Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

PTB, <br><br>Kicsit túlzás, hogy az exszovjeteké a jövõ, mert nem sok jel utal rá. Persze attól függ, mit nevezel te jövõnek.<br>Te egy 300 milliós csoport képviselõit szedted csokorba a különbözõ súlycsoportokból és találtad ezt a 8-at.<br>Vizsgáld át a ranglistákat ilyen felosztásban is:<br>-Dél és közép amerika kb 200 millió(pl. Morales, Freitas, Barrera, Marquez, Mayorga, Larios, Rojas, Castillo, stb..stb..)<br>-Európa 300 millió (Lewis, Mormeck, Ottke, Calzaghe, Michalcewski, woods)<br>-USA+Kanada+Kuba 300 millio (jones, casamayor, mayweather, stb)<br>-Ázsia maradék (még nagyon sokan)<br><br>szóval, ha így nézed, akkor az exszovjetek nem olyan nagy számok
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#1 date=12/04/03 » 23:12:57]Johnson 260 font latt a merlegelesen, vagyis 10 fonttal nehezebb Vitalijnal. :o Nem ugy tunik, mintha tul komolyan felkeszult volna, es csucsformaban lenne. Felek, hogy csunya meszarlas lesz a vege... [/quote]<br><br>Azt hozzá kell tenni, hogy felöltözve mérlegeltek, de nem hiszem, hogy a ruha fél kilónál többet számítana. Johnson több, mint 117 kiló volt, ez 7 kilóval több, mint az eddigi legmagasabb súlya. Ruiz ellen 108 kilót nyomott. Ez tuti, hogy nem a kanadai gyorsaságának javára fog menni. Remélem nem birkózni akar majd, mint Ruiz ellen, mert azzal, közvetve, Vitalijt is lejáratná.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Egyenes<br><br>Azt hiszem tévedsz (bármennyire is fáj ;)), ezek inkább csak vágyálmok :). A Klitschko testvérek eredményeiket elsõsorban nem a boksztudásuknak, hanem a "méretüknek" köszönhetik és ez nem általánosítható a többi fehér bunyósra. Igaz, hogy több a lehetõségük, mint az elmúlt 30-40 évben, de hogy ez radikálisan megváltoztatna bármit is vagy az övék lenne a jövõ, azt kétlem. Tudom, hogy nem szokásod, de ha talán néhány érvvel megtámasztanád az állításodat, akkor lehet, hogy fogékonyabb lennék rá :).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
egyenes

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A jövõ, a profi ökölvivás nehezsulyaban bármennyire is fáj ez egyeseknek uraim, a volt szovjettagköztársaságbeli ökölvivóké. A szinesbõrüek javára legfeljebb a kubai rendszerváltás után változhatnak a dolgok. ;)
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Johnson 260 font lett a merlegelesen, vagyis 10 fonttal nehezebb Vitalijnal. :o Nem ugy tunik, mintha tul komolyan felkeszult volna, es csucsformaban lenne. Felek, hogy csunya meszarlas lesz a vege...
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem Lewis ellen már nem volt ANNYIRA jelzem annyira "robot" illetve dinamikátlan mozgása.
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: iceman »

Szerintem Foreman mozgásának - fénykorában - teljesen más dinamikája volt.<br><br>Önmagában az ütőerő - ami mondjuk az ukrán termetéből is fakad - nem teszi élvezhetővé a bokszát.<br>Szerintem egy közepes formában lévő - pár évvel ezelőtti - Vas simán lecsavarná két meneten belül.Vagy kiütné, vagy szétütné az orcáját.Szerintem ez igaz egy legalább közepes formában lévő Lewisra is.Én mindenesetre megnézném pl. Tua ellen Vitalijt.<br>Johnsonnak az lehet az esélye, ha agresszívan, kombókkal megszórja és megpróbálja a múltkori sérülések helyeit felszakítani az elején.<br>Akármennyire is rendbehozták, a bőre némely helyen papírvékonyságú lehet.<br>Vitalij tuti, hogy jabelni fog és lépésben halad előre.Egyébként rossz lehet az ellenfélnek egy ilyen dinamika nélküli mozgás, mert nem igazán lehet kontráből beleverni.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

Foreman?! Tényleg, azt hiszem ebben igazad van.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Pedig van még néhány ilyen "alkatú" bokszoló, főleg a nehézsúly történetében, aki nem volt kiemelkedően gyors kezű, de mégis brutális az ütéseinek ereje. Többek között ilyen volt pl. Primo Carnera, Sonny Liston, George Foreman, Ken Norton, Earnie Shavers, Frank Bruno...stb.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=iceman link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#1 date=12/02/03 » 22:23:34]Megmondom õszintén, nem tartom sokra Vitalijt. A mai nehézsúlyt minõsíti, hogy egy ilyen nagy mamlasz robotember világbajnok lehet.<br>Szerintem Johnson nem nagy ász, mégis remélem, hogy szétszereli az arcát az óriásrobotnak.(Ami szerintem elég sérülékeny lehet, fõleg a Lewis eleni meccs után.)<br>Valszeg kiütni nem bírja az ukránt, de ha sikerül Lewishoz hasonlóan "rongálnia" az arcát, még lehet egy sérüléses TKO is a vége.<br> Sokkal jobb bokszolónak tartottam Vitalijnál a kelet európai felhozatalból Golotát, aki viszont agyilag zokni.[/quote]<br><br><br>Lehet, hogy robotember, de eddig senki nem tudta igazán elintézni. Sem Byrd, sem Lewis nem bírt vele tisztán. <br><br>Amellett kiütötte Donald-ot, ami ezelõtt senkinek sem sikerült. Plusz nézd meg Herbie Hyde arcát, miután Vitya másodszor és utoljára lenyomja. <br><br>Az a fura, hogy piszok lassan, és olyan erõtlennek tûnõen üt, mégis brutális erejûek azok az egyenesek. Nem tudom, ez hogy lehet, hiszen az igazán nagy ütõk, Jones, Tyson, Lewis, Hamed, mind nagyon gyors kezûek voltak.<br>Hiszen az ütõerõ tömeg és gyorsaság, döntõ mértékben... Õ az egyetlen kivétel ez alól, akit eddig láttam.<br><br>
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Ha tudjátok fogni az Orosz 1-es adót, vasárnap reggel 8:10-kor leadják a Klicsko-Johnson meccset.
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: iceman »

Megmondom őszintén, nem tartom sokra Vitalijt. A mai nehézsúlyt minősíti, hogy egy ilyen nagy mamlasz robotember világbajnok lehet.<br>Szerintem Johnson nem nagy ász, mégis remélem, hogy szétszereli az arcát az óriásrobotnak.(Ami szerintem elég sérülékeny lehet, főleg a Lewis eleni meccs után.)<br>Valszeg kiütni nem bírja az ukránt, de ha sikerül Lewishoz hasonlóan "rongálnia" az arcát, még lehet egy sérüléses TKO is a vége.<br> Sokkal jobb bokszolónak tartottam Vitalijnál a kelet európai felhozatalból Golotát, aki viszont agyilag zokni.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ha Vitya olyan ˝gizda˝ lesz, mint Lewis ellen, akkor Kirk Johnsonnak nem adok 3 menetnél többet.<br>De szerintem egy hosszú meccs lesz, viszont kiütéssel fog végződni, méghozzá Vitalij győzelmével. Johnsont nagy harcosnak nem nevezném, nagy tudja ölni a meccset, viszont határozottan veszélyes, nagyon széles ütéseket dobál. Szvsz pont ez lesz a veszte, mert bele fog lépni egy Vitya-jobbosba, és az azért elég megrázó...<br><br>Vitalij akkor fog nyerni nagy fölénnyel, ha valahogy úgy startol, mint júniusban.<br><br>Tipp: Vitya KO a 9-10. menet környékén.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem egy izgalmas meccs lesz de tényleg elég nagy az esély a sok fogásra.Nem láttam még KIrk-ot bunyózni de kemény és jó harcosnak tartom a hallottak alapján, de ha Vitalij annyira gizda lesz mint Lewis ellen akkor szerintem ő fog győzni.
Zamat
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2003-05-21 19:24:49

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Zamat »

Egyetértek.<br><br>Bár Kirk Johnson az elején még okozhat meglepetést, hiszen hideg fejre kapott ütéstől Vitya is padlózhat, ráadásul Johnsonnak is rengeteg (15) első-második menetes KO-ja volt.<br><br>Ezzel együtt én is egy birkózós meccstől félek, remélem a fiúk rámcáfolnak-  ;)
Let´s get ready to rumble!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Nemsokára itt a hétvége és a Kirk Johnson vs Vitali Klitschko meccs. Egy beharangozó filmet teszek éppen fel az ftpre (229 MB), de nem kell érte sietni, mert csak estefelé lesz fenn teljesen.<br><br>Az esélyekrõl: Vitalit tartom a gyõzelemre esélyesebbnek, akár még ki is ütheti Johnsont (valamiért a fordított helyzetet nem tudom elképzelni). Sanszosabb viszont, hogy egy unalmas, sok birkózással tarkított meccsen pontozással gyõz az ukrán. Egyik bokszolót sem szeretem, így igazából nem is tudom milyen eredménynek örülnék a legjobban (talán ha hasonlóan izgalmas lenne mint a Vitali vs Lewis és a végén valaki padlózna), viszont Madár (és az Universum) szempontjából mindenképpen egy Vitali gyõzelem lenne a jobb.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY