Nagy vs Chacón

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én is gondolkoztam topicnyitáson, de aztán, elgondolkoztam, hogy mennyi esélye lenne Félixnek, Chacón-t idehívni (Mo-ra? ;D), egy Nagy ellen. Szerintem semmi. Ha összejön, akkor Nagy-ot nagyon elveri...<br><br>Gondoljuk végig, hogy neki mi érdeke fűződhetne egy ilyen meccshez?<br><br>Julio Pablo Chacón:<br>WBC #8<br>WBA #3<br>IBF #11<br>WBO #5<br><br>Nagy János:<br>WBC nincs az első 30-ban!<br>WBA nincs az első 15-ben!<br>IBF nincs az első 15-ben!<br>WBO #15, ha a Janus Nagi ugye őt jelenti ;D<br><br><br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: TKO »

Igy van, ha összejön hajrá Nagy! :)<br>Bár ha fogadni kellene, és az eszemre hallgatnék,<br>tuti, hogy Chacon-ra tennék.<br>Bár ne feledjuk, hogy a KOKO - Chacon meccs elött meg mindenki Koko-t tartotta favoritnak...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Nagy vs Chacón

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Már tegnap meg akartam nyitni ezt a topikot, de nem volt rá időm sajnos.<br><br>Érdekes meccs lenne. Szerintem Chacón simán verné Nagyot ha normálisan felkészül és motivált is lesz. Ha viszont egy agyonfogyasztott, dehidratálodott Chacon jönne Pestre aki a repülőn idefele még kisváltósúlyú volt akkor talán van realitása Nagy győzelmének.<br><br>Mindenesetre nagy előrelépés lenne Félix és az egész magyar bokszsport számára ha egy ilyen kaliberű bunyóst, aki közvetlenül a világ élvonalába található el tudnának hozni egy magyarországi gálára. Én drukkolok neki, hogy sikerüljön.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY