Casamayor vs Seda

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Casamayor vs Seda

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1088752353;start=0#2 date=07/02/04 ť 10:24:29]Szerintem is Casamayor fog nyerni,ha nem is KO-val,de sima pontozással.Én is jobbnak tartom annál,amit Corrales ellen nyújtott,szerintem Ő a nagypehelysúly legtechnikásabb bunyósa.[/quote]<br><br>Azért megnézném Morales ellen is :)...<br><br>Freitas szvsz nem győzte le, eddig egyedül Corrales tudta hitelesen felülmúlni. Vele szemben ugyanakkor 1-1 az állás. Legközelebb vagy a Morales-Hernandez, vagy a Freitas-Corrales győztesével kéne bunyóznia.
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Re: Casamayor vs Seda

Hozzászólás Szerző: deliszello »

a fogadoirodaknal nagyon egyertelmu ez a meccs<br>Joel Casamayor 1.07 <br>Daniel Seda 7.00 <br> <br>Joel Casamayor by KO, TKO or Disqualification 1.83 <br>Joel Casamayor by Decision or Technical Decision 2.30 <br>Daniel Seda by KO, TKO or Disqualification 9.00  <br>Daniel Seda by Decision or Technical Decision 15.00  <br>Draw or Technical Draw 31.00  <br><br>
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Casamayor vs Seda

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem is Casamayor fog nyerni,ha nem is KO-val,de sima pontozással.Én is jobbnak tartom annál,amit Corrales ellen nyújtott,szerintem Ő a nagypehelysúly legtechnikásabb bunyósa.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Casamayor vs Seda

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Casamayor mikor bunyózott motiválatlanul??<br><br>Egyébként szerintem ki fogja ütni Sedát a mérkőzés kétharmadánál. Most eléggé fel lesz pörögve + óriási tehetség. Jobb annál, amit legutóbb Corrales ellen láttunk.
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Casamayor vs Seda

Hozzászólás Szerző: ringsider »

A hétvégén kerül sor erre a derbire.<br><br>Szerintem Casamayor az esélyes, kedvelem a stílusát, de sokszor igen motíválatlanul bunyózik és ez esetleg megbosszulhatja magát a bombázó Seda ellen.<br><br>Tippem Casamayor W12 vagy egy késői KO.<br><br>Ti mit gondoltok???
BUTTON_POST_REPLY