Pacquiao vs Marquez

Minden, ami profiboksz!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Paez<br><br><br>Meg fogsz lepődni: szerintem is Marquez a nehezebb ellenfél Pacquiao számára, ami a stílusát illeti.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát ha Pac megint kótályékkal készül akkor mindenbizonnyal tko győzelmet arat :D viccet félretéve, marquezt én is a legjobb / legnehezebb választásnak tartom, de szerintem megoldja egy kései ko-val, vagy dq-val, elsöprő pontkülönbséggel, de legalábbis magabiztos vezetéssel, korábbi padlózások nélkül.<br>Bár nem tudom Barrera mennyire volt formában...<br><br>Különben nem tudja valaki Maquezt miért léptették le első profi meccse első menetében? Vagy az nem is ő volt? :P
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: polo »

Amiben egyetértünk:Marquez a legnehezebb ellenfél,akit Pac jelen pillanatban választhatott. ;)           Gondolom amiben nem:még Moralesnél is nehezebb,mégpedig azért,mert nem tudom elképzelni,hogy a filippínót bármelyikük is pontozással megverje.Ahoz,hogy ez a kis "gőzgép" vereséget szenvedjen,ahoz le kell ütni őt. Erre viszont esélyesebbnek tartanám Marquezt,mint Moralest. Az egy másik kérdés,hogy a két mexikói hogyan meccselne egymással.De Pac azért Pac,hogy megoldja az ilyen kihívásokat,úgy érzem,hogy elkerüli Marquez "gyilkos" ütéseit,és a fáradó mexikói TKO vereséget fog szenvedni.Mindez a számára is nagyon kemény és néha nagyon-nagyon "meleg" meccsen lesz így,ezért az esélyek is nagyon közel állnak egymához per pillanat (55-45%) :)
Maromero the unforgettable
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Pacquiao vs Marquez

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Kérem, tegyék meg tétjeiket.  ;D<br><br>Érzésem szerint Pacman a lehető legnehezebb ellenfelet választotta Marquez személyében. A mexikói tud fegyelmezetten bunyózni, sőt alapvetően kontrabunyós, remek ütőerővel. Nem is tudom, hogy mire tippeljek. Azt hiszem, megkockáztatok egy Marquez WP-t. Ha Pacman őt is legázolja, akkor megemelem a kalapom és nagyon előkelő helyre teszem a pfp listán.
BUTTON_POST_REPLY