Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: TKO »

Mencseszter,<br><br>Annál nincs egyszerűbb dolog, minthogy lefikázol valakit, mert esetleg ront.<br>Csak azt nem értem, hogy ezek a fikázós emberek, miért nem próbálkoznak soha lefikázott dologgal.<br>Valószínű te (bocs de a t-nél nem bírtam megnyomni a Shiftet) is megmaradsz a Televiziózást tekintve a távirányítónál, de lehet  hogy  jobb is ez igy. (nekünk biztos)<br><br>Mondjuk azért megnéznék egy Uni gálát a közvetítésedben, esetleg a szakkommentátori székbe meghívhatod dextrát. Ütős csapat lennétek. <br><br>:)
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

Szabogabor!<br><br>Kezdjük ott, hogy személynevek elé nem teszünk határozott névelõt, ugyan ez már megszokott pesti hiba, de egy ilyen munkában ezzel azért tisztában kéne lenni. Nekem különösebb bajom nem volt, az viszont király volt mikor:- Ez itt már a vége, vagy még az elsõ? -Nem, ez itt már a vége! -Nem, ez az elsõ! -Ja igen, de úgy értettem, hogy már a vége.:)))))))) Nemtom, hogy szóról-szóra így volt e, de ez volt a lényege, és asszem tod mirõl beszélek:)))
szabogabor
Reménység
HozzászólásokCOLON 67
CsatlakozottCOLON 2002-11-11 17:37:51

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: szabogabor »

[quote author=dextra link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#7 date=12/09/03 ť 13:23:37]Bocs, ezt elrontottam.<br><br><br>Egy közvetítés indokolatlan pártossága viszont felháborít.<br><br>Nem tudom elfogadni azt, hogy egy országos földi tévé egy közérdeklődésre számot tartó eseményről való beszámolóban elfogult legyen.<br><br>És itt nemcsak Kokóról van szó, hanem Szabó Gáborról, és az egész box-klub közvetítések felépítéséről is.<br><br>[/quote]<br><br><br>Tekintve, hogy meg lettem szólítva egy kérésem lenne, kérlek idézz 1, egyetlen egy, olyan mondatot tőlem, hangsúlyozom tőlem, ami alapján számodra nyilvánvaló volt akár most, akár bármelyik Uni gálán, hogy én az Unis boxolóknak drukkolok. (kivéve persze a magyarokat)<br><br>A Kokó drukkolhat-e a Klicskóknak, Dáriusznak stb témában pedig vagy olvasd el WNB írását egyszer (vagy 5X) vagy keresd vissza az én korábbi írásaimat.<br><br> <br>
pleiades
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2003-10-28 08:40:06

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: pleiades »

Johnson promoterének utolsó gondolata aranyos:<br><br>"Kirk's weight wasn't the problem," said Duva. "The problem was Vitali Klitschko."  <br><br> :)
pleiades
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2003-10-28 08:40:06

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: pleiades »

Még nyilatkozatok a meccsel kapcsolatban:<br><br>"Now I have to say I was beaten for real," said Johnson in the understatement of the night. "Coming into this fight I felt I was an undefeated fighter and nobody could tell me different, but he is the first professional to beat me. He was the better man tonight." <br><br>Johnson's weight, always a thorny issue in recent years, was 13 pounds more than his previous high. He did wear some extra clothing to Thursday's outdoor weigh-in, but there was no denying the spare tire. <br><br>While Johnson denied his fitness had anything to do with the outcome, others didn't agree. <br><br>Most thought his conditioning was the determining factor. <br><br>"His condition hurt him, there's no question," said HBO analyst Harold Lederman. "You can't stand in front of a big puncher like Vitali Klitschko, he just hits too hard. Coming in at 260 I think was a big mistake." <br><br>Lederman said he thinks Johnson is a good enough athlete to bounce back if he wants to fight again, but he left himself no margin for victory by coming in heavy for Klitschko. <br><br>"Usually Kirk moves. We saw it with John Ruiz. His movement in previous fights was about as good as any heavyweight in the world. In this fight, for some crazy reason, his weight went way up and the movement wasn't there. And when you are in front of a big puncher like Vitali, you're dead because he drops that right hand down on you." <br><br>Curtis Cokes, Johnson's lead trainer, could have some explaining to do with Johnson's performance. <br><br>He denied his fighter was out of shape for Klitschko. <br><br>"Kirk's such a good athlete, he's such a good fighter, that I think he'll bounce back. It's going to take a while, but if he wants to keep fighting, he'll bounce back." <br><br>Cokes said it was a case of Johnson deviating from the script rather than some extra junk in his trunks that did him in. <br><br>He said the plan was to box and move, but Johnson decided he could take Klitschko out early. <br><br>"He tried to knock the guy out instead of boxing and moving like we planned on doing," said Cokes, a former world welterweight champ. "He saw a couple of openings and he missed by inches and the other guy landed." <br><br>Johnson agreed he got knockout happy. <br><br>"He stuck to his game plan and I went off my game plan. <br><br>I wanted to look so great to get to Lewis by knocking him out. I thought if I could catch him I could have an early night. Even when he knocked me down the first time I was still saying that in my mind." <br><br>Cokes did concede he would have liked Johnson to have been lighter. However, he said he was in shape despite the weight. <br><br>"What can you do? He trained hard. He worked out good. He sparred well. (His weight) should have been down, but it wasn't." <br><br>Dino Duva, Johnson's promoter, said he will stand by his fighter if he wants to fight again. <br><br>He said Saturday's result said more about Klitschko than it did about Johnson. <br><br>"I was more impressed by Vitali Klitschko's performance tonight than I was by his performance against Lennox Lewis. Vitali Klitschko may well be the best heavyweight in the world. <br><br>"Kirk's weight wasn't the problem," said Duva. "The problem was Vitali Klitschko." <br><br>Notes - Mike Tyson upstaged the post-fight press conference by making an unscheduled apprearance. Klitschko said he would like a chance to fight his boyhood boxing idol ... For the record, Johnson lost the first round 10-9 on all three scorecards. <br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem ha Tyson valóban ajálnkozott annak nagyobb visszhangja lenne.Fredy Roach helyett miért volt Fredy Suarez írva Vitalij sarkában?
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

Ilyen alapon, ha mondjuk a magyar fociválogatott meccsét svédországból közvetíti az MTV, akkor a kommentátor drukkoljon a svéd csapatnak, mert a közvetítést a svéd tévétõl veszik át a magyarok? <br><br><br>Bocsika Dextra, de Kirk Johnson nem magyar, szal nem megfelelõ a hasonlat, ráadásul a svéd csapat gyõzelmébõl a magyarok nem tudnak profitálni, míg az UNI bokszolóinak az amerikai jó szereplések jót tesznek a magyar Erdei Zsoltnak is. Ha kicsit összetettebben tudnál gondolkozni, talán nem lennél ennyire kritikus, fõleg nem jogtalanul, mert sok mindenben igen, de ez ügyben Kokó nem elítélendõ.
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Edgegod!<br><br>Meglehet, van igazság abban amit mondasz, különösen a Darek és Ottke meccspénzek valószínűleg reálisabb összegeit illetően.<br><br>Azt azonban fenntartom, hogy a Klicskók a Kirk Johnson elleni meccs előtt még a felhozás és piacszerzés fázisában voltak az USA-ban, ugyanis mégiscsak Lewis nyerte a Vitalíj elleni mérkőzést, diktálni pedig csak a győztesnek van módja. Ez szerintem azért fontos, mert az általam említett nagy összeg csak domináns pozícióban lévő versenyzőnél jöhet össze!<br><br>Most lett teljesen más a helyzet a Klicskók körül, amit a Tysonnal kapcsolatos hír illusztrál a legjobban. Nem Klicskó akar Tysonnal mérkőzni, hanem fordítva! Állítólag Tyson ment be a meccs utáni sajtótájékoztatóra, ajánlkozni! Ez azt jelenti, hogy az esetleges, több 10 millió dolláros költségvetésű összecsapásuk bevételéből minimum 50 százalékot, ha nem többet, már a Klicskó-stáb kapna, ami 2-3 évvel ezelőtt még elképzelhetetlen volt. Szerintem az UNI-Kohl-Klicskó stáb ezzel a győzelemmel került abba a pozícióba - amiben eddig nem volt -, hogy diktáljon az USA piacán is!
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Felmerült bennem egy kérdés, lehet, hogy egy kicsit lebecsülik az usában a Klicsko testvéreket... Ha belegondolok hogy Lewis és Johnson is túlsúlyosan lépet ringbe Vitali ellen. Valószinűleg arra gondoltak, hogy nem kell nagyon az állóképességre épiteni, az első menetekben úgyis kiütik majd az ukránt. <br> ???
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1070359380;start=20#24 date=12/08/03 ť 10:41:15]Ez a meccs vicc volt... Amikor megjelent Hurka Gyurka (bocs B2003...:)) a ringben, azt hittem rosszul látok... [/quote]<br><br>Vicces, de nekem is a Hurka Gyurka nev jutott eszembe, amikor mutattak a hatat Johnsonnak... <br>
bandi
-----------------
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: dextra »

