Roy Jones doppingol !?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Szabolcs link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#0 date=10/22/03 ť 17:52:23]A témára visszatérve: nekem fura az is(de legalább annyira fura, hogy nem tünt fel senkinek), hogy az USA-ban szinte mindenhol legális doppingolni!<br>Mondjuk ez magyarázatot adhat az ökölvívásba Európa-Usa közötti szakadékra, ami amatőrben még nem jön ki.<br>[/quote]<br><br>Megnyugtatlak, Európában is ugyanaz megy!<br>
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

A táplálékkiegészítőket nem hiszem, hogy károsak lennének!Viszont ha annak tituláljuk őket, akkor nyugodtan el lehet felejteni az összes boltból vásárolat,agyonszínezett-tartósított élelmiszereket mindenkinek.<br><br>A témára visszatérve: nekem fura az is(de legalább annyira fura, hogy nem tünt fel senkinek), hogy az USA-ban szinte mindenhol legális doppingolni!<br>Mondjuk ez magyarázatot adhat az ökölvívásba Európa-Usa közötti szakadékra, ami amatőrben még nem jön ki.<br>Viszont megint ugy gondolom,hogy ha ez valóban így lenne, akkor sokan meglovagolták volna már a témát!<br><br>Tehát Adam ha biztos vagy benne, hogy az infok amiket írtál, teljesmértékben megállják a helyüket, akkor szerintem tényleg el lehetne adni cele egy jópár ujságot(esetleg könyvet is), mert szerintem sokan meglepődnének a hír hallattán!
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: deliszello »

Ha mar a bringasokrol szo esett, epp most volt a torontoi vb-n, hogy felkertek a kerekparszovetseget, hogy jo lenne, ha az egyedi doppinglistajukat az olimpiai listahoz idomitanak, mert jovore kemenyen be fognak tartani nekik ellenkezo esetben. A targyalas eredmenyet nem tudom. 2-3 eve a bringat nagyon komolyan hazavagta a dopping, mert meg ezen a "bovitett listan" felul is nyomtak, ha jol emlekszem az EPO is toluk jott. Viszont az teljesen normalis, hogy egy hegyi szakasz utan infuzion kapjak a potlast, vagy a kovetkezo napi adagot, tobbek kozott azt a 8-10000 cal-t amit elegetnek, mert ezek a madarcsontu palik nem tudnak megenni egy feldisznot, viszont masnap is tekerni kell  ;) Atletikaban egyelore a sportolok tanuk lesznek a mostani botranyban >:( A teniszben is probalkoztak, de hiaba, mert a technikan nem segit, az allokepessegen sem sokat, a robbanekonysag pedig annyira nem szamottevo, ilyen szempontbol szerintem vonhato parhuzam a box-tenisz kozott. Kosarasoknal sem valt be hasonlo okok miatt, a marihuanat pedig elvezeti cikkent hasznaljak, szerintem eszukbe se jut a dopping. Sajnos ma mar az osszes telepen proteinbomban nonek fel az allatok (pulyka foleg!) ugyhogy aki egeszsegesen akar taplalkozni az csak szardiniat egyen  :D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=ppal link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#0 date=10/22/03 ť 15:02:06]<br><br>Benne vagytok.  :D[/quote]<br><br>1:1 :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: ppal »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#3 date=10/22/03 ť 14:44:44]látom nagyon bennevagytok a témában :D :D[/quote]<br><br>Benne vagytok.  :D
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: ppal »

[quote author=poraur link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#1 date=10/22/03 ť 14:46:23]Ppal!<br><br>Sorry, ezt a time release dolgot nem figyeltem/értettem.<br><br>Amúgy lassan érik egy új dopping-topik (kis túlzással) :<br><br>R.J.J. vs Iron Mike Tyson<br><br>avagy ki doppingol jobban/többet/sunyibban?<br><br> ;D ;D ;D[/quote]<br><br>No problemo 8)  Ezért írtam le újra, mert lehet, hogy elveszett az előző terjedelmes szövegben.
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: ppal »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#1 date=10/22/03 ť 14:44:44]látom nagyon bennevagytok a témában :D :D[/quote]<br><br>Igen, én is disznókat nevelek. 3-at is, és mind fiú :)
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: poraur »

Ppal!<br><br>Sorry, ezt a time release dolgot nem figyeltem/értettem.<br><br>Amúgy lassan érik egy új dopping-topik (kis túlzással) :<br><br>R.J.J. vs Iron Mike Tyson<br><br>avagy ki doppingol jobban/többet/sunyibban?<br><br> ;D ;D ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

látom nagyon bennevagytok a témában :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: ppal »

