Sven Ottke / Sauerland

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: netchan »

[quote author=coccodee link=board=profiboksz;num=1035546573;start=0#1 date=03/17/03 ť 15:37:38]Tehat Ottke gyozott ,igaz hogy split decision jott ki a vegen.Kar hogy nem lattam a meccset.Szerintem ha nem Nemetorszagban lett volna a meccs,Ottke nem gyozott volna.Semmi gond,jon Calzaghe es rendesen elintezi Ottke-t.[/quote]<br><br>A fightnews is neki adta a meccset, pedig ok aztan nem egy nemet-barat tarsasag :)<br>Egyebkent az fn-es pontozasok/velemenyek nekem nagyon bejonnek, valahogy mintha objektivebben latnak a meccseket, mint a helyi birok.<br><br>netchan
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Tehat Ottke gyozott ,igaz hogy split decision jott ki a vegen.Kar hogy nem lattam a meccset.Szerintem ha nem Nemetorszagban lett volna a meccs,Ottke nem gyozott volna.Semmi gond,jon Calzaghe es rendesen elintezi Ottke-t.
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1035546573;start=20#21 date=03/15/03 ť 19:10:37]Mint minden rendes német, ma én is Sven Ottkénak szurkolok.<br>Bár kilógok a sorból azzal, hogy egy üveg olasz vörösbort nyitottam ki (hadd szellözzön!), és nem sört hütöttem be......<br><br>adam<br><br>[/quote]<br><br>Ádám<br><br>Nem jók a magyar borok?Vagy kicsi a választék?Vagy nem tudod megfizetni?Égő németek előtt kibontani mondjuk egy bikavért? >:( ???<br><br>Hajrá magyarok!!! ;D<br><br>ps:Italok topic<br>
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Pasu »

A meccs után Ottke megnyugtatta a szurkolóit, hogy még néhány meccse biztosan lesz.<br>...... bár az utóbbi hozzászólásokat elnézve ez sokakat hidegen hagy.<br><br>Alien: "Mitchell egykedvűen cammogott, szemmel láthatóan erősebb de tényleg merevebb volt mint vártam, csak elvétve voltak veszélyes felvillanásai  a 7. és a 12. menetekben."<br>Én: Azért Ottke stílusa valószínűleg el tudja bizonytalanítani az ellenfeleket. A könnyelműsködést Mundine is megjárta. Szerintem adottságaihoz mérten okosan bokszol és "menekülés" közben hihetetlen jó kontraütésekre és ritmusváltásokra képes.<br>Igazán örülnék, ha létrejöhetne a Calzaghe elleni meccse<br><br>Pasu
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=Buldozer link=board=profiboksz;num=1035546573;start=0#0 date=03/16/03 ť 13:56:18]Sziasztok! Már kb. 2 éve olvasom napi rendszereséggel a profiboksz.hu-t, de eddig nem éreztem késztetést a regisztráláshoz és a hozzászóláshoz De ma ez megváltozott.[/quote]<br><br>Üdv Buldozer!<br><br>Lám-lám, mit nem tesz egy Ottke-győzelem...  ;)<br>
Buldozer
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-03-16 14:23:44

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Buldozer »

Sziasztok! Már kb. 2 éve olvasom napi rendszereséggel a profiboksz.hu-t, de eddig nem éreztem késztetést a regisztráláshoz és a hozzászóláshoz De ma ez megváltozott.<br>A fightnews ranglista szerint Ottke a legjobb nagyközépsúlyú.!!! Ez azért elég kemény. Megnézném Calzage ellen. Szerintem biztos hogy nem bírná ki talpon.<br>Kiváncsi lennék hány regisztrált tagja lenne ennek az int. oldalnak (vagy lenne e egyáltalán oldal) ha csupa ilyen világbajnoka (egyesített) lenne  a sportágnak.<br>Öszintén szólva számomra az Ottke meccsek fénypontja a bevonulózenéje. Mindig kitalálnak valami tökös kis show-t.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem ezt a meccset Ottke simán megnyerte 3-4 ponttal. A puerto ricoi bíró szerintem teljesen félrepontozta a meccset. lehet, hogy Ottke nem egy virtuóz és a stílusa is beugrásos utéseken, majd fogásokon végül eltáncolásokon alakul, de nagyon hatékonyan csinálja. Mitchell az utolsó meneten kívűl nem volt igazán veszélyes Ottkéra. A menekülési útvonalakt nagyon rosszul zárta le az amerikai, nem tudta folymaatos presszió alatt tartani Ottkét, túl sok szünetet engedélyezett neki. Sokkal több tiszta ütése volt a németnek, sokkal. Igaz, hogy Mitchell nagyobbakat ütött, de Ottke jól bírta. A szemöldöke is az utolsó menetben szakadt fel, addig gyakorlatilag nem kapott igazán nagy pofont, megrogyva az egész meccs alatt is csak az utolsóban volt. Az sem volt vészes. Ottke ellen az ellenfelek nem találják meg a megfelelő stratégiát egyszerűen. kezdem azt hinni, hogy Calzaghe ellen is megtudná ezt csinálni. Mondjuk szerintem neki lenne annyi esze, hogy átgyalogolna Ottke ütésein és előbb utóbb leütné a németet, de a mai meccs után ki tudja.<br><br>Nem igazán szeretem Ottkét, de ez a meccs nem volt rossz. (mármint Ottke viszonylatban, nem az Oscar vs Quarteyhez kell hasonlítani). Ezzel a meccsel bebizonyította, hogy ő a leghitelesebb német bunyós jelenleg, sokat bokszol, nem különösebben válogat az ellenfelek között (néha néha mindenki bunyózik gyengébbek ellen). Százszor hitelesebb mint Calzaghe vagy Darius jelen állás szerint. Megérdemelten nyert, még akkor is ha ő lesz az a bunyós aki ellen mindig drukkolni fogok az unalmas meccsek miatt.
"Mindenki a napra tör..."
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: atya »

