Tyson vs Jones

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Sama »

Na ez az a meccs, amit nem akarok latni.<br>Vagy egy nagy utest Tyson-tol es RJJ-nek vege vagy RJJ csinal bolondot Tysonbol 12 meneten at.<br>Egyik sem hangzik tul jol, remelem nem jon ossze a meccs.<br>
If you don´t want pain
You don´t understand
egyenes

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Ez a merkozes Mike Tyson szamara az utolso eselyt jelentene az elbolyba valo visszakapaszkodasra, mig RJJ szamara ha gyozne is csak egy lepcsofok volna a bokszlegendava valashoz.  ;) A kozonseg ,az ezerarcu szorny szerintem  masra van kiehezve.... ;)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: leibigab »

D-guy<br><br>Igen, Holyfield akkor már régóta fenn volt nehézsúlyban, Jones viszont elsőre a  WBA nehézsúlyú világbajnokkal kezdett aki a méretbeli fölényével együtt  sem  tudott mitkezdeni  Jones-al. Én úgy gondolom, hogy a gyorsaságot és technikai különbséget nem igazán lehet ellensúlyozni a fizikális fölénnyel. Persze kivételek mindig is akadnak. De ott van példának (amit már néhányszor felhoztam) a bivalyerejű David Tua semmit nem ért el az erejével az ellen a Chris Byrd ellen aki szintén nem "igazi" nehézsúlyú. Byrd ugyan magasabb Jones-nál, de a Tua v Byrd meccset sem az a  8-10 centi döntötte el. Hanem Byrd technikai képzettsége és gyorsasága, és ebből kifolyólag Tua már nem bírta bevinni a faldöntő ütéseit. Sőt, Tua néhol már egész nevetségesen festett mellette. (pedig az agresszivításért neki sem kell éppen a szomszédba menni)<br><br>Végül: igaz, hogy Holyfield más stílusban bunyózik. (Ha Roy olyanban bokszolna mint Evander, valószínűleg "elolvadna" Tyson bombáitól. De mivel ő jóval nagyobb küzdőtávot tart (lábon is jobb) és (ha) nem fog Mike-al leállni verekedni, akkor bizony Tysonnak nagyon össze kell szednie magát, hogy Jones-t "megtalálja" a ringben. És ha Tysonnak ez az első néhány menetben nem sikerül, akkor az idő már Roy Jones-nak fog dolgozni.)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Leibigab<br><br>Holyfield a meccsük idején már 8 éve volt nehézsúlyban, és olyan ellenfeleken volt túl, mint Bowe vagy Moorer. Ez a tény szerintem önmagáért beszél, és talán így világos, miért nincs sok értelme hasonlítgatni Jones-szal (akinek eddigi egyetlen nehézsúlyú ellenfele Ruiz volt - finoman fogalmazva nem sorolhatjuk az elmúlt 20 év nehézsúlyú nagyságai közé) Másrészt Holyfield alkatilag sosem volt egy nagyközépsúlyú bunyós, cirkálósúlyban indult, és onnan felhízni (inkább felerősödni) teljesen más.<br><br>Végül pedig... Holyfield más stílusban bunyózik, és az az 5-6 cm különbség bizony sokat számít.<br><br>Az első menetben pedig Jones nem lesz annyival gyorsabb Tysonnál, amit Tyson a fizikai erejével ne tudna ellensúlyozni. Visszaemlékezhetünk, hogy Ruiz is le tudta rohanni Jones-t, és 1x-2x el is találta - igaz, ezek nem voltak kemény ütések. Tyson kb. 3x akkora sebességgel és 5x akkora erővel tenné ugyanezt, és félő, hogy ez már túl sok lenne, ill. lesz is.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: leibigab »

D-guy<br><br>De, azért azt is vegyük figyelembe, hogy Holyfield is mondhatni simán túlélte azt a 4 menetet, és ő Jones-nál azért nem olyan "sokkal" nagyobb. Valóban, Tyson 12-15kg-val nehezebb, de egymagassak, és emelett Jones technikailag képzettebb és jóval gyorsabb. És ha így nézzük, akkor már nem is tűnik olyan lehetetlennek.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Santos »

A Tyson-Jones meccs egyelőre "at an advanced stage" státuszú, ami annyit jelent, hogy "előrehaladott tárgyalások folynak", tehát még semmit, csak a média hergelését...  ;D Ennek ellenére már a Sky News is bemondta, hogy Nairobi-ban egy 60,000 férőhelyes stadionban lenne a nagy meccs... (BC) Ha sok pénzt kap érte, akkor valószínűleg ki tudja fizetni jelentős tartozásainak egy részét, beleértve a pszichiátere százezres nagyságrendű perelését is. Lehet, hogy mégis látok benne fantáziát? ???<br><br>Újdonságként csupán az alábbi link, amely arról szól, hogy Tyson vagy Lewis, de inkább Tyson... Lewis nem hinném, hogy megkockáztatja, hogy Klicskót cserben hagyja (nem bizonyít), de persze nem lehet ezt sem kizárni, hiszen: money talks.<br><br>http://pages.zdnet.com/icheehuahua/id49.html
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ebben tökéletesen igazad van - csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ha Lewis nem tudta megnyerni 17 cm fölénnyel, 113 kg-mal, akkor Jones 88 kilóval és 180 cm-mel nagyon nagy gázban lesz, ha Tyson lerohanhja.<br>Tyson az első menetben még 50 évesen is életveszélyes lesz.<br>Jones nem lesz sokkal gyorsabb Tysonnál az első menetben, és ez pont elég Tyson győzelméhez.<br><br>Kíváncsian várom, hogy ez a mérkőzés tényleg létrejön-e.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: leibigab »

D-guy <br><br>Jones-nak nem kéne Tyson ellen megnyerni az első menetet, csakúgy, ahogy Lewis-nak sem kellett. Túlélni kell tudni az első 4 menetet és akkor már minden lehetséges.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Santos »

A Mike Tyson topikban írtam egy másik hírt is, mely szerint Botha menedzsmentje pedig azt mondja, hogy Tyson-Botha lesz... RJJ menedzsmentje szerintem már nagyon kapkod. Oda lesznek szépen lassan a jó pénzt hozó ellenfelek: Klicskó-Lewis, Tyson-Botha, Holyfield-Toney, Tua-t meg nem nagyon zaklatják (;D). Szerintem gyorsan tesznek/tettek Tysonnak egy ajánlatot, amely jobb lehetett, mint Botháéké. Meglátjuk! Várom a következő bejelentést! ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: TKO »

Múlt héten még Lewis - Jones -ról szólt a fáma szóval<br>éN még várok vele mig tényleg hivatalosan bejelentik a Tyson - Jones -t...<br>Akkor majd kifejtem, hogy miért gondolom, hogy Jones<br>ezen a meccsen kajakra kifexik  ;)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Szerintem Roy Jones már bekerült a halhatatlanok közé, nem?<br>Nem is kéne nyernie ahhoz, hogy dicsőséget szerezzen magának...<br><br>Nem is fog tudni. Tyson szvsz kiüti az 1. menetben. Talán ha Jones 10 cm-rel magasabb lenne... de így esélytelen. Lewis sem tudta megnyerni Tyson ellen az első menetet, pedig 20 cm különbség volt.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: gallien »

Szerintem hihetetlen fizikai különbség van a két figura között. Nem tudom elképzelni hogy jó meccs lesz, ha Roy kihúzza lábon addig, amíg Tyson elfárad. Ellenkező esetben Roy fekszik egy nagyot. Az meg kicsit méltatlan lenne a pályafutásához, nem?<br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: TKO »

Szerintem meg Jones menedzsmentje csak szimplán keveri a szart!<br>Holy? Lewis? Tyson?<br>Mindenkit szóba vesznek, csinálják ezerrel a felhajtást Roy körül, hogy mindenki<br>róla beszéljen.<br>De hát ez a dolguk.<br>Mondjuk ha összejönne a meccs tényleg egy igazi csemege lenne.<br>De én már nem hiszek benne.<br>Az embereknek cirkusz kell  :)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tudatosan haladnak, egy félhalott ember ellen aki jelenleg börtönben van.<br>ELső 2-3 menet lenne csak kérdéses.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Hat egy jo formaban levo Tyson-t(ha lehetseges mar ilyesmi),12 meneten at kimozogni anelkul hogy egy nagy "bomba"  erjen celba?Szerintem keptelenseg.De ha azt nezem milyen alopotban van mostansag Tyson,es raadasul ha azt figyelembe veszem hogy RJJ a legnagyobb,megis megoldhatonak tunik habar csak 10 szazalekban.<br>Nem hiszem hogy osszejonne a meccs,vagyis biztosan nem Nairobi lenne a hazigazda.
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Lehet, hogy véget ér Jones fényes karrierje.<br><br>Ha nyer akkor biztos bekerül a halhatatlanok közé
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Tyson vs Jones

Hozzászólás Szerző: gallien »

BUTTON_POST_REPLY