Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sama,<br><br>Itt van néhány részlet, de ird meg mi érdekel, mert kb 50 cikket letöltöttem abból valahogy össze lehet vágni az egész nyilatkozatot:)<br><br>http://www.boxingtalk.net/pages/Tyson-F ... <br>Sajnos nekem is ez az érzésem :-/<br><br>Ebböl valóban nem következik az, hogy birta volna a 10 menetet, de az IGAZI Tyson ilyen mint amilyen ez volt(lásd Spinks, Berbick stb.).<br><br>Én Tyson vs Byrdöt szertnék legközelebb.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: donvito »

Tyson-Etiene következmény …<br><br>Már eddig is tudtam többé kevésbé, hogy Tyson szavára nem sokat lehet adni (közvetlenül a Nielsen meccs után még két mérkőzést akart lezavarni ehelyett egy kis Lewis unszolásra bele is rohant a pofonba). Megint előállt a „még két meccsre van szükségem, mielőtt Lewis szétveri a fejemet” szöveg, amiből én már-már biztosra veszem, hogy a következő ellenfél Lewis lesz. Persze ez az egész terhelve van/volt, mint ahogy maga Mike is [akit én nagyon tisztelek], az elmúlt hetek – kimondom – szarakodásával, így amit a ringben beszélt Tyson, arról talán nem kellene magasröptű Nostradamus-i jóslatokat alkotni. Ő maga is mondta, hogy a ringben inkább verekedni szeret.<br><br>De … előjött egy titokzatos hátfájás (most megkérdezem azokat, akik jobban ismerik Tyson előéletét: tényleg van ilyen?) … de volt „I need more rounds, I need to go back to gym (kell mér egy pár menet, vissza kell mennem az edzőterembe)„ , amit – nem viccelek – a következő mondatban ezek a szavak kísértek (persze kb.) „I don’t know if I still want to fight (nem tudom, hogy akarok e még öklözni)." Mindenki vonja le a neki tetsző következtetéseket Tyson határozottságáról, illetve elmeállapotáról. <br><br>Viszont bennem felmerült a kérdés: ha nem Lewis, akkor ki?<br><br>Nem tudom, de valamelyik múlt heti nyilatkozatában (őszinteségi rohama volt?) Mike említette, hogy szívesen megmérkőzne Holyfield ellen. De talán szóba jöhetne a Ruiz-Jones meccs győztese. Esetleg Byrd, aki nagyon kényelmetlen ellenfél, főleg a lábban nagyon öreg Tysonnak. Vagy jönn két válogatott ürge! <br><br>Herczen kérdését feltenném Tysonnak: „Hova tovább?”<br><br>vito
csodagyerek
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: csodagyerek »

Tyson szerintem nem mutott többet a szombati meccsen, mint Lennox ellen, csak Etienne ellen az erős kezdés elég volt. Ebből a meccsből csak annyit tudtunk meg, hogy Lewis nagyságrendekkel jobb, mint Clifford, LL simán lekezelte Mike rohamait, aki ezután teljesen leállt. Az ütésállónak nem mondható Etienne jó választás volt Tysonnak, nem védekezett úgyhogy a sok bombából egy betalált és ő feküdt is, ahogy kell.<br>A KO látványos volt, de azért nem olyan színvonalú meccset láttam, ami a nehézsúly nimbuszát visszahozza.  :'(
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Azért Kozikám, mert soha semmi nem lehet jó.  ;)<br>Leibigab pl. hiányolja, hogy nem volt legalább 7-8 menet  ( ". Jobb lett volna, ha elhúzodik a meccs a 7.-8. menetig. Abból talán kiderült volna, hogy Tyson bírja -e egyáltalán a 8-10-12 menetet, és mit csinál akkor amikor már ő is kapja a pofont.")  de nagyon az az érzésem, hogy mondjuk ha 8 menetig tartott volna, akkor most többen nagy hanggal kérdeznék, hogy mi is tartott addig "egy"  Etienne ellen?<br>Ez az amit mondtam neked, hogy mindenbe bele lehet magyarázni. Ha pontozás lett volna, akkor nem azt hangoztatták volna, hogy nézd már, Mike-nak 10 menetre is elég a kondija, hanem, hogy hova lett Tyson ütőereje?<br>Szerintem semmi gond nem volt ezzel a produkcióval, aki meg kétkedik az ütés "hitelességében", annak ajánlom a video-t, lassítva! Etienne igen keményet hibázott a visszafordulásnál amit Mike kihasznált. Az ütés nagyon pontos volt, amit tetézett még, hogy "Rhino" pont bele is mozdult. Magánvéleményem szerint kevés aki onnan felállt volna, főként úgy, hogy még több mint 2 percet kellett volna kibírni az első menetből is. ;D<br><br>Paja!<br><br>"Khalif mit szólsz hozzá?"<br><br>Azt, hogy szerintem jobb Tua-t kerülni. Brutálisnak tűnik nekem, és nagyon úgy fest, hogy egyelőre csak pontozással lehet megverni. És Tuaman pont arról (is) híres, hogy nem nagyon fogy el a kondija, meg az ütőereje a késői menetekre. Persze BRUTAL meccs lenne, az tuti.   ;D És az is tény, hogy Tua sem volt még olyan ütővel egy ringben, mint Tyson.<br>De én akkor is Tua vs. vmelyik Klicsko -t AKAROK!!!  :D<br><br><br>Legjobbakat!
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Sama »

Hi,<br><br>Tyson nyilatkozatat nem lehet valahol elolvasni a neten? Volt 1-2 resz, ami nagyon tetszett benne, de lehet, hogy rosszul ertettem... :)<br><br>Sama<br><br>ui.: En Tyson-Klicsko meccset neznek legkozelebb, ahol eldol a magas letra...  ;D
If you don´t want pain
You don´t understand
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: atya »

Kozi, csatlakozok a véleményedhez  :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Lennox Lewis miért nem állt fel amikor Rahman leütötte?<br><br>Nem értem, hogy egy tiszta jobbhorogba amit Tyson ütött pont állcsúcsra miért kell ráfogni, hogy abból fel kellett volna állni?!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#0 date=02/23/03 ť 21:32:47]Etienne nem győzött meg arról már a bevonulásakor sem,hogy ő itt különösebb csatára készülne,beletörődött és az esélytelenek nyugalmával ballagott a kötelek közé :)<br>Egy olyan ember aki már attól megijed ha a Vas kicsit csúnyán néz rá :D<br>Szerintem magában fel volt készülve arra hogy az első adandó nagyobb ütéstől fekszik,borul,mert túl nagy falat neki Mihály :-/<br>Bika erejű volt az a bomba,de furcsamód mikor kiszámolták,egyből kutya baja volt :-X<br>Az biztos hogy Tyson ismét bődületes volt,és ha ilyen formát mutatott volna LL ellen,még akármi is lehetett volna ::) ::) ::)<br>Majd a visszavágón :P[/quote]<br><br>Teljes mértékben egyetértek veled!<br>Sajnos Etienne csak a pénzért jött, bunyózni nem akart. Azt mindenki tudja, hogy Tyson-al leálni hirigelni nem egy életbiztosítás. Na most ezt mindenki tudta, csak Etienne nem? Ugyan már! Az egyetlen esélye az lett volna, ha az első menetekben ugyanúgy lefogja, mint ahogy LL is tette. A leütés után pedig halál nyugalommal kiszedte a foggumiját, majd szépen becsukta a szemét, hogy lássák, ő bizony kikészült. Mintha Moorer-nek Tua ellen nem ez lett volna a reakciója. Az tényleg kiütés volt. Na mindegy, remélem Etienne nem jut több nagy lehetőséghez, mert ez a pali nem érdemli meg.<br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Etienne nem győzött meg arról már a bevonulásakor sem,hogy ő itt különösebb csatára készülne,beletörődött és az esélytelenek nyugalmával ballagott a kötelek közé :)<br>Egy olyan ember aki már attól megijed ha a Vas kicsit csúnyán néz rá :D<br>Szerintem magában fel volt készülve arra hogy az első adandó nagyobb ütéstől fekszik,borul,mert túl nagy falat neki Mihály :-/<br>Bika erejű volt az a bomba,de furcsamód mikor kiszámolták,egyből kutya baja volt :-X<br>Az biztos hogy Tyson ismét bődületes volt,és ha ilyen formát mutatott volna LL ellen,még akármi is lehetett volna ::) ::) ::)<br>Majd a visszavágón :P
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: paja »

[quote author=Pasu link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#0 date=02/23/03 ť 20:53:41]Kicsit többet vártam Etienne-től.....talán a nézők egy beugró Shannon Briggs-el is jobban jártak volna :-/<br><br>És amiben bízom: egy Tyson-Tua meccs (azért az halálos lenne :o )<br><br>Pasu<br>[/quote]<br><br>A legnagyobb lenne !!! :o :)<br>Szerintem ha Tyson és csapata pénzt akar még keresni a jövőben akkor nem vállalják be a szamoait, mert kiüthetetlen a pali. De komoly meccs lenne, óriási bombákkal az tuti<br>Khalif mit szólsz hozzá? ;D<br><br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: TKO »

A meccsrol:<br><br>Tyson ugy kezdett, ahogy általában mindig szokott, hihetetlen agresszíven.<br>Nagyokat utott, de eleg pontatlan volt, az elso igazan betalalt utestol Etienne egybol lement. (aki elotte egyszer-ketszer azert eltalalta Tysont, de ez édes keves ellene)<br>Bár tegyük hozzá Mike ütése rendkívül pontos volt, ráadásul Rhino pont belelépett, miután elötte elkerült egy balhorgot Szép volt :)<br>Kicsit emlékeztetett engem a Botha, illetve a Golota (1.menet) elleni leütésre.<br>Én személy szerint Tysont legözelebb Vitya aztán Vladimir ellen szeretném látni!<br>Vagy esetleg Tua még szóba jöhet  ::)<br><br>És most kicsit a kommentátorról <br> ;D<br><br>Golyó,<br><br>A háttérinformációkkal, a körítéssel nem volt gond, érdekesek, színesek voltak, látszik, hogy nagyon ott vagy szakmailag ez nem lehet vitás :)<br>Amit viszont hiányoltam ill. megemlítenék (építő jellegűleg) :<br><br>1, Kicsit nagyobb átéléssel  is beszélhetnél, több lelkesedéssel, pl. amikor Etienne lement, szinte alig emelted fel a hangod, ilyenkor általában a riporterek nagy lármázásba kezdenek. (mondjuk pl Kaplár F. József, meg Vitray Tamás ezalól kivételek, de én jobban szeretem az 'olaszos', sok érzelemmel átítatott közvetítéseket, ezek sokat dobnak mind az öszképen, mind a meccsen. na meg  mert ha valaki alszik, a kiabálásra egyből felkel  ;)<br><br>2, Néha alig lehetett érteni amit mondasz, a háttér zaj jóval nagyobb volt, bár ez <br>gondolom elsősorban a hangmérnök kollegák hibája volt, nem a Tied.<br><br>3, A nyilatkozatoknál meg szerintem vagy egy szinkron tolmács kellene, vagy inkább hagyni, hadd menjen le a riport és talán utánna megpróbálni összefoglalni pár mondatban, mert így sok információtól elestünk, hogy rábeszéltél és nem lehetett mindig érteni mit mondd Tyson. (mondjuk a nagyját így is értettem, de legyünk maximalisták  :)<br><br>Summa summarum: azért elég jó volt,  gratulálok :)<br>És alig várom már Ruiz - Jones -t !!!!!
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Kicsit többet vártam Etienne-től.....talán a nézők egy beugró Shannon Briggs-el is jobban jártak volna :-/<br><br>És amiben bízom: egy Tyson-Tua meccs (azért az halálos lenne :o )<br><br>Pasu
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Ha én szervezném Tyson meccseit, egyenlőre megfeledkeznék LL-ról. Szerveznék még neki 4-5 ilyen felhozó meccset mint ez volt. Ezek kiválló pénzkeresettel, önbizalomnövekedéssel járnának. Ujra felépíteném a nimbuszát és még valamilyen címet is szerintem be lehetne szereznie, megfelelő ellenfelek válogatásával.<br>Ez idő alatt fejben is meg lehetne erősíteni annyira, hogy reális esélye legyen LL ellen.  Így egy LL elleni esetleges vereség nem okozna olyan végzetes traumát, viszont a győzelemmel irdatlan pénzt lehetne keresni a továbbiakban. A Klicskókat viszont messze elkerülném.
Imre
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Nem tudom milyen volt a várakozás a meccs előtt, de így utólag, Etienne szerepét egyszerű behatárolni.<br>Én úgy láttam, pontosan tudta, hogy abszolút esélytelenként lép a ringbe.<br>A próbálkozása mindössze látszat akart lenni, de szerintem annak sem volt jó.<br>Nielsen teljesítménye, ütésállósága, valamint küzdeniakarása, klasszisokkal jobb volt Tyson ellen, mint Etienne-nek.<br>Ezt még felhozó meccsnek sem lehet nevezni, mivel Tyson teljesítményét nem lehetett felmérni, az igazi ellenállás hiányában.
teflondon
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-02-20 19:31:44

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: teflondon »

Tyson a látottak alapján kitűnő kondiban volt már ami az izomzatot illeti.nem volt fedett ami arra enged következtetni hogy szépen dolgozott, a felkészülés alatt.Etienn csak nézett mint a luki nyul hát ő sem erre számitott.A kiütés frankó volt Szép tiszta ütés volt. de volt nagyobb is, e röpke mérkőzés alatt.ha a luftok közül bármelyik betalál,ketten is eldőltek volna. Tyson erös volt és gyors,látszott rajta hogy minden a helyén van.Normális nyilatkozat sportszerü viselkedés.tudja hogy csak igy vezet az ut vissza a csucsra.Sajna a mérközés irto rövid volt.De remélem fog még jopárszor borsodzni töle a hátam,ahogy az elmult 15 évben jó párszor.Ha bunyozni látom.nagy kár hogy,nincsen hozzá hasonlo,a nehézsúlyban.remélem folyt köv.     :D
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

A KO ütés a tényleg szép volt! De, Tyson esélyeiről Lewis ellen azért olyan túl sok mindenre következtetni nem lehet. Jobb lett volna, ha elhúzodik a meccs a 7.-8. menetig. Abból talán kiderült volna, hogy Tyson bírja -e egyáltalán a 8-10-12 menetet, és mit csinál akkor amikor már ő is kapja a pofont.  Az erősségét (az agresszív kezdés, és az ütőerő) azt ismét bemutatta, de a "Black rhino"-nak nem volt sem ideje, sem ereje, hogy tesztelje Tyson gyengeségeit. (Attól tartok, az majd megint Lewis-ra marad)<br><br>Egyébként szerintem is, Etinne-nél a foggumi kivétel reflex volt. Túl pontos és túl nagy volt neki az az ütés, hogy folytatni tudta volna.<br>
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Suni »

szerintem Tyson gyors volt és persze kemény. Ez az igazi Tyson! Az egy két felkészítő mecsről amit Mike említett az a véleményem hogy: addíg csinál egy meccset míg Lennox rendbe rakja Klicskó bátyot ,ugyanis biztos nem szeretnének pereskedni.
csexo
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 22:52:12

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: csexo »

Szegény helyszíni nézők nem sokat kaptak a pénzükért, már ami az effektív boxidőt illeti, de valljuk be őszintén, ha becsukjuk a szemünket és a 80-as évek második felébe gondoljuk magunkat, akkor a megszokott csúcsformában lévő Tysont láthatjuk, aki megeszi az ellenfelét. Tehát a pénzükért a nézők visszakapták 1 percre a régi Mike-ot -és ez egyfajta varázslat. Én attól tartok, hogy ezzel a győzelemmel kiürült Tyson egy kicsit, jól lakott. Nagy kérdés, hogy milyen intenzitással fog most újra edzeni. Ami nagyon jó, hogy Tyson megint az a régi rendes gyerek, aki megpaskolja a meccs végén az ellenfelet, már-már mosolyog is. Most vagy nagy színész, vagy tényleg megjavult ??? ( na persze csak önmagához képest).
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Tyson nagy formában volt,nem olyan unott mint LL ellen!Úgy tünt Etienne nem akart nagyon bokszolni,minimum  azt érdemelte volna a közönségtől amit Golota anno!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Udv uraim!<br> Azt hiszem, nem kell reszleteznem, hogy bar -hogy a kozvetites soran elhangzott jelzovl eljek :)- (talan) a legfanatikusabb Tyson-szurkolok koze tartozom, engem is egeszen meglepett a merkozes gyorsasaga. Sok minden tenyleg nem derult ki. Azonban par dolog szamomra kerdesesse valt, illetve masok tisztazodtak:<br> - Tyson beszede higgadt, ertheto volt, nem szidott senkit, nem fenyegetett senkit, meg a riporterre is a brother kifejezest hasznalta, ami azert igencsak nem jellemzo. A Black Rhynot is egybol felsegitette. A Lewis-elleni meccs ota hatarozottan javult az ellenfeleihez valo viszonya, meg sokkal visszafogottab lett a nyilatkozataiban. <br> - Fizikailag sokkal osszeszedettebb kepet mutatott az elmult meccseihez kepest, talan tenyleg igen komolyan vette a felkeszulest, ez bizakodasra adhat okot.<br> - LL ellen meg nem erzi kesznek magat: ezek alapjan azt tudom elkepzelni, hogy vagy annyira komolyan veszi azt a meccset, mintha az eleteert kuzdene majd es vagy meghal es vege mindennek (az o elete a boksz, ezt sokszor mondta mar), vagy mennybe jut. Ez esetben csak hajra, legyen kesz meg idoben LL ellen es talan eselye is lesz valamennyi (LL sem sebezhetetlen es ki is lehet utni egy utessel, ezt mar bizonyitotta). A masik variacio az, hogy talan meg sem akarja mar probalni igazan es biztos abban, hogy nem sikerulhet. Ebbe mar csak elvi dolgok miatt sem mehetek bele (bar bele kene menni igazandibol), mert mint emlitettem volt, fanatikus Tyson-rajongo lennk, vagy mifene. :) Mindenesetre remelem, hogy a kozelebbi terveirol hamarosan biztato dolgokat hallunk majd.<br> - Mikor bemutattak: The One and Only, Iron Mike Tyson :) Ehhez no comment :) <br> - A sorozatok: sajna errol sem derult ki semmi (nem volt ido ra), hogy hogy is all Mike a sorozatok utesevel...<br> - Az ellenfelvalasztasrol: a kiuteses, megrazo veresege utan nem egy nimandot valasztott (ahogy pl adott esetben az Uni tette volna jo esellyel Vova eseteben), hanem egy olyan ellenfelet, akit azert jegyeznek a top 10-ben. (Az utolagos eredmeny tukreben azt kell mondjam, hogy C.E. talan barmelyik mas nehezsulyu ellen joval tovabb huzta volna szerintem)<br> - Donvito-tol egy idezet: "Mike Tysonnal szuksege van a bokszra es a boksznak szuksege van Mike Tysonra". Ehhez meg annyit, hogy a nehezsulyan szuksege van ilyen beallitottsagu bunyosokra. Rossz belegondolni, hogy mi lesz itt 4-5 ev mulva, ha nem jon egy (vagy tobb) hasonlo kaliberu (esetleg kicsit nagyobb termetu) aggresszor a sulycsoportba. Tenyleg, hogy latjatok ti a nehezsuly jovojet? Nem kene errol egy kulon topic?<br> - Kivancsi vagyok, mi lesz Tyson kovetkezo lepese. De termeszetesen bizakodo vagyok. :)<br>udv,<br>Bandi<br>
bandi
-----------------
BUTTON_POST_REPLY