Pacquiao vs Marquez

Minden, ami profiboksz!
dadada
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2014-04-09 07:27:40
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dadada »

You need more of the statements in this matter, so that we can understand. Thank you for sharing. I hope you happy



__________________
Dream to be A billionaire
I love to buy fifa 14 coins at fifa14world.co.uk
zappa
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2002-12-13 02:17:55

Hozzászólás Szerző: zappa »

"Kokó mondta hogy attól mert szorosak a menetek egy meccsen,még lehet 120-108 az eredmény,ha csak kicsivel jobb a másik minden menetben"

Magyarul szted is csak kicsi különbség volt a két bunyós között.:)
Hát akkor nem is nagyon nézted be a meccset csak kicsit. Minden menetben egy kicsit.

Egyébként Koko azt is mondta, hogy pl. a második meccset szerinte Marquez nyerte.

"Akárhogy is nézzük ez az első két meccstől jóval simább Pacquiao győzelem volt."

Margarito!

Tényleg nem oda kell offolni, még ennyit írtam:

Nem. Volt 3 menet amit mindhárom pontozó Marqueznek adott, ezen kívül is volt 3 amit te Marqueznek adtál. Ha szted nem voltak rosszak a pontozók, ezzel a 6 menettel már döntetlen nálad is.

Ezen kívül ha megnézted (nézed) akkoriban hogyan vélekedett erről a többség, hát messze kisebbségben voltak aki Pacquiao győzelmet láttak. Olyan meg aki azt mondta ezta meccset nyerte meg legjobban Pac hát vicc kategória. :DD

De mindegy is. Te is leírtad, hogy szoros menetek voltak, és még így is szted ezt nyerte meg legjobban Pac, szóval az első két meccs nálad is mégszorosabb volt. Innentől miért lenne lucky punch, két olyan bunyós között, akik már 3 nagyon szoros meccset nyomtak, és kellő ütőerővel rendelkeznek?
Ez nem ritmikus sportgimnasztika, ez boksz! ;-)
horvath_janos
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2004-03-31 19:55:14

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: horvath_janos »

Itt az USA -ban az  a hir jarja, hogy ev vegere jon ossze a visszavago. Per pillanat nemtudnak megeggyezni a $$$-ban... Hajra PAC - man...
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: polo »

Nagyon jó lenne,ha létrejönne a "rematch",mert sok megválaszolatlan kérdésre választ kaphatnánk,és nem kellene egy vitatható pontozásról többet szót ejteni...
Maromero the unforgettable
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: edge »

Egy jó hír a fightnewsról:<br><br>Marquez ready for Pacquiao!<br><br>World featherweight champion Juan Manuel Marquez of Mexico City is anxious to get the People's Champion Manny Pacquiao back into the ring. "Marquez is ready, we're ready - we're waiting for the first available date HBO can give us," said Bob Arum of Top Rank.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Ugyan elfogultságot kell bejelentenem senor Marquez irányában, de nálam, ha szűken is, de ő nyerte ezt a tényleg remek meccset.(1, max két ponttal, tehát 113-112, vagy 114-111)-<br><br>Érdekesek egyébként ezek a PacMan leütések, itt is és a Barrera meccsen is a leütések találtak, de Pac Man beugrása és gyors balkeze egy különleges, off-balace helyzetet is okozott. Marquez nem tűnt igazán megfogva a leütéseknél, sőt a 3. leütés után sokkal nagyobb találatoktól sem ment le...<br><br>A menetek nagy többsége egyébként nehezen pontozható volt, úgyhogy itt az egyéni szimpátia is sokat számított szvsz. Azért Ledermann 115-110-e egy kicsit túlzásnak tűnt nekem, szerintem sima <br>Marquez menetet is PacMannek adott, viccelődtünk is tegnap a Boxutcában a Judah meccs alatt, hogy Ledermann ezt a menetet is biztos PacMannek adta ;)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Most volt alkalmam megtekinteni ezt a szenzációs meccset.<br>Most rögtön le kell szögeznem, hogy a Barrera-meccs óta Pacquiao-fan vagyok :) Addig ugyanis egy picikét túlértékelt bunyósnak tartottam (főleg a Sanchez ellen nyújtott teljesítménye után), de akkor meggyőzött :) Meggyőződésem most sem változott, mégis úgy érzem, hogy igen szoros volt ez a mérkőzés - nálam 113-112 lett PacMannek.<br><br>Mivel neki szurkoltam, nem örülök, hogy nem nyert. De igazából annak sem örültem volna, ha nyert volna, mert Marquez teljesítménye valami döbbenetes volt - ilyen regenerálódásra nem tudom ki lenne még képes rajta kívül. A végére elfáradt, nem tudott már gyorsan reagálni, a védekezése kicsit széthullott, ez egyértelműen az első menet megpróbáltatásainak tudható be. Összegezve tehát korrekt eredmény a döntetlen, nem értem, Paez, miért csodálkozol a döntetlen pontozáson (azon persze lehet, hogy az első menet miért 10-7...), ezen a meccsen Manny nem volt biztos fölényben egy percig sem az 1. meneten kívül.<br><br>Mivel döntetlen, ezért el kell dönteni, tehát mindenképpen visszavágóra van szükség. Szerintem nevetséges állítás, hogy Marquez megrettent volna Pacquiaotól - ugyanmár. Hihetetlen nagy szíve van ennek az embernek, ha erre a ringben képes volt, biztosak lehetünk benne, hogy fontos számára bizonyítani és győzni. Kiheveri ezt a meccset és kész a visszavágóra, ez 100%.<br><br>Amit meg is nyerhet, ha tisztán, észből bunyózik. Az ugyanis kiderült, hogy Pacquiao hajtós stílusa nem sokat ér Marqeuz brilliáns védekezése ellen. Manny rendre azokat a meneteket nyerte, amiken saját (egyébiránt számomra meglepően jó) technikai tudására épített. Ehhez kellett Marquez kimerültsége is. A visszavágón tehát Pacquiao akkor és csak akkor nyerhet majd, ha a meccs második felében mutatott letisztult bunyót produkálja, mert Marquez ugyanazt fogja tenni, amit a mérkőzés túlnyomó részében - hideg fejjel irányítani az eseményeket és diktálni a tempót.<br>Juan Manuel Marquezt erőből nem lehet legyőzni. Fejből talán. Ha PacMan felnő ehhez a feladathoz, akkor majd elfoglalja méltó helyét a p4p listák élmezőnyében, de túl fiatal még ahhoz, hogy győzelmére mérget vegyek.<br><br>Pacquiao-Chi: hát ez hihetetlen mészárlás lesz... Chi nem nyerheti meg, de az biztos, hogy - elnézést a kifejezésért - nagyon meg fogja f*ngatni Mannyt. Alig várom :)
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: polo »

Megnéztem a meccset,és nyogodt szívvel kimerem jelenteni,hogy Pactól elvették a pontozóbírók a győzelmet.Már annak a pontozónak sem lehet nyomonkövetni az észjárását,aki döntetlenre adta ezt a meccset,de az egyenesen "téboly",hogy valaki 115-110-re Marquezt látta jobbnak.<br>Nálam a pontozás úgy alakult,hogy 5-5 menetet nyert egyaránt Pac és Marquez is,egy menet lett döntetlen,így a meccset a filippínó annyival nyerte,amennyi az első menetben a leütésekből származó pontelőnye volt. Ez 4 pont kalkulálásával 115-111 Pacman javára.<br>Az eredmény kihírdetésekor megértettem a filippínó arcára kiülő őszinte csalódottságot,....és abszolúte nem csodálkozom,hogy Marquez valahogy "nem kívánja" a visszavágót,és már annyira nem akarja minden kétséget kizáróan bizonyítani,hogy ő a legjobb pehelysúlyú(mert nem ő),......helyette néz valami könnyebb ellenfelet. ;)
Maromero the unforgettable
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=Laikus link=board=profiboksz;num=1080208805;start=30#40 date=05/13/04 ť 08:36:08]Ugyanis az első meneten kívül ami 3-4 pontot jelentett Pacnek, nem tudott további előnyt kicsikarni.<br>Ha azt a könnyelműen elvesztett 1. levesszük akkor ezt a mérkőzést Marquez megnyerte. [/quote]<br><br>Mármint szerinted. Nálam, ha nincs leütés, akkor döntetlen, egyébként 114-111 Pacmannak. Igaz, még csak egyszer néztem meg a meccset, úgyhogy részletesebb elemzésbe még nem bocsátkoztam. Egyébként úgy érzem, hogy Marquez ennél többet már nem tudna kicsiholni magából, Pacman-ben viszont még érzek tartalékokat, de lehet, hogy csak elfogult vagyok.  ;)
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Ha a meccs úgy zajlott ahogy leírtad (és miért ne így lett volna)<br>, akkor tényleg nem értem , hogy miért nem akar kiálni egy visszavágóra. Biztos , hogy nem a pénz miatt , mert szerintem<br>nagy érdeklődésre lehetne számítani. Akkor valószínüleg a pillanatnyi lelkiállapot lehet az oka , ami abból adódik , hogy nem tudja elfogadni a döntetlen eredményt , de majd egy kis idő múlva talán másképp áll a dolgokhoz.Szerintem mindenféleképpen kell a visszavágó , csak így szűnhet meg a "káosz" és a bizonytalanság. ???<br>
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Ez egyébbként nagyon érdekes.<br><br>Ugyanis az első meneten kívül ami 3-4 pontot jelentett Pacnek, nem tudott további előnyt kicsikarni.<br>Ha azt a könnyelműen elvesztett 1. levesszük akkor ezt a mérkőzést Marquez megnyerte. Vagyis a következő összcsapásnál ha elkerüli az ilyen helyzetet akkor biztosan nyerhet.<br>Nos azért hozzá tartozik, hogy Pac volt az aki leküldte őt kihasználva a hibát.<br>És Marqueznek kutya kötelessége lenne kiállni ellene mégegyszer.<br>És egyébbként is hol van WNB? :D
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Ha Marquez nem áll ki egy visszavágóra Pac ellen , akkor az az én szememben és még sokakéban azt jelenti , hogy ezt az első mérkőzést elveszítette. Hiszen valószínüleg úgy érzi , hogy egy második mérkőzésnek nincs értelme , mert ennél jobbat már nem tud nyújtani. Emiatt valószínüleg nagyot fog esni a  tekintélye és elismertsége.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: justy »

No, hat Marquez ugy latszik nem akarja meg egyszer Manny oklei ele kerulni.<br>"I raised myself from three knockdowns and went on to dominate the fight. I feel I won the fight, that's why I am not giving any rematch," Marquez told some members of the Mexican media. "<br><br>Pacman baratunk meg megint a "konnyu" utat valasztja: irany Injin Chi. Ez a pali nem normalis...hal'Istennek :)  "Yesterday, reports coming out of Manila revealed that Roach has asked Pacquiao to get a much-deserved rest, after which he can then start going after Korean Chi, who holds the WBC featherweight title. "<br><br>http://www.secondsout.com/USA/news.cfm? ... s=13346<br>
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Fenn vannak a pontozólapok a fightnewson: Ha egy bevált szokás szerint annak adunk egy menetet, akinek a 3-ból legalaább 2 pontozó, akkor az első menetet 10-6-ra adva is 113-112 Marqueznek.<br>Persze mindez csak játék, az viszont nem, hogy a meccset sajnos nem láttam... :'(
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=Esteban link=board=profiboksz;num=1080208805;start=30#32 date=05/10/04 ť 13:44:13]Akkor ezek szerint PM az ütést jobban bírja mint Marquez , <br>vagy esetleg az ütőereje lehet nagyobb mint Marqueznak?[/quote]<br><br>Marquez az első menetben ment le, így írjuk ezt a hideg fej számlájára. Utána Pac már nem tudta megrendíteni, pedig betalált jópárszor.<br><br>Nálam 114-111-re nyert Pacquiao. Az a bíró, amelyik 115-110-re Marquez-nek adta a meccset, pedig valószínűleg aludt közben, mert az első két meneten kívül mindet a mexikóinak adta, ami több mint túlzás.
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Akkor ezek szerint PM az ütést jobban bírja mint Marquez , <br>vagy esetleg az ütőereje lehet nagyobb mint Marqueznak?
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: edge »

Marquez a második menettõl kezdve kicsit biztonságibb bokszot mutatott, ami nem is csoda a 3 padló után. Volt 2-3  pillanat amikor átfutott egy-egy ütés PacMan-en (talán elõször az ötödik menetben) és megingott egy pillanatra, de Marquez nem tudta ezeket kihasználni
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Én nem láttam a mérkőzést. A kérdésem az, azokhoz akik látták , hogy ez a Marquez gyerek még megfogni sem tudta Pac-Man-t egy pillanatra sem?Vagy azért néha megingott  ő is? Mert Marquez olyan ütőerővel rendelkezik,hogy csodálkozom rajta , hogy Pacquiao ennyire bírta.<br>Vagy inkább pontatlan volt?
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: atya »

Ez sem semmi:<br>Judge admits scoring error!<br>"I just screwed up!" says Clements...<br>Judge Burt Clements, who controversially scored Manny Pacquiao's three knockdown round 10-7 instead of 10-6, told the Las Vegas Review Journal after the fight that his scoring of the round was an error. "Clearly, it wasn't non-awareness that there were three knockdowns," said Clements. "I just screwed up. I feel badly because I dropped the ball, plainly and simply. You can make a lot of arguments that it was a very close fight, but that's immaterial. The fact is, I dropped the ball." Clements stated he was under the impression the Nevada Commission did not like 10-6 rounds. Had he scored the round 10-6, Manny Pacquiao would today be the WBA/IBF featherweight champion.<br>Sunday, May 9 2004
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: edge »

Jó volt a meccs nagyon, kétszer megnéztem, de nem igazán tudok dönteni. Talán PacMan egy egészen kevéssel, de ez sem biztos. Nálam az elsõ kettõ menet Pac-é, 3-6-ig Marquezé. A 7-10 menetek nagyon szorosak. Ledermann mindet Pacnak adja, de pl. egy Illuminati nevû fickó a fightworldrõl (elég megbízhatóan pontoz sztem) meg mindet Marqueznek. Nálam a 7 és a 10 Pac-é, a 8-9 meg Marquezé lett. A 11-dik sztem Marquez és az utolsó megint kemény dió.. talán Pac.<br><br>Egyszóval szoros lett a végére. Tényleg kell az a második kör! :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY