Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Leibigab!<br><br><br>Értem amit írsz és megértem. Csak egyetérteni nem tudok vele.<br>Sok dolog van ami nem eldönthető (ki tart kitől, van-e ilyen egyáltalán stb.) ezért írtam is, hogy nem tudok és ebben a témában nem is igazán akarok objektív lenni. (mivel nem is tudok, ugye... ;D )<br>Elég sokat foglalkoztam személyesen is az ökölvívással, és bizonyára van egyfajta stílus ami hozzám közel áll, és ezért is szeretem pl. Tysont, Tua-t. Kéretik elnézni ezt nekem. <br><br>Egy dolog ami fontos. Az előző írásom fő vezérfonala az lett volna, hogy szerintem nem igazán Mike fizikai adottságaival ill. felkészülésével vannak ill. lehetnek a gondok, hanem a mentális résszel. (Ezen véleményemet osztja egy sokak által nagyra becsült szakértő is, aki a fórum oszlopos tagja  ;D )<br><br>DE. Nem szeretnék meddő vitába belefolyni, ezért az lenne az ajánlatom, hogy nézzük meg mit mutat Tyson most, Etienne ellen. Próbálok majd objektív maradni, és ugyanezt kérem majd azoktól is akik már szeretnék ha Mike eltűnne a profi világból, ha netán most meggyőzően szerepel.<br>Szóval kedves Leibigab, mint írtam is szerintem bármi továbbiról csak akkor beszélhetünk, ha Mike ma éjjel nyer. <br>Értekezzünk utána!  <br><br><br>Legjobbakat!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1043422887;start=20#25 date=02/20/03 ť 02:53:55][Undocumented call got by both of the Tyson- and Etienne-camps received close to the culmination of the final stage:]<br><br>Hm...hi! I'm - let's say - "Golyo" (not Vargas) from - let's say - a scandinavian-based TV-channel. Well, there is one thing now i want to bypass at any cost: being the commentator of the  cleaning process instead of the main event on Saturday...so it's plain and simple: come on boys, let's get it on again - since, as you may know: nobody fucks with the Jesus...<br><br>...7th day - rest day. ;D[/quote]<br><br>[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#7 date=02/21/03 ť 12:53:27]<br><br>ez most nekem kivételesen nem tetszett<br>[/quote]<br><br>Kedves Ádám, pedig a mai napig azt hittem, hogy ez egy végtelenül finomra cizellált mestermunka volt, telve szelíd, minden offenzívától mentes szerepjáték-iróniával (egy kis őrület után ismeretlen okból hirtelen-váratlan banális "happy end" egy zavaros történetben + hommage á VF (& JCGomez) + még egyik kedvenc karakteralakításom jeles mondatát is beleszőhettem - nem tudom hova lehetne ezt még fokozni?!) - de most meginogtam. Mondjuk, akkor inogtam volna meg igazán, ha Golyó írta volna azt, amit te - de remélem, odáig nem fajul a dolog... ;)<br><br>Nem lehet, hogy a politika-topik kényszerű bipolaritása tompítja az [ön]irónia-szenzorok működését? Nem minden "gúnykacaj" [-szerű baszogatás], ami annak látszik (ismerhetnél már)... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: WNB »

Remélem, ezt a 225.75 fontot nem csak a flu-like szimptómák (hasmenés, stb.) hozták  össze... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Kávási Tímea

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Kávási Tímea »

Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép
Kávási Tímea

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Kávási Tímea »

Kép
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: atya »

Ezt nézzétek meg:<br><br>Kép<br><br><br>Ez a pofa azért nem tűnik lestrapáltnak, nem??<br>Szerintem megeszi ET-t  ;D ;D ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Khalif!<br><br>Nem vagyok egy sértődős típus :)<br>Véleményem szerint Lewis egyáltalán nem félt Tyson-tól, ha így lett volna, ki sem állt volna ellene. (Ha mégis, akkor ki is kapott volna) Lewis, jól alkalmazta azt a taktikát, hogy vagy így vagy úgy, de túlélje az első 3 menetet. (Ezt, megoldotta hátrálással, védekezéssel, fogással, dulakodással) Úgyhogy, szerintem ez nem félelem volt. A félelem szerintem Tyson szemeiben volt a 4. menetben, amikor Lewis lenyomta a padlóra ;) A mérkőzés után elterjedtek a pletykák, hogy Tyson be volt nyugtatózva, stb. Na, szerintem meg ez a hülyeség. Tyson ellen, (csúcskorában is) az ellenfelek pont azért is veszítettek, mert már eleve megijedtek tőle. (de, akik nem féltek tőle, sőt, visszatámadtak  azok ellen Tyson már gondban volt. Tyson ha egy kemény agresszióval találkozik, aminél neki kell hátrálnia, akkor tehetetlen. Ezt Buster, Ruddock, Holy és Lewis már megmutatta."Hátrafelé" nem tud bokszolni.) Tysonnak ma már nem csak a gyorsaságával vannak gondok, hanem az elhajlásai sem a régiek. Az ütés skálája is leredukálodott az egyes ütésekre. 3-as 4-es sorozatokat már csak elvétve látni tőle. Mentálisan már szintén régóta labilis. Ha egyszer megroggyan, Mike onnan nem tud fordítani. És egyébként is, miben jobb Mike Tyson Lennox Lewis-nál? (az első 2 menetes agreszivítás, és talán az ütőerő. A többi tényező, sajnos Lewis mellett szól) Az 1996-os Tyson V Holyfield meccsen Tyson szerintem nem volt rossz formában, mégis kiütéssel kikapott. (Egyszerűen jött egy bokszoló, aki jobb volt nála. (és, ha nincs a harapás, szerintem Holyfield a visszavágón is kiütötte volna) Én is nagy Tyson fan vagyok, de, ha Mike kikap, nem kell mindig arra hivatkozni, hogy Tyson nem volt formában.)<br>Abban egyet értünk, hogy Lewis nagynak nagy :), de szerintem a túl jó, azért nem túlzás, mert Lewis ha rendesen felkészül, akkor szinte minden tekintetben jobb is Mike Tysonnál.<br>Evvel, persze nem azt akarom mondani, hogy semmi esélye nem lenne Lewis ellen. Mert lehet, de én csak egy McCall vagy egy Rahman féle "lucky punch" győzelmet tudnék elképzelni Tyson-tól Lewis ellen.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Leibigab!<br><br><br>"....meccs az 5. meneten túlra, akkor már érdekes is lehet, mert Mike viszont onnantól kezd kipukkanni. "<br><br>Tegyük hozzá, hogy -szerintem legalábbis- nem a fizikummal van baj, hanem fejben. Egyszerűen elmegy az egésztől a kedve! :-/<br><br>"(Lewis egyszerűen túl jó, és túl nagy Mike Tysonnak) "<br><br>Véletlenül sem szeretnélek megsérteni, vagy megbántani, de ez meg egész egyszerűen így hülyeség. Azon a meccsen Mike egyszerűen formán kívül volt, ez látszott. Ennek ellenére LL az első menetben úgy félt tőle, mint a tűztől! Megérdemelten nyert Lewis -ill. inkább verette magát agyon Tyson- DE itt szerintem inkább arról van szó, hogy mentálisan össze tudja -e magát még kaparni Mike? Mert ha igen, akkor van esélye! Félre ne érts, nem ő az esélyes, de akkor igenis van keresnivalója! Szerintem a Lewis elleni meccsen elég lett volna egy Savarese elleni Tyson ahhoz, hogy izgi meccs legyen! (nem mondom, hogy nyert volna, de akkor ki tudta volna használniaz első percek félelmét Lewisnál) Savarese ellen 222 környékén mért be (nem tudom a pontos súlyt) és hihetetlen agresszív volt. Tudom, hogy LL ellen nem biztos, hogy meg tudta volna csinálni, de júniusban hihetetlen lassú, unott és dagadt volt. Mosolygott az első menet előtt, mint egy belőtt hülyegyerek. >:( Olyat még senki nem látott tőle. <br>És ne feledjük, hogy LL-t 2x is megverték (ebből szerintem csak a Rahman elleni meccset vette könnyelműen) + szerintem még Mercer is eltángálta. Aztán ideveheted még, hogy Briggs ellen is szédelgett vagy kétszer rendesen ill., hogy Holy megverte a második meccsen!!!<br><br>Szóval ez az egyszerűen túl jó azért elég túlzás. Nagynak nagy, az biztos. ;D De azért az még messze nem minden. <br>Szerintem a döntő dolog egy esetleges visszavágónál az lesz, hogy Tyson milyen formában lesz. <br><br>És a véleményem az, hogy -ugye eleve csak akkor beszélhetünk továbbiakról, ha meggyőzően veri Etienne-t, ami nem biztos, hogy oly egyszerű- a Lewis visszavágó előtt még lesz egy meccse. (illetőleg LL-nek is)<br><br>Köszi a türelmet, és hát mindenki tudja, hogy ebben a topicban nem tudok objektív maradni, ezért elnézést. Csak megosztottam veletek a gondolataimat. 8)<br><br>Legjobbakat!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: gallien »

azt szeretném látni, hogy mike kiszalad a sarokból, lemészárolja etienne-t, aztán lendületből leharapja egy élő csirke fejét...  ;D<br><br>ja, és aztán üzen lewisnak!<br><br>sajna szenvedés lesz, ha nem csapja le hamar...
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Elég jó az állóképessége, a szíve a "helyén" van, de az ütésbíró képessége nem a legjobb. Viszont, ha elhúzódik a meccs az 5. meneten túlra, akkor már érdekes is lehet, mert Mike viszont onnantól kezd kipukkanni. (Bár szerintem Tyson az első 3 menetben befejezi.)
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Sama »

Hi,<br><br>En Etienne azt hiszem csak egyszer lattam bokszolni, de az sem biztos, hogy o volt :) <br>Tenyleg ennyire eselytelen?<br><br>Sama
If you don´t want pain
You don´t understand
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#0 date=02/21/03 ť 11:12:42](Lewis egyszerűen túl jó, és túl nagy Mike Tysonnak)[/quote]<br><br>Igen,valahogy így fest a dolog!<br>A súlya most rendben látszik,reméljük mozogni fog a ringben  ;)<br>A fejtetkó nagyon a vég kezdetének látszik :-[<br><br>http://www.vanishingtattoo.com/tattoo/celeb-tyson.htm
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Tyson súlya (225,75) eléggé rendben van, úgyhogy szerintem készűlt ő rendesen. Gondolom a cirkusz meg ahoz kellett, hogy kicsit felkorbácsolják az érdeklődést a meccs iránt. Tyson eddig is brutálisan nézett ki, de evvel a tetkóval még rá tett egy picit :) (nekem bejön) Azért, bármilyen hamar végez a "black rhino"-val, szerintem hiú ábránd lesz azt hinni, hogy az esetleges visszavágón esélyes lehet Lennox-al szemben. (Lewis egyszerűen túl jó, és túl nagy Mike Tysonnak)
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: atya »

A súlynak és a formának valami köze azért van egymáshoz  ;)<br>Én el tudom képzelni (és tulajdon képpen ebben bízok), hogy csak porhintés történik (reklám)- valójában Tyson egy éve készülget - most 8 hete pedig már keményen. <br>Lewis ellen sem akart még kiállni igazából - állításuk szerint - akkor  hanem csak két meccs múlva. Most megveri ET-t  :D és aztán jön a csúcsforma és a Lewis-palacsinta  ;D<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

ugy ertettem hogy 5 het alatt lehet senkit sem csucsformaba hozni
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

8 honap kihagyas utan nem lehet semmilyen sportban valakit csucsformaba hozni, ugyhogy tul sokat szerintem ne varjatok Tysontol mert csalodas lesz. <br><br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Kepzeljetek el Herr Kohl kedden utazott volna az USAba hogy Lewis-el targyaljon. Amikor megtudta hogy megsem marad el a Tyson-Etienne otthon maradt...<br><br>Tyson sulya meglepoenb rendben van, a tobbit meglatjuk, szerintem kiuti Etienne-t, aztan jon  LL es megint kap egy csunya nagy verest...
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: atya »

Kicsit félek (féltem Tyson-t :) ) - nem feltétlenül az elmúlt napok hírözöne miatt, remélem nem ismétlődik meg a legutóbbi "élmény".<br><br>Hátha sikerül neki és végül jól elpáholja Lewis-t (akit egyébként mostanában egyre jobban tudok értékelni) ? Remélem.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nekem ennyi elég, hogy hinni tudjak még a kedvencemben:<br><br>Weights from Memphis:<br>Mike Tyson 225.75 vs Clifford Etienne 222.75
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY