Ranglisták, kedvencek

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én még le sem írtam a kedvenceimet:Don Frye, Arona, Liddell, Cro Cop, Fedor, Le Banner. 8)
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: Camo »

Az InsideFighting nehézsúlyú ranglistája:<br>http://www.insidefighting.com/mma_ranki ... >Szerintem egészen jól fedi a valóságot, kivéve Overeem 7. helyét. Talán az egy kicsit túlzás.
Camo
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: ogreface »

[quote author=supras link=board=MMA_forumok;num=1089364730;start=30#41 date=03/23/06 ť 14:50:33]Így persze már elfogadható a dolog (harcosokklubja feeling) csak ez eddig nem volt megjegyezve.[/quote]<br><br>OK!Igazad van!Az elején rosszul fogalmaztam!Bocsánat!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: Camo »

Most már mindent értek.  :)
Camo
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: supras »

Így persze már elfogadható a dolog (harcosokklubja feeling) csak ez eddig nem volt megjegyezve.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: ogreface »

[quote author=supras link=board=MMA_forumok;num=1089364730;start=30#39 date=03/22/06 ť 22:56:26]Pl Tank Abbotra céloztam. Nem az a szint mint ami egy Liddel, Couture vagy éppen egy Yoshida. Én nem tartom azt nagyra aki kocsmai verekedést provokál ki tegyük azt a semmiért.[/quote]<br>Ezek szerint nem láttad azt a dokut ami Abbotról készült.<br>Nem olyan kocsmába ment márázni ahol a 60 éves John<br>bácsi iszogatta a napi Millerét.Voltak olyan csehók/egyszer<br>ezekről is volt egy film/ahol olyan emberek gyülekeztek<br>hetente egyszer-kétszer,akik direkt azért gyültek össze<br>hogy meg mutassák,ki a szóló király a környéken.Ők nem<br>jártak drága edzőtermekbe,nem voltak tele mindenféle<br>jó minőségű kokszal,nem foglalkoztak velük neves edzők<br>és a nem a pénzért csinálták!Összecsaptak,a kis szabályaik szerint,utána a győztes meghívta egy sörre<br>a vesztes felet.Ezek nem üzengettek egymásnak hogy<br>"Kiírtom a családodat,megháglak,megerőszakolom a <br>feleséged te sz@rházi...stb."mint a mai "sportemberek"!<br>Sajnos én is ismerek pár ilyen igazi parasztot,akik ma is<br>aktívan foglalkoznak küzdősportokkal,és a kedvenc szórakozásuk hétvégenként lemenni egy kissebb faluba,<br>bemenni a helyi ivóba és rommá verni a bent tartózkodó<br>ártatlanokat!Mind egy hogy 16 vagy 70 éves,férfi vagy nő.<br>A nagyobb városokban lévő,felkapottabb szórakozó helyeken ezt nem merik megcsinálni ezek a "bátor harcosok"mert hátha a kidobók is tudnak valamit!Ha ezek<br>a mai "sztárok"akkor én maradok a "lecsúszottaknál"!<br><br>
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: supras »

Pl Tank Abbotra céloztam. Nem az a szint mint ami egy Liddel, Couture vagy éppen egy Yoshida. Én nem tartom azt nagyra aki kocsmai verekedést provokál ki tegyük azt a semmiért.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=supras link=board=MMA_forumok;num=1089364730;start=30#35 date=03/11/06 ť 02:01:25]Inkább úgy mondanám hogy a jelen idő lecsúszott gladiátorai.[/quote]<br><br>Lecsúszott?
Camo
egyenes

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Így van. ;)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=ogreface link=board=MMA_forumok;num=1089364730;start=30#34 date=03/11/06 ť 01:38:42]A régi gálák ízét pont ez a "képzetlenség"adta meg!Akkor tényleg egy Kempos állt<br>szembe egy Judossal,egy Bírkózó egy Thaiboxossal stb.A mai rendezvényeken olyan<br>profi sportolók állnak egymással szemben,akiket erre a vegyes szabályrendszerre<br>készítettek fel!Akkor óriási meccset vívtak egymással olyan emberek,akik a mai<br>szabályok szerint egymás közelébe sem kerülhetnének!Rickson Gracie a maga<br>80 kilójával 120 kiló körüli csupa izom,küzdő sportokban jártas embereket győzött<br>le nagy fölénnyel!Vagy a Gracie családtól elszakadva az ugyancsak 80 kiló körüli<br>Kempos Keith"The giant killer"Hackney a saját testi épségét sem kímélve alázta<br>le a nála 140!!!!kilóval nehezebb ellenfelét!Ezek az emberek nem láttak a másikról videókat,nem voltak ellenfélhez hasonló edző partnereik.A másik véglet<br>például az öreg Tank Abbot,akivel több éve volt egy riport a Discoveryn ahol azt<br>nyilatkozta hogy ha valahol elles egy új technikát,azt egyből kipróbálja valamelyik<br>húzósabb kocsmában,amiben hasonszőrű "állatok"vannak mint ő!Ezek voltak az igazi újkori GLADIÁTOROK!!!<br>[/quote]<br><br>Ezek nem semmi harcok! Súlycsoportok és stílusmegkötés nélkül bunyózni tényleg igazi gladiátoroknak való. <br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: supras »

Inkább úgy mondanám hogy a jelen idő lecsúszott gladiátorai.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: ogreface »

A régi gálák ízét pont ez a "képzetlenség"adta meg!Akkor tényleg egy Kempos állt<br>szembe egy Judossal,egy Bírkózó egy Thaiboxossal stb.A mai rendezvényeken olyan<br>profi sportolók állnak egymással szemben,akiket erre a vegyes szabályrendszerre<br>készítettek fel!Akkor óriási meccset vívtak egymással olyan emberek,akik a mai<br>szabályok szerint egymás közelébe sem kerülhetnének!Rickson Gracie a maga<br>80 kilójával 120 kiló körüli csupa izom,küzdő sportokban jártas embereket győzött<br>le nagy fölénnyel!Vagy a Gracie családtól elszakadva az ugyancsak 80 kiló körüli<br>Kempos Keith"The giant killer"Hackney a saját testi épségét sem kímélve alázta<br>le a nála 140!!!!kilóval nehezebb ellenfelét!Ezek az emberek nem láttak a másikról videókat,nem voltak ellenfélhez hasonló edző partnereik.A másik véglet<br>például az öreg Tank Abbot,akivel több éve volt egy riport a Discoveryn ahol azt<br>nyilatkozta hogy ha valahol elles egy új technikát,azt egyből kipróbálja valamelyik<br>húzósabb kocsmában,amiben hasonszőrű "állatok"vannak mint ő!Ezek voltak az igazi újkori GLADIÁTOROK!!!<br>
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: supras »

Az a pár éve azért több mint 10 :)
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=ogreface link=board=MMA_forumok;num=1089364730;start=30#31 date=03/08/06 ť 12:28:48]Emlékszem az első videó kazettára amit szereztem/UFC 4./,teljesen elvarázsolt<br>az ereje,nyersessége és a hangulata!Ugye akkor még nem voltak súlycsoportok,<br>lazábbak voltak a szabályok és olyan igazi "utcais"fílingje volt az egésznek!<br>[/quote]<br><br>Nemrég megnéztem az UFC 1-et, majd nem sokkal utána az UFC 51-et. Elképesztő, hová jutott a bajnokság néhány év leforgása alatt. Nagyon megváltozott minden. De szerintem sokkal jobb lett. A mai gálákat nézve az elsők számomra nagyon egyszerűnek tűnnek. Ezzel nem csak a külsőségekre gondolok, hiszen elsősoran nem a show-n van a hangsúly. De az elején még totálisan elkülönültek egymástól a stílusok. Ha lehet így fogalmazni, képzetlenebbek voltak a harcosok, legalábbis máshogyan számítottak képzettnek, mint manapság. Látványos meccsek voltak akkoriban is, de hozzám a mai sztárok közelebb állnak.  
Camo
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Mostanában sokkal kevésbé követem figyelemmel az eseményeket mint régen.<br>Ugyanúgy szeretem ezeket a sportokat de az első idők voltak nekem az etalon.<br>Emlékszem az első videó kazettára amit szereztem/UFC 4./,teljesen elvarázsolt<br>az ereje,nyersessége és a hangulata!Ugye akkor még nem voltak súlycsoportok,<br>lazábbak voltak a szabályok és olyan igazi "utcais"fílingje volt az egésznek!<br>Most is vannak nagy bajnokok és kedvencek,ezek igazi profi sportolók!De akiket<br>én jelöltem,/szerintem/LEGENDÁK!Véleményem szerint 20 év múlva is tudni<br>fogják hogy kik voltak ők!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: supras »

Nem éppen fiatalos csapatot választottál. Ők a kedvencek vagy nem is nézed az újabb meccseket?
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Az én kedvenceim: Rickson Gracie,Bas Rutten,Marco Ruas,Pedro Rizzo,Tank Abbott.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: Camo »

Találtam egy ranglistát:<br><br>http://www.groundnpound.org/ranks.php
Camo
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: supras »

Elég ritkán. van ilyen külön lista az egyben lévő az ADCC. Herring egyébként már K1 MMA.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ranglisták, kedvencek

Hozzászólás Szerző: Camo »

Az én kedvenceim:<br><br>UFC: Chuck Liddel<br>         Andrei Arlovski<br>         Evan Tanner<br><br>Pride: Mirko Filipovic<br>          Wanderlei Silva<br>          Heath Herring<br><br>K-1: jól szórakozom Bob Sapp meccsein<br><br>Arra lennék kíváncsi, hogy hol találok olyan ranglistákat, amelyek külön sorolják fel az UFC, a Pride és a K-1 harcosait?<br>        
Camo
BUTTON_POST_REPLY