Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Minden, ami profiboksz!
mad
Újonc
HozzászólásokCOLON 19
CsatlakozottCOLON 2003-04-25 01:23:02

Re: Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: mad »

Adam<br><br>Tulajdonképpen egyetértek veled, de ha áttekintek más sportágakra akkor ez már nem igaz, mert Miriutát én nem tartom magyarnak és a 3 kubai kézilabdást sem akik a magyar válogatott oszlopos tagjai lesznek az olimpián. Gyanítom ők sem magyarnak tartják magukat. Ez esetben pedig mit keresnek a magyar válogatottban? Vagy pl. az afrikai srác (nem ugrik be sem a neve sem a nemzetisége) a lengyel válogatottban aki még lengyelül sem tud. Annak idején Kubala sem volt semmi (magyar, csehszlovák, spanyol válogatott fociban).Mattheus miért énekelte a magyar himnuszt, ha nem magyar?<br><br>Elkanyarodtam a boxtól, de érdekes a téma. Érdekelne (minden bántás nélkül) hogy te pl. minek tartod magad (németnek?, magyarnak?). Melyiknek inkább?
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: Romsy »

adambalogh: nincs szó másról, mint gyermeteg rajongásról. (..)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: hello

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1056222392;start=15#22 date=05/20/04 ť 00:56:35]Rákóczy Jessica-nak írtam emailt, ő nem válaszolt vissza.<br>Joe Bugner - ha szegényes angoltudásom nem hagyott cserben - viszont vállalja magyar származását.<br>WBF világbajnok volt.[/quote]<br>Egyébként, Bugner időnként Magyarországra is "haza szokott" látogatni.<br>Viszont, úgyrémlik, mintha valahol hallottam volna (de nem vagyok 100%ig biztos benne), hogy rákérdeztek Jessica magyar származására, amire ő állítólag azt válaszolta, hogy nincs köze Magyarországhoz.<br>
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: hello

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Rákóczy Jessica-nak írtam emailt, ő nem válaszolt vissza.<br>Joe Bugner - ha szegényes angoltudásom nem hagyott cserben - viszont vállalja magyar származását.<br>WBF világbajnok volt.
BeeeHappy

hello

Hozzászólás Szerző: BeeeHappy »

Van egy honlapom, ahol természetesen Jessica és Bugner is szerepel, mint komoly sportolók. <br><br>Ugyanakkor nem igazán tudok mit kezdeni velük ... Tényleg, - õk most akkor magyarok vagy nem? Leírhatom, hogy õk magyar világbajnokok vagy mondjam pl. kanadainak Jessicát? Megbántani fõleg nem szeretném õket vagy másokat, de ilyenkor mi lehet a helyes út? :)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: leibigab »

WBF világbajnok volt. :)<br><br>Mondjuk, Joe Bugner jobban kötődik magyarországhoz, mint Bruce Willis németországhoz.
Tommy Carrot

Re: Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: Tommy Carrot »

Ráadásul akárhogy is nézem, Bugner soha nem volt világbajnok, akármilyen jót is mérkõzött Alival
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: nk76 »

http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... 4<br><br>Ő már 1998-ban világbajnok volt, előtte volt Európa-bajnok is. Igaz, nem magyarként versenyzett, de magyar.<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... 0770<br>Ez a hölgy pedig 2004-ben lett világbajnok. Ő is magyar.<br>
egyenes

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Minden tisztelet a lányoknak mivel gyõzelmeikkel a nemzet és az ország hirnevét öregbitették.
pocsolya
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2003-08-19 02:29:06
Tartózkodási helyCOLON Szerencs
CONTACTCOLON

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: pocsolya »

Hi!<br>Más szemmel nézik majd a női bokszot? Szerintem amíg elsősorban a férfiak favorizálják ezt a sportot, addig nem.   ;D Én egyébként nagyon örülök Misi sikereinek, még akkor is, ha a WBF nem a négy nagy bokszszervezet egyike.
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1056222392;start=0#3 date=08/08/03 ť 14:44:05]Az bánt engem, hogy azt mondja sok hírforrás, hogy Misi a 2. profi világbajnoka Magyarországnak, és közben elfelejtik, hogy Kokó után még született 2 női profi világbajnok.[/quote]<br><br>Szia Karesz!<br><br>Szerintem nem szabad összehasonlítani a férfi és a női boxot. Nem akarom lekezelni a nőket, hisz más területen abszolút elfogult vagyok velük szemben, de igen nagy értékrendi különbség van a profiboxban, a hátrányukra. Gondolj csak bele, hogy egy-két éves múlt, vagy öt-hat meccs, elég lehet már a világsikerhez a nőknél. Ezt pedig valóban nem lehet úgy kezelni, mint egy tíz-tizenöt éves pályafutás alatt szerzett sikert.<br>Egyébként vannak kimondottan izgalmas és színvonalas női mérkőzések is, de ez egyenlőre még igen ritka.<br>Szerintem idő kérdése, és sokan más szemmel nézik majd a női boxot.<br><br>Csepi
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Most csúnyát írok: azért néha szép amikor két csinos bokszoló lány a kamerába néz és fényképezik őket. Mármint egyenként :-)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: gallien »

off<br><br>Vessetek meg érte, de mi értelme van a női boksznak? Egyáltalán nem élvezem, ráadásul el se lehet rendesen adni. Pár év és lesz női UFC, ha így megy tovább. Az bizos szép lesz, de ki fogja nézni?<br><br>on<br><br>
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves NK76,ez mindent elarul szerintem a noi bokszrol.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Az bánt engem, hogy azt mondja sok hírforrás, hogy Misi a 2. profi világbajnoka Magyarországnak, és közben elfelejtik, hogy Kokó után még született 2 női profi világbajnok.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: berti »

Gratula Misinek!<br><br>777 sms hírszolgálat is megküldte, ugyan azokkal a szavakkal kezdődött, mint a topic címe.  Örültem.  >:( ;D
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Újra van profi világbajnoka Magyarországnak!

Hozzászólás Szerző: Laslie »

BUTTON_POST_REPLY