Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Kedves Bicska!<br><br>Én tiszteletben tartom azt,hogy Te Tyson-t szerető ember vagy,de azt hiszem,Nekem is meg lehet a saját véleményem!<br>Csak hogy tisztában legyél a dolgokkal:<br><br>1.)Nem a kedvencem Tyson,de az abszolút igaz,hogy a bokszban szükség van egy ilyen emberre.<br>2.)Tysont tisztelem és becsülöm,mint bokszolót,és nagyon örültem az Etienne elleni meccsének,hiszen ezen áll vagy bukik a jövője!<br>   DE!!<br>Amikor 5 nappal a meccs előtt beinti az unalmast arra hivatkozva,hogy influenzás-hát hogy őszinte legyek-,egy kissé átvágva éreztem magam.Amikor úton-útfélen azt lehet olvasni,hogy mennyire készül a találkozóra!<br>Erről a témáról ennyit!<br>Szerintem-veled ellentétben-sokan tudják,hogy van igazság abban,amit leírtam.<br>3.)És még valami:Jó lenne,ha nem akarnád Nekem előírni,hogy kiről,mit írhatok! <br>A "kölök" beszólásodról pedig csak annyit:a szüleid megtaníthattak volna arra,hogyan kell(illik) egy nővel beszélni.<br>                                   Nikike9<br>
teflondon
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-02-20 19:31:44

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: teflondon »

Remélem lessz MECCS.És csak reklám az egész cirkusz ami folyik.Tysonnak nem kellenne ez a céco,a bunyo mai napjáig alegnagyobb hirértékel bir.a fél világ imádja,bármit is csinál.a multja miatt,sajnos már nem a régi minden mulando de kapott még egy esélyt.nálam mindig az eggyetlen volt és az is.igazi harcos csak önmagát sikerülne egyszer legyőznie.Akkor még lehetne bajnok.De erre egyre kevesebb az esély sajna.  
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#0 date=02/20/03 ť 18:17:28]donvito: "Mike Tysonnak szüksége van a bokszra, de a boksznak is szükség van Mike Tyson-ra." <br>[/quote]<br><br>bicska<br><br>Inkább egy olyan figurára lenne szükség aki pótolná a kiöregedő Tysont.Egy olyanra aki fenevad a ringben,mert a Vason kívül ilyen nincs :'(
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

donvito: "Mike Tysonnak szüksége van a bokszra, de a boksznak is szükség van Mike Tyson-ra." <br>Ez simán lehetne egy Tyson életrajz mottója is  ;D
bandi
-----------------
bicska
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2003-01-03 16:54:15
Tartózkodási helyCOLON Erdély-Gyergyószentmiklós

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bicska »

nikike9  :-/ egy olyan bokszolót nullázol le, mint ahogy vito írta : "Mike Tysonnak szüksége van a bokszra, de a boksznak is szükség van Mike Tyson-ra. " -ezen azé' érdemes elgondolkodni.. s ne írj meggondolatlan kijelentéseket kölök!<br>csáh! <br> - OnOré -
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=prof link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#2 date=02/19/03 ť 22:21:59]Elszomorító ez az egész, és nem jó hírverése a profi boksznak. [/quote]<br><br>prof!<br><br>Ne értsél félre: teljesen egyet tudok érteni veled (ezt azért megaszontam) … de belegondoltam az egész szituációba és inkább arra a következtetésre jutottam, hogy nem is olyan rossz ez a cécó. Több szempont szerint is jó, mert hiszen <br><br>a.      most pont egy olyan időszak van (a Ruiz-Jones meccs előtt), amikor egy kicsit leült a hangulat. A hétköznapi néző szempontjából unalmas emberek öklöznek értéktelen címekért esetenként elképzelhetetlen összegekért, de főleg eseménytelen mérkőzéseken. Fárasztó, érdektelen és főleg álmosítóan unalmas. Azért most erre a cécóra már nem csak a bokszrajongók és feleségük/férjük kapják fel a fejüket, hanem az utca embere is. Triviálisan lemérhető az ázsió: az újságok lapjain lényegében megduplázódik a profiboksz és a nehézsúly válságával kapcsolatos cikkek száma. Valljuk be: ez a sport félig erről szól. Arról, hogy Hopkins egy sóletes tál formájában szervírozza Trinidadnak az utolsó vacsoráját. Arról, hogy Golota-t még egy kempingszékkel se lehet leütni. És főleg Mike Tyson-ról. Egy 36 éves, lényegében öreg, lassú, fáradékony és főleg mentális problémákkal küszködő öklöző nem generál ilyen érdeklődést … hacsak nem ő maga Mike Tyson.<br><br>b.      Mond, ki az a nehézsúlyú aki bármi érdeklődésre számítson. A tartózkodó Lewis, a visszahúzódó Byrd, a sótlan Ruiz, az egyszerű Tua? Vagy talán az öreg Holyfield a Bibliából vett idézetekkel (talán majd a Ponyvaregény fo/ly/j/tatásában). Vagy talán a Klicsko testvérek? Hogy a klasszikusokat idézzem: velük „beszélgetni olyan, mint sajtreszelővel rejszolni”. Talán ha Roy Jones a nehézsúlyban maradna …<br><br>Szóval én így látom, hogy ez egy kétirányú utca: Mike Tysonnak szüksége van a bokszra, de a boksznak is szükség van Mike Tyson-ra. <br><br>vito<br>
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Én úgy gondolom, hogy minden hír, ami arról számol be, hogy Tyson egy pöcs. Mert nem teljesít rendesen IGAZ.<br>Ezek a dolgok, hogy csak össze akarták zavarni az ellenfelet KAMU.<br>Úgy vélem, beszéltek a fejével és azt mondták neki.. Ha ezt elcseszed neked véged van öreg.<br>És mivel a nézőket és a fanatikus szurkolókat meg kell nyugtatni a menedzsment akcióba lépett. Egy kis információ itt, egy két elejtett mondat és az aki hinni akar benne, nos azok majd kibővítik és hihetővé teszik a többiek számára.
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: WNB »

[Undocumented call got by both of the Tyson- and Etienne-camps received close to the culmination of the final stage:]<br><br>Hm...hi! I'm - let's say - "Golyo" (not Vargas) from - let's say - a scandinavian-based TV-channel. Well, there is one thing now i want to bypass at any cost: being the commentator of the  cleaning process instead of the main event on Saturday...so it's plain and simple: come on boys, let's get it on again - since, as you may know: nobody fucks with the Jesus...<br><br>...7th day - rest day. ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: prof »

Elszomorító ez az egész, és nem jó hírverése a profi boksznak. <br><br>Lewis -mint sportember, ha van még értéke ennek a szónak- azért nem gondolhatja komolyan, hogy Tyson ellen kellene másodszor is mérkőznie.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

igaz, hogy nem a legujabb, de valami dobbenetes szerintem<br>http://www.fightnews.com/fightnews272.htm<br>bandi
bandi
-----------------
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: greg »

Az egész felhajtás tuti, hogy megszervezett folyamat, szombaton mindkettõ ott lesz a ringben.<br><br>Tyson WI, vagy LDQ szerintem.<br><br>Ez a tetkó igencsak a vég lehet számára agyilag.<br><br>
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Laja link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#0 date=02/19/03 ť 12:35:50]Én szerettem Tysont de mára már csak egy ripacs. Boxolni nincs kedve (eddzeni se) így hát marad a cirkusz. ahhoz még ért....Már tényleg csak cirkuszi látványosság az ürge...<br>Kár, érte... :([/quote]<br><br>Nekem is az az érzésem hogy már csak a menedzsmentje erölteti a boxot vele mert még a pénzkereső automatát látja benne ;D<br>Tyson mára már inkább a botrányaival kihágásaival akar kitűnni,fenntartani népszerűségét,rajongótáborát semmint a boksszal :-/<br>Ez a fejtetkó borzalmas :-[ ;D ;D ;D
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Laja »

Én szerettem Tysont de mára már csak egy ripacs. Boxolni nincs kedve (eddzeni se) így hát marad a cirkusz. ahhoz még ért....Már tényleg csak cirkuszi látványosság az ürge...<br>Kár, érte... :(
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Kép
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: donvito »

... most viszont Etienne nem bokszol ... ez így izgalmasabb, mint maga a mérkőzés ... várom mikor lesz valaki amnéziás ... vagy vakul meg ... esetleg találkozik a Szűzzel és jó útra tér ... de minimum, hogy valami vérfertőzésre utaló jelet tapasztaljunk ...
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ez a bizonytalanság ugye nem befolyásol(ta)ja a Viasat közvetitést?!<br><br>Golyo!<br><br>Te leszel a góré vagy a Ferenc?<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: paja »

Szerintem Mike keményen készült ez a betegség, lazaság csak arra kell hogy az emberek elélvezzenek a gyönyörűségtől mert egy "beteg" Tyson is elintézi a Rhinót. Milyen lenne az igazi Tyson?? Majd Lewis ellen...<br>Úgy néz ki hogy a harapós Tyson már unalmas, most jön a laza Mike. Csámcsogjanak a "médiákok".<br>Már látom is a Fightnews hírt:<br>"The sick Tyson destroys Etienne" KO2 ;D
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: paja »

YEEESSS!<br><br>Megmondtam hogy műbalhé!  :o :) ;D<br>A sváb vasdoktorok szerintem nem látnak a méregtől. ::)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Az évezred átverésével állunk szemben?? :)<br><br>Vadiúj Fightnews hir:<br><br>TYSON FIGHT IS BACK ON! <br>By Flattop <br>It’s not April Fools! Mike Tyson and Clifford "The Black Rhino" Etienne is back on for this Saturday! Tyson’s trainer Freddie Roach stated to FightNews.com, “Mike woke up this morning and told Shelly (Finkel - his advisor) that he wants the fight. I am waiting for a call back to tell me what to do next.” Roach was preparing to go back home to his Wild Card Gym in Los Angeles when he received the call at approximately nine o’ clock. Roach is still stunned at this news but he is ready to be in Tyson’s corner. “I will be there with Mike. I am worried about Mike but I know he really wants to fight. We haven’t trained since last Wednesday but Mike has a good base. We had five good weeks. With him being sick he will lose some of it. We are coming to win!” Roach was positive in saying, “Mike made the decision to take the fight and he is not coming to lay down. We get back to where we left off. We will try to get him as ready as possible. Hopefully he hasn’t lost too much but we are ready.” Roach and Tyson are expected to arrive in Memphis on Tuesday evening. Several credible sources verify this unbelievable roller-coaster story. Promoter Leslie Bonano and Etienne just arrived in their Memphis hotel at approximately 12:30 ET. A very preturbed Bonano said to FightNews.com, “Remember what I told you! I was f**king right! It was a ploy! It was all bullshit!” More details will follow on this developing situation.  <br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Alberto_11 link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#4 date=02/17/03 ť 21:27:01]<br>A rohejes hogy nehany hete meg azt mondtak hogy Tyson milyen lelkes es kemenyen edz mindent megtesz amit edzoje mond neki...[/quote]<br>Ez is bizonyítéka, hogy nem feltétlen igaz, amit az újságokban olvasunk.<br>Egyébként én már gyakorlott kétkedő vagyok. Minden hírekben keresem az érdeket, és ha nem találok, akkor esetleg elhiszem amit írnak.<br> ;D ;D ;D ;D
BUTTON_POST_REPLY