Tyson vs Jones

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: supras »

Mellesleg én Mikenak szurkolok ha lesz meccs és remélem KO.Bár szeretem Roy-t nekem Tyson az isten.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem ez teljesen 50-50%-os mecs.De én se tartom valószínűnek hogy ez egy olyan mecs lenne mint amit várna az ember.Lewis ellen Tyson nagyon rossz volt.Pedig ott is sokan gondolták a biztos Tyson győzelmet.Kicsit a pénz kérdésen érdemes gondolokodni azért ez azért meg van fűzve pletykákkal is.Tyson irgalmatlan vagyxont bokszolt össze régebben és Lewis ellen is sokat kapott ninsc annyira pénz problémája mint azt mi gondoljuk persze ez az én véleményem.De ha Iron MIke Tyson nem tudja megverni RJJ-t és estlegesen elvállal egy meccset ahol talán nem rohamoz és azt látjuk mint Holyfield Toney ellen hogy már nem akar küzdeni és lemegy.Hát akkor Iron MIke alaposan alá ássa a presztisét. Mike-ban nagyon sokan csalódtak Lewis ellen, valóban látszott hogy ez nem az hogy erre a meccsre nincs felkészülve.Etienne után nagyon sokan eflbuzdultak nekem is tetszett de aztán Teddy Atlas választ adott erre Etienne nem az elit kelett valaki hát jött Etienne Tyson leverte és mindenki azt hitte újra a régi de ez csak javítás.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Tysonnal már nem érdemes számolni mint boxoló...egyetértek azzal hogy már nem képes végigcsinálni egy komoly felkészülést. Ha nem lett volna így akkot Etienne után még bevállalt volna egy két meccset. Ehhz képest nagy semmi... <br>Szerintem Tysont el kell felejteni -mint boxoló. <br><br>RJJ CSAKIS A NAGY PÉNZ MIATT hangoztatja ezt a meccset, visszavonulás előtt még egy nagyot akar kaszálni és kész. Ha nem így lenne akkor kiállna mondjuk Toney-val, vagy esetleg Byrddel. Erre azért nem hajlandó mert tudja hogy közel sem kaszálhat annyit mint Tyson ellen. <br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: TKO »

Én nem hiszem, hogy ülnék   ;)<br><br>Valószínűleg végig ugrálva nézném,  mint a Tyson - Lewist.<br>És mindig olyannal (olyannokkal) érdemes nézni, aki másnak szurkol, mint Te, és <br>akkor lehet végig egymást ugratni <br>  :)
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Jól van na!:D<br><br>Én is epekedve ülnék a TV elött ezen a meccsen.  :)
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: TKO »

[quote author=Laikus link=board=profiboksz;num=1058277819;start=0#0 date=11/12/03 ť 10:16:14]<br>Mondjátok meg ha nincs igazam.[/quote]<br><br>Nincs igazad   :D<br><br><br><br>
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Tyson soha nem fog kiállni Roy ellen. Ő már lélekben feladta.<br>Nem fog visszatérni. Nem tudja végigcsinálni a szerintem több hónapos felkészítést sem.<br>(sajnos)<br>Mondjátok meg ha nincs igazam.
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Ha létre jön a meccs akkor biztos óriási küzdelmet hoz! És nagyon kiváncsi vagyok, hogy Roy kibírná-e a Tyson rohamokat! Na nem mintha félteném Jonest, de nem biztos, hogy egy jó formában lévő Tyson ellen is olyan iskola boxot mutatna, mint Ruiz ellen!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
poraur
Újonc
HozzászólásokCOLON 29
CsatlakozottCOLON 2003-02-10 11:51:22

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: poraur »

Szvsz egyszerű, hogy Tysonnak miért lenne jó a meccs Roy ellen:<br><br>pénz, pénz, pénz.<br><br>Ennyi, az öreg Mike el van adósodva. <br><br>Azért persze szakmailag sem lenne rossz...<br><br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem tudom, Mike-nak ez mennyire lesz jó...Még rosszabb, mint Ruiz esetén.<br><br>Ha nyer: végülis egy nehézsúlyhoz képest madárcsontú, vékony emberkét vert meg, aki a utolsó meccsén sem nyújtott túl sokat és valószínû, túl van pályafutása csúcsán.<br><br>Ha veszt: ezen nincs mit magyarázni...
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

A meccsrol a velemenyem: <br>Az elso 3 menetben RJJ-nak nem szabad utest kapnia, az utana kovetkezo 9 menetben pedig nem szabad hibaznia.<br>Ha Tyson nem a pszichologustol megy a meccsre, akkor RJJ kiuteses vereseggel fejezheti be a palyafutasat.  ;D<br><br>Hajra Iron Mike! :) Neki is jot tenne, ha nem K1-ben, hanem Jones ellen mutatna mg magat :)
bandi
-----------------
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: TKO »

ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: ppal »

Szerintem a lényeg Tyson meccset megelőző fizikai és mentális állapotán/eltökéltségében lesz. Amennyiben képes egy jó felkészülést követően megjelenni a mérkőzésen, akkor az első 3-4 menetben óriási veszélyben lesz RJJ.<br><br>Nekem -Tyson drukkerként- az a véleményem, hogy egy korai menetes Tyson KO győzelem esélye ebben az esetben nagyobb, mint más eredmény.<br><br>Az igazi, egy 12 menetes Tyson pontozásos győzelem lenne :) (6000 pont Prof tippjátékában).<br><br>Nagyon sok múlik Tyson hozzáállásán, sőt azt gondolom, szinte minden.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Szerintem Tuát simán elverné Jones.<br>Tudom, hogy a többség odavan Tuáért, én is kedvelem, tetszik a bunyója, de szerintem kicsit túlértékelt, és ezt már többször bizonyította.<br>Byrd ellen, Rahman ellen, sőt részben Oquendo ellen is.<br>Az említett bunyósok közül mindenki gyorsabb volt, mint Tua, tehát Jones is sokkal gyorsabb. Ráadásul Tua statikusabb, mint Tyson, könnyebb előle elmozogni, tehát nincs szükség nehézsúlyú felépítésre ahhoz, hogy valaki megfékezze.<br>Sima pontozásos győzelem lenne Jonesnak.<br><br>Mit tippelnék ma egy Byrd-Tua meccsre? Byrd WP. Két éve is azt tippeltem, és most is ezt tenném.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: leibigab »

TKO<br><br>Nem mint Jones rajongó kérdezem, de szerinted Jones van majdnem olyan jó mint Byrd? (Mit tippeltél anno egy Tua V Byrd-re? És most mit tippelnél egy Tua V Byrd-re?)<br><br> ;D
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: TKO »

Huu...látom megint van egy frissen regisztrált, aki elmondja nekünk, hogy mi is a nagy igazság  :P<br><br>A Tyson - Jones meccs szerintem olyan lesz, mint egy bikaviadal ahol<br>a bika nem lesz a meccs elött kifárasztva, meg félig lebökve...<br>Vagyis az első pár percben nagy valószínűséggel felökleli a torreadort  ;)<br><br>Jones rajongók,<br><br>ÉS szerintetek RJJ még Tuat is legyőzné? <br><br> :P
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Leibigab<br><br>A Nielsen ellen látott Tysont valószínűleg meg tudná verni Jones. Viszont a Lewis vagy Etienne ellen látott, tényleg gyorsan kezdő Tyson ellen nem lenne esélyes.<br>Az viszont már kérdéses, hogy Tyson valóban meg tudná-e verni leütésekkel, ha Jones nincs megrendülve. Ez attól függ, hogy Jones mennyire tudja megőrizni a magabiztossággát. Ha megzavarja az, hogy padlóra kerül, akkor elképzelhető, hogy Tyson tisztán el tudja kapni, és megint lemegy. Ha ezt 2x-3x egy meneten belül eljátsza, akkor le lesz léptetve.<br><br>Mindent összevetve, én Tysont tartom esélyesnek, 70-30 % arányban. Nem tudok eléggé hinni Jonesban, nem tudom elképzelni, hogy ne hibázzon.
manchester

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: manchester »

De a nem éri fel-t ugrás nélkül értettem. Vagyis a fizikális adottsága nincs meg a kosárhoz, de mégis tudja ezt kompenzálni a kicsit Joneshoz hasonló adottságaival.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Tyson - Jones

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=manchester link=board=profiboksz;num=1058277819;start=0#1 date=10/24/03 ť 12:42:52]Alan Iverson sem éri fel a palánkot, mégis az NBA egyik legjobb játékosa ;D ;D[/quote]<br><br>hogy ne érné el? simán zsákol, meg ott van pl Nick van Exel is, aki szintén 180 és zsákol :D<br><br>én is 182 vagyok és én is elérem :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY