Toney vs Jirov

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: greg »

Toney-nak azért, ha megfigyelitek, igen körültekintõ a menedzsmentje. Remek marketingértékû bunyósokat választanak neki ellenfélnek, akiknél azért mindig hibádzik valami.<br><br>Holyfield: legenda, nagy neveket gyõzött le és szorongatott meg, de...41 éves, és az utóbbi jónéhány meccsén csak az "óriási" Hasim Rahman-t tudta elverni.<br>Jirov: felhízlalt cirkálósúlyú, emellett nézzük meg, hogy muzsikált Mesi ellen...<br><br>McCline vaj' miért esett ki a képbõl? Belátták netán, hogy túl nagy falat? Esetleg nehezebb ügy lenne, mint a felhízlalt, és már egyszer nagy arányban legyõzött Jirov? Talán "Lights Out"-nak azután a meccs után vissza kéne vennie a nagy p.fájából?<br><br>Mindenesetre örülnék, ha Toney-t kiharcolt érdemei alapján tartanák az egyik legjobb nehézsúlyúnak úgy, hogy egy igazi, erõs, nem nyugdíjas korú bunyóst gyõzne le, nem pedig a nyilatkozatai, megy az egy szem Holy apó skalpja alapján.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Santos »

Jirov nagyon lelassult. Le kellene fogyasztania a súlycsoport alsó határára! A Mesi-Jirov végén is azért volt jobb csak, mert Mesi elfáradt... Valahogy nem találta magát az egész meccsen. A következő Toney-Jirov egyértelmű Toney győzelmet tartogat... Ha nem is KOval (bár a Mesi elleni teljesítmény után inkább KO-t mondanék én is), de egy erős pontozásossal biztosan nyer Toney. (szvsz ;))
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én azért nem írnám le Jirovot,bár Mesi és Toney ellen is tényleg gyengén muzsikált,főleg a mérkőzés elején.De ha úgy tudna bunyózni ahogy Mesi ellen a végén,és a kondiját is sikerülne rendbe tenni,akkor a súlyos sérülésből felépült Toney ellen lehet egy kis esélye.Bár Freddy Roach sem elhanyagolható a sarokban!<br>Ha viszont most is kikap,akkor biztosan elbúcsúzik az élmezőnytől,vagy visszamegy az eredeti súlycsoportjába.<br>Én Toney pontozásos győzelmére tippelek.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: edge »

A Boxingscene szerint van esély a visszavágóra :<br><br>http://www.boxingscene.com/modules.php? ... br><br>Mit gondoltok errõl? Az utolsó két mérkõzésüket látva szerintem megint Toney gyõzne és valószínûleg könnyebben, mint az elõzõ meccsen. Nála nem okozott gondot a súlycsoportváltás, nehézben is gyors és erõs maradt. Jirov ütõereje ezzel szemben valahogy eltûnt és ha Mesi kondija nem fogy el az utolsó 2 menetre, akkor bizony egy sima vereség lett volna a vége. Toney ellen erre az egyre biztosan nem számíthat majd (mármint a gyenge kondícióra).<br><br>Tippem : Toney WKO a mérkõzés vége felé.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: menyus »

Csak tervezik, vagy már aláírtak valamit?<br>Mert ha csak terv, akkor szerintem ez a meccs nem fog létrejönni, hacsak Hopkinsnak (most már) nem ér meg néhány milkót egy esetleges zakó. Ez azért nem valószínű, mert ha így lenne akkor már Jones ellen belement volna, és ott még többet is kereshetett volna. Hirtelen nem tudom a hóhért cirkálóban elképzelni, meg annyi név felmerült már nála, hogy semmi nem biztos.<br>Persze ha már hivatalosan is aláírták, akkor nem szóltam...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mit szóltok a Toney vs Hopkinshoz?<br><br>Szerintem Hopkins ráfizet ezzel a meccsel, mert hiába gyorsabb, okosabb, technikásabb mint Toney, egyszerűen ki lesz ütve. Fizikálisan nagyon nagy a különbség a két bunyós között. Ez nem Jones vs Ruiz lesz, mert Toney klasszis bokszoló, nem olyan mint Ruiz. Szerintem Toneyt nem lehet csak technikából megverni egy ennyivel kisebb bunyósnak. Arról nem is beszélve, hogy Toney általában a mérlegelés után felkap magára még néhány kilót.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Akkor Harrold Ledermant nem értem :)<br><br>Bár tegyük hozzá, a pontozókat sem... Toney azért 3 menetnél többet elvesztett, ráadásul inkább a meccs második felében, pedig a pontozók mindet neki adták...
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

D-Guy,<br><br>Laderman's scorecards egy ember pontozasa es nem az HBO-e! <br><br>Szerintem sem volt csalas, Jirov valoban tobbet utott de nem talalt annyiszor mint Toney, Toney sokkal hatekonyabb volt.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hát nem nevezném ezt a mérkőzést csalásnak. Lálam nyert Toney, jobb volt, Jirovnál többször láttam, hogy megingott, volt, hogy nyelte az ütéseket, mint kacsa a nokedlit, és végül ennek lett a következménye a padlózás is.<br><br>A furfangosabb húzások valóban hiányoztak, de a Ward-Gatti I sem azért lett az év meccse, mert túltengtek benne a taktikai húzások ;)<br><br>Megnéznék mindenesetre egy visszavágót. Jirovon szerintem igencsak meglátszott a rettenetesen hosszú kihagyás, mintha nem lett volna teljesen rendben a kondíciója. Toney okosabban, taktikusabban, jobb erőbeosztással, sokkal jobb védekezéssel dolgozott, megérdemelten nyert.<br>Igazából nem értettem az HBO pontozását sem.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Nalam Toney csak nagyon szorosan nyert...1 max. 2 pont elony.  Jo merkozes volt de en nem neveznem az ev merkozesenek. Hianyoltam belole a nagy taktikai huzasokat a ravaszsagokat. Valahogy nekem tul egysiku volt. <br>Jirov szerintem abban hibazott hogy nekiment Toneynak es folyamatosan utotte. Ez nagyon fekudt toneynak, mert nagyon jo a vedekezese, szepen levedett egy csomo utest egy szepen valaszolgatott, Jirov pedig elfelejtette hogy vedekezni is kellenne. Jirov jobban jart volna ha hagyta volna hogy toney jojjon elore, es megprobalt volna tavolrol bombazni. Jobban jart volna ha kevesebbet ut es okosabban boxol....
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: edge »

Tommy_Carrot<br><br>Sikerült megnéznem és egyetértek teljesen. Nagyon szoros volt, 2-3 ponttal lett szerintem is Toney-é a meccs. Ha hozzávesszük, hogy ebben az intés és a padlózás is benne van, akkor szinte egál. Nagyon jó meccs.<br><br>Még mindig nem ért fel a szerverre sajnos. Remélem délután 13-14 órára készen lesz (467 mega).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Sokkal szorosabb volt!! Toney valóban, de csak 2-3 menettel. <br><br>Nem gondoltam volna, hogy Jirovnak ekkora szíve van. Nem hagyta abba a rohamozást egy pillanatra sem.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Toney vs Jirov

Hozzászólás Szerző: edge »

Toney gyõzött pontozással (Kozi Te tudtad! ;)):<br><br>117-109<br>116-110<br>117-109 <br><br>Hajnalban Efneten és különbözõ fórumokon az elmúlt 10 év legjobb cirkálósúlyú meccsének nevezték (illetve elhangzott az "év mérkõzése" jelzõ is). Remélem délután már mi is láthatjuk.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY