Erdei Zsolt

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
szabogabor
Reménység
HozzászólásokCOLON 67
CsatlakozottCOLON 2002-11-11 17:37:51

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: szabogabor »

Ádám, Ptb, és a többiek, kiknek sikerült ilyen remek irányba terelni ezt a topicot!<br><br>1. A bulvárról<br><br>Különösen mondjuk a mult keddi Blikk címlap után, távol áll tőlem, hogy bárkit aki egy bulvárlapnál dolgozik, kollegámnak tekintsek. Ettól függetlenül azért szerintem fontos volna, hogy az ember tisztelje -ugymond- az ellenségeit.<br><br>Ne gondoljátok már, hogy nekik rátok van szükségük! Ne higgyétek már, hogy azt várják, hogy ti majd megírjátok, hogy Zsolti papája már nem él, az pedig másnap címlap lesz!<br><br>2. A rajongókról és a magánélet védelméről<br><br>Nekem mint tanárnak, volna némi elképzelésem arról, hogy mondjuk mire kiváncsi egy 14 éves gyerek. Nem állíthatom biztosan, hogy Zsu99 (vagy mit tudom én mennyi) ennyi idős, de kizárni sem tudom. Már csak azért sem mert a zárójeles kérdés elött ott volt egy pl. ami felett nagyvonalúan átsiklottatok.<br><br>Bármennyire is fájó, ahhoz, hogy egy félnehézsúlyú cimmeccs létrejöjjön, a maga minimum 300 000 dolláros díjalapjával, nem elég néhány ezer fanatikus, aki magához nyúl, ha lát egy balegyenes, jobbhorog kombót némi sasszé kiséretében. <br>Ahhoz elsősorban több millió rajongó kell, aki kiteszi az ágya fölé Zsolti képét, aki nem kapcsolja el a TV-t  ha nyilatkozik, sőt odakapcsol. És aki mindent tudni szeretne róla.<br><br>Ami a legfontosabb, Zsolti ezzel teljes mértékben tisztában van. Vállalta ezt és reméli, hogy fog tudni egy határt húzni. Az hogy ez sikerül-e csak rajta múlik, mint ahogy az is hol lesz ez a határ. Aki ezt a feladatot, át kivánja vállalni tőle, az nem becsüli eléggé. Nem nézi ki belőle, hogy meg fogja tudni oldani.<br><br>Nem tudom megmondani hol ez a határ. Valószinűleg mindenkinél máshol. Máshol volt Pistinél máshol lesz Zsoltnál, máshol van Szujó kollegánál és máshol nálam.<br>Egy teljesen biztos. Egy közszereplőnek mindíg többet kell nyújtania önmagából.<br><br>Ez nem feltétlen öröm, ez egy állapot.<br><br><br><br>Ps.:Amit viszont a kérdés elhangzása után írtatok az méltatlan a topic névadójához, ebben biztos vagyok.<br>Azt, hogy hozzátok is azt csak remélhetem.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: WNB »

off<br><br># Józan ésszel nagyon nehezen tudok elképzelni olyan életképesnek látszó indokot, ami alapján egy 14 éves kislányt pont az érdekelhetne, hogy hogy tképp mi a keresztneve Zsolt édesapjának (aki sajnos már nem is tud saját jogán szerepelni a telefonkönyvben)...szóval - indirekt következtetéssel - maradna az, hogy a kérdező nem egy 14 éves kislány, hanem (tényleg) egy falat kenyér és valamiféle lehetséges téma után kutató, tanácstalan, esendő és keresztényi támaszra szoruló bulvárhírlapíró, aki szeretne inkább 14 éves kislánynak látszani...<br><br>Egy 14 éves kislányt az ember semmiképp sem zaklat fel verbálisan. Egy 14 éves kislánynak látszani akaró, nem feltétlenül ártatlan szándékú azonosítatlan ojjektummal adott esetben más lehet a helyzet...persze ez már erősen személyes megítélés kérdése...<br><br>[Mellesleg a 14 éves kislány tképp azóta sem jelentkezett, hogy ő valójában tényleg csak egy 14 éves kislány - aki ("frankón") hírességek édesapjának keresztneveit gyűjti emlékkönyvébe. Nem tudom, engem valahogy anno pár évesen sohasem érdekelt, hogy mi volt a keresztneve Agneta Faltskög édesanyjának... ;)]<br><br>Mindettől függetlenül nagyon szomorúan olvastam, ahogy annyira "árnyalt" módon, több menetben el tudott durvulni a témával kapcsolatos "eszmecsere"...nem jó dolog ez.<br><br>Több tisztelet és megbocsátást...mondaná Samuel L. Jackson, mint Jules Winnfield - pisztollyal a kézben.<br><br># PTB: Sajnos lehet, hogy időszerű volna egy pattogatott kukorica gyártó készülék beszerzése...+ kiköltözés valamilyen természetes ásványvízforrás mellé - netkapcsolattal? ;) [Bízom benne, hogy a ' ;) ' szmájli azért még - a kétes előzmények után is - szalonképes...]<br><br>Még csak annyit akarok mondani (talán olvastad), hogy Richard Feynmann lehetséges szolgálatait pszihológiai alkalmatlanság címén utasította el a sorozóbizottság a háború után - előtte a los alamosi munkája miatt nem hívták be. ("Úgy érzi, beszélnek róla. Úgy érzi, bámulják. Auditív hipnogóg hallucinációi vannak. Beszél magában. Beszél az elhunyt feleségéhez. Anyai nagynénje elmegyógyintézetben. Furcsán néz.") Pedig csak nem értették a tudományos érdeklődését és a humorát. ;D ;)<br><br>###<br>Aztán megint következett egy kérdés, halk és igen komoly hangon.<br>- Mit gondol, szokták magát bámulni az emberek?<br>Már majdnem kimondtam, hogy nem, amikor a pszihiáter hozzáfűzte: - Például mit gondol, azok közül a fiúk közül, akik ott várakoznak, van-e olyan, aki most is magát bámulja?<br>Amíg odakint üldögéltem, megszámoltam: vagy egy tucat fiú várt a sorára a három pszihiáternél. Ugyan mi mást bámulnának?! Elosztottam a tucatot hárommal, kijött négy, de minthogy óvatos fajta vagyok, azt válaszoltam:<br>- Igen, mondjuk, ketten bámulnak minket ebben a pillanatban.<br>Erre a pszihiáter:<br>- Hát akkor forduljon meg, és számoljon! - ő maga nem vette a fáradságot, hogy a saját szemével is meggyőződjön meg róla, vajon igazam van-e.<br>Megfordultam - és tényleg két fiú bámult rám éppen. Rájuk mutattam: - Igen, az a fiú meg az a másik fiú minket bámul.<br>Persze amikor hátrafordultam és odamutattam, más fiúk is elkezdtek minket nézni, úgyhogy hozzátettem: - Most már ő, meg az a másik kettő is, meg az a csoport.<br>A pszihiáter változatlanul nem nézett föl, hogy meggyőződjön róla, igazat beszélek-e, csak írt nagy buzgalommal a papírjaimba...<br>###<br>- Azt mondta, szokott belső hangokat hallani. Meséljen erről, kérem!<br>- Nagyon ritkán szokott előfordulni, olyankor, amikor sokáig figyelek valakit, aki külföldi akcentussal beszél. Olyankor este, amikor elalszom, nagyon tisztán szoktam hallani az illető hangját magamban. Először akkor fordult elő velem, amikor még hallgató voltam az MIT-n, és elalvás közben sokáig visszahangzott bennem, amint az öreg Vallarta professzor azt mondja: "Ász, ász élektomosz mesző!". Másodszor Chicagóban, a háború idején hallottam ilyen belső hangokat, miután Teller professzor elmagyarázta nekem, hogyan működik a bomba...Miért, mással soha nem fordul elő ilyesmi?<br>A pszihiáter az arca elé emelte a kezét, de az ujjai közötti résen át láttam, hogy mosolyog (a kérdésemre viszont nem válaszolt).<br>###<br><br># bandi: PTB nem orvos - nem mintha ez bármit is számítana, de mégis. Keress rá arra, hogy "SEGMENT life"...és meglátod a fényt. ;)<br><br>Mod: na, végül én is rákerestem, hogy mire kell rákeresni...a "PARA PUBLIC"-ra így, ebben a formában nem... :)<br><br>on
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Láttam Garay-t az Eurosporton. Tud a srác! Gyors, és okosan boxol! Zsolti szerintem zavarba tudná hozni! Pontozással megtudná verni. Ütésállóságárol sokat nem állapítottam meg, de remélem ha arra kerül a sor Zsolti rendesen leteszteli! ;)<br>Mindent egybevetve szép jövő állhat az Argentín előtt!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

PTB: a tobbi, altalad emlitett hozzaszolassal kapcsolatbani kritika hianyarol: reszemrol mar az baromi nagy kritika, hogy nem tartottam erdemesnek regalni rajuk...<br>Szoljon ez a topic csak Zsoltirol! Reszemrol ezen vita(ka)t lezartam, maganban barkivel szivesen vitazom.<br><br>Lenne par kerdesem: Zsolti hogyan velekedik pl Antoni Tarverrol? Azt hallottam, hogy lassunak tartja, de egyebkent hogy velekedik rola? Az, hogy Jones ellen csak kirohanasai voltak, talan ertheto. De az valami hihetetlen volt, ahogy Jonest neha megsorozta. Raadasul elegge utesallonak is nez ki. Veszelyes egy boxolo...
bandi
-----------------
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: Hein »

Kéremkapcsojjaki  ;)<br><br>(Bocs, de muszály volt eme hozzászólásommal is a mostani emelkedett szinten tartani a topic színvonalát)
Hein
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: Santos »

Látom a helyzet változatlan egyeseknél... ;D<br><br>zsu99 vagy kiara@vipmail.hu:<br><br>Kérdéseidre bizonyos ésszerű határok között és lehetőségekhez mérten szakmai színvonalon választ találsz a www.erdeizsolt.hu oldalon. A többi információra pedig egy egyszerű internetes kereséssel rátalálhatsz, sőt, bulvárlapokban olyat is olvashatsz, aminek semmi hasznát nem fogod látni a továbbiakban! ;)<br><br>Szíves elnézésedet kérjem azok nevében, akik nem akartak tudni (sajnos máshogyan nem lehet ezt megfogalmazni, hiszen tudnak ők, sőt, alapvetően rendes munkásemberek mindannyian, mint ahogyan én is) normálisan reagálni! ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Off:<br>Kedves Adam!<br> Azt hiszem, hogy kicsit el vagy tevedve. Volt egy interju Zsolttal a vilagbajnoksag utan, amiben o maga is elismerte azt, hogy barmennyire is szeretne, mar nem tudja a csaladjat kivonni az ismertseggel -es elismertseggel- egyuttjaro reflektorfenybol. Hozzateszem, ez nem magyar sajatossag, barmennyire is ugy tunik neked. Javaslom, hogy probalj utananezni, hogy Michael Schumacherrol vagy Oliver Kahnrol mi mindent meg tudsz talalni... Zsoltnak mindig lesznek olyan rajongoi -ezzel egyutt mindig leszenk olyan szenzaciohajhasz ujsagirok is-, akik mind tobbet probalnak megtudni rola. Ha valaki odakerul a vilag legjbb boxoloi koze, akkor ez vele jar, nincs mit tenni ellene. Nem hiszem, hogy Te magad barmit is tehetnel az ugy erdekeben.<br> Mas: ha valaki feltesz egy ilyen kerdest egy forumon, akkor azert meg nem kell egybol kivegezni, max intelligens ember modjara nem torodni vele. Azt irtad, megvedted Zsolt maganeletet. Ezek szerint az osszes magyar es kulfoldi forumot olvasod, illeve az osszes elo radiosmusort hallgatod? Kedves baratom, remenytelen haboruba kezdtel, barmennyi idot es energiat is "szandekszol" (ahogy te irtad) erre aldozni.<br> Egyetertek, hogy a maganelet vedelme alapveto emberi jog, de aki kiall sok millio ember ele es vilagbajnok lesz, az azt hiszem, tudataban van annak, hogy ennek megvannak a hatulutoi is. -Zsolt ezt el is ismerte amugy.<br> Annyit szeretnek meg hozzatenni, hogy ne csinalj minden egyes kis hozzaszolasbol politikai kerdest, ha lehet. Vagy ha igen, akkor tedd ezt egy politikai forumban!<br> PTB: gratulalok! Biztosan Te is orvos lehetsz, ha ilyen frankon meg tudd allapitani tobb ember intelligenciahanyadosat nehany hozzaszolas alapjan. A magadet hova teszed? Mellesleg mi az a szam, ami szerinted az itteni emberkek sulyozott intelligenciahanyadosa, es mi(k) az(ok) a hatvany(ok), amely(ek)re ezt a szamot emelve elered a tizet (tizes szamrendszerben ez az elso ketjegyu szam, de lehet, hogy Te mas szamrendszerben ertetted? :) ) <br><br>On:<br>Ne legyen ez megint olyan, mint anno a Kotai topicban egy masik forumtarsunk esete! Zsolt egy kivalo boxolo es nagyszeru ember, ne keverjunk mar ebbe bele mindefele mocskolodast! Van erre masik topic is!<br>Koszonom!<br>Bandi<br>p.s.: Hajra Zsolti!<br>p.s.2.: Egyetertek Bertivel, bar o kicsit lenyegretorobben fejtette ki a velemenyet :)
bandi
-----------------
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel…<br><br>Javasolnám az Uraknak a fenti topic-ot :-X
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1034343755;start=0#6 date=02/01/04 » 20:53:07]Egy büdös kérdést nem tett fel senki a kérdezõnek, hogy mi a faszt akar! Mennyetek má' a sunyiba!<br>Majd utána lehet valóvilágozni meg mónikasózni, de addig?<br>[/quote]<br><br>Egyetértek!<br><br>Szerintem addig marhaság ilyenen vitázni, amíg nem tudjuk, hogy mi volt a kérdezõ szándéka. <br>Ti két elég szélsõséges esetre gondoltatok a 14 éves tudatlan kislány és a paparazzo újságíró személyében. <br><br>Akármi is az igazság, tényleg el lehetett volna intézni egy erdeizsolt.hu-val, aztán kész, hámozza ki az illetõ, amit akar. <br>De ezek a szélsõséges viták tök' feleslegesek.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: gallien »

PTB,<br><br>arányaiban Te is valahol ugyanennél a számnál lehetsz. Ha érted, mi az, hogy arány...<br><br>Üdv<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: gallien »

off<br><br>PTB,<br><br>szépen megfogalmazott, jelen esetben teljesen felesleges hozzászólás volt! Köszönjük, hogy a hosszú múlt heti munkavégzés során kissé megfakult elméd sikerült új színbe varázsolnod ezen a csodálatos hétvégén!<br><br>Mégegyszer köszi!<br><br>on<br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: supras »

gallien jól beszél tényelg ez a cím lett volna  a legmegfelelőbb válasz. Akkor is ekkora ügyet csináltatok volna belőle ha mondjuk Tysonról vagy Hopkinsról kérdezi ugyanezt?
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: gallien »

Alberto, a helyes válasz az erdeizsolt.hu lett volna, nem egy minősíthetetlen fröcsögés, abban a hiszemben, hogy megint magára talált benne a megmondóember.<br><br>manchester, te pedig bölcsebb maradtál volna, ha...<br><br>Engem az keserít el, ha értelmes emberek nem látnak tovább az orruknál!<br><br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: berti »

Egy büdös kérdést nem tett fel senki a kérdezőnek, hogy mi a faszt akar! Mennyetek má' a sunyiba!<br>Majd utána lehet valóvilágozni meg mónikasózni, de addig?<br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Csatlakozom Ádámhoz! <br><br>Senkinek semmi köze Zsolt magánéletéhez, ráadásul olyan témára kérdezett rá amire nem kellett volna. <br><br>Abban sem hiszek hogy az illető egy 14 éves tini kislány volt. Ahogyan megtalálta ezt a forumot, úgy megtalálhatta volna Erdei Zsolt születési adatait is. <br><br>Kérdéséből kiindulva, egy szaftos pletykára volt kiváncsi. <br><br><br>
manchester

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: manchester »

Ádám, nekem tetszett a válaszod! ;D ;D ;D Mi a franc köze akárkinek is, hogy Erdei hogy tölti a magánéletét, mik a személyes dolgai, stb. Egyébként meg miért érdekli akárkit is Madár édesapja, fõleg a helyzet ismerete mellett, ami még kínosabban érintené Zsoltit. Semmi köze az egésznek a bokszhoz, azt utálom, mikor vki vkit nem azér érdekli, mert az ami, hanem mert minden marhaságot tudni akar róla. Nem elég a Story, a Best meg a valóságshowk? Kebelezzünk be minden hírességet teljesen gátlástalanul, és ne az értékiért szeressük, csak egy eszköz legyen a személyes élmények kizsákmányolására. Gusztustalan, és hihetetlen igénytelenségre, szennyezett személyiségre vall.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: berti »

blablabla, blablabla, blablabla! Baromira fontos embernek hiszed magad! Megvédted? Kitől? Miért? Mert valaki tudni akar többet és többet egy Erdei Zsoltról?! Baszkikáménis!<br><br>Egyik páciens a másiknak:<br>- Az orvosom azt mondta, hogy paranoiás vagyok.<br>- Igen? Ezt így kijelentette előtted?<br>- Hát, igazából nem mondta, de ezt gondolta... <br> <br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Erdei Zsolt

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ádám,<br><br>Te nem szóvá tetted, hanem minősíthetetlen hangnemben hozzászóltál. Erre nincs mentség, és ez csak egy újabb szegénységi bizonyítvány...<br><br>Nálad a szavaid és a mögötte lévő szándék sokszor nem fér össze.<br><br>Üdv:<br><br>gallien<br>
BUTTON_POST_REPLY