Cirkálósúly

Minden, ami profiboksz!

Ki a legjobb cirkálósúlyú jelenleg?

Jean Marc Mormeck
10
42%
O'Neil Bell
6
25%
Steve Cunningham
0
0 szavazat
Enzo Maccarinelli
3
13%
Firat Arslan
0
0 szavazat
David Haye
5
21%
Tomasz Adamek
0
0 szavazat
Wayne Braithwaite
0
0 szavazat
Krzystof Wlodarczyk
0
0 szavazat
Guillermo Jones
0
0 szavazat
 
Szavazatok számaCOLON 24

grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Eccer csak rájöttem , hogy Haye szekerét kő tolnom... :wink:
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Hozzászólás Szerző: devil »

Justin írtaCOLON"Összes szavazat : 16"

Nem csak ennyi aktív fórumozó van... :x
Már 19, hajrá Haye!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

"Összes szavazat : 16"

Nem csak ennyi aktív fórumozó van... :x
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én David Haye-ra szavaztam, mert sztem ennek a srácnak oan hatalmas a súlycsoporthoz képest az ütőreje, h akár 3-4 tiszta ütéssel kifektethetné még Mormecket vagy Bellt is! Nem beszélve, h még nagyon fiatal és nagyon messze van még a karrierje vége!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Sajnos Hidvégi is lemaradt :cry:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Darien írtaCOLONMormeckre szavaztam, de Bell szorosan követi a második helyen. Hillt viszont hiányolom az opciók közül.
10 opció a maximum, többet sajnos nem enged a rendszer.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Mormeckre szavaztam, de Bell szorosan követi a második helyen. Hillt viszont hiányolom az opciók közül.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Szavazzatok és formáljatok véleményt a jelenlegi cirkálósúlyú mezőny helyzetéről. A vélemények hozzászólás formájában jelenjenek meg. :wink:
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Justin írtaCOLON
harward írtaCOLON Én is inkább Justin véleményét osztom, bár ő elég sarkosan szokott állást foglalni.
Ez mit is jelent? :D
1. Azt jelenti, hogy a témához kapcsolódó véleményeddel egyetértek, legalábbis azzal a részével, hogy Makaróni nem túl nagy szám. ( Vagy talán mégis?)
2. Általánosságban viszont, én árnyaltabban szeretek fogalmazni, mint te. Pontosabban szólva, nem vagyok annyira határozott. Ez inkább stilisztikai jellegű dolog, nem kritika. (A "sarkosan" kifejezés nem ringsarokra utal- jelentése nálam:konkrét, határozott, egyértelmű,stb.)
Sztem ez jó kis magyarázat volt! :lol:
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

harward írtaCOLON Én is inkább Justin véleményét osztom, bár ő elég sarkosan szokott állást foglalni.
Ez mit is jelent? :D
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

harward írtaCOLONInkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy az utolsó mondatod mit jelentett?
Semmiféle bántó szándék nem volt benne. Tudod, amolyan szabad asszociáció volt. Először leírtam h okosabbak leszünk, aztán ránéztem a nevedre, és összekapcsoltam... elég gyenge vicc volt, ráadásul könnyen félreérthető. Én kérek elnézést! :D
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Darien írtaCOLON
harward írtaCOLON Én talán nem nézek ki ennyit (jelenleg) Maccarinelliből, de a Gunn elleni mérkőzésig nem is láttam (vagy csak nem emlékszem), tehát egy ilyen, ranglista 150. helyezett ellen nehéz felmérni a valódi tudását. Én is inkább Justin véleményét osztom, bár ő elég sarkosan szokott állást foglalni.
Persze lehet, hogy nektek van igazatok, nekem mindenesetre nagyon szimpatikus a bunyója. Remélem összejön a Mormeck elleni meccs, akkor sokkal okosabbak leszünk. Bár harward becenévvel, lehet h neked már nem nagyon van hova fejlődni... :D
Szó se róla, én is szivesen látnám komoly ellenfelekkel szemben, ebben teljesen egyetértünk. Inkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy az utolsó mondatod mit jelentett?
Bár harward becenévvel, lehet h neked már nem nagyon van hova fejlődni... :D
:?:
Volna még, én tudom...
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

harward írtaCOLON Én talán nem nézek ki ennyit (jelenleg) Maccarinelliből, de a Gunn elleni mérkőzésig nem is láttam (vagy csak nem emlékszem), tehát egy ilyen, ranglista 150. helyezett ellen nehéz felmérni a valódi tudását. Én is inkább Justin véleményét osztom, bár ő elég sarkosan szokott állást foglalni.
Persze lehet, hogy nektek van igazatok, nekem mindenesetre nagyon szimpatikus a bunyója. Remélem összejön a Mormeck elleni meccs, akkor sokkal okosabbak leszünk. Bár harward becenévvel, lehet h neked már nem nagyon van hova fejlődni... :D
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Darien írtaCOLONEgyre jobb lesz ez a súlycsoport. Jó ötlet volt felvinni a súlyhatárt 200 fontra (bár pont a WBO-nál 190 még mindig). Ez a Maccarinelli gyerek nagyon jónak tűnik, ugyan a szombati ellenfele nem volt egy nagy eresztés, ilyen fizikai adottságokkal, jó kombinációs készséggel és azzal a zúzós balkézzel még nagyon sokra viheti. Jó lenne, ha összejönne egy Mormeck elleni meccs.
Én talán nem nézek ki ennyit (jelenleg) Maccarinelliből, de a Gunn elleni mérkőzésig nem is láttam (vagy csak nem emlékszem), tehát egy ilyen, ranglista 150. helyezett ellen nehéz felmérni a valódi tudását. Én is inkább Justin véleményét osztom, bár ő elég sarkosan szokott állást foglalni.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Romsy írtaCOLONHát még az antipátia. Egyébként fenntartom, hogy egy cirkáló baromi nehéz :D
Hát igen.. egy világháborús gyerek már csak tudja... :D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát még az antipátia. Egyébként fenntartom, hogy egy cirkáló baromi nehéz :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Justin írtaCOLONEn nem tartom valami nagy számnak Makarónit.
Sztem Mormeck, Bell, Haye, Braithwaite, Cunningham, Jones(Guillermo) verné. De lehet, hogy csak az unszimpátia beszél belölem :)
Könnyen lehet, hogy tényleg az unszimpátia beszél belőled... :D Egyébként szerintem jó eséllyel lépne ringbe bármelyikük ellen.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

En nem tartom valami nagy számnak Makarónit.
Sztem Mormeck, Bell, Haye, Braithwaite, Cunningham, Jones(Guillermo) verné. De lehet, hogy csak az unszimpátia beszél belölem :)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Egyre jobb lesz ez a súlycsoport. Jó ötlet volt felvinni a súlyhatárt 200 fontra (bár pont a WBO-nál 190 még mindig). Ez a Maccarinelli gyerek nagyon jónak tűnik, ugyan a szombati ellenfele nem volt egy nagy eresztés, ilyen fizikai adottságokkal, jó kombinációs készséggel és azzal a zúzós balkézzel még nagyon sokra viheti. Jó lenne, ha összejönne egy Mormeck elleni meccs.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Romsy írtaCOLONSzerintem már kezd kiöregedni sajnos, ha korábban megy le cirkálóba, akkor azt mondom lehet esélye.
Egyébként egy cirkáló baromi nehéz!
Hát még a csatahajó. Pl a Bismarck. El is süllyedt......
BUTTON_POST_REPLY