Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Minden, ami profiboksz!
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Hein »

Látta valaki a meccset?<br>Nagyon meggyőző volt Floyd?
Hein
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Zombie »

A csatorna honlapja a http://www.1tv.ru/ oldalon van. Sajnos cirill-betűs, bár a korábbi orosznyelv tanulmányaimmal el tudom olvasni, hogy mi a műsor. Egyébként tegnap leadták fél tíz után a meccset. Fel is vettem.  ::)
Buldozer
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-03-16 14:23:44

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Buldozer »

Zombie<br><br>Nálunk is ez fogható. Remélem leadják a meccset, ahogy montad. Jó kis csata lehetett. Hol nézted meg a műsorprogramot? Keretem, de sehol nem találom.
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Nálunk itt Szegeden a MatávkábelTV szolgáltatja az Orosz 1-es csatornát. Olyan jele van, mint az ARD-nek (egy hasonló 1-es a kép felső sarkában).<br><br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: atya »

Tévedtem, de még mekkorát  ;D<br>Remélem fel tudjátok tenni a meccset! Ez nem semmi lehetett!<br>Ld. fightnews.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: atya »

N'Dou győzelmét várom  :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nekem is van egy furcsa érzésem ezzel a meccsel kapcsolatban. Mayweather kiemelkedően klasszis bunyós, jó ütésálló képeséggel, jóval jobb ellenfeleket legyőzött már mint ez a N'dou. Mégis valahogy ez a sötét ló kategória jut eszembe. N'dou meglepetést okozhat ha Mayweather nem figyel eléggé.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Golyo »

N'dou-t hiba lenne lebecsülni, még Mayweathernek is. Ennek ellenére nem tudom elképzelni, hogy Mayweather bárkitől is kikapjon ebben a súlycsoportban. Mayweather WI. Floyd pfp 3!
Buldozer
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-03-16 14:23:44

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Buldozer »

Melyik ez az OROSZ 1 tévéadó? Amelyiket a Matáv és a UPS-n<br>is lehet fogni? Hol lehet megnézni a műsorprogramot?
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Érdekesség: most olvastam, hogy N'Dou legyőzése után De La Hoyával szeretne megmérkőzni Mayweather!!!<br>Forrás:Nemzeti Sport online
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Hein link=board=profiboksz;num=1067547145;start=0#1 date=10/31/03 ť 18:57:11]Most akkor egy N'Dou tényleg ekkora veszély, vagy sem?![/quote]<br><br>Szerintem tényleg van esélye. Az erőnek, sebességnek, és technikai tudásnak ezzel az kombinációjával még nem találkozott Floyd. Mondjuk ez fordítva is igaz. <br><br>Ha tényleg igaz, amit hallotam, hogy Mayweather nem veszi túl komolyan N'dou-t, annak sírás lesz a vége.<br>
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Hein »

Bocsika, de én úgy emlékszem, hogy Mayweathert MINDENKI egyértetűen le óriásitehetségezte.<br><br>Most akkor egy N'Dou tényleg ekkora veszély, vagy sem?!<br>(Kérdésem lényege: vadásszam-e be ezt az orosz csatornát eme meccs miatt, vagy majd elég megnéznem az FTP-ről, hogyan győzőtt Floyd meggyőzően?)
Hein
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Santos »

A Yoni Vargas elleni meccsét láttam, és le voltam nyűgözve. Ez az ember még viszi valamire - gondoltam. Nagyon keményen, gyorsan és pontosan üt. Óriási! Szerintem - és itt lehet, hogy egy páran derülnek egyet ::) - kiüti Floyd-ot.!!!<br><br>Persze bokszreggeli közben hiába magyaráztam a többieknek, hogy milyen jó előmérkőzés volt, mindenkit csak a Lúiz-Klicskó érdekelt....  :-[<br><br>Tippem:<br><br>N'Dou WI KO9
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

N'Dou tényleg nem rossz, ha igazak a pletykák, hogy Floyd csak felhozó ellenfélnek tartja, magyarán alábecsüli, kínos meglepetések is érhetik.
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Vasárnap este, 21:30, Orosz 1 tévéadó
Laczy
Újonc
HozzászólásokCOLON 17
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 07:05:28
Tartózkodási helyCOLON Salgótarján

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Laczy »

Adják valahol élőben az errefelé vehető TV-csatik közül, netán csúsztatva? Szerintem is igéretes meccs.
Legyetek szépek, egészségesek és szoba10ták!
Maradok 6ározottan tartós:
Laczy
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: dextra »

szerintem a hétvége legérdekesebb mérkőzése lesz.<br><br>N'Dou eddig igen komoly ellenfeleket is kiütött egy-két menet alatt. Szerintem minimum Freitas szintű ökölvívó. <br><br>
BUTTON_POST_REPLY