Sven Ottke / Sauerland

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Érdekes. Kár lenne Greenért mert a jelenlegi nagyközépsúlyú mezőnyben meghatározó figura lehetne akár évekig is. Anno Jones azt mondta róla, hogy ő lesz az a bunyós aki Ottkét először le fogja győzni. Elképzelhető, hogy Mikkel Kessler fog talán beugrani beyer ellen. Szerintem beyert ő is kiütné.
"Mindenki a napra tör..."
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: WNB »

http://news.google.com/news?hl=en&lr=&i ... >Tömörítve: a Sullivan elleni tiszta pontozásos győzelme során annyira kiszáradt és túlmelegedett  (egy vírusfertőzés miatt a meccs előtt 10 nappal néhány órát kórházban kezelték), hogy a meccs végére már nem nagyon tudta, mi zajlik körülötte...elnézést kért a vereségért a közönségtől és visszavágót kért...pedig valójában győzött. Rosszul is lett az öltözőben, kórházba kellett szállítani...Fenech most szeretné, ha elhalasztanák a Beyer elleni visszavágót, és Green legalább 1 hónapot távol töltene a ringtől...<br><br>#####<br>"Just call me Delirious Dan," Green said after being allowed home following a bizarre conclusion to a fight he initially believed he had lost... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mi baja van?
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Romsy<br><br>A WBA-nak szuperbajnoka volt Ottke, a rendes világbajnoka Anthony Mundine. Ha lemond a bajnoki címekről akkor a szupervilágbajnoki címért nem lehet majd bokszolni.<br><br><br>D-guy<br><br>Urkal életében egyszer bunyózott nagyon jól tszyu ellen. Se előtte, sem pedig utána nem volt képes azt a teljesítményt nyújtani. Kétségtelen, hogy a kisváltósúlyú európai élvonalának jelentős részét sikerült legyőzni, de a világszínvonal az nem egyenlő az európai színvonallal ebbena  súlycsoportban (sem). Harrist igazából én sem tartom világverő bunyósnak. Judah, Cotto, Tszyu simán átmennének rajta, de Urkalnál azért érzésem szerint jobb. Persze Németországban minden előfordulhat.<br><br>Greg<br>A nagyközépsúly eddig is egy lyukas súlycsoport volt. Most a két meghatározó alak (Calzaghe és Ottke) is kikerül a súlycsoportból így aztán végképp legyengül a kategória. Én a jövő nagyközépsúlyú álommeccsét a két ausztrál világbajnok Anthony Mundine és Danny Green között látom. Úgy gondolom ez a két bunyós sokáig bajnok lehet ilyen mezőnyben. Számolni lehet még Mikkel Kesslerrel, Jeff Lacyvel is a jövőben, de más olyan bunyót aki komoly karreirt futhat be jelenleg nem látok.<br><br>
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1035546573;start=150#154 date=03/28/04 » 11:28:18]más értelmes bunyósa pedig nincs Sauerlandnak.[/quote]<br><br>De van! Timo Hoffman!! ;D ;D ;D<br><br>Kíváncsi vagyok, Ottke és Calzaghe lelépésével hogyan alakul ez a súlycsoport. Úgy vélem, Danny Green új színezetet adhat ennek a súlycsoportban.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1035546573;start=150#154 date=03/28/04 ť 11:28:18]Most lesz egy szabad világbajnoki cím nagyközépben kiváncsi vagyok kik mozdulnak rá.[/quote]<br><br>nem kettő?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: edge »

Annyi volt benne a szép, hogy ilyen nulla ütõerõvel meg tudta úszni zakó nélkül, de ez inkább a jó ellenfélválasztás és a pontozók érdeme volt elsõsorban. Részemrõl örülök, hogy visszavonul és nem kell a nevével többet találkozni :).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ottke pályafutása valóban szép volt, jó ellenfelei voltak, volt néhány jobb meccse is, bár a többsége gáz volt. Ezzel együtt én nagyon jó bunyósnak tartom, csak azt sajnálom, hogy nem mérkőzött meg Joe Calzaghéval - valószínűleg kikapott volna, de ő lett volna Joe legnehezebb ellenfele.<br><br>Ami a Sauerlandot illeti - Beyer 100%, hogy elveszti a címét, de van egy olyan érzésem, hogy Urkal elveri Harrist. Harris szvsz elég túlértékelt bunyós, volt egy meccse anno a Vargas-Flores undercardban, ahol nagyon nagy verést kapott + M´Baye is elég gondot okozott neki. Urkal viszont nagyon technikás, ügyes bunyós és ha összekapja magát, akkor megverheti. Ha úgy bunyózik, mint Tszyu ellen (ahol nyert), akkor leiskolázza Harrist. Erre (sajnos) nem látok túl sok esélyt, de fenntartom, hogy nem egyértelmű a meccs.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: supras »

Nem szeretem Ottket de szép volt.Mármint a pályafutása.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ottke végre visszavonult. Én nem sajnálom, mert bár tényleg sokáig bajnok volt és jó ellenfelekkel is kiállt, de a meccsei élvezhetetlenek voltak. Reid és Larsen ellen pedig szerintem ki is kapott és csak a hazai pálya miatt maradt veretlen. Most lesz egy szabad világbajnoki cím nagyközépben kiváncsi vagyok kik mozdulnak rá. Larsen, Haussler és Kessler hármasból fog kikerülni az szinte tuti. Ezek közül Kessler a legjobb, de ő van a leghátrébb a ranglistán. Meglátjuk.<br>A Sauerland viszont gondban van. Ottke volt az egyetlen bunyósa akire lehetett valamit építeni. Beyernek szerintem a Green elleni lesz az utolsó világbajnoki meccse, mert nagyon nagy ruhát fog ott kapni. Urkalnak nem sok esélyt adok Vivian Harris ellen, más értelmes bunyósa pedig nincs Sauerlandnak.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Sven Ottke / Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Ez a "közpénz" három hónapra kb. 45 Euro <br><br>Valamivel több mint otthon az HBO nemde?
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: edge »

Ottke vs Krajnc mérkõzés van kilátásban! Komoly gondot fog okozni, hogy kinek a gyõzelméért szorítsak. ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Ez üzlet. Sven Ottke a saját munkaerejét adja el, annyiért, amenyiért ő tudja.<br><br>Az ár pedig az eladó és vevő közötti szabad megegyezés tárgya, amihez - mivel nem közpézről van szó - senkinek semmi köze. A kívülálló itt legfeljebb csodálkozhat, mint ezen a helyen is csodálkoznak néhányan, de az élet már ilyen. <br><br>Egyesek csodálkoznak, Ottke pedig bokszol és kaszál. Lehet utánozni...
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: gallien »

Valószínűleg Ottke pénzdíját nem a világ, hanem a német piac határozza meg. Szeretik és fizetnek érte. Lehet azon vitatkozni órákig, hogy milyen bokszoló, az viszont biztos, hogy erősen piacképes Németországban. <br><br>Persze az is tudni kéne, hogy Ottke 1.6 milliója miből is áll össze. Az istálló adja az egészet, cserébe övé a jogdíj, a kihívó pénze, stb, vagy van más megállapodás. Nem tudom.<br><br>Azt is tudni kéne, hogy az egy milliós ajánlatok mit tartalmaznak.<br><br>MIndenesetre egy Ottke-Calzaghe meccset megnéznék...<br>
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hat akkor a nemetek nem sokat ertenek a bokszhoz.Minek kene euro milliokat kifizetni azert hogy nyugodtan aludjak a teve elott?
BUTTON_POST_REPLY