Bokszmagazinok

Minden, ami profiboksz!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Manoka írtaCOLONMa, hosszantartó betegség után elhunyt, Nagy Imre.
Nagyon szerettem, egy igaz ember hagyott itt minket.
Emléke örökké bennem él, nyugodjál békében
Nyugodjék békében!
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Ma, hosszantartó betegség után elhunyt, Nagy Imre.
Nagyon szerettem, egy igaz ember hagyott itt minket.
Emléke örökké bennem él, nyugodjál békében
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

IMiKeT írtaCOLONÉrtem.
Szeretném, ha nem feszülne közöttünk ellentét.
A helyzet az, hogy ha gondolod, én felajánlom a segítségemet neked.
Amit én sérelmezek, abban én tudnék segíteni.
Örülnék, ha én is hozzájárulhatnék az újság fejlődéséhez.
Ha az anyagokat elküldöd az e-mail címemre, javítom a hibákat.
Remélem, hogy ezzel megérted, hogy egyáltalán nem rosszindulatból írtam, amit írtam.
Nos, én nem haragszom, amit meg felajánlasz köszönöm, de nem megoldható, sajnos, az idó hiány az oka, meg aztán,meg oldom én, hisz azért csak megértem 48 számot, a mostani kiadás az szülinapos, 2003-novemberében jelent meg az elsó, jó-vagy rossz, de a lelkem van benne, no meg egy kissebb vagyon. Köszi.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Értem.
Szeretném, ha nem feszülne közöttünk ellentét.
A helyzet az, hogy ha gondolod, én felajánlom a segítségemet neked.
Amit én sérelmezek, abban én tudnék segíteni.
Örülnék, ha én is hozzájárulhatnék az újság fejlõdéséhez.
Ha az anyagokat elküldöd az e-mail címemre, javítom a hibákat.
Remélem, hogy ezzel megérted, hogy egyáltalán nem rosszindulatból írtam, amit írtam.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

IMiKeT írtaCOLONTisztelt Manoka!

A hozzám intézett mondataid elgondolkodtatóak.
Az újságírást nem ajánlod nekem, mert nincsen hozzá alázatom, tehetségem. Ezt azonban nem tudom, hogy miből szűröd le.
Többször is visszaolvastam a hozzászólásomat, de továbbra sem gondolom úgy, hogy tiszteletlen lettem volna.
Erősen kétlem, hogy a helyesírás attól függ, hogy mennyire kell gyorsan dolgoznia a szerkesztőnek. Ez marhaság, hogy a szavaiddal éljek.
Nem akartam piszkálódni, és most sem szeretnék, habár te szépen megmondtad nekem.
Csak megjegyzem, 20hogy a hozzászólásodban 20 darab helyesírási hiba van...
Nem hiszem azt sem, hogy a pénzen múlnak a tartalmi hibák. Bárminek utána lehet nézni egy perc alatt az interneten, így ezek a pontatlanságok ingyen megoldhatóak, csakis hozzáállás kérdése.
Úgy gondolom, hogy amely pontokat sérelmeztem, nem pénz függvénye.
A hozzászólásom végén pedig jeleztem, hogy lövésem sincsen a dolog üzleti oldaláról, de hála neked már tudom, hogy hogyan is van ez...
Kérlek nézd el a tudatlanságomat.
Azonban ami nem a pénzen múlik, az az alázaton és a tehetségen.
És itt pontosan ezek a problémák...
Félő, hogy ezeket hiába írom ide, én attól csak az a "nagy arcú", tehetségtelen valaki maradok, aki pofátlan módon megfogalmazta a véleményét.
További sok sikert az újsághoz!
Na, mondtam, nem 20, hanem 23 hiba volt benne. Tudod, ez már az én védjegyem, csak helytelenül tudok, írni. Látod, az alázat, nos, tévedtem, nem újság írót, hanem szekesztőt mondtál, nos ez a problémám, amúgy ha ezt nem teszed hozzá, akkor sem örültem volna a mondandodnak, de így, kifejezetten...........na ez van. Számold most mennyi az annyi? Ja, az alázat nem felém kell, hisz azt én nálad biztos nem érdemeltem ki, de azt gondolom, másnál sem. Az alázat és tisztelet a sportnak és a sportolóknak jár. Csak az lehet hiteles kommentátor, aki ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik. Én, nyelvtanból vagyok gyenge, ami a helyes írásomon, nagyon is látszik, de a tisztelet és az alázat, szeretettel párosulva az meg van, reménykedem, hogy ez érződik is, ha nem, akkor valamit, nagyon rosszul teszek.
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Tisztelt Manoka!

A hozzám intézett mondataid elgondolkodtatóak.
Az újságírást nem ajánlod nekem, mert nincsen hozzá alázatom, tehetségem. Ezt azonban nem tudom, hogy mibõl szûröd le.
Többször is visszaolvastam a hozzászólásomat, de továbbra sem gondolom úgy, hogy tiszteletlen lettem volna.
Erõsen kétlem, hogy a helyesírás attól függ, hogy mennyire kell gyorsan dolgoznia a szerkesztõnek. Ez marhaság, hogy a szavaiddal éljek.
Nem akartam piszkálódni, és most sem szeretnék, habár te szépen megmondtad nekem.
Csak megjegyzem, hogy a hozzászólásodban 20 darab helyesírási hiba van...
Nem hiszem azt sem, hogy a pénzen múlnak a tartalmi hibák. Bárminek utána lehet nézni egy perc alatt az interneten, így ezek a pontatlanságok ingyen megoldhatóak, csakis hozzáállás kérdése.
Úgy gondolom, hogy amely pontokat sérelmeztem, nem pénz függvénye.
A hozzászólásom végén pedig jeleztem, hogy lövésem sincsen a dolog üzleti oldaláról, de hála neked már tudom, hogy hogyan is van ez...
Kérlek nézd el a tudatlanságomat.
Azonban ami nem a pénzen múlik, az az alázaton és a tehetségen.
És itt pontosan ezek a problémák...
Félõ, hogy ezeket hiába írom ide, én attól csak az a "nagy arcú", tehetségtelen valaki maradok, aki pofátlan módon megfogalmazta a véleményét.
További sok sikert az újsághoz!
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

scarggy írtaCOLONÉn meg szoktam venni a Küzdőteret. Hogy miért? Egyrészt kedvenc sportágamért, másrészt pedig kicsit kötelezőnek tartom magamnak, mert ez hozzá tartozik a fanatizmusomhoz, harmadrészt pedig Peruék miatt. Megérdemlik, mert biztos vagyok abban, hogy rengeteg munka áll mögötte, valószínű a tapasztalatlanság miatt még több is, mint kéne.
János! Mivel több, mint másfél évtizede a reklámszakmában tevékenykedem, amihez hozzátartozik a kiadványok kreatív szerkesztése is, nekem elhiheted, hogy tényleg lehetne javítani a Küzdin, kevesebb plussz munkával, mint gondolnátok. Egy-két mozdulattal olyan változtatásokat lehetne véghez vinni, ami mind tipográfiailag, mind esztétikumában nagyot tudna javítani a dolgokon.
Hidd el nekem, 25-éve csinálom, s tudom hol kellene javitani, de sajnos kötve vagyok, hisz hiába a jó papir, a jó nyomda, a tördelők elmebetegek, és nehéz ki verni belölük amit kérsz, nem titok jövőre nagy változások lesznek ezen a téren. Ezzel eggyütt szerintem nem rosszabb a tördelése a képes sport Storry meg ilyeneknél, és ott mennyivel több pénz és ember van rá, de köszi.
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Én meg szoktam venni a Küzdőteret. Hogy miért? Egyrészt kedvenc sportágamért, másrészt pedig kicsit kötelezőnek tartom magamnak, mert ez hozzá tartozik a fanatizmusomhoz, harmadrészt pedig Peruék miatt. Megérdemlik, mert biztos vagyok abban, hogy rengeteg munka áll mögötte, valószínű a tapasztalatlanság miatt még több is, mint kéne.
János! Mivel több, mint másfél évtizede a reklámszakmában tevékenykedem, amihez hozzátartozik a kiadványok kreatív szerkesztése is, nekem elhiheted, hogy tényleg lehetne javítani a Küzdin, kevesebb plussz munkával, mint gondolnátok. Egy-két mozdulattal olyan változtatásokat lehetne véghez vinni, ami mind tipográfiailag, mind esztétikumában nagyot tudna javítani a dolgokon.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Hát nem tudom, de aki azt mondja a lapomra, hogy igénytelen, az csak...................na minegy. Helyesírási hibák, nos nagyon kevés, de még mindig van, és lessz is, hisz, aki csinált már lapot az tudja, mit jelent a rohammunka. Nincs ebben a hazában olyan lap amibe ne lenne, és durva hiba is van, néha de van ez sokkal jobban dühit. Oda vannak vetve a képek? Ez marhaság, de tény, hogy az amatőr oldalakon túl sok a kép, ennek oka van, mégpedig a gyerekek, nincs más orgánum, ahol viszontláthanák magukat, igy ennek az ára, ez. Megéri e? Nem, nem éri meg, mint ahogy az sem éri meg, hogy szinte minden hétvégén versenyen vagyok, de a gyerekek örülnek nekem, és ezért megéri.
Nincs e hazába, még egy lap, legyen onlyne, vagy írott, aki rendelkezne, tizednyi képanyaggal, mint a küzdőtér, szóval ez nem üzlet, hanem szerelem, ezért nehezen is viselem a felesleges fikázást.
IMIKeT! Ne légy újságíró, és ne akarj szerkeszteni, nincs hozzá, szłved, alázatod, és tehetséged, de van nagy arcod, alapja van?
Tudom, hogy nincs alapod, de azért beszélsz.
VRTT!
Köszi, hogy előfizetsz, és látod a javulást is, lehetne még jobb de sajnos, anyagi feltételei vannak, neked elmondom, nem üzlet egy ilyen lap, csak mint mondtam szerelem, ha ebből kellene megélnem, már nem élnék.
A végére egy kis magyarázat, a küzdőtér, a hazai profiboksz miatt kelt életre, jó üzletnek látszott, mert volt egy Félix, és jó gálák. Mára, már nincs hazai profiboksz, nincsenek minőségi gálák, de maradt a küzdőtér. Elmentünk az amatőr boksz felé, és a novemberi lapban már lesz birkózás és judo, szóval az olimpiáig, minden olyan küzdősport helyet kap, amelyik olimpiai sportág. tovább fogunk nyitni, más küzdősportok irányába, de a boksz az mindig fő irányvonal marad. Na ennyi.
Ja, ha lenne 100 millióm, bizots lehetsz benne, másabb lenne egy kicsivel a küzdőtér is, de hogy igénytelen lenne most, hát ezt még senki nem mondta.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Nem tom, amióta előfizettem, mintha javult volna az újság minősége... (augusztus) eltűntek a "fölösleges" cikkek, a helyesírási hibákra és még pár dologra rákérdeztem mailen, azt mondják, a nyomda cseszi el.(+nincs pénz) Engem egyedül az zavar, hogy a váltósúlyú listán Collázót Juis-nak írják... Ma Mo-n nincs akkora kereslet boxújságra(sajna), nincs sok boxolónk(híresebb), kevés a hazai gála stbstbstb Örüljünk, h még a Küzdőtér megvan...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem ma egy bokszmagazin indítása szinte egyenlő a legnagyobb öngóllal, ha csak valakinek nincs annyi pénze, hogy ki merjen dobni egy komoly összeget. Hogy a Küzdőtér megéri-e, vagy hogy miből kompenzálják az esetleges veszteséget, azt nem tudom, és igazából közöm sincs hozzá, de Perutekék reakcióiból nekem az jön le, hogy nem hoz komoly pénzt a konyhára a lap, és nem ez a fő megélhetési forrásuk (ha tévedek, akkor elnézést).

Ha megérte volna a Boxvilágot csinálni, akkor még ma is menne. Komoly összegeket emészt fel az előállítási költség (tördelőt megfizetni, nyomda stb.), és durva mennyiségű melót kell belenyomni (Kozinak még lehet most is rémálmai vannak, ha visszagondol a sok harcra). A szerkesztők a rendes munkájuk, vagy a tanulás mellett csinálták a Boxvilágot, és tudtommal senki nem kért ezért fizetést, és még így is csak egy darabig ment a dolog. Így utólag nekem az a meglátásom, hogy csak milliós nagyságrendű reklám kampánnyal lehetett volna valamit javítani a dolgon, de egyrészt ez kinek éri meg, ki tud ennyi pénzt előszedni, másrészt az sem garancia, hogy akkor sokkal tovább működött volna a dolog. Aztán lehetne beszélni arról, ami nem mérhető pénzben. A sok cirkusz, támadás, ellenségeskedés, féltékenység (akinek nem inge, az ne vegye magára), ami jócskán le tudja lombozni az alkotói kedvet. De ha még "csak" ezek lennének a gondok, akkor lehet, hogy egy jó adag fanatizmussal át lehetne hidalni a problémákat, de sajnos az is nyilvánvaló, hogy ma Magyarországon nincs megfelelő kereslet egy ilyen speciálisan csak egy adott témával, sportággal foglalkozó újságra, és azt is be kell vallani, hogy az internet terjedése is nagyon nehezen leküzdhető akadályt jelent. Mert ki az, aki kiad hosszabb távon egy (bármilyen jól elkészített) újságért 3-4-500 forintot, ha a neten ingyen, frissen és gyorsan be tudja szerezni az információkat.

Érdekli a boksz az embereket, szívesen olvasnak róla (ezt a pksz olvasottsági adatai is alátámasztják, mert gyakorlatilag folyamatosan rekordokat döntünk), de ha már fizetni kell érte, az nehéz ügy, de ez talán érthető is. Én is egy darabig előfizetője voltam a Ring magazinnak, de be kellett látnom, hogy számomra luxus dolog éves szinte 20-25 ezer forintot kiadni 10 db újságért (pedig a Ring aztán nagyon ott van a szeren, de a zseton az nagy úr sajnos).
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Tehát ma már csak a Küzdõtér van forgalomban?
Nos, én meg szoktam venni a Küzdõteret, viszont a véleményem nem túl jó az újságról.
Szerintem meglehetõsen igénytelen ez a magazin.
Teljesen dugig van helyesírási hibákkal, ami szerintem rettentõen idegesítõ. Én nem akarok fikázni senkit, de nem túl felkészültek a szerkesztõk, és rengeteg tartalmi hiba is van. A képeket is sokszor elég bénán illesztik be.
Hogy ennek ellenére miért veszem?
Azért, mert nincsen más. :-(
Én örülnék annak a legjobban, ha alakulna valami új lap, és egy olyan társaság, akik tényleg nagyon komolyan gondolják. Szerintem ha összeverõdne egy jó banda, és megfelelõ hátteret kapna, simán jobb eredményt lehetne elérni a jelenlegi egyetlen aktív lapnál.
Nekem pölö bejött a Boxvilág is, kár, hogy már nincsen. :-(
Ha viszont alakulóban lenne valami, én is szívesen beugranék szerkesztõnek. :-)
Vagyok olyan hülye, hogy újságírónak adom a fejem, úgy alakulnak a dolgok, és nyilván legszívesebben a szeretett sportomról írnék látástól vakulásig. :-)
Én nem tudom, hogy milyen mértékben van igény egy ilyen típusú újságra, de ha arra gondolok, hogy a Küzdõtér biztosan megél, hisz' évek óta létezik, akkor egy sokkal igényesebb és jobban megoldott újság is biztosan keresett lehetne. Jó lenne.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

ja, nem tudok képet betenni.[/img]
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

VRRRT írtaCOLONMa itthon a Küzdőtéren kívül kapható még vmi Boksszal foglalkozó újság? Én még decemberben láttam a Bokszmagazint, nem vettem meg, azóta se láttam...
Nem, nem kapható, és ha igy haladok tovább ez sem lesz, azt gondolom, nincs boxmagazinra igény. Most szinte hallom, hogy a jóra igen, de milyen a jó?
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Manoka-kor.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Ma itthon a Küzdőtéren kívül kapható még vmi Boksszal foglalkozó újság? Én még decemberben láttam a Bokszmagazint, nem vettem meg, azóta se láttam...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Megdöbbentő!Kép<br>Az augusztus-szeptemberi számot még olvastam,egész jól sikerült.Már kezdtem örülni,hogy végre lesz választék az írott sajtóban is,ebben a témában.Ezek szerint korán örültem. :(
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Állítólag a SuperBOX a napokban megszűnt!!!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: PTM »

Köszönjük a dícséretet és a tippeket!<br><br>Az általad felsorolt témákról is fogunk írni. Rengeteg új rovat, különlegesség van tervbe véve, csak ezeket nem akartam mind belepréselni az első számba.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: Hein »

Csatlakoznék-<br>Megvettem a Szorítót, és tényleg nagyon szórakoztató magazin.<br><br>Érződik belőle rengeteg belefektetett energia és munka, ehhez külön gratulálok!<br><br>Nem bánnék egy mellékvágány rovatot, ahol fogvédőkről, kiütési pontokról, mit isznak meccs közben, hogyan pontoznak, stb-stb. témákat jártok körül.<br>Nagyon sok további érdekességet lehetne becsempészni.<br><br>Csak így tovább!<br><br>Egy leendő előfizető.
Hein
AirMan
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2003-07-12 14:54:20

Re: Bokszmagazinok

Hozzászólás Szerző: AirMan »

Köszönjük a dícséreteket!<br><br>Igazán jól eső érzés, hogy az ökölvívás iránt elhivatottak és az egyszerűen csak kíváncsiságból vásárlók is találnak a Szorítóban számukra megfelelő olvasnivalót, és értékelik azt is, hogy mindezt olyan környezetben kapják, ami méltó ehhez a sportághoz.<br><br>Az árat valamelyest megszabja a minőség, de szándékaink szerint - talán nem is olyan sokára - ugyanezen az áron több oldalt kínálhatunk a vásárlóknak.
BUTTON_POST_REPLY