncsiak rá és itt föleg a laikusokról van szó, elvégre a nagy bázist a kevésbé hozzáértö nézők képviselik)<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=donvito link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#1 date=02/24/03 ť 09:45:16]Tyson-Etiene következmény …<br><br><br>De … előjött egy titokzatos hátfájás (most megkérdezem azokat, akik jobban ismerik Tyson előéletét: tényleg van ilyen?) … de volt „I need more rounds, I need to go back to gym (kell mér egy pár menet, vissza kell mennem az edzőterembe)„ , amit – nem viccelek – a következő mondatban ezek a szavak kísértek (persze kb.) „I don’t know if I still want to fight (nem tudom, hogy akarok e még öklözni)." Mindenki vonja le a neki tetsző következtetéseket Tyson határozottságáról, illetve elmeállapotáról. <br><br>vito[/quote]<br><br>bocs, de ebben én nem érzek olyan nagy ellentmondást. ha számot vetnék harmincegynehány évesen egy mondatban arról, hogy mennyi munkára van szükségem még ahhoz, hogy eredményes legyek, akkor lehet, hogy inkább az jut eszembe, hogy nincs is hozzá kedvem.<br><br>ettől függetlenül mike nem egy kokó, amikor nyilatkozni kell...<br><br>
BUTTON_POST_REPLY