Nagy vs Chacón

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: iceman »

Vagy csak öt kilósra duzzadtak tartósan a t...ei. ;D
Zamat
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2003-05-21 19:24:49

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Zamat »

Huhh, úgy tűnik, hogy Chacón a zabálással próbál vigasztalódni...  ;D
Let´s get ready to rumble!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Bár a döntés megszületett, mégis esélyes a re-Revans - ha jól értelmezem a döntést. Ennek tudatában Chacón-figyelőbe mentem át egy rövid ideig, és az alábbi hírt találtam:<br><br>A boxeo.org értesülései alapján Chacón december 6-i mérkőzését nem a kisváltósúlyú (!!!) mexikói Ubaldo Hernández (19-11-2, 10 KOs), hanem a könnyűsúlyú (!!!) venezuelai Santos Rebolledo (20-7-2, 11 KOs) ellen vívja. Hernández nem érkezett meg a helyszínre, és nem is kommunikálta távol maradásának okát, ezért a szervezők kénytelenek voltak a lehető legyorsabban új ellenfelet találni. Rebolledo, aki már egy éve nem lépett szorítóba, utolsó három mérkőzését elvesztette. Chacón lesz a második argentín aki ellen kötelek közé lép. Az első argentín mintegy négy éve Raul 'Pepe' Balbi - a WBA korábbi könnyűsúlyú világbajnoka, akit a román Leonard Dorin fosztott meg címétől - volt, aki ellen 12 menetben pontozásos vereséget szenvedett. A márkőzés tétje akkor a dél amerikai könnyűsúlyú bajnoki öv volt.<br><br>Előzmény:<br>http://www.nemzetisport.hu/Archivum_cik ... v=1&next=0
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: TKO »

ticcsike,<br><br>Kicsit menj vissza ebben a topicban megtalálod a választ, ugyanis WNB már leírta.
ticcsike
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2003-11-20 22:03:48

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: ticcsike »

Nekem nagyon tetszett Chacon bevonuló zenéje.Nem tudja veletlenül valaki, hogy milyen számra vonult be?<br>A választ előre is köszönöm
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Laslie »

justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: justy »

Arrol nem beszelve, hogy Casamayor ellen egy durva alazas is benne van a pakliban...
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Valószínűleg úgy gondolja, hogy egy esetleges vereség rosszat tenne Nagy Jani karrierjének, nem kell siettetni a világbajnoki meccset (főleg, hogy a magyar közönséggel be lehet kajáltatni a WBF szintű címeket is, lehet, hogy inkább egy olyat céloznak meg).
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: greg »

A Naplóban Félix kijelentésére azért felhúztam a szemöldökömet. Valami olyasmit mondott, hogy legyen Chacon-é a jobb ranglistahelyezés, a második hely õket nem érdekli...<br>Nem a VB-cím a tét? ???
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: iceman »

Nagy a WBA listán a negyedik!!(ahol Chacon a 6., Corrales a 10. jelenleg):o<br><br>http://index.hu/sport/box/nagychacelot/<br><br>Ez, hogy lehet? Chacon egyre jobban megszívja ezt a budapesti kirándulást!<br>Lehet, hogy nem is a WBO-nál kellene Janinak nyomulni?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem is Nagy János szempontjából nagyon jó döntés született Miamiban. Így Nagynak megmaradt az, hogy gyakorlatilag legyőzte Chacont ami nagy fegyvertény ha csak az szigorúan az eredményt vesszük figyelembe. A következő meccsére lehetne egy kicsit könnyebb (de nem kaptilás ürge kategóriát) ellenfelet hozni az interkonti címvédésére. Utána viszont én vagy Michael Gomez ellen bokszoltatnám a WBO interkontiért vagy pedig az európa-bajnok Doris Sinitsin ellen kéne bokszolnia. Az orosz bunyós azért lenne jobb választás mert azt a meccset vélhetően meg lehetne rendezni Magyarországon is akár és az EBU öv szerintem az interkonti cím előtt van. Egyébként az EBU cím birtokosa automatikusan bekerül a WBC top 10-be vagy 5-be is. Így Jani 3 nagy szervezetnél kerül be a legjobbak közé és innen már csak egy ugrás a bajnok kihívása. mondjuk előtte esetleg lehetne egy IBO vagy egy WBF világbajnoki cím is az EBU öv mellé ha nincs konkrét lehetőség egy nagyobb bajnoki címre.
"Mindenki a napra tör..."
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: pepeq »

[quote author=pepeq link=board=profiboksz;num=1060281418;start=0#10 date=11/03/03 ť 15:24:38]A meccset közvetítő tévétársaság honlapján (?), interjú lesz Janival. Lehet tőle kérdezni... :-) <br>http://www.korridor.hu/interju/[/quote]<br>Talán a WBO  ::)döntés fényében egyre inkább aktuális a dolog... <br>P. *aki imád önnönsajátmagától idézni* ;D
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sziasztok! Egy kicsit eltérek a témától, ha nem baj!<br><br>Most láttam a NAPLÓban a WBO döntésről a riportot ahol megjelent Don King, és azt mondta, hogy novembreben hazájukban nézi meg a magyar boxolókat! Milyen rendezvényre jön nem tudjátok?
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
egyenes

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Nagy és fõleg Rácz még így is jól járt. ;)
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Nekem is szimpatikus a döntés. Valahol ez tükrözi a realitást, legalábbis szerintem.
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: iceman »

Most kötelező, vagy nem kötelező a visszavágó? ???<br>Szerintem az nem olyan nagy baj, hogy Jani "csak" az első tízbe kerül egyelőre.<br>Lehet, hogy sokan más véleményen lesznek, de Janit én - pillanatnyilag- kemény állú, de meglehetősen egysíkú bunyósnak tartom.<br><br>Ha Chacon marad harmadik és Freitas feljebb lép, akkor elképzelhető, hogy az argentín mégis odaér a vb-meccsre. (Arra azért kicsi esélyt látok, hogy Casamayort képes lesz legyőzni.Talán ha bejön neki a "Koko faktor".;D<br><br>Az a visszavágó meg ráér amíg Jani még egy kicsit fejlődik, Chacon meg a világbajnoki címet teszi kockára. ;)  
Rajongo
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2003-10-26 01:30:26

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Rajongo »

Na, meg van a döntés!<br><br>Kinek hogyan tetszik? Én nagyjából erre számítottam,<br>tehát egyet értek a döntéssel...
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ha ezt így elfogadják, Jani csak nyer az egészen. Nem kell kötelezően VB címért bokszolnia, lesz ideje fejlődni még egy ideig. Ennek örülnék! Ezek szerint nem várható visszavágó sem. Gondolom Pisti majd megosztja velünk, hogy mi történt. ::)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Nagy vs Chacón!?!?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Na talán így jól jár mindenki! Jani örülhet az 5.-6. helynek a WBO ranglistán! (ha a WBO elfogadja!) Már csak az a kérdés, hogy hogyan tovább? Cél a WBO világbajnoki cím, vagy előbb más kisebb címek begyűjtése?<br>Hajrá Jani!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
BUTTON_POST_REPLY