Sven Ottke / Sauerland

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Antwun Echols lesz Ottke szép pályafutásának utolsó állomása....  :'(<br>De én Ottke-nek fogok szurkolni!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: WNB »

Még a régi fórum Ottke/Sauerland 2.0 topikjában egyszer Ádám felvázolta a "cseh sör vs. német sör" összevetést - zseniális, de hangulattól függően teljesítő művész VS. megbízható, szorgalmas, elkötelezett, maximálisan képzett, de/és minden értelemben kiszámítható teljesítményt nyújtó mesterember.<br><br>Szerintem ennél pontosabban nehéz összefoglalni a "szeretem vagy nem szeretem Ottkét?"-dilemma megoldását. Ha az ember a szorgalmas, becsületes és okos  mesterembernek kijáró tiszteletet megadva nem a zseniális művészt keresi mindenáron Ottkéban, akkor nem tud "csalódni" benne - és nem is fog már haragudni rá talán...jöjjenek a művészek és vegyék el tőle azt, ami az övé - ha tudják...abban a régi topikban ez szépen lecsengett...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

ja,<br><br>Meg valami: Ottke Calzaghe ellen is  szeretett volna bokszolni, Herr Sauerland ki is utazott Walesben, de nem sikerult megallapodni Calzaghe managereivel. Hozzateszem hogy nem a nemeteken mult, Calzaghe a kozeljovoben abban remenykedik Hopkins v. RJJ ellen bunyozhat.<br><br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Echols ellen ki fog allni a kovetkezo ev elejen. Eppen ezert nem kotottek szerzodest vele Beyer ellen a WBC Interim mecsre. Ezt eppen Herr Sauerland mondta aki mint koztudott a managere.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Atya,Alberto<br>  Biztos vagyok benne hogy Ottke nagy sportember,de en  nem szeretem.Az akkori Mundine meg volt eleg erett,Gatti alig tudott vissza utni es Echols ellen nem al ki a nemet,Calzaghe-rol nem is beszelve.Nagy nehezen meg neztem 3-4 Ottke meccset de azt a hatalmas szivet nem lattam.Nezzetek meg ujra a Gatti vs. Ward-ot,vagy a Balbi vs.DorinI-et es ott fogtok latni olyan bokszolot akinek igazan van szive.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: atya »

Albrto_11, <br>egyezik a velemenyunk. En par napja lattam a Joe Gatti elleni meccset és ott sem volt semmi (+ a Mudine meccset és egy-két régebbit). Tökéletes öszpontosítás, pontos ütések, jó technika és kondíció és ráadásul van szíve :) <br><br>Nagyon jó.<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

A Mudine-mecsig en rettenetesen nem bitam Ottket, de azota sokat nott a szemeben. Higgyetek el ez az emberke tenyleg igazi sportember, en nem hinnem hogy felne barkitol is, kulonben nem tettek volna nyilvanosan 2 millios ajanlatot Dareknek. Ha nem fel Darektol nem hinnem hogy felne eppen Echolstol, akit szerintem kipontozna 12 menetben.
Kiskacsa

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Kiskacsa »

Egy vagy két Ottke meccset néztem összesen,mert egy nyugdíjas klubban több izgalom van mint egy Ottke meccsen,a szemembe sohsem lesz valaki >:(
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Golyo »

A külföldi fórumokat böngészve egyre nyilvánvalóbb, hogy Ottke megítélése az utóbbi időben rengeteget javult. A legelvakultabb euro-hatereket kivéve lényegében mindenki egyetért, hogy ő az, aki a legtöbbet bizonyított a címvédők közül. A Mundine elleni győzelme szinte felért egy újabb bajnoki címmel. Sokan Calzaghe elé helyezik, mert hitelesebb ellenfelei voltak. A kivívott tisztelet (nem szeretet) viszont törékeny: elég volt a Gatti elleni meccs, majd az, hogy nem Echols ellen bokszol és máris kezdik újra kritizálni.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hein »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1035546573;start=0#0 date=10/29/02 ť 19:47:19]Nekem más a véleményem:<br><br>Sven Ottke ist mein Liebling in Supermittelgewicht.<br><br>Der perfekter Berufsfaustkämpfer.[/quote]<br><br>Ez mit jelent?
Hein
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Coccodee<br><br>Én például annyira nem szeretem Ottkét, hogy nem is nézem a meccseit. Érdektelen számomra, mert dögunalom. Akkor inkább játszom a kutyával a kertben.
"Mindenki a napra tör..."
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Megis,egy bajnok nem igazi bajnok ameddig nem ismerik el mindenutt.
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hello,<br>     <br>   Na jo ,legyen.Beismerem ,egy kicsit meg vagyok gyozve.Lehet hogy igazad van Hollywood,meg az is lehet hogy Ottke-t nem szeretem mert DOG UNALOM majdnem minden meccse.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Coccodee<br><br>Anno Butler és Brewer is hivatalos kihívó volt. Más bunyósok évekig kerülgeti a hivatalos kihívókat (lásd. Hamed, Michalczewski, Vova stb). Szerintem Ottkéra egy szavunk sem lehet. Ő az a bunyós akinek sikerült átlépni a saját árnyékát és a világ egyik legjobbjának lennie (szerintem annyira nem tehetséges, hogy ennyiszer nyerjen vb címmeccset, mert ez már régen nem szerencse).
"Mindenki a napra tör..."
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Uraim ,<br>   Latom hogy senki sem ert velem egyet.De en nem beszeltem Ottke egesz palyafutasarol hanem a 2001-2002 evek meccseirol.Na mar most, ebben a 2 evben 7 cimmeccset vivot(es jon a 8-adik is,megint nem kotelezo kihivoval) de ezek kozul mindenki csak  Anthony Mundine-re mond valamit.Ez logikus,mert olyan merkozesre mint Gatti vagy Thornberry ellen nem lehet jo velemenye a rajongonak (ezek olyan plusz meccsek PENZERT).Mundine jo ellenfel volt,de fenntartom a velemenyem:tapasztalatlan volt es 7 cimmeccset vivot abban az evben.Senki sem tud 1 evben 10-szer csucsformaba jonni.<br>   Szerintem ahelyett hogy 7-8 cimmeccset vivna 2 even belul,inkabb lenne 4 de azok nagy ellenfelekkel.Amerika-ban is igy mukodik ez a dolog.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hein »

Mundine nekem nagyon tetszett.<br><br>Csak a rutintalansága miatt kapott ki. Nyeregben érezte magát, és ekkor mosolygott bele egy ütésbe.<br>Szerintem ez a meccs volt Ottkénél a fordulópont. Persze nem azt mondom hogy fél, csak "többet gondolkodik az ellenfélválasztáson, mint előtte".
Hein
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Sven Ottke /Sauerland

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Coccodee<br><br>Szerintem Ottke ahhoz képest elég kemény ellenfelekkel bokszolt. Brewer, tate, Mundine nem olyan rossz bokszolók azért. Echols ellen már Calzaghet is emlegették, de ő sem állt ki vele. Inkább az Ottke által kétszer legyőzött Charles Brewer ellen bunyózott. Ennyi erővel őt is lehetene kritizálni az ellenfelek miatt. Mario Veit, meg Jimenez szintű ellenfelei Ottkénak is voltak. A másik meg az, hogy Ottke nagyon gyakran bokszol, nem mérkőzhet évente 5-6 kemény ellenféllel. Valaki 3-4 évente bokszol csak igazán számottetvő riválissal, Ottke azért legalább évente 1-2 komolyabb csaákó bevállal. Persze én sem nézem meg Ottke meccseit mert annyira unalmasak (eddig a két Brewer elelni és a Mundine ellenit láttam a többin elaludtam), de azért a tény az tény.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY