Bunyós filmek

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

faceload írtaCOLONTyll Vietta: Nem szeretem a Helyszínelőket, de ezt megnézném. Nem tudod hanyadik sorozat/ hanyadik epizód? vagy elég a címe is, csak nem akarom az összes rész sztoriját elolvasni :-)

Viasat szerint erről szólt a tegnapi rész:
7/9 21:05
Stella és Danny vizsgálódnak mikor egy ékszertervezőt holtan találnak, egy őáltala tervezett 8 millió dolláros melltartót viselve..
Igen, a "sima" Helyszínelők-ben volt.

Azt hiszem másodiknak ment le tegnap. Egészen jó belső képet hoztak a profiboksz világáról. Voltak azok a szokásos "elemző" grafikák, amikor pölö bemutatták, hogy miként mozdult meg az ökölvívó agya az ütéskor, és a végső felütés miként törte ki a nyakát, és akkor a csigolyák elvágták a nyaki ereket, így belső vérzés következtében több halálos trauma is érte.

Ugyanakkor a vizsgálat közben érintették a cutmenek által használt cuccokat is, vazelint, adrenalint, gyakorlatilag az ökölvívók egész felszerelésén átmentek a laborosok, beleértve a kesztyűket és bandázst is, amit a mérkőzések elött alá kell írnia az ellenőrnek.

Amikor rájöttek, hogy a pali kicserélte a kesztyűket, végeztek egy kisérletet, mégpedig egy ütéserő-mérőre sima kesztyűvel rávertek, később pedig ugyanazt a kesztyűt telenyomták folyékony fémmel, vagyis higannyal, és azzal is végeztek egy próbát. Természetesen a tuningolt kesztyű sokkal nehezebb volt, így a mérkőzés alatt gyakorlatilag agyonverte vele a volt világbajnokot a tettes.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Stella és Danny, szerintem ez a New Yorki helyszinekők, a bokszolós meg a sima Helyszinelőkben volt.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Tyll Vietta: Nem szeretem a Helyszínelőket, de ezt megnézném. Nem tudod hanyadik sorozat/ hanyadik epizód? vagy elég a címe is, csak nem akarom az összes rész sztoriját elolvasni :-)

Viasat szerint erről szólt a tegnapi rész:
7/9 21:05
Stella és Danny vizsgálódnak mikor egy ékszertervezőt holtan találnak, egy őáltala tervezett 8 millió dolláros melltartót viselve..
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Tegnap este volt egy Helyszínelők epizód, amiben egy bokszoló volt az áldozat a ringben. Az egész rész a profiboksz világáról szólt, a hátterekről, amit a nézők nem láthatnak.

Az volt a sztori, hogy egy váltósúlyú világbajnoki mérkőzésen az egyik fél szó szerint agyon lett verve. Mint később kiderült azért, mert az egyik fél higannyal injektálta a kesztyűjét, emiatt az nehezebb lett, és gyakorlatilag olyan volt, mintha fémbélése lett volna.

Nem tom ez milyen valószínű, de a filmben ez volt.

Közben végig mentek az utalások pölö Trinidad-ról, akit azzal vádoltak, hogy valamelyik meccsén a kezét jeges vízben áztatta, és ezért csontkeménnyé vált a mérkőzés előtt, és így tudott nyerni.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Tyll Vietta link=board=MMA_forumok;num=1091442381;start=15#15 date=03/27/06 ť 17:02:51]Volt egy Matt Damon film, a Bourne rejtély, ahol amnéziás ügynök a pali, és abban is igen jó harci cselekmények voltak, különösen az amerikai követségen, meg a kézitusa a bérgyilkossal. Nemrég megnéztem a második részét, és az nem annyira tetszett, mint az első. [/quote]<br><br>A közelharc jeleneteket kézikamerával vették fel, ha jól emlékszem. Ettől olyan élethűek, s nagyon közelinek tűnnek; olyan, mintha ott állnál a verekedők mellett.
Camo
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: miszter »

Egy idevágó hozzászólásomat sajnos a legjobb bokszfilmek topikba írtam be. Valaki tegye át ide ha lehet.<br><br>Amúgy most nézek egy Foo Figters klippet, amiben a Blade című vámpírfilm női főszereplője a női karakter. Az a film először nagyon bejött nekem. Kifejezetten jónak találtam Steppen Dorrf karakterét a vámpírnak, és a harci jelenetek is elsőre nagyon ültek, bár inkább a vámpírvadász gyakorlata miatt volt jó. No meg persze a vágás, és az egész utómunka is sokat segített, de összességében bejött az a film. Bár én imádom a mozit, vagyis a bunyós filmeket, így amelyik kicsit is jól meg van csinálva, azokat én mindig megnézem.<br><br>Volt egy Matt Damon film, a Bourne rejtély, ahol amnéziás ügynök a pali, és abban is igen jó harci cselekmények voltak, különösen az amerikai követségen, meg a kézitusa a bérgyilkossal. Nemrég megnéztem a második részét, és az nem annyira tetszett, mint az első.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: edge »

Camo<br><br>Mintha csak írnád és nem olvasnád a fórumot :) Az Ong Bakról már jópárszor volt szó ezen a fórumon.. le is lehetett tölteni ftprõl, úgy jó egy évvel ezelõtt :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
lecocqe
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2005-03-28 12:22:05

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: lecocqe »

Sziasztok!<br>A totalfight.com fórumok/letölthető filmekre folíamatosan töltöm a HEROS meccseit. Nem tudom meddig maradnak fent.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Egyébként egy tartó gerendát üt kettő a színesbõrû és a szálkákat szedi ki a kezébő.l
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Igen. De ezek a Jet Li filmek csak mesék. Egy élvonalbeli profi ökölvívó kettétépné Lit.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Tudtátok hogy Wilson játszott a Batman foreverben?<br>
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Sama-nak és banza-nak is igaza van, a Prodigal Son (aka pull no punches) és a Fist of Legend is a rajongók által legkedveltebb HK kung-fu filmek között vannak. Az én ajánlatom az Iron Monkey, rendezője az akció-koreografálás egyik legnagyobb alakja Yuen Woo-Ping (ő csinálta a Fist of Legend-et is!!!)<br><br>az Ong Bak-ot viszont sajna még én sem láttam. A VCD kiadásával vigyázzatok, mert vágott. A DVD kiadáson viszont nincs még angol felirat sem :'(
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: Sama »

Legjobb kinai kung fu film a Pull No Punch (magyar cime: Ne verekedj!).
If you don´t want pain
You don´t understand
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: banza »

Pentek este lattam a BBC1 en egy Jet lee filmet "fist of legend" 1994. Nagyon jo kis kinai kungfu film volt, talan a legjobb amit eletemben lattam. (ozzateszem nem lattam egyetlen Bruce Lee filmet sem.) Marmint honkongi kungfufilmet. A sztori a ket haboru kozt jatszodik kinaban, nem tul erdekes, szerelem bosszu, stb...<br>A lenyeg, hogy varazslas mentes film volt. Tulajdonkeppen erre van kihegyezve a tortenet: Leet elkuldik japanba tanulni, ahol megismerkedik a karateval, es otvozi azt a sajat stilusaval. Majd otthon jol elver mindenkint. <br>Erdemes lenne megmutatni a filmet nehany elvakult "saolinnak". Foleg azt a jelenetet, ahol Lee arra keri a volt iskolatarsait mutassanak neki technikakat (kungfu). Az egyik tanitvany mutat valami mely allast, mar nem tom mi volt a neve. erre Lee megkeri, hogy teso ugyan mar probalj ebbol rugni egyet. Nana, hogy nem tud  ;D<br>Szal ajanlom mindenkinek, nem egy sebhelyek, de honkongi kungfu filmbol szerintem az egyik legjobb
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem tudom hogy mennyire lesz "komoly" bunyókkal megtüzdelve az alábbi film, mindenesetre a szereplõgárda jól hangzik:<br><br>Kumite<br>http://www.imdb.com/title/tt0410176/<br><br>Gary Goodridge   <br>Jérôme Le Banner <br>Michael McDonald   <br>Musashi Musashi<br>Bob Sapp <br>Jean-Claude Van Damme
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: supras »

Bölcsőd lesz a koporsód.
szasza
Újonc
HozzászólásokCOLON 13
CsatlakozottCOLON 2004-04-27 07:51:58

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: szasza »

Van egy olyan film, amiben Jet Li Chuck Liddellel meg Tito Ortizzal meg még egypár UFC-sel küzd meg. Nem tudja a címét valaki? (Hungvárus nyelven mert a tékában csak úgy tudja a hölgy  ;))
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: szarabb »

ha valakinek van ROB KAMAN-ról filmje legyenszíves megosztani a tisztelt nagyérdeművel. <br>
SzaRABB
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: kisede »

Ma kaptam meg az Ong Bak VCD-t. Lesz mit nézni a héten :)<br><br>Szerintem Bruce Lee - Sárkány útja volt az első film, amiben a harc koreográfia a topon van. Lee többi filmje már nem ilyen jó sajnos, de azért a Sárkány közbelép nyitó kockái azok ott vannak a szeren. Lee nyitott kesztyűben szabadharcol és a végén egy fura :) karfeszítéssel lekopogtatja az ellenfelét. Ismerős ez a felállás valahonnan? Lee már harminc évvel ezelőtt MMA-t filmezett.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Bunyós filmek

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Ong Bak nagyon jó. K1-re jövünk fel-ha kell valakinek szívesen megírom cd-re vagy dvd-re. egy 4-5 darabot minden további nélkül tudok csinálni. <br>másik jó film ami tényleg tetszett a mark kerr életét feldolgozó smashing machine. dokumentum film - mely néha tényleg elszomorító és megrázó, máskor meg szívet melengető. sokat lehetne belőle tanulni, igazán mindenkinek meg kellene nézni, aki Mgyarországon a kűzdősportból akar megélni. <br>
SzaRABB
BUTTON_POST_REPLY