Nagy vs Chacón

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Nagy igazságtalansága lenne a sorsnak, ha Chacon ismét győzne hazánkban. Előszőr nem rajta múlt, hanem csak a szerencséjének és az ellennek köszönhette a győzelmét, másodszor már renélem Ő lesz elbizakodott!<br>
Imre
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Szerintem csak az elso 3-4 menetben tud gyozni Nagy ha valahogy elkapna egy Nagy utesel Chacon-t.A merkozes masodik feleben mar nincs eselye.Megis orulok a meccsnek,mert Nagy Jani-nak egy jo helytallas mar sokat jelentene.
pocsolya
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2003-08-19 02:29:06
Tartózkodási helyCOLON Szerencs
CONTACTCOLON

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: pocsolya »

Hát az én véleményem is ez kb, de szerintem egy-két erős ütéssel ki lehtne fektetni Chacónt ((:
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Egyetertek
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: greg »

Hát, én úgy vélem, ezt a meccset kicsit korán vállalta be Nagy János. Ez az argentín a klasszisokkal, összehasonlíthatatlanul jobb bunyós, iskolázottabb, mindenben (az ütõerõt kivéve) sokkal többet tudó Koko-t gyõzte le KO-val. Nagy Jani, én úgy vettem észre, az öv megszerzésekor sem produkált valami iszonyatos fölényt, és ott az ellenfél közel sem volt Chacon szintjén... Chacon csupán klasszisoktól kapott ki eddig. <br>Egy szó, mint száz: szurkolok neki, de nem adok sok esélyt Nagynak!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Egy tegnapi hír a boxingtalk-ról, melyet ugyan tudtunk, de jó látni, hogy Pistit nemzetközileg is nemzeti hősnek titulálják! ;)<br><br>WBO I/C Champ Janos Nagy vs Juan Pable Chacon fight Signed<br>By Per-Ake Persson <br><br>August 28, 2003; Contracts for WBO I/C champ 130 lb champ Janos Nagy to take on ex-WBO feather king Juan Pablo Chacon have now been signed. The fight is set for Szolnok (100km away from Budapest) on October 25th. It will be the second visit to Hungary for the hardpunching Argentinian where he effectively ended the career of national hero Istvan Kovacs back in 2001 (Kovacs fought twice more but left the game early in 2002). Nagy will have a tuneup September 6th in Szegedi on the undercard to Erdei-Nelongo.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Holly:<br><br>Igazad van, de az utóbbi 8-9 meccséről beszéltünk. Ha az általam említetteken kívül szerinted van még közöttük, aki jó, légyszíves írd meg (megnéztem, hogy a rekordjuk miért ilyen pozitív... elég vicces, nem?). Tudjuk, hogy esélytelenebb Nagy, de ha csak 80-20 az arány, akkor már megéri próbálkozni! Szurkoljunk, hogy neki sikerüljön!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Chacón ellenfelei fényévekkel jobbak mint Nagy Janiéi. Chacón bokszolt már világklasszisokkal, van akit le is győzött. Ehhez képest Nagy Jani sajnos ürgék ellen is volt, hogy szenvedett. Azért remélem a legjobbakat, de szerintem ez nem lesz hosszú meccs. Chacón nincs leszállóágban csak egyszer kikapott egy világbajnoki címmeccsen. Az ilyen elég sok emberrel megesett már. Azóta újra csak győztes meccse van. Ha viszont Nagy Jani győz akkor az igazi szenzáció lenne, tehát a véleményem szerint megéri kockáztatni. Egyszer a magyaroknak is lehet szerencséjük vagy valami hasonló.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Egyetértek Edge-vel. Szerintem sincs túl Chacón a csúcson. Viszont annyit hozzátennék, hogy Chacón 8 győzelme, nem nagy nevű ellenfelek felett aratott diadal volt! Egyedül Victor Polo volt komolyabb ellenfél, Harrisonon kívül persze, de Harrison megverte Chacónt. Pont e miatt lehet esélye Nagynak! <br><br>Csak Pisti el ne törje a mutatóujját! ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: edge »

Harsona<br><br>Miért lenne Chacon túl a csúcson? 28 éves, a Kokó elleni meccse óta 8 gyõzelme és 1 veresége volt. Ebbõl arra következtetni, hogy túl van a csúcson szerintem kicsit korai. Véleményem szerint sima pontozásos gyõzelmet fog Jani ellen aratni, de az is lehet, hogy idõ elõttit (azért remélem nem lesz igazam).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Nagy János néhány ütésre van attól, hogy beverekedje magát a világelitbe...<br><br>Nagyon kivácsi vagyok erre a meccsre, mert nagyon sok nagyon bonyolult kérdésre adhat választ. Lesz téma és hozzászólás bőven... <br><br>Kérdések:<br>1. A mai Chacon hogyan viszonylik a régihez?<br>2. Az eredmény hogyan befolyásolhatja - visszamenőlegesen - Kokó nimbuszát?<br>3. Az esetleges győzelem milyen helyzetbe hozza Nagyot? Újabb lehetőségeket nyit majd számára, vagy kerülni fogják a nagymenők, mert félnek tőle?<br><br>Jani nagy bajnok lehet. Szerintem nyerni tud, mert Chacon túl van a csúcson, Nagy pedig minden eddiginél jobban motivált. Hogy jó bokszoló, azt már bebizonyította. Nekem a Bognár elleni meccse tetszett a legjobban, az nemzetközi mércével mérve is színvonalas volt.
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: TKO »

It's time for revenge!<br>Azt hiszem hatalmas elégtétel lenne nekünk magyaroknak, ha Nagy Jani<br>kiütné az argentint.<br>Hajrá Nagy!<br><br>'Nyírd ki a kib@szott indiánt!'  :D<br><br>(Mielött bárki nekem esne ez csak egy filmidézet volt - Született Gyilkosok)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

A helyszín is eldőlt: Szolnok, okt. 25. Nagy-Chacon<br><br>Ha tud valalaki a majdani jegyárakról, jelezze, mert már nagyon érdekel! ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: edge »

Medgoen? Mi van vele (azon kívül, hogy kiütötte Pacquaiót) ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

medgoen..
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: edge »

Csepi<br><br>Nem szeretném nagyon boncolgatni a témát, ezért csak röviden:<br><br>- személy szerint semmilyen kárt nem okozott a px-es gárda, a szorito.hu-val együtt olvasom mindhárom oldalt<br>- a "kevesen vagyunk, ne osszuk meg" felvetésen azt hiszem nem nekem kellett volna idejében elgondolkodnom ...<br>- sosem az oldal létezésével van/volt gondom, hanem konkrét emberek konkrét cselekedeteivel<br>- nem csak a névválasztás nem volt etikus, hanem még jópár apróság, de ez a téma már lerágott csont (tényleg nem akarok ebbe megint belemászni, viszont elfelejteni se)<br>- lehet, hogy az átlagnál kicsit érzékenyebb vagyok a hazug emberekre
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Azt még hozzátenném, amikor feljövök a netre (naponta többször is), minden alkalommal, mindkét oldalt megnézem, mostanában már a szorito.hu-t is olvasgatom.<br><br>Csepi
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1060281418;start=0#3 date=08/26/03 ť 21:21:09]Sasi<br><br>Rólam szól az "Ismét lopott a profibox.hu" topik is, ugye? Véletlen sincs tükör a közelben?<br><br>Mindegy, mert aki régóta ír ide az úgyis tudja az igazságot..aki meg nem azt meg nem is érdekli... Részemről ezzel le is zártam a témát.[/quote]<br><br>Szia Edgegod!<br>Szeretnék tőled kérdezni valamit. Nem valami személyes ellentét van közted és a "vitapartnereid" között? Ha ez tényleg így van, akkor ezt nem itt kéne forszíroznod, mert ez egyre több indulatot gerjeszt, ahhoz pedig kevesen vagyunk az országban, mi boxszeretők, hogy több, egymással ellenségeskedő csoportra osszuk magunkat.<br>A ksz és az x oldalak történetét csak hallomásból, de azt hiszem teljes egészében ismerem. Semmiképp nem akarok igazságot tenni a két fél között, de azt mindenképp el kell mondjam, hogy te egy olyan boxoldalt bántasz, ahol jelenleg a legtöbb boxhíreket olvashatja a Magyar boxszerető társadalom.<br>Golyóval is jóban vagyok, de akkor is az a véleményem, hogy Magyarországon a legtöbb profibox híreket az x-es oldalon olvashatjuk. A két oldalt, hírmennyiségben össze sem lehet hasonlítani. Persze erre megvan a magyarázat, hisz a ksz-en nincsenek főállású alkalmazotak (legalább is úgy tudom).<br>Mondd meg őszintén, az előzményeket félretéve, hogy használna-e a  Magyar profiboxnak, ha megszűnne a profibox.hu!<br>Lehet, hogy a névválasztásuk nem volt etikus, de nagyon sok információtól elesnénk, ha ők nem lennének!<br><br>Üdvözlettel: Csepi<br><br>Ui: Kérlek válaszolj, mert kiváncsi vagyok a véleményedre!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: edge »

Sasi<br><br>Akkor félreértettük egymást. Talán ha legközelebb pontosabban definiálod (mint azt utólag megtetted), hogy csupán csak a zárójeles részre reagáltál a beidézett 4 sorból, akkor nem fogjuk egymást feleslegesen hergelni.<br><br>Írtam még vagy fél oldalt..de kitöröltem.. nincs kedvem a témával foglalkozni..
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY