Nagy vs Chacón

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Nem Janinak kedveznek az esélyek...<br>Kb. annyira nem, mint amennyire nem Chaconnak kedveztek akkor.<br><br>Hajrá Jani! Egy nemzet van Veled! És nem is akármilyen! Hajrá!!!!!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ezek szerint mégis összejött! ???<br><br>Nagy vs Chacon in Hungary!<br><br>By Alessandro Ferrarini<br><br>Promoter Felix Racz will offer an opportunity to all of Hungarian boxing fans to forget one of the saddest nights in their history. Two years ago Julio Pablo Chacon of Argentina stopped Hungarian national hero Istvan "Ko-Ko" Kovacs and brought overseas the WBO feather belt. Now Racz will stage a fight matching Chacon vs WBO-Intl 130lb champ Janos Nagy in Hungary, with a whole nation likely to support the new hero for a late revenge. Nagy (13-0; 9 KOs) will fight a tuneup over eight rounds on September 6 in Szeged, and the working date for the clash versus Chacon (48-3; 33 KOs) is October 25.<br>Friday, August 15 2003<br><br>Forrás: Fightnews
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Ezek szerint úgy néz ki, hogy összejön az ütközet.<br><br>Ez az igazi izgalom!<br>Az esélyek nem Janinak kedveznek! <br>Apám!! Én máris tördelem a kezemet.<br>Győzni, vagy meghalni....<br><br>Ki kell mennem a meccsre...<br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: admin »

Hehe én meg azt hallottam hogy Kokó verte meg a Janit egyszer :)<br>Pisti!? Hol az igazság? 8)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1060281418;start=0#0 date=08/11/03 ť 01:16:12]Igaz, hogy Nagy jani amatőrben megverte Kokót? Vagy csak tévedés?[/quote]<br>Biztos, hogy tévedés!<br>Kokót mindössze ketten verték meg felnőtt korában a Magyarok közül, Isaszegi Robi és Váradi Jancsi. Persze később mindkettőnek visszaadta.<br>Fiatalabb korosztályban pedig nem találkozhatott Nagy Jani Kokóval, mert van köztük néhány év.<br><br>Csepi
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Igaz, hogy Nagy jani amatőrben megverte Kokót? Vagy csak tévedés?
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ez az alkoholista sztori azért érdekelne. Nagyon nehezen tudom elképzelni...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most már minden akadály elhárult a meccs elöl. Freitas ha nagyon nehezen is, de legyőzte Barriost egy fantasztikus meccsen. Rácz Félix szerint a jövő héten aláírják a szerződést ha Freitas marad a világbajnok.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

de ez nem alulmotivált chakón :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Beny »

Sziasztok!<br>Lehet,hogy nem is lenne  olyan nagy baj ha Jani megmérkőzne Chacónnal.Kiváncsi vagyok mennyi van Janiban arról nem is beszélve, hogy sokkal nagyobbat lépne előre egy jó helytállásal ( ha mondjuk végig állja a 12 menetet vagy bármi....),mint ha folyamatosan hurkák ellen bunyózgatna.Szerintem minden adottsága meg van ahoz,hogy egy alulmotivált Chachónnak beverdessen jópárat vagy akár nyerjen is ellne.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Santos<br><br>Az jó ha valakinek olyan ellenfele van, aki rajta van valamelyik szervezet ranglistáján. Ez azt jelenti, hogy az ellenfél jegyzett (valamilyen szinten persze) bokszoló. A WBO is bizonyára értékelni fogja, hogy Chacon a ranglistáról választott ellenfelet magának. nagy Janinak pedig azért jó ez az egész, mert egyrészt forog a neve a bokszköztudatban mind itthon mind pedig külföldön. Másrészt megkapja élete nagy lehetőségét és ha él vele egyből top 10-es mindegyik szervezet ranglistáján, valamint magyar nemzeti hős lesz és keres egy csomó pénzt. Ha veszít azt meg lehet magyarázni, főleg akkor ha tisztességgel helytáll. Szerintem ebbeől az egész szituációból Nagy Jani csak jól jöhet ki. Egyébként halottam valakitől (talán Sasitól), hogy Chacón masszív alkoholista. Persze ez nem tartozik teljesen ide, és lehet, hogy csak pletyka.
"Mindenki a napra tör..."
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Nekem is az a véleményem mint Hollywoodé. Nagy Jani nem képvisel akkora nevet, hogy Chacon a WBO Interkontinentális bajnoki címen kívül másért idejönne. (Az övvel hamarosan akár Freitas elsőszámú kihívója is lehetne, valamint be kell lássuk, hogy "egyenlőre" a két bokszoló nem egy kategória. Valószínűleg így láthatják Chacon-ék is, tehát szívesen jönnének magyarországra a WBO Interkontinentális bajnoki övért.) Ez viszont Nagynak óriási kiugrás lehetne (ha nyer), de attól tartok nem fog tudni élni vele.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Hollywood:<br><br>Nagy Jani az övvel együtt is csak 15. a WBO-nál, míg Chacón az 5.. Mennyivel lépne feljebb ha az öv az övé lenne? A WBO szabályai alapján,  számít, ha az első 15-ből választ ellenfelet, valamit valószínleg a cím is nyom a latban, de mennyit?<br><br>Más szervezeteknél az első ötben a mozgás (felfelé) már csak egymás ellen lehetséges, nem?
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Szerintem is Chacon az esélyes (szerintem simán győzni is fog), de azt hiszem pont erre vártunk. Arra gondolok, hogy igazi küzdelmet, véres győzelmet szeretnénk látni. <br>Ha esetleg Nagy győz, akkor az egy igazi címvédés lesz és nem fogunk panaszkodni, hogy előre lehetett tudni. Én ezért örültem a hírnek.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Chacón szerintem egyedül azért jönne Magyarországra mert Nagy a WBO interkontinentális bajnoka és szeretné megszerzni ezt az övet, hogy minnél előbb Freitas hivatalos kihívója legyen. Mivel tudja, hogy Nagy Jani nem egy életveszélyes ellenfél ezért bevállalja a mecscet idegenben is. Más nem jut eszembe hirtelen.
"Mindenki a napra tör..."
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: paja »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1060281418;start=0#4 date=08/08/03 ť 09:29:22]<br><br>Gondoljuk végig, hogy neki mi érdeke fűződhetne egy ilyen meccshez?<br>Julio Pablo Chacón:<br>WBC #8<br>WBA #3<br>IBF #11<br>WBO #5<br><br>Nagy János:<br>WBC nincs az első 30-ban!<br>WBA nincs az első 15-ben!<br>IBF nincs az első 15-ben!<br>WBO #15, ha a Janus Nagi ugye őt jelenti ;D<br><br>[/quote]<br><br>Viszont megfelelő hírveréssel meg lehetne tölteni egy stadiont Budapesten. A tévében a rekordnézettség garantált. ("Nagy bosszút áll Kokóért" ;D). Nem tudom mi bevétel lenne így összesen az egészből, de lehet hogy megérné Chaconnak is (elvégre ő azért nem sztár pehelysúlyú, nem milliókért bokszol mint Barrera vagy Morales).<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Jah, mint ahogy az is nézőpont kérdése, hogy Nagy "segédpontos" vereségével lett-e bronzérmes 96-ban Chacón, vagy azért, mert a döntőbe jutásért elvérzett.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
egyenes

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Rácz Félix nagy érdeme volna ennek a mérkõzésnek az összehozása ,amivel növelhetné tekintélyét a menedzservilágban. De az õ hátánál nem áll egy UBP kapacitásu bokszkonszern. Nagy amatõréknél még egyenrangú ellenfélként ütközött meg Chakónnal de azóta már sok idõ eltelt. ;)
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Santos mutatott itt rá pontosan a dolgokra. <br><br>Bár, azt is meg kell jegyezni, hogy Chacon elég sok meccset vív. S úgy tűnik, abból él, hogy több alkalommal vesz fel viszonylag kevesebb pénzt. Nem úgy, mint az igazán nagy sztárok, akik eleve lefutott felkészítő meccseket vívnak hazai pályán, idegenbe vagy komoly ellenfél ellen pedig csak nagy pénzért mennek.<br><br>Egy szó, mint száz, nagy dolog lenne, ha Félix össze tudná hozni, de Santos fenntartásai szintén sokat nyomnak a latban...
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Most mé????<br><br>Chacónnak nem kell felkészítő meccs? + többet tud nézelődni, megismeri hazánkat stb.<br> :D<br><br> Persze komolyra fordítva a szót: HAJRÁ NAGY JANI!!!
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
BUTTON_POST_REPLY