Bocs, ezt elrontottam.<br><br>Szóval kedves WNB:<br><br>Írásodra válaszolva az alábbiakat kívánom elmondani.<br><br>Valóban, a Nagy-Chacon meccs kapcsán nem láttam értelmét megszólalni, mert ott mindenki látta, hogy szerencsétlen volt Kokótól, hogy elvállalta a supervisori szerepet, és ebből a szerencsétlenségből úgy igyekezett kikecmeregni, hogy nyilatkozatháborúba keveredett bele.<br><br>Szerintem ő is elismerte, hogy rossz húzását rossz húzásokkal tetézte abban az ügyben.<br><br>Egy közvetítés indokolatlan pártossága viszont felháborít.<br><br>Nem tudom elfogadni azt, hogy egy országos földi tévé egy közérdeklődésre számot tartó eseményről való beszámolóban elfogult legyen.<br><br>És itt nemcsak Kokóról van szó, hanem Szabó Gáborról, és az egész box-klub közvetítések felépítéséről is.<br><br>Az RTL-en nem az Universum bérel műsoridőt,hanem az RTL fizet az Universumnak a közvetítések jogáért, tehát onnantól kezdve semmiféle erkölcsi kötelessége nincs a tekintetben, hogy a kommentátorok az ő bokszolóiknak szurkoljanak. Ilyen alapon, ha mondjuk a magyar fociválogatott meccsét svédországból közvetíti az MTV, akkor a kommentátor drukkoljon a svéd csapatnak, mert a közvetítést a svéd tévétől veszik át a magyarok? <br><br><br><br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Harsona<br><br>Vitalit és Wladimirt is kb 3-4 éve bokszoltatják kinn rendszeresen (összesen 8-9 alkalommal szerepeltek már az USA-ban). Vitalit a Lewis elleni meccse óta mindenki elismeri a tengerentúlon is. Ezek "fényében" szerintem nem állja meg a helyét a gondolatmeneted (csak felhozó, piacszerzõ meccs), ráadásul HBO gálán fõmérkõzésként egészen biztosan nem annak szánták. Itt a TV-társaságok fizetnek és egy világszerte érdeklõdéssel várt gálán a HBO valószínûleg jóval több pénzbõl gazdálkodik, mint egy Németoszágon kívül minden más helyen érdektelen Ottke-gálán egy német csatorna. Nekem az Ádám által írt Darek és Ottke meccspénzek tûnnek inkább irreálisnak ...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Nem értem, mi a problémátok Vitalíj díjazásával és az európai meccspénzekkel kapcsolatban.<br><br>Mindenki tudja, hogy Vitalíjnak Amerikában ez a meccs egyelőre még csak piacszerző, felhozó meccs volt, az ellenpéldaként hozott Darek és Ottke meccsek pedig már „a piacot lekaszáló” produkciók.<br><br>A dolgot ugyanis nemcsak sportszakmailag, hanem üzletileg is fel kell építeni, ami persze közhelyszámba megy, csak mindig van, aki elfelejti... (Ezekből sohasem lenne jó boxmenedzser, bár azt hiszik, értenek a bunyóhoz...)<br><br>Amerikában - mint Kokó itt egyszer megírta - általában kisebbek a meccspénzek mint az európai sztárok esetében. A MEGAsztárok viszont sokkal többet is kereshetnek, mert kivételesen ugyan, de egy-egy gála költségvetése elmehet akár 100-150 millió dollárig is, ami Európában elképzelhetetlen. <br><br>Ez az a pozíció, amit Hans-Peter Kohl a Klicskókkal megcélzott, és el is fog érni - ha le nem lőnek valakit... Ehhez képest már alamizsna Darek 4 millió eurója is!
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: dextra »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#3 date=12/08/03 ť 20:34:07]<br>Kedves dextra,<br><br>Magánvélemény: bármennyire is indokoltan elvárható lehet ***általánosságban***, hogy egy szakkommentátor maradjon publikusan elfogulatlan az adott esetben -  és bármennyire is zavaró lehet bárki számára (bármilyen okból - akár személyes indíttatásból, akár elvekhez ragaszkodva), ha ez mégsem teljesül maradéktalanul - én a konkrét esetről azt gondolom, hogy ha valaki még aktív sportolóként eltölt ~5 közös évet sport- és egyéb társként egy csapatban valakikkel (és ráadásul esetleg nem csak az edzőteremre korlátozódnak a hangulatos együttlétek), akkor nem fogom elvárni tőle, hogy a volt csapattársai meccsén a személyes kötődéseit kínos precizitással és szenvtelenséggel félretegye...mert én egy ilyen helyzetben épp a múltbeli személyes kötődések hirtelen félresöprését tartom hazugnak, mesterkéltnek és szükségtelennek...bármekkora hirtelen jött vérprofiság és (ál)szakmaiság legyen is legyen az elvi indok...<br><br>Az idősebbik Knézy az adott helyzetben sajnos nem tökéletes példa...bármennyire is tökéletesnek tűnhet számodra, szigorúan retorikailag...<br><br>###<br>A Nagy-Chacón mérkőzés kapcsán felvetett gondolatoddal az a baj, hogy úgy rémlik [most kapitálisat tévedek?! :)], akkoriban mikor ez aktuális volt még (na jó, lehet olyan, hogy az ilyesmi nem aktuális? - egyáltalán ;D), éppen nem voltál aktív a fórumon, nem ostoroztad vadul a tv2-t és az online médiát a sajátos (bár meg- és kimagyarázható - mint minden) részrehajlásai és elfogultságai miatt...de most - egyszercsak - úgy érzed, hogy egy tömör mellékmondatban ideje elintézni a szerinted(?) leginkább megkérdőjelezhető módon szereplő szereplőt...[/quote]<br><br><br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: supras »

Ebbe szerintem van a promótereknek is szerepe és talán tudták hogy mivel fontos Vitalijnak meg a klubnak a meccs nem kell túl fizetni mert így is beválalják.De lehet hogy Der Tiger utóbbi meccsein annyira fejbe csapkodták hogy összemosódtak az összegek ;). Mellesleg ez az elfogultság téma nem kizárható általában mert aki nekem szimpatikusabb annak automatikusan jobb mozgásait látom.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#3 date=12/08/03 ť 18:29:14]<br>Lehetséges, hogy ennyivel jobban lehet keresni Németországban a boksszal (pláne a Lewis meccs utáni Vitalit nézve ..)? Akkor vajon miért kell egyáltalán Amerika felé orientálódni? :)[/quote]<br><br>Hasonló infóm volt nekem is Darekkel kapcsolatban, és megvallom azt hittem Vitya legalább ennek a kétszeresét kapta!<br>
zanza23
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2003-09-23 09:13:09
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: zanza23 »

[quote author=manchester link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#0 date=12/08/03 ť 20:21:53]De azok vb címmeccsek voltak, mégha a WBO övért is, míg itt se a Mesié se a Vitalié nem volt az. Igaz a Vitya-Johnson meccs eliminátor összecsapás volt, viszont nehézsúlyú, lehet, hogy ebben még nincs benne vmi reklámösszeg vagy nemtom, vagy pedig Ádám hazudott. ;D Vagy Darek!! ;D[/quote]<br><br>Laikusként az a véleményem, hogy totál mindegy, hogy egy meccs vb címmeccs-e vagy sem. A dolog azon múlik, hogy mennyire eladható. Nézzétek meg Barrera-t: mindenféle titulus nélkül ő keresete talán a legnagyobb összegeket az utóbbi időben pehelysúlyban. Ha van egy meccsre kereslet, akkor van pénz is. Mindenesetre én keveslem Vitya díjazását. Úgy tudom, Lewis ellen ennél jóval többet kapott, és akkor még nem volt annyira felkapott a tengerentúlon.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=dextra link=board=profiboksz;num=1070359380;start=0#13 date=12/08/03 ť 11:45:19]hihetetlen Kovács István elfogultsága, két nem magyar ökölvívó mérkőzésével kapcsolatban.<br><br>Nem volt elég neki az a szakmai hitelvesztés, ami a Nagy-Chacon mérkőzés kapcsán érte őt supervisori tevékenységével kapcsolatban?<br><br>Nem azzal van bajom, hogy Klicskót dicsértlék, hiszen lényegesen jobb volt az ukrán, de a "szerencsére nem találta el" jellegű mondatok megengedhetetlenek egy közvetítésben, amennyiben a meccsen nem érintett magyar versenyző.[/quote]<br>Kedves dextra,<br><br>Magánvélemény: bármennyire is indokoltan elvárható lehet ***általánosságban***, hogy egy szakkommentátor maradjon publikusan elfogulatlan az adott esetben -  és bármennyire is zavaró lehet bárki számára (bármilyen okból - akár személyes indíttatásból, akár elvekhez ragaszkodva), ha ez mégsem teljesül maradéktalanul - én a konkrét esetről azt gondolom, hogy ha valaki még aktív sportolóként eltölt ~5 közös évet sport- és egyéb társként egy csapatban valakikkel (és ráadásul esetleg nem csak az edzőteremre korlátozódnak a hangulatos együttlétek), akkor nem fogom elvárni tőle, hogy a volt csapattársai meccsén a személyes kötődéseit kínos precizitással és szenvtelenséggel félretegye...mert én egy ilyen helyzetben épp a múltbeli személyes kötődések hirtelen félresöprését tartom hazugnak, mesterkéltnek és szükségtelennek...bármekkora hirtelen jött vérprofiság és (ál)szakmaiság legyen is az elvi indok...<br><br>Az idősebbik Knézy az adott helyzetben sajnos nem tökéletes példa...bármennyire is tökéletesnek tűnhet számodra, szigorúan retorikailag...<br><br>Én inkább egy olyan példát hoznék, hogy ha történetesen Puskás Öcsi bácsi szakkommentátorságra adta volna a fejét, akkor élete végéig komoly szívfájdalom nélkül elnéztem volna neki (a fent kifejtett megfontolást alapul véve), hogy bármely nem magyar klubcsapat ellen szakkommentátori hátszelet ad megszólalásaiban mondjuk a Real Madridnak...ha ő így látja jónak...ha nem ad, akkor nem ad...ő döntheti el (és nem mondjuk én akarom ezt helyette megtenni - kérlelhetetlenül ragaszkodva az általános elvekhez, semmifajta kivételt nem tolerálva), hogy hogyan akarja elrendezni a dolgokat magában az idő múlásával...ha kikopnak a személyesen is ismert arcok a csapatból, akkor már úgysem ugyanaz a helyzet, mint annak előtte...<br><br>###<br>A Nagy-Chacón mérkőzés kapcsán felvetett gondolatoddal az a baj, hogy úgy rémlik [most kapitálisat tévedek?! :)], akkoriban mikor ez aktuális volt még (na jó, lehet olyan, hogy az ilyesmi nem aktuális? - egyáltalán ;D), éppen nem voltál aktív a fórumon, nem ostoroztad vadul a tv2-t és az online médiát a sajátos (bár meg- és kimagyarázható - mint minden) részrehajlásai és elfogultságai miatt...de most - egyszercsak - úgy érzed, hogy egy tömör mellékmondatban ideje elintézni a szerinted(?) leginkább megkérdőjelezhető módon szereplő szereplőt...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
manchester

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: manchester »

De azok vb címmeccsek voltak, mégha a WBO övért is, míg itt se a Mesié se a Vitalié nem volt az. Igaz a Vitya-Johnson meccs eliminátor összecsapás volt, viszont nehézsúlyú, lehet, hogy ebben még nincs benne vmi reklámösszeg vagy nemtom, vagy pedig Ádám hazudott. ;D Vagy Darek!! ;D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kirk Johnson vs Vitali Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

[quote author=adambalogh link=board=profiboksz;num=1035546573;start=20#21 date=09/11/03 » 21:41:14]Darek négymillió márkát kap 1998 óta meccsenként, legalábbis ezt mondta nekem Pesten, 2001 juniusában.<br><br>Ottkenél gyenge ellenfél ellen, nem kötelezö címvédésen 1,6 millió euro a legkisebb összeg, amit valaha is kapott.<br>[/quote]<br>A tegnapi gála szereplõinek bevétele a fightnews szerint: <br>Vitali Klitschko: $968,000 . . . <br>Kirk Johnson: $280,000 . . . <br>Joe Mesi: $450,000 . . . <br>Monte Barrett $125,000.<br><br>Lehetséges, hogy ennyivel jobban lehet keresni Németországban a boksszal (pláne a Lewis meccs utáni Vitalit nézve ..)? Akkor vajon miért kell egyáltalán Amerika felé orientálódni? :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY