Bokszmagazinok

Minden, ami profiboksz!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Végre én is hozzájutottam a Szorítóhoz és a SuperBoxhoz.Teljes mértékben egyetértek Hollywooddal,szerintem is a Szorító a jobb,nem is kicsivel.Csak az ára lehetne egy kicsit szerényebb.<br>Annak viszont szívből örülök,hogy fellendült a magyar boksz-sajtó! ;D ;D ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nemrég sikerült megvennem a Szoritót és azt kell mondjam, hogy nagyon kellemes meglepetés ért. Külalakjában még a Super Boxnál is igényesebb és tartalmát tekintve mérföldekkel jár a Super Box előtt. A Jones-os cikket még nem olvastam, de a többit nagyjából igen. Jó kis újság lett. Jelenleg nálam a helyzet a bokszlapok szakmai színvonala szerint: 1. Szorito, 2. Küzdőtér, 3. Super Box.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: PTM »

Kozi: köszönöm, hogy elmondtad a véleményed. Ígérem, a jövő havi Portré már penge lesz!<br><br>Tényleg, ha valakinek van javaslata/kritikája/véleménye a magazinnal kapcsolatban, kérem, ossza meg velem e-mailen is.<br><br>Köszönöm szépen: Marcell
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: prof »

Megélénkült a piac! Hajrá!<br><br>Úgy tűnik, egyre többen (Szorító) látnak fantáziát a profi bokszban, illetve a róla szóló rendszeres kiadványokban, megspékelve a tartalmat némi más küzdősporttal (Küzdőtér) vagy/és szemnek kellemes  ::) látvánnyal (SuperBOX).  <br><br>Anno ez a weboldal is hasonló ötletből kiindulva született: "Mi lenne, ha páran -terminálosok- csinálnánk egy lapot?", de akkor nekünk 2000-ben sajtókiadvány helyett kézenfekvőbbnek és elérhetőbbnek tűnt az interneten megalkotni a profi boksszal foglalkozó szakportált.<br><br>Azt, hogy mennyiben jelenthet üzleti sikert a vállalkozás, mennyire piacképesek a kiadványok, és emellett az újságírás kétségtelen varázsa, a sport szeretete milyen általános színvonallal párosul, eldönti az idő. <br><br>Legyenek informatívak, színvonalasak a lapok, egyre kevesebb tárgyi tévedéssel, biztos helyesírással és színes stílussal.<br>Mi, olvasók, meg élvezzük a konkurencia nyújtotta választási lehetőséget!  :)<br><br>Akik pl. nem a profi bokszot, hanem inkább a távol-keleti küzdősportokat preferálják, azok számára érdekes lehet a Szaku magazin.<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én ma megpróbáltam Szoritót venni a Deák téri újságárusnál, de nem volt. Viszont Super Box volt. Megvettem. Külalakra nagyon jól néz ki, kb olyan minőségű papírra van nyomva mint egy Playboy, FHM, CKM meg az ilyesmi életmód magazinok. Van benne interjú Miló Vikivel, Kótaival, Csötönyivel, Kamarás Ivánnal és Koller Istvánnal. A Kótai, a Koller István (Csábi Bettina edzője és férje) és a Miló interjú nagyon hosszú és szerintem egész jó lett. Elsősorban inkább mint az "embert" ismerteti meg az olvasóval a cikk.  Az újság elején rövid hírek vannak 4 oldalon. Van benne régi idők bokszra rovat, ami az Ali vs Frazier meccsel foglalkozik, Amazonok éjszakája és a Komáromi gál beszámolói, Rockyról egy cikk, az összes nagy szervezet ranglistája, egy Lewis cikk, Koko mint üzletember, Erdei és Gatto. A cikek közül eddig keveset olvastam el egyenlőre. Az biztos, hogy külalakban messze veri a Küzdőteret és az eddigi cikkekben helyesírásilag is. A képek is sokkal jobbak mint a Küzdőtérbe és egyszerűen profibbnak tűnik az újság. Ja és van benne három félmeztelen csaj bokszkesztyűvel ami nem tudom minek került bele. ;D
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: kozi »

A mai napon két új bokszlap is megjelent. Az egyik Szoritó a másik Superbox cimmel. Elöbbit majdnem teljesen sikerült átolvasnom, erröl irnék egy véleményt.<br><br>Külsöre nagyon szép az ujság, jol a logó, szerintem jol eltaláltak a betütipusok, jol mutat. A boriton Roy Jones van.<br><br>Az elsö cikk a köszöntö után Madárról szól, hogy 30 éves lett és gratulálnak neki.<br><br>Ezután apróbb hirek jönnek Tysonrol, Tito visszatéréséröl, Dariusról egy-két mondatban, plussz egy kis bulvár Stallonérol és a Rocky 6-ról.<br><br>Ezekután az Erdei v Garay meccs utáni sajtótájékoztatórol szemezgatés egy oldalban, majd Kotai Misi utolsó meccséröl egy beszámoló, majd ugyanez az Amazonok éjszakájáról.<br><br>Egy oldalban az elmult egy hónap fontosabb mérkőzéseinek az eredményei.<br><br>Az eddigi cikkekkekben nagy hibát nem fedeztem fel, egészen jók voltak, ami viszont ezután következik az a mélypont. Roy Jones Jr. portré. Sajnos nagyon nehéz két olyan mondatot találni egymás után amiben ne lenne egy  hiba. <br>Néhányat kiemelnék:<br>- 1994-ben Thomas tate-t a második menetben megismertette a padloval, ezzel elhoditotta az IBF középsúlyú övét.<br>- Montell Griffin volt Jones első kihivoja nagyközépsulyban, és Roy a tőle megszokott módon, már a mérkőzés derekán jelentős fölénybe került<br>stb<br><br>A cikkiró végig úgy beszél mintha a cikk a Jones v Tarver visszavágó elött írodott volna(nem kapott ki normális körülmények között; Del Valle ellen került elöször és utoljára padlóra) majd a végén odaairja, hogy Jones mögött még most a Tarver elleni vereséget követően is csodálatosan sikeres karrier áll.<br>Sajnos ez a cikk nagyon lerontotta az eddigi jó benyomást.<br><br>A következő cikk Jones vereségéröl szól. Egész jó bár itt is van egy érdekes dolog ami arra enged következtetni, hogy a cikkiró nem látta a meccset(viszont akkor miért ir róla??) "...a hiresztelések szerint a meccset megelőző utolsó szabály-ismertetésen vigyorogva kérdezte Jonestól: Roy, ezúttal milyen mentséget talász" Mi az, hogy a híresztelések szerint? Ez nem hiresztelés hanem egy tény. Akkor mondta ezt Tarver amikor a bemutatás után megkérdezte Nady, hogy van-e valami kérdésük.<br><br>Ezután beharangozók. Calzaghe v Johnson és Barrera v Ayala.<br>Barrera v Ayala beharangozóban újra hasonló problémák mint a Jones portrénál: "..majd 2001-ben Hamed legyőzése által elnyerte a pehelysúlyú WBC övet"<br><br>Interju Csábi Bettinával, majd egy cikk Rácz Félixröl. ezekután egy egyoldalas cikk ahol bemutatják a 3 Nagy-ot(János, Zsolt, József).<br><br>Ezután Sturm v Hoya beharangozó Golyótol a megszokott stilusban és színvonalon.<br><br>A 4 nagy szervezet ranglistái. Egy kisebb hiba található, a cirkálósúly felső határa már nem 190 hanem 200font~90kg(kivéve IBF).<br><br>Majd egy cikk a Klicskókrol (ezt még nem olvastam:)), majd Füzesy Zolibá nagyon élvezetes cikke Magyar boksztörténet címmel. <br>Interju Tóth Zsuzsannával az MPÖL főtitkárával, majd ismét egy érdekes és áttekinthető cikk Száz éves az olimpiai ökölvivás cimmel.<br>Ezután egy nagyon rövid beszélgetés Csötönyi Sándorral, majd a ringorvos rovat, Ádám érdekes és jó cikkével.<br>A végén egy cikk a szamurájokrol(ezt sem olvastam még).<br><br>Összeségében elsőre ez nem is lenne  rossz, csak az az átkozott Jones portré ne lett volna...
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY