Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

én elnézem neked :)
Főtápász
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: profun »

Persze, hogy Szabó Gábor volt! Elnézést kérek mindkét úrtól!<br>Meg tőletek! ;)<br><br>agyatlan Profun
ezt én írtam!
Profun
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#0 date=12/07/03 ť 23:26:31]Vitalijt ilyen formában bunyózni eddig max Hide és Lennox ellen láttam. Magához képest igen gyors volt és pontos. Johnson arca pedig elárulta, hogy erős is.<br>Kíváncsi lennék, hány menetre készült a kanadai, mert ilyen mentőuszonnyal a derekán szerintem 5 után meghalt volna. Szerencséjére Vitalij megkímélte ettől a próbától.[/quote]<br>Nem lehet hogy sumo meccsre készült? :)<br>
Főtápász
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

Vitalijt ilyen formában bunyózni eddig max Hide és Lennox ellen láttam. Magához képest igen gyors volt és pontos. Johnson arca pedig elárulta, hogy erõs is.<br>Kíváncsi lennék, hány menetre készült a kanadai, mert ilyen mentõuszonnyal a derekán szerintem 5 után meghalt volna. Szerencséjére Vitalij megkímélte ettõl a próbától.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

[quote author=profun link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#0 date=12/07/03 ť 23:13:44]Pisti üzent Dextrának:"Egyenlőre még nem talált Johnson, SZERENCSÉRE...bár, ha szabad ilyet mondanom FÜGGETLEN kommentátorként!" Tóth Csaba el is hallgatott egy pillanatra...<br>Hihi! ;D[/quote]<br>Nem a Szabó Gábor volt a riporter?<br>Pisti! Ez a KSI-s zászlós mondás tetszett! ;) :) ;D
Főtápász
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: profun »

Pisti üzent Dextrának:"Egyenlőre még nem talált Johnson, SZERENCSÉRE...bár, ha szabad ilyet mondanom FÜGGETLEN kommentátorként!" Tóth Csaba el is hallgatott egy pillanatra...<br>Hihi! ;D
ezt én írtam!
Profun
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

Remélem nem Csupasz Pisztoly lesz belőle, hanem Drágán add az életed! :) ;D
Főtápász
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

Igazi ukrán Armageddon lesz?
Főtápász
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

Kirk Johnson számára A pokoli torony volt Vitalij Klicsko a 2. menetben.<br><br>Amúgy Lagzi Lajcsi is megénekelte a Vitalij vs. Lewis meccset: "...szép a szemed, arcod csupa derû..."<br><br> :o
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#0 date=12/07/03 ť 21:09:22]A két torony...  ;D<br><br><br>Ma este már a Király visszatérnél tartunk.   ;)[/quote]<br><br>Golyo: adtál egy jó ötletet, néhány meccshez kapcsoltam pár filmcímet!<br><br>Klicsko vs Sanders -   Mission Impossible<br>Nagy vs Chacón  -  Alul semmi<br>Laila Ali vs Jacquiline Frazier Lyde  -  Apám beájulna<br><br><br> ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
egyenes

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Kiraly volt a poen Golyo. ;)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Golyo »

A két torony...  ;D<br><br><br>Ma este már a Király visszatérnél tartunk.   ;)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: WNB »

Kb. bő egy éve volt, hogy az origo "Klicsko-ikrek"-ről tudósított...amit aztán "iker-tornyok"-ra javítottak...és hát az egyik torony olyan mint a másik - főleg ha eldől...talán ez lehet a háttérben. ;)<br><br>Esetleg lehetne egy olyan gála, hogy:<br><br>Vitya vs. Corrie (testvér-vendetta)<br><br>Wlad vs. Corey "T-Rex" (+1 felhozó meccs)<br><br>Neeeeem?
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

[quote author=supras link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#0 date=12/07/03 » 17:45:05]Bár a Sanders meccs jó üzlet mert Amerikában most szeretik Vitalijt és ezért szerintem teltház lenne és ennek a Vitalijnak szerintem kötelessége lemészárolnia a T-rexet mondjuk 3menet alatt.Persze nem akarom annyira leírni T-rexet de nem tartom Vitalij ellen komoly ellenfélnek.[/quote]<br>Supras<br><br>Ez a Sanders nem az a Sanders :)<br><br>Corrie:<br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... <br><br>és Corey "T-Rex":<br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=007667
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát igen szép eredmény.Sajnos a meccset nem láttam mert nincs ZDF-em de majd ma megtekintem.Komoly eredmény mert Johnson-nak is nagy meccs volt ez a 2. leehtőseg hogy VB legyen illetve kihivó.Sanders ellen fog menní Vitalij? Szerintem itt nem lehet olyan meglepetés mint az öccsénél én azt a meccset nem tartom igazán kellőnek, inkább a Ruiz-Rahman győztesével kéne megüresedett címért harcolni.Bár a Sanders meccs jó üzlet mert Amerikában most szeretik Vitalijt és ezért szerintem teltház lenne és ennek a Vitalijnak szerintem kötelessége lemészárolnia a T-rexet mondjuk 3menet alatt.Persze nem akarom annyira leírni T-rexet de nem tartom Vitalij ellen komoly ellenfélnek.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

Az origo.hu is figyelemmel kíséri ám a bokszvilág történéseit...:<br><br>"Ezek után a világbajnok Lennox Lewisnak feltétlenül meg kell verekednie a 202 centis ukrán óriással, vagy ha nem, és a visszavonulást választja a brit, akkor Corrie Sanders-Vitalij Klicsko meccs lesz a megüresedett trónért. Sanders az év elején EGYSZER MÁR MEGVERTE Klicskót."<br>Na, de melyiket?<br><br>MIÉRT NEM TUDNAK EGYSZER NORMÁLIS, HIBÁKTÓL MENTES CIKKET LEHOZNI????<br>
Főtápász
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: iceman »

Szerintem korai a robotembert a trónra emelni (ami egyébként a mai nehézsúlyt minősíti), ugyanakkor valóban nem látszik az elitben senki, aki képes megszorítani.<br>Sajnos Tua hozzáállása, Lewis visszavonulása, Tyson és Holly kiöregedése jó ideig még kisöpörheti a nehézsúlyból ai izgalmakat és a színvonalat (Ruiz, Rahman, Toney, Mesi, Mccline, Byrd más-más okokból, de valóban nem tűnnek képesnek Klitschko fizikai fölényénak ellensúlyozására)<br>A helyzetet talán pár győzelemre éhes külvárosi fekete gyerek változtathatja meg, bár a jelenlegi menedzselési filozófiát nézve erre sem sok esélyt látok rövid időn belül.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

[quote author=Chagaev link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#19 date=12/05/03 ť 23:11:50]Egyenes,<br><br>1. Te is tudod, hogy a jó amatőr szereplés az csak egy lehetőség a profik között. Nem minden jó amatőrből lesz igazi jó profi. (Lásd Koko)<br>[/quote]<br>Csak egy kérdés, aber hirtelen!!!!<br>Kokó miért is nem lett jó profi? Azért mert világbajnok lett? hmmm végülis tényleg szar a 22-1-es mérleg nem? szerintem nem az a lényeg, hogy ki és mikor kapott ki, hanem hogy mit nyújtott pályafutása alatt... Kokó szerintem nagyon is jó bunyós volt, meggyőzően boxolt és nem hiába érte el amit elért. szeretem ám ezeket a fanyalgásokat! előbb le kell tanni valamit az asztalra, amit jobban csinál az ember mint ő és akkor lehet osztani az észt. :-/
Főtápász
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

Hmm!<br><br>Gondoljatok csak bele: Lewis nem valószínû, hogy még egyszer ringbe fog lépni, vagy csak nagyon kicsi rá az esély. <br><br>Corrie Sanders viszont pont a WBC-t célozta meg, és ha a következõ meccsén Oquendo ellen nyer(amire szerintem jó eséllyel pályázik)...akkor elméletileg Vitalij és Sanders fognak küzdeni a WBC övért. <br><br>Nagyon megnézném, hogy Vitalij az öccséhez képest mit tudna kezdeni a kis termetû, gyors kezû, nagy ütõerejû dél-afrikaival.<br><br>Harsona!<br><br>Ami az Universumot illeti: lehet, hogy Darius és Vitalij most jó ellenfeleket kaptak, de ellenpéldának javallanám, hogy nézd meg, Vova karrierjét miként építgetik vissza. Ez a Moli-manó a múltkor, no meg most Danell Nichols...hát, ha õszinték akarunk lenni nem az elsõ vonalból való bunyósok, sõt, nem is a másodikból...<br><br>Amúgy kíváncsi leszek, Vitalij mikor fog meglépni Kohl-éktól Don King-hez, vagy valamelyik nevesebb menedzserhez. Már elvileg Amerikában is éldegél, ott vívja a meccseit, biztos, hogy az USA piacára épít...nem alaptalanul.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Vitalij fantasztikus volt! Nem tudok sokat hozzátenni az előttem szólók írásaihoz. Egy dolog viszont már teljesen egyértelmű számomra:<br>Lennox Lewist 6 menet alatt fogja elsöpörni Vitalij, ha újra kiáll vele. Amit remélek, de nem tartok valószínűnek. :(
BUTTON_POST_REPLY