Dr Klicskók

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Paja<br><br>Megmondtad a frankót. Csak az a baj, hogy ilyen bunyós már rég nincs. Mindenki fél, hogy megütik. Egy Marciano 6 alatt felőrölné akármelyik Klicskót. Akár a kettőt egyszerre is.  :D
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: paja »

Kép <br>
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: paja »

Szerintem gond akkor lehet ha egy hajtós,visszaütő,nagy tempót diktáló ellenféllel kerül össze!Mert én eddig úgy vettem észre,hogy leginkább a hirtelen visszatámadások hozzák zavarba,ilyen volt a Botha meccs első felében,és Mercer ellen is!<br>Az állóképesség nem tűnik a gyengéjének,bár nem tudni mi van akkor ha az egész meccset végig űzik hajtják.Akkor bármi lehet,hibázhat,és akkor jöhet az amit nem ismerünk még:az ütésállóság! :-X
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Alberto<br><br>Szerintem a Byrd elleni meccs nem sokat árult el Vova állóképességéről, mert azon a meccsen végig ő irányított, mert Byrd nem tudta ráerőltetni a saját tempóját. Fizikailag akkora fölényben volt Klicsko, hogy valósággal lepattant róla Byrd. McCline sokkal magasabb és lényegesen erősebb mint Byrd, így Klicsko nem hagyatkozhat teljes mértékben a magasságbeli fölényére, hanem többet kell mozognia lábon és törzsből. Ha összekapaszkodnak, McCline megmozdítása, lefogása, sokkal nagyobb energiát követel majd, mint a Byrd elleni meccsen. Ez sokkal strapásabbnak ígérkezik, mint a Byrd elleni meccs. Ráadásul termetéhez képest McCline elég mozgékony, így szinte biztosra vehető, hogy Klicskonak is fel kell pörögnie. Ilyen szerepben még nem láttuk. Persze lehet, hogy 3 menet után pontot tesz a dolog végére, de megvan rá az esély,hogy McCline leteszteli ebből a szempontból.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Golyo!<br><br>Wowa allokepeseggevel nem hiszem hogygond lehet, erre pelda Bird elleni mecs, en nekem inkabb az utesallo kepessege gyanus, de nagyon...ez lehet szerintem az egyetlen veszte.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Briggsre enb nem mondanam hogy gyengenek szamit a mai nehezsulyu mezonyben. Nem tudom emlekeztek-e ra hogy milyen merkozest csinalt Lenox Lewis ellen?  Ah jol emlekszem a 2. menetben majnem kiutotte Lewist. <br> McCLine szerintem veszelyes Wowara, ha Wowa megveri McCline-t valoszinuleg teljes mertekben elismerik majd az USAban. <br> Wowa elete legnehzebb mecsere keszul...
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Dempsey<br><br><br>Abban igazad van, hogy McCline nem egy igazi klasszis, de az utóbbi időben a második vonalbeli bunyósok közül ő nyújtotta a legjobb teljesítményt és ő fejlődött a legtöbbet. Remek fizikai adottságokkal bír, kiváló a kondíciója, motivált (!) és éppen ezért veszélyes lehet Klicskóra. Amiben McCline elmarad Vovától, az az ütőerő és a technikai képzettség. Éppen ezek miatt fog kikapni. Ha viszont kihúzza a meccs második feléig, akkor szerintem akármi megtörténhet, mert Klicsko állóképessége még nem lett igazán tesztelve (mint ahogyan az ütésállósága sem).  Vajon képes lesz Vlagyimir felvenni a McCline által diktált tempót?  <br><br>Szerintem McCline az eddigi legkomolyabb ellenfél és a leghitelesebb is. Jó párosítás!
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Nem értem mit ajnározzátok ezt a McCline-t. Mondjuk én csak Shannon Briggs ellen láttam, de nem volt valami meggyőző figura. Pedig az a Briggs sem egy nagytudású bunyós, sőt, kifejezetten gyenge.
Húsevõ

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Húsevõ »

Igazad van Beny,teljesen egyetértek,ez a meccs nehéznek igérkezik Klicskónak,de azért nem féltem,tud õ küzdeni ha jó formában van....reméljük abban lesz :P<br>Az ütésállóságát nem tudtuk még igazán tesztelni,mert nem volt túl keményen megütve...Purity ugyan elverte,de az nem túl mérvadó,hiszen ott jobbára a fáradtság miatt kapott ki...
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Beny »

Hali!<br>Folytatva az előzőeket, nekem az a véleményem, hogy Wlad rengeteget fejlődött és még fog is szerintem. Könnyen meglehet ,hogy a jövő nagy bajnoka is válhat belőle. Ez talán egy kicsit merészen hangzik, de a mostani mezőnyt nézve meg egyáltalán.... Hogy látjátok?
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Beny »

Sziasztok!<br>Már korábban kifejtettem a véleményem a szabadszájban ,de most megteszem most is. Szerintem Wladnak ez lesz a legnehezebb meccse, fejben nagyon rendben van ez a Mcline gyerek, okos bunyósnak tartom. Szerintem jó meccs lesz, ahol Wlad az esélyesebb, de az tuti, hogy nehéz dolga lesz, mert szerintem könnyen zavarbahozható kontra támadásokkal és az ütésállóságára, meg túl sok pénzt nem tennék.
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: ppal »

Wowa az utóbbi időben egész jól szerepelt, engem kezd egy kicsit meggyőzni. Amennyiben ezt a meccset jó teljesítménnyel viszi KO-val egy keményen küzdő McCline ellen, akkor nálam egy szinttel feljebb lép.<br><br>Wowa WI 5
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

En mernek ezalkalommal egyertelmuen Wowa-ra fogadni.  Szerin- tem McCline  egy veszelyes bunyos, es nem tudjuk milyen Wowa utesbirasa. Eddig csak nehany jab-et kapott be Mercer Ba' tol, mast nem igen. En kemeny csatara szxamitok, McCline igazi harcos ha kell szabalytalankodik, minden piszkos trukkot bevet.<br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: TKO »

Szerintem McCline neki font rontani Klicskonak.<br>És ha Vova nem jár úgy mint szegény Grant (akinek eltörött a bokája, ha jól emlékszem, amikor padlót fogott az első ütés után), akkor szépen kivédekezi, lefogja, és  övé a meccs. Nem fog végigmenni.<br>De azért örülök, hogy nem megint egy Bothat, vagy Jeffersont hoztak ellenfélnek,<br>mert McCline-t azért nem lehet velük egy lapon emlegetni.<br>Tippem:<br>Klicsko tko8
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: kozi »

Meglepne ha nem Wlad győzne, de én egy dögunalmas meccset várok ami egy dologrol fog csak szólni: jab.<br>Azt viszont mindkettő nagyon jól üti
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

a fekete ló hosszú bosszúja

Hozzászólás Szerző: donvito »

WladVsMcCline ...<br><br>Hát nem is tudom ... nekem az az érzésem, hogy ez a meccs nem fog sokáig tartani. McCline nem egy technikai zseni, és azt hiszem Wlad tapasztaltabb annál, hogy valami sületlenséget kövessen el. A meccs addig a pillanatig lesz izgalmas, ameddig a McCline-gyerek megismerkedik a jobb kézzel. Aztán már nagyon egyértelmű lesz a bunyó. Persze azért szeretjük a bokszot, mert bármi történhet egy másodperc tört része alatt. <br><br>Szóval, WKlitschko WI.<br><br>Vityával mi van?<br><br>vito
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hali!<br><br>Szerintem nem egyértelmű. Mindenképpen favorit, de az eddigi legkeményebb meccse következik. McCline mindössze pár centivel alacsonyabb nála, tehát itt nem fog működni a fizikális előny, mint Mercer, Botha, Byrd, Shufford ellen.<br>Ráadásul McCline nem eltáncól, hanem visszaüt keményen. Eddig nem nagyon volt letesztelve Vova védekezése (az ütésállósága pláne nem), most le lesz, az tuti.<br><br>Örülök ennek a meccsnek, mert ha megnyeri, akkor fogja bebizonyítani, hogy tud nagyot is küzdeni és tényleg tehetséges, nem pusztán a testi adottságaiból él meg. <br><br>Hajrá Vova!
Mango
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 17:57:49

Dr Klicskók

Hozzászólás Szerző: Mango »

Szerintetek Wladimir az egyértelmű esélyese a McCline elleni meccsnek?
BUTTON_POST_REPLY