Roy Jones doppingol !?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=toskatimagi link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#2 date=10/21/03 ť 07:49:06]Ha használna valamilyen doppingszert, már kiderült volna, hiszen minden meccs után- ha jól tudom- vérvizsgálattal ellenőrzik a bokszolókat is. Olyan szer nincs amit valamilyen formában ne lehetne kimutatni.<br> [/quote]<br><br>Időnként buknak csak le emberek,főleg az atlétikában,mert az ellenőrzés még mindig nem általános,csupán szúrópróba jellegű.<br>Lehet hogy pl Vasmisi minden meccsén használt valami cuccot,de csak Golota ellen bukott le,mert akkor éppen chekkolták ;)
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Érdekes kérdés, mert a bunyósokat szokták tesztelni. Egyébként pl Vargasnak nem segített a doppingszer, mert csak izmosabb lett, de jobb bunyós nem. Én nem hiszem, hogy Jones doppingolna.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: gallien »

Mindenki szed valamit, ki ne találjuk, hogy az élsport amatőr és profi egyaránt makulátlan!<br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: TKO »

Ádám küldött nekem erről a témáról egy terjedelmes emailt.<br>Ha hozzájárul, akkor becopyzom :)<br>De szerintem inkább kérjétek meg őt, úgy a legtisztább. ( ez viszont<br>lehet nem mondható el Jones-ról?  ;D  )
toskatimagi
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2003-08-18 13:23:31

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: toskatimagi »

Ha használna valamilyen doppingszert, már kiderült volna, hiszen minden meccs után- ha jól tudom- vérvizsgálattal ellenőrzik a bokszolókat is. Olyan szer nincs amit valamilyen formában ne lehetne kimutatni.<br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Több forrásból is hallottam már ezt az infot.Igaz valahogy mindig elsiklik felette a topic de valjuk be, hogy elég érdekes és fontos lehet a címre adott válasz!<br><br>Tehát először is Adamtól szeretném megkérdezni, hogy ő milyen forrásból hallotta és milyen szerekről van konkrétan szó.Hogyhogynem derült ki az eddigi meccsei alatt és mennyire gyakori ez az ökölvívó berkekben?<br><br>Ami engem illet, a Ruiz elleni hízása részemről több mint meglepő volt.Ugye kb 8 kg izmot szedett fel, röpke idő alatt és 34 évesen.Mondjuk ez azért a testépítőknek is tiszteletére válna, tehát elég gyanus volt az eset.<br><br>De tegyük fel, hogy napjaink legjobb boxolója valóban tiltott szerek segítségével érte el eredményeit.Valóban lehet így a LEGJOBBNAK nevezni?<br>Nem igazán tudok rá válaszolni.Ugye vannak sportágak(testépítés..)ahol engedélyezett a szerek használata.<br>Ha jól tudom, az atllétika és a sulyemelés is főként erről szól manapság.<br>Viszont, hogy a profibunyóban is így van,,,na erről eddig nem tudtam.<br><br>ui:Golyó, a te reflektálásodra is kiváncsi lennék!<br>
BUTTON_POST_REPLY