És a folytatás:<br><br>In an interesting sidenote, before the fight, the Ottke camp lodged an official protest against the use of Puerto Rican judge Samuel Conde-Lopez, who was assigned by the IBF despite having worked mostly with the WBA in recent assignments. Conde-Lopez scored it 116-112 for Mitchell.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: atya »

Bocsi a teljes hír idézéséért, de ide illik :)<br><br>Ottke edges Mitchell! <br>By Richard K. Redling <br>IBF super middleweight champion Sven Ottke added the WBA title to his collection with a twelve round split decision over Byron Mitchell Saturday at Berlin. It was a very close and difficult to score fight, with two judges favoring Ottke 116~114, 115~113. Mitchell was up 116~112 on the other card. Fightnews had it 115~113 for now unified champ Ottke, who now appears to be the man to beat at 168 lbs.  <br>3/15/2003 (fightnews.com)<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Én Mitchellt jobbnak láttam. Szerintem nem lenne szabad arra odaadni egy menetet, hogy valaki megérinti az ellenfl arcát, aztán ráfekszik. Egy döntetlen lényegesen igazságosabb lett volna. Ottke-t meg kellene inteni állandó fogásért. Ezt a stílust csak Németországban csinálhatja ilyen eredményesen.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alien »

Huhhh, ha lett volna még 1 menet... ;D....de hát nem volt.<br>Ottke nagyon okosan boxolt,azt csinálta mit kell egy jóval erõsebb de lassúbb ellenféllel.Sokat mozgott lábon .Be-be ugrálgatott, hármakat négyeket ütött majd fogott. A végén már a fogást is bekalkulálta a kombinációkba  :D<br>Mitchell egykedvûen cammogott, szemmel láthatóan erõsebb de tényleg merevebb volt mint vártam, csak elvétve voltak veszélyes felvillanásai  a 7. és a 12. menetekben.<br>Összegezve: Ottke megérdemelte  a gyõzelmet, de ilyen 0 ütõerõvel...
Fight....
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: atya »

Suni:<br>Ki kapott el kit?? (Tippem persze van  :'( )Ne kiínozz, mesélj!
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Suni »

pedig majdnem elkapta az utolsó menetben .....
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: prof »

Ottke nyert, SD<br>116-114, 115-113, 112-116<br><br>Látatlanban is érdekesek ezek a számok, sajnos a kábeltévénken nincs német állami adó. >:(<br>Jelent valamit, hogy a legnagyobb különbségű pontozólapon Mitchell-győzelem volt? <br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: atya »

Most látom a boxrecen:<br>Ottke: <br>2003-03-15  Byron Mitchell  25-1-1 Max Schmeling Halle, Berlin, Germany W SD 12 <br><br> ;D<br>Nagyon örülök az eredménynek főlg,ha megérdemelt volt. Semmi infót nem találni a neten, én pedig nem láttam  :-[<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: prof »

Igen, Kozi, és most attól sem kell tartania Mitchellnek, hogy kétszer padlózna az első menetekben...  ;)<br>Ennek ellenére az Ottke WP erős tipp.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: kozi »

Láttam Mitchell előző meccsét Julio Cesar Green ellen. Azt első menetben kettőször is hatalmasat padlózott, de igen hamar kipihente és nagyon megverte Greent. Gyors, erős, nagyon jó kombinációkat üt és nagy az ütőereje. Szerintem képes lehet megzavarni Ottkét.<br><br>Remélem Mitchell WI a meccs első felében.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mitchell egyszer már kikapott pontozással egy jól védekező, technikás, 0 ütőerejű bunyóstól (Girard). Remélem még egyszer nem fordul elő. Én Mitchellnek szurkolok, mert nem szeretem az unalmas bunyósokat.<br><br>Az egyetlen dolog, amiért nem bánnám, ha Ottke győzne, az esetleges Calzaghe vagy Darisu elleni derbi.<br><br>Az utolsó meccsein már nagyon rezgett a léc. Ha Markussen így meg tudta szorítani, akkor remélem Mitchell is képes lesz rá. Ottke egyre kevésbé bírja a nyomást, nekem úgy tűnik. Nemsokára meglátjuk. <br><br>Akinek van otthon egy sima analóg műholdvevője, az az ARD-n tudja nézni a meccset!!! AZért mondom, mert sokan nem si tudnak róla, hogy van ilyen lehetőségük.
BUTTON_POST_REPLY