Az 500-1000 mg-ot Time release formában írtam (folyamatosan, egyenletesen felszívódó 24 órán át), pontosan azért, mert vízben oldódó, és hamar kiürül az, amit azonnal nem tud felhasználni a szervezet.<br><br>Ezért kell olyat használni, ami folyamatosan kis mennyiségben szívódik fel egyenletesen.<br><br>Az 500 mg-ot a komolyan sportoló, estleg legyengült immunrendszerű emberek esetében kéretik érteni.<br><br>Tudomásul kellene venni, hogy a mai élelmiszerek többségében nem található meg a táplálozási profilunkat teljesen kielégítő összetevők többsége, és ehhez járul még az életmód (stressz, dohányzás, mértéktelen kávé fogyasztás, alkohol) és környzeti tényezők (pl. légszennyezettség) drasztikus változása, emelkedése is. Ezek pláne igazak a gyors kajákra, porlevesre, stb. Nem akarom tovább sorolni, de ne ringassuk magunkat álomvilágba azzal kapcsolatban, hogy milyen minőségű ételeket eszünk, és hogy aki zsírszalonnát, kolbászt, hurkát eszik, az milyen természetesen táplálkozik.<br><br>Még az otthon hízlalt disznó is kap házi moslékot, amiben a boltban kapható sz*rok is benne vannak.
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: poraur »

Nem akarok belefolyni, de asszem a napi C-vit. szükséglet 60 mg, ami szvsz 2-3 db citromban magasan benne van (ha tévednék akkor sorry). Az 1000 mg szerintem még akkor is elég durva, ha vízben oldódó, tehát "kijön" - mivel úgy hallottam ez meg a vesének tesz be. Szóval egyetek (igyatok) meg 1-2(3?) citromot, és megvan. A mai élelmiszerek (kolbász stb.) hacsak nem háziak, akkor elég gázosak, szvsz gázosabbak mint a lentebb említett fehérje-készítmények, melyeket még ajánlani is szoktak...amúgy a fehérje a megfelelő edzésmunka nélkül nem ér túl sokat.<br><br>Üdv<br><br>poraur
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: ppal »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#1 date=10/22/03 ť 12:31:58]<br><br>Ezek ugyebár túlzások.Nem kell ahhoz senkinek megennie 3 kg narancsot hogy fedezze napi C vitamin szükségletét.Ez legfeljebb a C-vitamin gyáraknak jó reklám. :-/<br>Én biztos hogy nem vennék magamhoz ilyen szereket,sz@rokat,mert engem nem győzne meg ezeknek az ártatlanságáról az sem,ha 120gigányi anyagot küldenél arról hogy veszélytelen.Sokszor a több évtizedes,ártalmatlannak hitt pl fogamzásgátlóról derül ki,hogy az emlőrák kockázatát jelentősen emeli.<br>És állítom hogy a mai "moderneknek" is ugyanúgy megvan a maga veszélye,csakhogy nem olyan hajde rég vannak a piacon,s így nem tudták felderíteni még pontosan.Egyik gyárnak sem jó az ha hosszú évekig várják a tesztek eredményeit miközben a szer tonnaszám áll a raktárban eladatlanul.<br><br>Inkább legyen kisebb az az izom,de arról tudom hogy nem vizes, kolbásztól,szalonnától,meg paprikától van. ;D ;D ;D<br>Nagyapáink kizárólag ezen éltek,és igen gyakran 80 évig is. 8)<br>[/quote]<br><br>Egyrészt nem hiszem, hogy tudod, hogy mennyi a napi szükséglet sem ebből sem más vitaminból.<br><br>Vizes izom fehérhekészítménytől? Attól amit simán kiszűrnek a tehéntejből (CFM - Cross Flow Microfiltration)? Ezt iszod te is! Ne haragudj, de rohadtul semmi fogalmad nincs ezekről a dolgokról.<br><br>Nagyapáink nem abból a minőségű kolbászból, szalonnából és paprikából ettek. Nézz már utána légy szíves a jelenlegi termelési, termesztési, tenyésztési és nevelési módszereknek, hogy egy kicsit felébredj, hogy mit is eszel te "veri nécsurel" termékként, büszkén a "nem vizes" izmaidra.<br><br>Nagyon jó, hogy kiderülnek olyan óriási problémát jelentő gondok, amikre te is tudsz alapozni. Aki ezt figyeli sohasem fog meghízni, hiszen a bulvársajtóban és szenzációhajhász médiában napról napra derül ki például hogy a kávé egészségkárosító, nem is, hanem egészséges, nem is hanem egészségkárosító, stb. Látszik az információ megbízhatósági szintjének a csúcsa, amit természetesen a független kutatások el sem érhetnek.<br><br>Így az a legbiztosabb, ha semmit sem eszünk és iszunk, ki tudja, hogy a Sláger Rádióban, vagy a Fókuszban mikor leplezik le végre a sajtot, vagy a kifejezetten halálos szőlőt is.<br><br>Általában azok mondanak ilyen dolgokat, akik soha nem vették maguknak a fáradtságot, hogy a sör és pacal mellől felálljanak a TV elől, és elmenjenek sportolni, kényelmesebb inkább ilyen hülyeségekkel fikázni azokat, akik valami tesznek is. Ezzel aztán igazolják -a maguk fütyi* igazi "természetes erő" teróriájukkal- a lustaságukat, vagy a kitartás hiányát. Előbb utóbb aztán mégicsak sokan elkezdenek valamit tenni, de azt természetesen csakis koksszal, hiszen csak nem fog évekig az edzőteremben rohadni. (Remélem te nem ilyen vagy)<br><br>
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: ppal »

Elnézést, ez igaz.<br><br>Módosítás: 2003.10.22 13:02<br><br>Ezt a Muszály/muszáj ügyében írtam.
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=ppal link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#6 date=10/22/03 ť 09:46:35]<br><br><br>500-1000 mg C vitamint (Time release) nem hiszem hogy meg fogsz enni rendszeresen.<br><br>Természetes C vitamin tartalom / 1000 mg-hoz szükséges mennyiség:<br><br>Grapefruit : 34 mg/100 g / kb. napi 3 kg<br>Narancs: 53 mg/100g / kb. napi 2 kg<br><br>A többi dologban rosszul vagy tájékozódva. A legtöbb tk-t független kutatólaboratóriumok kettős vak módszerrel vizsgálták, ráadásul az olyan régi és népszerű táplálékkiegészítőket, mint pl. a fehérje, nem egy,hanem sok esetében több tíz, vagy akár több száz különböző kutatásnak vetették alá. Pl.:<br> [/quote]<br><br>Ezek ugyebár túlzások.Nem kell ahhoz senkinek megennie 3 kg narancsot hogy fedezze napi C vitamin szükségletét.Ez legfeljebb a C-vitamin gyáraknak jó reklám. :-/<br>Én biztos hogy nem vennék magamhoz ilyen szereket,sz@rokat,mert engem nem győzne meg ezeknek az ártatlanságáról az sem,ha 120gigányi anyagot küldenél arról hogy veszélytelen.Sokszor a több évtizedes,ártalmatlannak hitt pl fogamzásgátlóról derül ki,hogy az emlőrák kockázatát jelentősen emeli.<br>És állítom hogy a mai "moderneknek" is ugyanúgy megvan a maga veszélye,csakhogy nem olyan hajde rég vannak a piacon,s így nem tudták felderíteni még pontosan.Egyik gyárnak sem jó az ha hosszú évekig várják a tesztek eredményeit miközben a szer tonnaszám áll a raktárban eladatlanul.<br><br>Inkább legyen kisebb az az izom,de arról tudom hogy nem vizes, kolbásztól,szalonnától,meg paprikától van. ;D ;D ;D<br>Nagyapáink kizárólag ezen éltek,és igen gyakran 80 évig is. 8)<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

muszáj pontos "j" :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: ppal »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#0 date=10/22/03 ť 11:01:25]Roy Jones monnnyon le!!!! ;D <br><br>Most ezzel a topiccal ki-mit akart elérni? ???[/quote]<br><br>Azt például én sem tudom, csak írok, mintha muszály lenne :)<br><br>JollyDee!<br><br>Köszönöm az információt. Remélem Carnivores, hogy fel tudod majd használni :)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Roy Jones monnnyon le!!!! ;D <br><br>Most ezzel a topiccal ki-mit akart elérni? ???
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Sama link=board=profiboksz;num=1066686748;start=0#4 date=10/22/03 ť 09:06:44]<br>Masik dolog, ami errol a topic-rol eszembe jutott: Vitalij K.<br>Nezzetek meg a Lewis elleni meccsen es aztan azokat a felveteleket, amikor idejott Magyarorszagra (1-2 het mulva?), kb fele akkora a karja mint a meccsen, de igazabol az egesz ember "ropi-vekonynak" tunt. Aztan persze lehet, hogy csak a kamerak csalnak...  ;)[/quote]<br><br><br>Sama!<br><br>Igen,én is megfigyeltem már ezt...<br>Lehet egyébként ám,hogy csak azt a különbséget látjuk,ami a meccs közbeni bedurrant karjai,és a nyugalmi állapot közt van...De én a "tápozást" is el merem képzelni minden további nélkül...<br>Ivan Drago ;D ;D ;D
Willy_the_Kid
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2003-10-20 14:12:31

Roy Jones doppingol !?

Hozzászólás Szerző: Willy_the_Kid »

Adam:<br><br>Köszönöm az e-mailben adott válaszod, átolvastam <br>a cikket.<br><br>Roy Jones Ruiz elleni meccse nem Las Vegasban volt ?<br>Azt írtad, hogy egyedül ott van az USA-n belül doppingellenes szabályzat. <br>Hogy is van ez?<br><br>üdv: Willy
BUTTON_POST_REPLY