Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Tyson (2008) (DVDRip - Eng - MNTLdk) dokumentumfilm a szerveren, évekig tartó fordítókeresést, siker koronázta.

(Fordító nem bokszszakértő, ezért lehetnek benne pontatlanságok, 1573 sor bevállalása "nem sámli" kategória.)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

HandsOfStone
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2010-10-25 21:35:14
Tartózkodási helyCOLON Zalaegerszeg

Hozzászólás Szerző: HandsOfStone »

Nem is tudtam, hogy Snipes ekkora marha volt. Mike feleségével randizni... talán unta az életét? :P
Kép
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Mike Tyson esete Wesley Snipes-szal

"Egyik este mikor Hope felkereste Mike-ot a los angeles-i házában, megkért, hogy kövessem, amikor elmegy. Hope hamarabb távozott, mint szokott, mert egy barátjával akart találkozni. Azt akarta, hogy tudjam meg, hova ment, kinek telefonált, kivel beszélt, kivel találkozott, egyszóval mindent arról, hogy mit csinált a lány az este folyamán. Így hát bepattantam a fekete Lamborghini Diablo-ba és tisztes távolságban követtem Hope kocsiját. Leparkolt a Roscoe's-nál, ami egy hangulatos kis hely volt a belvárosban, kiszállt és átsétált egy fekete Lexus-hoz. Miután néhány szót váltott a sofőrrel, bementek az étterembe. A barát - mint kiderült - a színész, Wesley Snipes volt.

Mike közben már keresett. Visszahívtam és elmondtam neki, mi a helyzet. Tudni akarta, mi folyik épp odabenn. Hope Snipes ölében ült. Miután Tyson rádöbbent, hogy a barátnője más pasassal randevúzik, úgy éreztem, az események fel fognak pörögni... 10 percbe sem telt és megérkezett a sárga Ferrari Testarossa-val, az új testőrünkkel, Anthony Pitts-cel egyetemben. Anthony korábban az NFL-ben focizott, 2 méter magas volt és kb. 113 kilót nyomott. Tyson kiugrott a kocsiból. Pitts rámnézett, mintha azt mondaná: "Most ellátjuk a baját!"

Gyorsan követtük Mike-ot az étterembe. Amikor Hope meglátta Tysont, gyakorlatilag a földre huppant Snipes öléből. A színész dermedten ült, majd a kezével intett: "Na Mike, ugyan Mike... Meg tudjuk beszélni... Nem akarok balhét..."
"Gyerünk a mosdóba!" - förmedt rá Tyson. "Rudy, tedd be Hope-ot a kocsiba!"

Amikor visszaértem a parkolóból, láttam, hogy Anthony eltorlaszolja a mosdó ajtaját. Pár perccel később nagy zajt hallottunk bentről, aztán felbukkant Mike...
"Add a Lamborghini kulcsait! - mormogta.
Miután elment, feltörtem a mosdó ajtaját. Snipes a földön ült, szemben a falnál, a feje oldalra fordulva, eszméletlen állapotban...


- Rudy Gonzalez: "The Inner Ring" (58-59.o.) -

http://www.boxingscene.com/forums/showt ... p?t=254934
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Chico írtaCOLONsajna sehol nem találni :(
pedig nagyon kíváncsi lennék rá.
3000 írtaCOLONAz jó lenne.Felirat nélkül nem volt az igazi.
Ezért kértem angol fordítást. :wink:

Angol felirat subrip is az én művem, 2 dvd + 3 sima verziót töltöttem le, mire sikerült egy használható angol feliratot kinyernem.

Nézzétek meg feliratkereső oldalakon, akár külföldin is van-e egyáltalán használható felirat!

Annyit elárulok, a Megagun release-hez feltöltöttből hiányzik "pár száz sor" + vannak Tyson 2008, 2009-es feliratok, amelyek az 1995-ös filmhez jók. :roll:
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

sajna sehol nem találni :(
pedig nagyon kíváncsi lennék rá.
3000
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2007-09-13 21:37:53
Tartózkodási helyCOLON Tijuana

Hozzászólás Szerző: 3000 »

Az jó lenne.Felirat nélkül nem volt az igazi.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Angol fordítást bevállalna valaki? 8)

http://feliratok.netne.net/index.php?ke ... %282008%29
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Ez nem tudom milyen hír, de ez valami hülye vicc...

Ez a Nenad Stankovic (7-12-1, 4 KO) mérleggel áll és félnehézsúlyú...
Az sem igaz nem bokszolt volna már évek óta, mert a legutóbbi meccse most szombaton volt!!!

Corey Sandler nevű bokszoló nem létezik...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

According to the EFE, it was revealed today that Mike Tyson will be in the ring on December 20 to face off against Nenand Stankovic in Serbia, Belgrade.

The 43 year old Tyson will take on the local Stankovic who is unbeaten but has not fought since October 20 of 2006 against Corey Sandler.

"My promoter has given me the perfect gift - a fight against Tyson for my 33rd birthday," said Stankovic.

Mike Tyson has not been in the ring since 2005 when he was upset by Kevin McBride via 6th round TKO.

szerintem ez egy óriási kacsa (remélem), Stankovic legutóbb 88 kiló volt :)
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Isten éltesse Mike Tysont! :D
Kép
Kép
Kép
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Igen, én is láttam, hogy ma ünnepli... :)
Ezért egy képpel is kedveskedek neki, ha már Roy mellett ő a 2.számú kedvencem...
Kép
A csúcson...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Boldog születésnapot Mike-nak! :lol:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ez azért is jó, mert legalább megtudtuk, hogy így "Off season"-ben 20-25 fonttal megszalad a súlya a srácnak.<br><br>szevasztok  ;)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Santos »

DECEMBER 9--Meet Mike Tyson. The troubled ex-heavyweight champion allegedly got liquored up last month and damaged a car in a bizarre incident outside an Arizona nightclub. According to a Scottsdale Police Department report, after departing the Pussycat Lounge at 12:45 AM, an inebriated Tyson jumped on the hood of a stranger's car, causing about $1500 in damage (the boozy boxer/hood ornament was yelling at driver Asaf Alikadic while perched on his hands and knees on top of the 1999 Toyota Solara). Tyson was booked Tuesday on a misdemeanor criminal damage count.<br><br>Kép<br>Kép<br>Kép<br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: TKO »

Akkor elnézést  ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Romsy »

jó, stilisztikához meg marketinghez gondolom tényleg nem ért, de azért ilyennel poékodni, hogy nem tud írni... :D nem jó poén annyira :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: TKO »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1043422887;start=330#333 date=08/28/04 ť 01:16:17]<br><br>Majd lökdössétek a börtönben ha ekkora az arcotok :D[/quote]<br><br>Remélem erre soha sem lesz alkalmam :)<br><br>Egyébként aki szokta olvasni ezt a fórumot az tudja, hogy csak poénkodtam, mert Tyson a nagy kedvencem.<br><br><br><br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Romsy »

A jó poénok napja (...)<br><br>Majd lökdössétek a börtönben ha ekkora az arcotok :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY