Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Hein link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#3 date=12/08/03 ť 15:01:53]ki lehet a WBC-cím másik kihívója?<br>[/quote]<br><br>Meg nem lehet tudni, de szerintem Sanders lesz a befuto. Jol all a ranglistakon (asszem masodik), raadasul eladhato meccs lenne. A testver bosszuja III.  ;D<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Santos »

paja:<br><br>Kb. egy kapálódzó kisgyerek látszatát keltette a nagy felnőtt által lerohanva... Félelemmel vagyes tisztelet, melynek a ringben nem lenne helye... Persze, hogy próbálkozott, de csak becsületből. Az akaratát egy menet alatt megtörték, és ez a szomorú...<br><br>Többek között ezért kedveltem Nielsen-t, aki felpattant a padlóról, hogy most megöli ezt a kis bunkót, aki be mert neki mosni, amikor először kapott egy emberes maflást Tysontól... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: paja »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#10 date=12/08/03 ť 10:41:15]már a bevonuláskor látszott, hogy mennyire veszi az egészet komolyan... Ilyen van a TOP10-ben? ??? Az ilyennek pénzt se adnék... <br>[/quote]<br><br>Az a bevonuláskori rezignált mélabú eltűnt Johnson arcáról amikor megszólalt a gong.  ;)<br>Ő próbálkozott, de amikor sorra nyelte a brutális egyeneseket (amiből 2-3 meg is csípte komolyan), az ő ütéseiből 1 se talált, akkor elszálltak a reményei.<br>
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Szvsz nagyon vigyázni kell az ilyen kijelentésekkel, mint ´Vitalij jobb, mint Wova´ vagy éppen fordítva.<br>Legjobban azok az üzenetek igazolják ezt, amiket egy éve írtunk a fórumon, miután Wladimir elsöpörte McClinet, míg Vitalij már sorozatban 3. 10-11 menetes meccsét produkálta finoman fogalmazva nem élvonalú ellenfelekkel.<br>Szerintem mindkét bunyós kiemelkedik a mai mezőnyből, csak teljesen más téren.<br>Wova: technikásabb, megfontoltabb, gyorsabb.<br>Vitalij: erősebb áll, nagyon ütőerő (bár ez csak megérzés, de nekem nagyon így tűnik), kiszámíthatatlanabb stílus, jó elhajlások.<br>Kettejük harcából valószínüleg Vitalij kerülne ki győztesen, de elképzelhető, hogy Wova megver olyat, akit Vitalij esetleg nem tudna. Sosem lehet tudni mikor fordul szerencse.<br>Azokat sem értem, akik szerint Wova álla gyenge. Hideg fejre kapott 2-3 igen pontos ütést a súlycsoport egyik legjobb ütőjétől, aki amúgy is a gyors kezdéseiről volt híres. Olyan volt az, mint amikor McCall leütötte Lewist.<br>A 6.-7. menetben azok az ütések szerintem nem küldték volna le Wladimirt.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Hein »

Dextra, nagyon szépen kéárlek, hogy ne csináld itt a feszkót.<br>Fogadd el, hogy Kokó az Univerzumos sportolóknak szurkol és kész.<br>Olyan nehéz ez?<br><br>Ezen a Kokó szurkol témán kívül van még esetleg másról is véleményed?<br>Hidd el, hogy azt szívesen venném, de gyanítom hogy a habzó szájjal történő kokómonnyon le virtus már nem csak nekem uncsi.<br><br>pajához csatlakoznék:<br>ki lehet a WBC-cím másik kihívója?<br><br>(Egyébként Vitalij tetszett, habár nem sokat láthattunk belőle.)
Hein
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

Egyébként meg Kokó nem szakkommentátor, csak annak akar látszani, úgyhogy neki joga van elfogultnak lennie. Ezen fölöslegesen ennyit rágódni, teljesen lényegtelen dolog.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

dextra<br><br>Teljesen felesleges kérdéseket feltenned, ha úgysem érdekel a válasz. Hónapokkal ezelõtt is ezt a feszegetted és már akkor is megírtuk, hogy mivel az RTL klub 5-6 éve Universum (vagy Universum érdekeltségû) gálákat közvetít és velük ápol jó viszonyt, így nem meglepõ, hogy az RTL klub kommentátorai is leginkább az õ versenyzõiket részesítik elõnyben.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: dextra »

már ne haragudj, mi az, hogy  "természetes, hogy neki szurkol"????<br><br>Knézy Jenőt mennyit szidták azért, mert mindig kihallani vélték közvetítéséből, hogy kinek drukkol mondjuk egy focivébén?<br><br>Miben más a helyzet?<br><br>Miért kell premisszaként elfogadni, hogy természetes, ha egy kommentátor kimutatja, kinek drukkol?<br><br>Micsoda zavart rendszer ez, ahol az ilyen részrehajlást természetesnek kell elfogadni?<br><br>Nem azzal van a bajom, ha a kiemelkedő sportteljesítményt valaki elismeri, de azt felháborítónak tartom, amikor a "szakkommentátor" azt mondja, hogy "szerencsére most nem talált".
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

Azzal sem értek teljesen egyet, hogy Vovának nagyobb jövõje van. Ha csak abból indult ki, hogy fiatalabb, és Vova még mindig bokszolni fog, mikor már Vitya visszavonult, akkor ok, de összességében Vitya jobb, mert óriási fegyvertény az ütésállósága és sztem sokkal magabiztosabb is. Mivel pillanatnyilag úgy tûnik, Vityának nincs ellenfele, ezért Vova nála csak rosszabb lehet, mert õt meg ki tudják ütni, ami sztem Vityára nem igaz, ugyanis ha Lewis ütéseit állta, akkor bárkiét állni fogja, viszont Vova bunyójában mindig benne lesz, hogy egyik pillanatban villanyoltás. Ráadásul sztem Vitya fejben is jobb, fel tudja dolgozni a feszült helyzeteket, és csak magabiztosság sugárzik róla, ami nem ugyanaz, mint a könnyelmû, nagyképû magabiztosság. Nálam Vitya jobb mint Vova, mert ha ütésállóság nincs, akkor semmi sincs, és ezt Kokónak kéne a legjobban tudni. Lewis pedig véleményem szerint annyira nem üvegállú, mint azt 2 mérkõzésén is "bizonyította", õ sztem kixsit más tészta, ha megrázza magát, akkor ilyen Vitya bombáknak is ellenáll, de Vovát féltem.
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

Ebbe sztem sem kell különösebben belekötni, ez természetes, hogy neki szurkol, viszont volt egy pár baki. ;D  Pl mikor mondja Szabó Gábor, hogy ez az 1. leütés, mire Kokó, nem, ez már a vége. Erre Szabó Gábor, nem, ez az 1. leütés. Majd Kokó megmagyarázza, hogy a vége az az elsõ leütés. ;D
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: pyngy »

dextra sajnálattal látom, hogy újra előkerültél! Szerintem vegyél be néhány szem nyugtatót, és gondolkozz el azokon a dolgokon amiket irkálsz!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: chubba »

[quote author=dextra link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#0 date=12/08/03 ť 11:45:19]hihetetlen Kovács István elfogultsága, két nem magyar ökölvívó mérkőzésével kapcsolatban.<br><br>Nem volt elég neki az a szakmai hitelvesztés, ami a Nagy-Chacon mérkőzés kapcsán érte őt supervisori tevékenységével kapcsolatban?<br><br>Nem azzal van bajom, hogy Klicskót dicsértlék, hiszen lényegesen jobb volt az ukrán, de a "szerencsére nem találta el" jellegű mondatok megengedhetetlenek egy közvetítésben, amennyiben a meccsen nem érintett magyar versenyző.<br><br>[/quote]<br><br>Szakmai hitelvesztés? Miről beszélsz picifiú????? Az hogy nálad hitelét vesztette, az senkit nem érdekel. Ha hitelét vesztette volna akkor nem lenne ilyen elismert szakember :)<br>Pisti barátja többek között Vitalij is, ezért érthető hogy szurkol neki. Savanyú a szőlő mi?<br>Olyan "jó" ilyen embert látni, aki ennyire szeret mindenbe és mindenkibe belekötni! :-X szánalmas...
Főtápász
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: dextra »

hihetetlen Kovács István elfogultsága, két nem magyar ökölvívó mérkőzésével kapcsolatban.<br><br>Nem volt elég neki az a szakmai hitelvesztés, ami a Nagy-Chacon mérkőzés kapcsán érte őt supervisori tevékenységével kapcsolatban?<br><br>Nem azzal van bajom, hogy Klicskót dicsértlék, hiszen lényegesen jobb volt az ukrán, de a "szerencsére nem találta el" jellegű mondatok megengedhetetlenek egy közvetítésben, amennyiben a meccsen nem érintett magyar versenyző.<br><br>
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Vitalij bevonulózenéje Tina Turner: Simply The Best című száma volt.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ez a meccs vicc volt... Amikor megjelent Hurka Gyurka (bocs B2003...:)) a ringben, azt hittem rosszul látok... Igaz, volt egy-két jó megmozdulása, de feladta már az első menet végén... Sőt, mondhat bárki bármit, már a bevonuláskor látszott, hogy mennyire veszi az egészet komolyan... Ilyen van a TOP10-ben? ??? Az ilyennek pénzt se adnék... <br><br>Nekem nem tetszett. Vitali ugyan meggyőző volt, dehát nem volt ellenfél, kérem...  >:( Mikor látunk már olyan meccset, mint a Lennox vs Vitali? Nincs senki a súlycsoportban, aki a szemébe mer nézni? Az ilyen meccseket nem is érdemes megnézni... Jujjj, de felbosszantott... (jó, jó, ő nem tehet róla...)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Nekem is nagyon tetszett a meccs! Egy ilyen mérkőzés kellet a Lewis elleni után! Szerintem se fog Lennox mégegyszer kiálni Vitya ellen. Bár jó lenne ;)! Ha nem akkor jöhet Sanders! (előre sajnálom!) ;D
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Laslie »

bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nagy meccs volt, gratula Vityanak!<br>Ez a Johnson elegge jol taplalt volt, de ez semmit nem von le Dr. Robot erdemeibol...   :) Nagy fegyverteny, hogy LL regebbi ellenfel-jeloltjet igy kivegezte.
bandi
-----------------
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: paja »

Amikor Johnson bevonult azt hittem hogy Klicskó-Norris meccset fogunk látni második felvonásban, alig tudott átmászni a kötelen.<br>Aztán elhangzott a gong, és látszott hogy véletlenül se veszteni jött ide a kanadai.<br>A súlyfelesleg ellenére gyorsnak tűnt a mozgása, az ütései bivalyerősnek látszottak, amíg be nem kapta az első ukrán jobbegyenest... ;)<br>Szerintem ha plusz súly nélkül jön Johnson ugyanez történik, hiszen a második menetben a kondícionális problémák még nem jöhettek elő, egész egyszerűen Vitalij összetörte fizikailag és lelkileg egyaránt.<br><br>Vitya az utóbbi 1 évben akkorát fejlődött hogy az valami hihetetlen. Már nem lógatja a földön a kezeit (na jó csak néha), előkészít, de ami a legfontosabb SOKKAL pontosabban üt mint régebben. <br><br>Bár mindig igyekeztem kivonni magam a Klicskó sztárolásból mégis úgy érzem hogy ebben a pillanatban ő a legjobb nehézsúlyú bunyós. :o<br>Szerintem. Tudtok valamit arról ha Lewis kiszáll ki lesz Vitya ellenfele a WBC övért?
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: supras »

Az aljas komentátorok átvertek ezzel T-REX dologgal!Köszönöm szépen a felvilágosítást.én nagyon spanoltam ezt a Kirk-ot hogy elég jó esélye van szétverni Vitalijt de amikor én láttam a KO TV-adását ahogy Kirk készült Lewis ellen, hát nem nézett ki így mint egy malac.Azóta szerintem talán több is van rajta mint 7kg.Ez a beovnuló zene nem tudja valaki honnan jött Vtalijnak?Mert nekem mindig egy régi reklám jut róla eszembe talán napszemüveg valami kétfedeles repülő ment az út felett.(Ray-Ben)Már ha jól írtam!Gondolom 10éve ez a szám jelentette nekik Ukrajnába Amerikát.<br>
BUTTON_POST_REPLY