Minden idõk 5 legjobb meccse

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Untouchable
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2007-06-05 07:54:18
Tartózkodási helyCOLON Sülysáp

Hozzászólás Szerző: Untouchable »

"Minden idők"-ben elég nehéz gondolkodni, mert ritka az olyan ember, aki az összes szóbajöhetőt látta. Mondjuk id. Füzesy Zoltán véleménye azért érdekelne.

Van néhány jelöltem, amelyeket hiányolok az eddigi javaslatok közül.

Aaron Pryor - Alexis Arguello (I)
Szerintem amit ezen a meccsen Pryor művelt, azt nehéz felülmúlni. Ő egy agresszor típus, de csöppet sem a technika rovására. Volt olyan szakasz, amikor körbetáncolta Arguello-t, és onnan indította a virtuóz beugrásokat.
Végig hihetetlen tempót diktált, a fáradtság különösebb jele nélkül. Ami még feltűnt a találkozón, hogy a bíró alig szerepelt - nem volt rá szükség!

Kid Gavilan - Johny Bratton

Gavilan jól csengő név az örökranglistákon. Ezen a meccsen pedig Bratton igencsak felnőtt hozzá. Pl. mindketten bemutatták a "bolo punch"-ot.

Tommy Hearns - Sugar Ray Leonard

Ez nem olyan régi, azt hiszem, nem igényel sok indoklást.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Gatti vs Robinson<br>Gatti vs Ruelas<br>Gatti vs Rodriguez<br>Gatti vs Ward I<br>Gatti vs Ward III<br><br> ;D  ;D  ;D  ;D
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: donvito »

Hagler-Hearns<br>Monzon-Benvenutti<br>Duran-Barkley<br>Ruddock-Morrison<br>Moore-Durell<br><br>+<br>Leonard-Hearns<br>Hamed-Kelley<br>Holmes-Spinks<br><br>+<br>Hickey-Freeman ;D
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Az én listámnál szempont volt, hogy (mondhatni) nagy érdeklődéssel várt találkozó legyen és természetesen, hogy jó meccs is kerekedett belőle. (tehát egy Muriqui v Ahmed vagy egy Gomez V Arthur, Balogh V Takács meccset én nem tennék bele, akármennyire is jók voltak.)<br>A teljesség igénye, és sorrend nélkül:<br><br>Joe Frazier V Muhammad Ali I.                             Barry McGuigan V Steve Cruz<br>Joe Louis V Rocky Marciano                                 George Foreman v Ron Lyle<br>Muhammad Ali V Joe Frazier III.                           Nigel Benn V Gerald McClellan<br>Fernando Vargas V Ike Quartey                           Tony Zale V Marcel Cerdan<br>Sugar ray Robinson V Gene Fullmer II.                 Sugar Ray leonard V Roberto Duran I.<br>Archie Moore V Yvon Durelle I.                              Sugar Ray Leonard V Thomas Hearns I.<br>George Foreman V Muhammad Ali                        Livingsone Bramble V Ray Mancini I.<br>Marvin Hagler V Roberto Duran                            Marvin Hagler V Thomas Hearns<br>Saman Sorjaturong V Humberto Gonzalez            Julio Ceasar Chavez V Meldrick Taylor<br>Oscar De la Hoya V Ike Quartey                           Gene Fullmer V Benny Kid Paret<br>Iran Barkley V Roberto Duran                               Archie Moore V Carl Bobo Olson<br>...stb
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Nálam csak olyanok jöhetnek szóba, amelyeken számomra örömteli eredmény született!<br><br>Morales vs Barrera I.<br>Gatti vs Ward I.<br>Douglas vs Tyson<br>Hollyfield vs Bowe<br>De la Hoya vs Quartey<br><br>+1 Trinidad vs Hopkins<br><br>Jé Suni, egy csomó helyen egyezünk! ;)
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: polo »

Sorrend nélkül:<br><br>Roy Jones--James Toney<br>Tony Lopez--Jorge Paez<br>Julio Cesar Chavez--Meldrick Taylor<br>Floyd Mayweather--Diego Corrales<br>Sugar Ray Leonard--Marvin Hagler<br>Sugar Ray Leonard--Roberto Duran<br>
Maromero the unforgettable
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Hagler-Hearns<br>Ali-Foreman<br>Hammed-Barrera<br>Trinidad-Vargas<br>Lewis-Klicsko<br><br>És az abszolút kedvenceim: KO-KO-Diaz<br>                                             Gonzales-Erdei!!! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: Suni »

Leonard-Hagler<br>Gatti-Ward 1<br>Morales-Barrera<br>Bowe-Holyfield<br>DLH-Vargas<br>+Trinidad-Hopkins, ezt nem hagyhattam ki ;D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: kozi »

1. Hagler v Hearns<br>2. Foreman v Lyle<br>3. Lee v Locicero <br>4. Duran v Barkley<br>5. Moore v Durelle
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Minden idõk 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: greg »

Barrera vs. Morales<br>Hopkins vs. Trinidad<br>Gatti vs. Ward I.<br>Ali vs. Frazier III.<br>Benn vs. McLellan
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: chubba »

W. Klicsko vs. Moli<br>Kótai vs. Brayer<br>V. Klicsko vs. Norris<br>Ruiz vs. Rahman<br>És a Ruiz vs Holyfield trilógia mehet egybe :)<br><br>Én csak ijet tudok :( ;) ;D<br><br>Na jóóóóó:<br>1.Barrera vs. Pacquiao<br>2.Klicsko vs. Lewis<br>(Lehet amatőrboksz is? mert ha igen, akkor Kokó '97 es Bp-i vb döntője)<br>3. Mosley vs. Forrest I.<br>4. Spinks vs. Mayorga mindenképp<br>5. na és a végére Papp László vs. Chris Christiensen
Főtápász
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: supras »

Ez az enyém de én pl. nem csípem nagyon a régi meccseket.<br><br>Hagler vs. Hearns<br>Klicsko vs. Lewis<br>De La Hoya vs. Vargas<br>Holyfield vs. Foreman <br>Tyson vs. Holmes (korszak váltás volt!!!)<br><br>Klicsko vs. Nicholson egyenesen Hall of Fame ;)<br> ;) ;) ;)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: menyus »

Üdv!<br><br>Azok közül amit én láttam (nem sorrend):<br><br>Gatti vs Ward I.<br>Trinidad vs Vargas<br>Morales vs Barrera I.<br>Hagler vs Hearns<br>Bowe vs Golota + Bowe vs Holy (most már meg nem mondom melyikből melyiket láttam, de nagyok voltak..)<br><br>+Klicsko vs Moli ;D
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Minden idők 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Hagler-Hearns<br>Bowe-Golota II<br>Pryor-Arguello I<br>Chavez-Taylor<br>Benn-McClellan<br><br>szerk: A Ruiz-Rahman meccsről majdnem elfeledkeztem.  ;D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Minden idõk 5 legjobb meccse

Hozzászólás Szerző: edge »

Melyik volt minden idõk 5 legjobb meccse szerintetek?<br><br>Szerintem (azok közül melyeket láttam ):<br><br>1, Foreman vs Lyle<br>2, Hagler vs Hearns<br>3, Ali vs Foreman<br>4, Marciano vs Louis<br>5, Trinidad vs Vargas<br><br>bónusz: Muriqui vs Ahmed :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY