Sven Ottke / Sauerland

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Ottke tipikusan az a bokszoló, aki elég rosszul mutat a ringben, de az ellenfele még rosszabbul. Magyarán támadásban nem jeleskedik, de hülyét tud csinálni az ellenfélből.   :)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: berti »

nk76<br><br>Tökéletesen egyet értek veled. Valóban egy megbízható precíz mérnök ez az Ottke. Igazad van ez egy gesztus. Nincsenek sztárallűrök - persze nem ismerem a német sajtót, de nem hiszem, hogy Ottke botrányaitól hangos, - csak a a bokszával hívja magára fel a figyelmet.<br>Azért jobb lenne, ha egy kicsit gáttis lenne az a figyelemfelkeltés… <br> ::)
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Sok oka van anak, amiért nem tetszenek nekem Ottke mérkőzései. Azért azt becsülöm benne, hogy negyedévente színre lép. Szerintem ezzel a rajongóinak nagy szolgálatot tesz. Szívesen nézném a nagyokat is 3 havonta. Tudom, hogy ez csak pénz (?) kérdése, de mégis valahogy szimpatikus gesztusnak érzem. Mégha ez nem is gesztus. Tudom, hogy erre is vannak válaszok (pl.: mi jobb:  havonta ürgék vagy évente egy igazi ellenfél), de akkor is szerintem egyfajta tisztelet jele ez. Amolyan sportszerű, de ha ezt mondom sokakat megsértek. Akkor is tetszik ez Ottkében  ;)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: prof »

Túl papírízűnek tűnik a menetrendszerű Ottke WP.<br><br>Ottke WI: Mitchell esetleges megingása a késői menetekben német földön végzetes lehet.<br>Mitchell WI: bár nem Echols vadsága vagy Calzaghe pontossága jellemzi Mitchellt, de fizikailag erősebb Ottkénél.<br>Mitchell WP: Ottke pár komoly ütéstől lemegy egyszer-kétszer, s ponthátrányát nem tudja ledolgozni. (Ez azért eléggé valószínűtlen. ;))<br><br>Kicsit kezd Kokó vs Chacon, Vova vs Sanders érzésem lenni, amilyen körítést kap Ottke német földön (könyv jelenik meg róla, mindenki méltatja stb.)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Remelem kiuti Mitchell es vegre follendul az elet a supermiddle-ben.
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Szerintem sem látványos Ottke, de tisztelem mint sportembert!<br><br>Pasu<br><br>(A Mundine elleni meccse azért nem volt rossz.....remélem most is valami ilyesmire számíthatunk.....Én neki drukkolok)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: edge »

Ottke bunyóját többek között én sem igazán szeretem. Amit azonban el kell ismerni, 29 meccsét mind megnyerte, 30 éves korában ment profinak, 13-dik meccsén szerezte meg a világbajnoki övet, amit azóta 16-szor megvédett. Ráadásul ilyet nem nagyon látni másoktól, hogy évente 4-szer kiáll megvédeni a címét. Nagyon kiváncsi vagyok mire lesz most képes.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: greg »

Én látatlanban (még nem láttam bunyózni) is Mitchell-nek szurkolok!<br><br>Remélem a gyõztessel összejön a Calzaghe meccs 8)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Hetvegn Ottke-Mitchell....<br><br><br>Erdekes merkozes varhato, en Ottkenak szurkolok, de ez a Mitchell eleg komoly utoerovel rendelkezik...
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Lehet hogy a vegen meg szeretem Ottket?Vegre lattam tole egy igazi elorelepest az ellenfel valasztasban.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: donvito »

BBCSport<br>Ottke in unification bout<br><br>IBF Super Middleweight king Sven Ottke will meet WBA champion Byron Mitchell on 15 March at the Max Schmeling Halle, Berlin.<br>German Ottke is undefeated in 29 bouts, whilst Mitchell, from Alabama, boasts a record of 25-1-1. <br><br>Both men have been named as possible future opponents for Wales' WBO king Joe Calzaghe. <br><br>The Welshman's promoter Frank Warren said this week that the long-awaited 'superfight' between Calzaghe and Bernard Hopkins will definitely go ahead this summer. <br><br>Hopkins will first fight France's Morrade Hakkar in Philadelphia on 29 March and Calzaghe will face Thomas Tate, probably in Cardiff in April. <br><br>But Hopkins' television backers are pressuring him to meet higher quality opponents and Calzaghe is top of their list. <br><br>Warren's statement is the strongest suggestion so far that the fight will finally go ahead. <br><br>The eagerly awaited domestic clash between Junior Witter and Ricky Hatton is also on this summer, says Warren. <br><br>Hatton and Witter will appear at the MEN Arena, Manchester, in separate fights in March before a showdown at Maine Road in July. <br><br>"Hatton against Witter and Calzaghe against Hopkins are the type of fights that stand the test of time and this year will be, I'm sure, one of the very best in British boxing history,'' said Warren.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Nagyon szimpatikus urat ismertem meg a Eurosporton,de annyira unalmasak a meccsek hogy keptelen vagyok megszeretni.A velemenyem tobbszor is elhangzott a forumban es most sem valtozott.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Szerintem Ottke az egyik legjelentéktelenebb világbajnok!<br>Nem volt még igazi jó ellenfele, és Calzage szerintem kivégezné!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: paja »

Rabbi!<br><br>Nincs.Hurka meccset értek az alatt hogy névtelen,és/vagy köregedett elhízott alakok rossz mérleggel,de nagy harci kedvvel,akár méregből püfölik egymást... 8)
rabbi
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2002-12-14 12:55:53

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: rabbi »

[quote author=paja link=board=profiboksz;num=1035546573;start=0#1 date=01/07/03 ť 00:37:06]Sauerland&Don King?Hm...<br>Az egyik legunalmasabb,legjobban biztonsági bunyót játszó bajnokok egyike! :(<br>Inkább 10 akármilyen hurka meccs,amiben ütnek vágnak!<br>Egyszerűen nem szeretem Ottke bunyóját! :-[[/quote]<br>Paja!<br>Nincs ebben ellentmondás? Az a HURKA meccs amiben ütnek-vágnak?!<br>Balett? Esetleg tai-chi?  :D <br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Szerintem Ottke nem rossz bunyós, de én is inkább nézek 2 rajzfilmet filmet, mint 1 Ottke meccset! Viszont Antwun Echols ellen megnézném!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: paja »

Sauerland&Don King?Hm...<br>Az egyik legunalmasabb,legjobban biztonsági bunyót játszó bajnokok egyike! :(<br>Inkább 10 akármilyen hurka meccs,amiben ütnek vágnak!<br>Egyszerűen nem szeretem Ottke bunyóját! :-[
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

PTB<br><br>A lineal championra valószínűleg igazad van. Darius lineal champion, de nem értem miért most már én sem. Melyik szervezetnél kell kiinduló bajnoknak lennie az elsőnek a sorban? Ugyanis a WBO-nál korábban Moorer volt a félnehézsúlyú világbajnok és ő feladata í címét nem a Darek által legyőzött bunyós győzte le.<br> ??? ;D :o
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Stimmel, hogy nem ijed be senkitől, DE MIÉRT NEM ECHOLS ELLEN BUNYÓZIK??????  >:(
BUTTON_POST_REPLY