Sven Ottke / Sauerland

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ottke nem 17x-es nagyközépsúlyú bajnok, hanem egyszeres aki 17-szer védte meg a címét. Úgynevezett lineal champion. Valakire akkor mondjuk, hogy valahányszoros bajnok ha elveszti, lemond, elveszik stb után újra világbajnok tud lenni. Pl Tapia azért 5x világbajnok mert 5 alaklommal nyert különböző világbajnoki címeket.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Kivancsi lennek mit mondanak....  :)<br><br>Ha nem kerul sok energiaban akkor megkerdezhetned, csak hogy tiszta legyen a kep es nehogy alaptalanul vadoljuk itt Bayert...<br><br>Udv.<br><br>Alberto_11
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nekem nagyon "santit " Markus Beyer serulese. <br> Szerintem nincsen semmi baja, egesz egyszeruen rajottek arra, hogy erre az interim mecsre nincsen szukseg, februarban ugyis merkozhet Eric Lucas ellen. <br> Raadasul lehet hogy megijedtek egy kicsit az ellenfeltol is....
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Barkivel fogadok hogy Ottke soha az eletben nem fog kialni Echols ellen.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

No comment!(nem is akartam meg nezni Ottke meccset;banom hogy nem lattam Beyer-t)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ez most tényleg elég gáz meccs volt... De ne feledjük, ízlések és pofonok, és nekem továbbra is tetszik Ottke bunyója, és nagyon tehetségesnek tartom!<br><br>DE MOST MÁR NAGYON SZERETNÉM ECHOLS ELLEN LÁTNI!! Nem Mitchell, nem Lucas, nem ilyenek, hanem ECHOLS ellen! <br>Remélem az IBF megfenyegeti Ottke-t! Ilyet nem lehet játszani! Most jön a 3. meccs a kötelező védés óta, és eddig még nem is volt probléma ilyesmivel! Most se legyen! Álljon ki Echols-szal, ha meg akarja őrizni a becsületét!<br><br>Bár szerintem ő is tudja, hogy azon a meccsen nagyon nehéz dolga van. Nem fogja kibírni az ütészáport, amit kap! Fiatalabbnak kéne lennie, és élete formáját kéne hoznia, hogy ott nyerhessen!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A tegnapi Ottke meccs minden kérdésre választ adott szerintem ami Ottke bunyóját illeti. Irtó gyenge meccs, nuku izgalom, sok fogás és maszatolás. Pont előtte néztem meg a DSF-en a Leyva vs Barrera IBG minilégsúlyú címmeccset. Hát emberek a különbség ég és föld. Igaz, hogy a 7. menet után inkább aludtam mint néztem Ottke meccsét, de nekem ennyi is bőven elég volt belőle. Szerintem Ottke meccsei azoknak jó akik szeretik őt mint embert vagy azoknak akiknek nincs lehetőségük más meccseket megnézni.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én is úgy gondolom, ahogy Alberto. Bár nekem tetszett egy-két meccse Ottkének, főleg mikor tavaly Ennebatit verte el. Nem tudom melyikőtök látta, azt a meccset, de aznap Ottke művészit alakított! Akkor kedveltem meg.<br><br>De Echolst is nagyon bírom, és olyan kemény bunyóssal Ottke még nem találkozott. Mundine is le bírta küldeni, Echolsnak sem lesz gond. <br> :(
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nem tudom figyeltetek -e milyen jo Ottke vedekezese?!  Ehhez meg vegyetek hozza hogy ugy felkeszul az ellenfelebol hogy azt is tudja mikor "megy az ellenfe WC-re"...<br>Lehet hogy kikap pontozassal, de KO-ban en nem nagyon hiszek, mert egesz egyszeruen a vedekezese annyira jo.<br><br>Regen en is utaltam Ottket, de amikor 50.000€ -t adomanyozott a sajat zsebebol az arvizkarosultaknak akkor azt mondta : Ottke egy uriember!<br><br>Szerinem a boxolokat nemcsak az alapjan kell megitelnunk hogy mit mutatnak a ringben, hanem hozza kell venni milyen emebrek valojaban. Eppen ezert Tyson-t peldaul soha nem tudtam szeretni, Holyfield-et viszont annal is inkabb!<br><br>Legjobbakat!
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: atya »

Cocodee, doppingboy, ne legyen igazatok  ;)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Antwun Echols bizony ki fogja utni Ottke-t.En nem tudom szeretni Ottke-t,mert nem tudtam vegig nezni egy meccset sem.Hat ha en elalszok mikor box meccs van akkor az irto rossz kell hogy legyen.Remelem semmi harag!
BUTTON_POST_REPLY