Mike Tyson

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Alien »

<br>Ez tényleg egy szép KO volt, nem kamu, de legalább 3-4 menet kellett volna ahoz, hogy megállapítsuk Mike állapotát.<br>Én még mindig reménykedem.
Fight....
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: paja »

A kirobbanó formát azért ne ötven másodperc eseményeiből szűrjük már le. Ennyi erővel Nielsen és Lewis ellen is bomba Tysont láttunk mert nagy erővel kezdett az első menetben? Félreértés ne essék én nem Tysonban csalódtam, ő odatette magát és ennyi. Nem kell temetni még a vasat...<br>Szivesen néztem volna még őket. :(<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Paja!<br><br>Etienne azért nem állt fel mert nem tudott! A foggumi kivétele  valószinüleg egy reflexmozdulat volt. Kérlek nézd meg a lassitást és a halálpontos jobbost + Miklós ütöerejét ugye ismerjük. Söt Mike segitette fel mint anno Bothát. Abból a leütésböl lehet, hogy senki sem állt volna fel...<br><br>Tysonról valóban nem sokat tudtunk meg, de én abszolút nem vagyok csalódott, ilyen meccsek kellenének és újra szivesen néznének az emberek nehézsúlyú meccseket. Az utóbbi idöben CSAK rossz meccsek voltak.<br><br>Ez az eredmény amugy amit tényleg nem kell magyarázni.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: gallien »

paja,<br><br>a kirobbanó formájú tyson így végez az ellenfeleivel. a leütés nagyon kemény volt, ha abból feláll, akkor lett volna még 10 másodperce, egy komoly sérülés lehetőségével. nem volt más választása!<br><br>üdv:<br><br>gallien<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Végre láttunk egy izgalmas (igaz nem túl hosszú) nehézsúlyú meccset. Itt nem a fogással, meg a tapógatózással volt a két bunyós elfoglalva hanem a másik mihamarabbi kiütésével. Igaza van Kozinak, erről kéne szólnia a nehézsúlyú boksznak és akkori mindenkit újra lázba hozna. Ezen a meccsen Mike többet csinált mint az egész Lewis ellenin. Ettiene egyébként szerintem nem tudott volna felállni, hiába vette ki a foggumiját. A leütéskor a lábtartásán látszott, hogy nem szimulált. Aki ekkorát padlózik, ilyen pontos ütéstől az nem nagyon ugrál utána, főleg ha Tysontól kapja. <br><br>A másik két meccsről annyit, hogy bár az idő rövidsége miatt nem sok mindent lehetett Lacyről és a Corralesről megtudni. Annyit azonban hozzátennék, hogy Corrales stíulsa nem fakult ki a börtönévek alatt. Egy Castillo vs Corrales meccs esélyes lenne az év mérkőzésére ha mindketten eredeti felfogásban bokszolnak. A Spadaforák és a Grigorianok uralkodása szerintem hamarosan véget a ér a könnyűsúlyban.<br><br>Lacy még szerintem nagyon messze van a világhbajnoki címtől, még akkor is ha a nagyközéps gyenge mint a harmat.
"Mindenki a napra tör..."
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: paja »

Nagyon csalódott vagyok... :'(<br>Nem tudtunk meg semmit, sem az esetlegesen kirobbanó formájú Tysont nem láthattuk, és a lehetséges mentális gyengeség is rejtve maradt.<br>Szerintem ha fel akar állni Mr. Üvegáll akkor simán megtehette volna, dem ő már esés közben a fogvédő után kajtatott >:( ;D<br>Nekem egy hájas hurka benyomását keltette, aki rohan a pénztárhoz.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: gallien »

egy ilyen jobbostól egy ereje teljében lévő szürkemarha tenyészbika is lemenne... egy fekete rhino meg pláne...<br><br>azt hiszem a vitya-lewis meccsnek tényleg annyi!<br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ilyen KO-król kellene szólni a nehézsúlynak! Nem pedig Vova vs. McCline féle maszatolásról! Tyson formájáról nem túl sokat tudtunk meg(nekem mint elvakult Tyson örültnek nagy örömet okozott), viszont sokkal jobb volt ránézni mint az utóbbi két meccsén.<br><br>Én hiszem, hogy Mike Tyson még egyszer valahogyan lesz nehézsúlyú világbajnok!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#0 date=02/23/03 ť 03:09:27]Csepi<br><br>Miért? Volt másról is szó?[/quote]<br>Edgegod <br>Csak azt hittem, hogy a három órási kezdésre gondolsz.<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

JESSZ! :)<br><br>A remény újra él:)<br><br>..és a meccs sem fog sok helyet foglalni a szerveren ;D
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

Csepi<br><br>Miért? Volt másról is szó?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#0 date=02/23/03 ť 02:47:16]Jó reggelt (hajnalt) így nemsokkal a gála előtt. Nemrég ébredtem, így biztosan nem fogok bealudni :). Felvezetésnek újra megnéztem az Oquendo-Etienne-t és a Botha-Etienne-t. Hát nem is tudom. Az amúgy szimpatikus Etienne a két meccsen 11-szer volt padlón (igaz ebből kétszer csúszott). Nem túl bíztató (bár Tysonnak szorítok persze, de mindenekelőtt egy igazán jó meccset szeretnék látni).[/quote]<br>Szerintem csak öt után lesz a meccs.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: edge »

Jó reggelt (hajnalt) így nemsokkal a gála elõtt. Nemrég ébredtem, így biztosan nem fogok bealudni :). Felvezetésnek újra megnéztem az Oquendo-Etienne-t és a Botha-Etienne-t. Hát nem is tudom. Az amúgy szimpatikus Etienne a két meccsen 11-szer volt padlón (igaz ebbõl kétszer csúszott). Nem túl bíztató (bár Tysonnak szorítok persze, de mindenekelõtt egy igazán jó meccset szeretnék látni).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1043422887;start=0#3 date=02/22/03 ť 20:45:58]<br>...de nekem mint buzgó katolikusnak eleve nem tetszhet.<br>[/quote]<br><br>Ádám, ez a karakteralakítás-Heszusz nem az a Jesus - emez profánul egy a spanyol ajkú amerikai állampolgárok közül  (csupáncsak a mai napig is legálisan anyakönyvezhető névvel), vérprofi tekeőrült - spéci kesztyű, cipő, meg minden...bár ő is mindent el tud intézni, nem utolsósorban mindig építve a feltétlen felebaráti szeretetre (=> "nobody fucks with the..."). Legyen elég még annyi, hogy hajhálót is visel - ez alapján azért már lehet differenciálni...<br><br>(És mindenesetre a 6napos világ-project is azért már-már gördülékenyebben bonyolódhatott, mint a Tyson-Etienne végjáték - bár, mint tudod, az Úr (egészséges humorérzékkel) a villanykapcsolót - saját véleménye szerint is - Gary Shaw képére formázta meg ["on, off, on, off, on"]...)<br><br>( ;) )
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
teflondon
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-02-20 19:31:44

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: teflondon »

szétfogja verni etiennet 1 max2 menet és k.o nem hiszünk majd a szemünknek  hajrá tyson   :o  :)
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: atya »

Hajrá Tyson  :D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ezután a felhajtás után az a véleményem, hogy teljesen mindegy, hogy hogyan nyer Tyson a Lewis elleni második meccset nem befolyásolja. Minden eredményt meg lehet magyarázni. Ha nyer 1 perc alatt azt ugye nem kell megmagyarázni. Ha pontozással nyer 10 menetben akkor meg de jól birja a beteg Mike. A lényeg, hogy nyerni kell! (de én bizom benne, hogy meggyőző lesz különben nem sok értelme van a Lennox vs. Tyson visszavágónak)<br><br>HAJRÁ TYSON!<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Mike Tyson

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Véleményem szerint, ha kizárólag a mérkőzésszervezők üzleti szempontjait vesszük figyelembe, akkor Tyson WI várható a 3-5 menet környékén. Előbb nem jó ha győz mert nem tekinthető bizonyítottnak kiválló formája, amivel a LL elleni visszavágó alátámasztható!<br><br>Úgyhogy már nincs sok idő hátra, csak várnunk kell. Ez nem egyszerű dolog, figyelembevéve az elfogyasztott /saját termésű / vörösbor mennyiségét!  De harcra fel! Kard ki kard! Küzdjünk az ébrenlétért! Le az álomdémonokkal! ;D
Imre
BUTTON_POST_REPLY