Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Alien »

[quote author=egyenes link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#5 date=12/10/03 » 11:44:55]Edgegod<br>Aki nem ismeri el a szovjet-orosz, beleértve az ukrán boksziskola értékeit(nem beszélve róla, hogy a kubaiakat is õk nevelték ki) az még arrogánskodás helyett sokat kéne tanuljon a bokszról. ;)[/quote]<br><br>Egyenes!<br><br>"a kubaiakat is ôk nevelték ki".....<br>Bocsi, de nem értem. Szvsz teljesen más stílust, iskolát képviselnek...vagy én érhettem félre?
Fight....
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: greg »

Ezt már olvastam, elég érdekes. Szerintem maga Tyson sem tudja, mi lesz a karrierével. Már beszéltek K1-rõl, Moorer-rõl, most Vitalij-ról, Jones-ról...<br>Azon sem csodálkoznék már, ha Mayorgát hívná ki.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nagyon erdekes cikk! Erdemes elolvasni...<br><br>http://www.fightnews.com/scott124.htm<br><br><br>Tyson surfaces at Garden!<br><br>December 9, 2003 <br><br>By Lisa Scott<br>Photos by Ed Mulholland<br><br>During the post fight press conference for Klitschko-Johnson and Mesi-Barrett, 'Iron' Mike Tyson stood quietly and unobtrusively (along with another gentleman) away from the crowd and listened to the fighters talk. Fightnews immediately spotted him and asked him how he was doing. Tyson graciously responded: "I feel good. I'm doing fine. I didn't get to see all of the fights because I had a hard time getting here because of the weather. So, I got here late." <br><br>Within seconds, Tyson was surrounded by reporters and photographers, all pushing and inching closer to get near the former two-time heavyweight champion. Forced to take several steps backwards, Tyson held up his hands and calmly stated "Relax. Everyone just take it easy." <br><br>While cameras flashed, tape recorders and microphones were drawn simultaneously along with a torrent of questions. Tyson quipped "Well, I guess you all see me now." <br><br>When asked his thoughts on Joe Mesi, the once billed 'Baddest Man on the Planet' offered politely: "Joe is an up-and-coming fighter. He's working hard and he's successful. I've seen his fight with David Izon and he looked good, I guess. I'm not following boxing that much. I came by today to see if I still have it in me."<br><br>Responding to such questions as 'Do you still have it in you?... Would you be interested in fighting Mesi?... Are you considering a fight with Roy Jones?,' a somewhat bashful Tyson only responded "I don't know." <br><br>Suddenly, Tyson became aware that nearly all of the press had abandoned the fighters who were speaking at the dais - in order to get to him. That's when Tyson walked towards the main press area (with press and others in tow) and stood respectfully to watch and listen to the fighters speak at their press conference. One by one, people squeezed forth to ask for autographs and to pose for photos with him. At times, Tyson humbly obliged some of the requests yet stated softly, "Come on, the fighters are talking. Not now, please. Let's have some respect for them."<br><br>Several minutes later, Vitali Klitschko sensed he should acknowledge Tyson in some way and stated "I see that you are here Mike Tyson, and I see a look in your eye that says maybe you want to fight me." Tyson responded jokingly, "Only if your promoter buys me a new Ferrari." Under his breath, Tyson humorously stated to those around him "Maybe I will fight him. I need the money."<br><br>As the crowd around him grew, Tyson was led out of the press conference area and down a hall towards an exit door. At 37-years-old, Tyson looked fit and relaxed and was charming in his demeanor.<br><br>All in all, Madison Square Garden and Duva Boxing hosted a great evening of fights. For whatever reason Tyson chose to attend the post press conference, it was certainly a nice treat to see him there.<br>
bandi
-----------------
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: greg »

Abba a 15 másodpercbe, ami alatt Tyson elintézi ezt a túlsztárolt Sapp-et, nem fog beleférni egy rúgás sem. Ez a muksó egy támadástól kifullad, üvegállú, és lassú is.
egyenes

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Tommy_Carrot<br>Kanada nem észak-- amerikában van? Meg hát az NHL is közös az USA-val.
egyenes

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Edgegod<br>Aki nem ismeri el a szovjet-orosz, beleértve az ukrán boksziskola értékeit(nem beszélve róla, hogy a kubaiakat is õk nevelték ki) az még arrogánskodás helyett sokat kéne tanuljon a bokszról. ;)
vicorex
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-12-09 15:39:34
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: vicorex »

a szombati K1 gálán be lett hivatalosan is jelentve, hogy Tyson meg fog mérkőzni Sapp-al tavasszal.<br>előtte Sappnak lesz még egy meccse a sumo legenda Akebono ellen...<br><br>érdekes dolog ez a K1 szabály, hogy rúgni is kell...<br>Botha nem rúgott egyet sem
vicorex
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Egyenes,<br><br>A szombati Hurka Gyurka eppenseggel kanadai volt.  ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

Egyenes<br><br>A Klicskók fogják elõreláthatólag uralni a nehézsúlyt, ez kétségtelen és senki sem vitatja. Csak ne a tényeket igazítsd a véleményedhez, hanem fordítva. Ugyanis õk nem a kiváló európai iskolának, hanem elsõsorban a termetüknek, adottságaiknak köszönhetik eddigi sikereiket . Szerinted Freddie Roach miért foglalkozik velük? Talán hogy ellesse az ukrán boksziskola titkait vagy azért, hogy végre megtanítsa õket bokszolni is?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
egyenes

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Edgegod <br><br>Hol van már a tavalyi hó!Nem akarjátok észrevenni ,hogy Tyson már rég nem az aki valamikor volt.<br>A Klicskók azert fogjak uralni a jovõben a nehezsúlyt mert az észak-amerikai iskola évek ota nem bir eggy valamirevalo nehzsulyút kinevelni.Csak olyanokat mint a szombati Hurka Gyurka. ;D ;D ;D
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Na az még egy jó meccs lenne Vitya ellen! Szerintem ha Vitya olyan formában lenne mint Johnson ellen akkor nagy sansza lenne Tyson ellen. <br>Vovának már lehet, hogy rizikósabb lenne.
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

Tyson kiállna bármelyik Klicsko ellen<br><br>http://index.hu/sport/box/klicssajtyso/
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: greg »

Javítsatok ki, ha tévedek, de egyszer egy közvetítés alatt valami olyasmit hallottam, hogy a K1-ben kötelezõ a rúgásokat használni, benne van a szabályzatban. <br>Kíváncsi leszek, ez irányban hogyan fog fejlõdni Iron Mike.
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Kedves TKO!<br><br>"Előre leszögezem nagy Tyson rajongó vagyok, de szerintem sem Le Banner, sem Hoost ellen <br>nincs esélye Mike-nak (bár neki szurkolnék) "<br><br>Azért ne jelentsük ki ezt ilyen egyértelműen. Véleményem szerint sem LeBannernek, sem Hoost-nak nem a kézmunkája az igazán veszélyes, és egyikük sem különösebben ütésálló. (szubjektív magánvélemény, bár belőlük elég sokat láttam.) Ha Mike szokásos tempóban belekezd, és rájuk tudja erőltetni a közelharcot, akkor szinte biztosra veszem a KO győzelmet. Anno még Hunt is KO-zta LeBannert vesztes helyzetből csak kézkombinációval.<br>És egy dolog lehet még, ami miatt Tysonnak feküdhet a K-1!<br>Ez pedig, hogy nem kell esetlegesen 10-12 menetre berendezkedni, ill. tartalékolni, és ezáltal kicsit szabadabbjára lehet engedni az indulatokat is.<br><br>Legjobbakat!
egyenes

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Iszabo<br>Jol sejted amit sejtel, Tyson piocajanak 9es nem csak neki) Don King a neve. Meglatjuk a Yakuza mennyire lessz kegyes Mike-hoz. ;)
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: TKO »

Előre leszögezem nagy Tyson rajongó vagyok, de szerintem sem Le Banner, sem Hoost ellen<br>nincs esélye Mike-nak (bár neki szurkolnék)<br>Hiába ugrana nekik, brutális comb rúgásokkal idővel felörölnék Mike-ot.<br>Bár ha képezné a lábát ill. a rúgások ellen való védekezést  Tyson rendkívűl jó K1-es is lehetne <br>a harcmodora miatt.
vicorex
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-12-09 15:39:34
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: vicorex »

ezt olvastam : " K-1 management says if Tyson signs the deal, their plan is to<br>have Tyson vs. Sapp first, then Tyson vs. Le Banner, then Tyson vs. Hoost"
vicorex
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Számomra is rejtély ez a K1-es kitérő. Szvsz a bokszban bármilyen hurka ellen a többszörösét is megkaphatja. Talán az lehet egy elképzelhető magyarázat, hogy a boksz jövedelmeit valaki v. valamely szerv megcsapolja és így jár jobban!?
Imre
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: coccodee »

En is 54 miliorol tudtam.<br><br>Szerintem Sapp olyan "gyors" hogy meg Barrera-nak is lenne eselye ellene ;D.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Romsy »

50 milliót kapott ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?<br><br>én valahogy nagyságrendekkel kevesebbről tudtam, szerintem nem is alaptalanul.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY