Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Egyorru
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2003-05-18 22:51:53

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Egyorru »

Ezt úgy is meg lehet fogalmazni, hogy Kohl úr rájött, hogy hosszútávon nem folytathatja az Uni a hurkaverő robotgyár építését. Mióta Don King meglátogatta, határozottan megváltozni látszik az Uni hozzáállása a veretlenségi mítoszhoz, a pontozóbírákhoz és a bírók kiválasztásához. Gondolom ez volt a feltétele az amerikai nyitásnak.<br>Ez akkor érllelődött bizonyosságá bennem, mikor a Darius meccs után figyeltem Kohl úr arcát.
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Ez a meccs - az UNI-nak ezen a fórumon egyesek által való állandó fikázása ellenére - megmutatta, hogy ki ért a profiboxhoz, mégpedig a szakmai és üzleti vonatkozásaihoz egyaránt. <br><br>Hans-Peter Kohl és csapata, az UNIVERSUM Box Promotion!<br><br>Ez Erdeinek is nagyon jó, meg mindenkinek, aki az Universum istállóban bokszol, vagy a közeljövőben bokszol majd. <br><br>Ugyanis elkezdett a pénz tízmillió dolláros tételekben ömleni a céghez... Ez még Félixnek is jó, meg az egész magyar profiboxnak, amelynek képviselői üzleti kapcsolatot létesíthetnek az UNI-val. <br><br>A Klicskó testvérek a következő öt évben akár százmillió dollárt is kereshetnek a cégnek - meg maguknak.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Éppen egy éve gy&#245;zte le Vitalij Larry Donaldsot, és emlékszem mindenki sztdta &#245;t, hogy lassú, rosszul védekezik, tolja az ütéseket, az ütésálló képessége és az akarata vitatható.... <br><br>Egy évvel kés&#245;bb ott tartunk, hogy &#245; a nehézsúly egyik meghatározó alakja... <br><br>Azt hiszem Vitalijt -unortodox mozgaása miatt -nagyon sokan alábecsülték. Bátran állítom hogy bárkit képes legy&#245;zni. <br><br>Szerintem az önbizalmának is nagyon jót tett, hogy ilyen jól bunyozott LL ellen.
egyenes

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ugy néz ki, hogy a közeljövõben nem sok minden fogja zavarni a Klicsko (ex-szovjet )hegemóniát  a profivilág nehézsúlyában. Nem hiszek benne, hogy Lennox újra kiállna Vitalijjal ,szerintem bölcsen beéri az elsõ összecsapás élményével. <br>Don Kingék sürgõsen egy ujabb piacképes amerikai nehézsulyú után kéne kutakodjanak ahelyett, hogy Tyson, Lennox stb. féle lejárt vagy karriervégen levõ ökölvivókat futtanának. ;)
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

Én csak azt nem értem, hogy az elvileg üvegállúnak számító Lewis hogy bírta ki Vitali bombáit, amikor rajta kívül senki sem volt képes ellenállni, holott Vitya nem eddigi ellenfelei, hanem Lewis hírhedt az üvegálláról, mégis õ bírta ki azokat, amiket senki más nem. Nagyon összekaphatta magát azon a meccsen Lewis, egyetértek Romsyval, azon a meccsen Lewis közel sem volt rossz formában, és Vityára sem lehetett azt mondani, hogy élete legjobbját nyújtotta. Mindkettõ azt bokszolta, amit képességeihez mérten tud, és Lewis sztem a sérülés okozásával jutott elõnyhöz, igaz ütéstõl volt, de akkoris ez a körülmény tette Vitya számára jóval nehezebbé a meccset.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Vitya megint jó volt, lehet hogy lewis az első meccsen nem is volt rossz formában (:D)<br><br>Mesi meg ..., csak első menetekben tud teljesíteni normálisan, Barrett egy hulladék...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

Vitali brutálisan kemény volt, Johnson kondiciója kritikán aluli volt, azonban én úgy érzem, hogy ez mit sem befolyásol, Vitali Klitschkonak jelenleg sztem nincs ellenfele, bárkivel hasonló mód elbánna, igaz egy Tua vagy egy Tyson elleni meccset megnéznék, ugyanis nekik kettõjüknek lehet némi esélyük Lewison kívül Vitali ellen. Bár sztem Tysont ugyanúgy kivágezné, mint ahogy azt Lewis tette, egy Tua elleni meccsre pedig kíváncsi lennék, vajon a bombák képesek e szétrombolni Tua hihetetlen ütésállóságát. Mindezek mellett én ma Vitalit tartom a nehézsúly egyik legjobbjának, nem sok ellenfele lesz a jövõben sem.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Vitya nagyon meggy&#245;z&#245; volt....bár én többet vártam Johnsontól. <br><br>Vitalij nagyon koncentrált volt &#245; irányított végig. Az els&#245; menet felénél már éreztem hogy gyors vége lesz, de arra azért nem számítottam hogy Kirk ilyen gyorsan megadja magát.<br><br>Elnézve Vitalij teljesítményét most már azt mondom hogy egyáltalán nem lenne biztos LL gy&#245;zelme egy esetleges visszavágón. <br><br>Szemmel látható Vitalij fejl&#245;dése az utóbbi egy évben, amióta Roach is segít a felkészülésben. <br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Ez a meccs sem fog bevonulni a klasszikusok közé. Rejtély, hogy Johnson ezzel a Butterbean külsõvel mire készült. Vitali önmagához képest megint jól teljesített, kéne az a visszavágó Lewis ellen. Több szót nem nem érdemel ez a mérkõzés ...<br><br>A Mesi vs Barrett nagyon szoros volt (és sokkal jobb mint a rákövetkezõ). Hajszállal nyert Baby Joe (94-94, 94-93, 95-93), de ha még van két menet, akkor a veretlenségének annyi. A látottak alapján viszont egy dolog szinte biztos: az elitbe nem fog beférni.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: atya »

Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Golyo link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#1 date=12/06/03 » 17:34:16]Ez a Johnson tipikus mai nehézsúlyú. Soha nem szerettem. Semmi szíve nincs a bunyóhoz. Ha kijön neki a lépés, akkor villog, de ha nem, akkor csúnyán leszerepel. Nem örülnék neki, ha pont õ verné meg Vitalijt. De szerencsére nem fogja. [/quote]<br><br>Húha, remélem ezt lekopogtad!!! :D<br>Tarvernek mennyi esélyt adtál anno Jones ellen? Szerintem nem sokat, mint a Földön a népesség döntõ hányada, de majd' megtörtént a csoda...<br>Vagy Sandersnek Vova ellen?!<br>Vagy éppen Vitalijnak Lennox ellen?!<br><br>Az tuti, hogy a közönség Vitalij mellett lesz, emellett az ukrán önbizalma is óriási (természetesen a Lewis-meccsbõl fakad mindkettõ), sõt a bizonyítási vágya is, no meg azt a visszavágót is nagyon akarja Lewis ellen, plusz megnyerni az amerikai piacot, neki s az öccsének, stb. Tehát a lelki, meg pszichikai tényezõk abszolút a helyén vannak nála.<br><br>Gondolom teljes erõbedobással felkészült, kondija mindig is rendben volt, továbbá Roach is segítette a szakmai felkészülését...ebbõl kifolyólag gyakorlatilag minden mellette szól. <br><br>Én mégis Johnson WI-t tippeltem. Szerintem mindenki túlságosan lebecsüli ezt a kanadait. <br>
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Haat, en elbizonytalanodtam. Kellerman Vitalijt varja gyoztesnek, marpedig o hirhedt arrol, hogy evek ota tevedhetetlenul mindig a vesztest tippeli meg.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ez a Johnson tipikus mai nehézsúlyú. Soha nem szerettem. Semmi szíve nincs a bunyóhoz. Ha kijön neki a lépés, akkor villog, de ha nem, akkor csúnyán leszerepel. Nem örülnék neki, ha pont ő verné meg Vitalijt. De szerencsére nem fogja.
zanza23
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2003-09-23 09:13:09
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: zanza23 »

[quote author=TKO link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#0 date=12/06/03 ť 11:38:59]Élőben adja valamelyik adó a gálát???[/quote]<br><br>A ZDF.
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: TKO »

Élőben adja valamelyik adó a gálát???
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Golyo »

PTB<br><br><br>Én nem dolgozok...   ;D
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Arrol nem is beszelve, hogy sok olyan orszagban, amely meghatarozo a profi bokszban, egyaltalan nem is foglalkoznak az amator boksszal, inkabb rogton profinak allnak (pl mexiko).
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Egyenes,<br><br>1. Te is tudod, hogy a jó amatõr szereplés az csak egy lehetõség a profik között. Nem minden jó amatõrbõl lesz igazi jó profi. (Lásd Koko)<br>2. Nézzük a 2000-es exszovjet olimpiai döntõsöket, valóban sokan voltak, de mi lett velük?<br>Alex Lezbiak (Rus) /81 kg olimpiai bajnok/ - egy meccset vívott cirkálósúlyban 2001-ben, aztán abbahagyta<br>Yermekhan Ibrahimov (Kaz) /71 kg o.b/ - nem lett profi<br>Mohamed Abdullaev (Uzb) /63.5 kg o.b./ - 44. az összesített váltósúly ranglistán, eddig 13 meccs, 1 vereség közepes ellenfelek ellen<br>Bekzat Sattarkanov (Kaz) /57kg o.b/ tényleg nagy tehetség, de sajnos autóbalesetben meghalt :(<br>Andrej Kotelnik (Ukr) /60 kg olimpiai 2. helyezett/- kisváltósúly 19 meccs eddig makulátlan, de csak 26. az összesített listán<br><br>...szóval nem õk a mai profibox meghatározó egyéniségei, pedig 3 év eltelt az olimpia óta, maximum ígértek...<br><br>3. Universum nehézsúlyú reménységie, Alex Dimitrenko (tényleg nagy ígéret, de még semmi komolyat nem tett az asztalra) és személyes kedvencem, a Félix Savon-verõ Ruslan Chagaev, akibõl szerintem is még bármi lehet, de egyenlõre még nagyon alul jegyzik a ranglistákon.<br><br>Szerintem tehát nem igazán megalapozottak a következtetéseid az exszovjet amatõr reménységek meghatározó profiváválásáról!
egyenes

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Edgegood es PTB<br>szakikaim a profik az amatoroktol kapjak az utanpotlast, tehat ha megnezzuk az utobbi Olimpiai Jatekok eredmenyeit nem beszelve a junior vb. eredmenyekrol (nem tudom kinnt voltatok-e a budapestin) hat nem tolongtak az eszak- amerikai okolvivok az eredmenyhirdetesnel. Ennyi.<br>u.i. En a nehezsulyrol beszeltem  ott pedig ugylatszik fogalmatok nincs. hogy csak a Hamburgnal hany exszovjet van elokeszuletben.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Bocs PTB,<br>természetesen Egyenesnek cimeztem! ::)
BUTTON_POST_REPLY