Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Minden, ami profiboksz!
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: atya »

Idézet a compubox linkről: <br><br>"I'd really like to fight Arturo Gatti next but his people say they're not interested," said Mayweather.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Apró személyesen megjegyzés aminek bár nincs köze a két kiváló öklözőhöz, de talán Holly válaszához igen.<br>Két barátom bunyózott egymással, az egyikük már 3 éve bokszolt, (legyen ő AA)míg a másikba(BB) az előző 1,5 x belefért.<br>Vissza kellett magam fogni, mert annyira röhejes volt a helyzet. Egyszerűen nem tudta megütni BB AA-t űzte hajtotta, de számára ez megoldhatatlan feladat volt, az ütéseket meg csak nyelte.<br>Igaz a mondás Mindig annyit tudsz bokszolni amennyit engednek neked.<br><br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Santos »

Holly:<br><br>Én személyesen csalódtam N'dou-ban ezen a meccsen. Gondolhatta, hogy nem lesz sétagalopp, ennek ellenére, mindent egy lapra feltéve beindította a félelmetesen pontatlan - Mayweather-t is menet közben sokszor megmosolyogtató - cséphadarót.<br><br>Itt a compubox link a meccsről, akit érdekel:<br><br>http://www.compuboxonline.com/column/11 ... r><br>Akit nem, annak pedig kiemelem a két bokszoló sportszerű és (szvsz) objektív nyilatkozatát:<br><br>"He's a very talented fighter," said Mayweather. "He put on a good show. He's aggressive, he takes a good shot and he can really hit. I honestly think he will be a world champion."<br><br>Ndou was gracious in defeat. "I have no excuses," he said. "I fought a great champion. I fought hard and gave it all I had but he was too good for me tonight. The better man won tonight."<br><br><br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Santos<br><br>Mindenki annyira jó amennyire hagyják. Mayweather ellen az egyébként nagyon magabiztos Corrales is "furcsán" mutatott. Mayweather a legjobban védekező bunyós szerintem jelenleg Jones mellett. Nagyon jó meccs volt, szerintem Ndou nem valott szégyen, a súlycsoport legjobb bunyósától simán kikapott, mint mindenki más könnyűsúlyú tette volna ezen az estén.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Santos »

Megnéztem végre én is a meccset.<br><br>Nagyot csalódtam N'dou-ban. Elfáradt az ötödik menetre a nagy csapkodásban. Teljesen szét volt esve. A védekezése borzalmas volt (védekezett egyáltalán? ::)). Yoni Vargas ellen sokkal jobb volt.<br><br>Mayweather ezzel szemben végtelenül kiegyensúlyozott, pontos és gyors volt, valamint az ütőereje is elképesztő volt a meccsen. Nagyszerű teljesítményt nyújtott (leszámítva a térdelő ember izomból megütését... mondjuk akkor már vége volt szinte a meccsnek).
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
omega
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-01-26 19:46:41

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: omega »

A Szegeden is fogható Orosz1 a kábeltévés hálózatokon keresztül fogható. A tegnapi Mayweather-N'dou meccs közvetítése kb. 21:41-kor kezdődött el.  Az infoért utólag is köszönet, Zombie!<br><br>Egyébként igazad van: N'Dounak volt egy-két öv alatti ütése (nem szándékos), de Mayweather fel sem vette.  A harmadik menet után N'Douból mintha elfogyott volna a szufla, a negyedik menet után pedig már csak idő kérdése volt a befejezés. Mayweather remek formát mutatott,  alig lehetett megütni, amikor viszont N'Dou eltalálta, az sem tett benne kárt.<br><br>Nem mellesleg az utóbbi időben a Belgrád1-en péntekenként éjjel 1/2 12 körül szokott lenni úgy egy kb. félórás bokszösszefoglaló.
Buldozer
Újonc
HozzászólásokCOLON 36
CsatlakozottCOLON 2003-03-16 14:23:44

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Buldozer »

Én is jól megszívtam. Kb. 9-től fél 11-ig néztem ezt at ORT 1-et, de végig egy télapó szerű bazárimajom borzolta az idegeimet (orosz mesék és népdalok).
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Santos »

Mint tudjuk, az úri közönség máshol táncol (Man spricht deutsch). ;)<br><br>Mellesleg, ha valaki be tudná digizni, nagy khirály válhatna belőle, és szívesen megkoronáznám a Duna jegén! ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: komix »

Minden vasárnap az éppen aktuális film után vannak a meccsek.Éneklés nincs , tánc sincs ;)<br>Az általam megadott linken van minden infó.<br>Magyarázatom:nem ezt az adót néztétek! 8)
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: justy »

ringsider,<br><br>Ujabb erdekesseg! A google-ben ORT1-re keresve az elso talalat a finn http://www.turunkaapelitv.fi/ka_ort1.shtml oldal. Itt az ORT1 (www.ortv.ru) linkre bokve a mar beidezett www.1tv.ru linken talaljuk magunkat. Vagyis a logok hasonlosaga nem a veletlen muve. Viszont akkor miert van ket kulonbozo musora? Lehet, hogy ez lesz a parhuzamos univerzumok letezesenek elso dokumentalt esete? ;)
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: justy »

ringsider,<br><br>Koszi, hogy irtal, mar kezdtem eleg hulyen erezni magam ;). En arra gyanakszom, hogy mi egy masik csatornat neztunk, csak a logok borzasztoan hasonlitanak egymashoz. Valami ORT1 remlik...
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Nálam is uaz ment, amit Justy mondott!<br><br>Pedig kb du 5-től hajnalig figyeltem fél szemmel a műsort! >:(<br>A felső sarokba pedig kétségtelenül ott volt az 1-es.<br><br>Ezt magyarázzátok meg, ha tudjátok!<br><br>
Zombie
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:24:57
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: Zombie »

Én nem emlékszem éneklős műsorra. Valami film ment a boksz előtt. De néha elég sok csúszás szokott lenni a kiadott programhoz képest. Pl. a Lewis-Tyson meccset pl. legalább egy fél órával később kezdték vetíteni. Le is maradt az utolsó menet  a felvételemről. :( Apropó: nekem a Mayweather vs. N'Dou meccsen úgy tűnt néhány öv alatti ütés is betalált. Ennek ellenére különösebben nem vették fel a fiúk. <br>November 9-én vasárnap este 22:00-ra a Jones-Tarver meccset írták a műsorba (persze ez a Sport 1-en is menni fog. :) )<br>
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: justy »

komix,<br><br>Es elotte voltak azok a musorok, amelyekre celoztam (kaszkador + eneklos (foleg ket ferfi danolaszott))?
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: komix »

Magyar időre konvertáld át , mínusz 2 óra , de az általam megadott időintervallumban érdemes figyelni , de már volt fél 11 is.<br><br>Üdv
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: justy »

[quote author=komix link=board=profiboksz;num=1067547145;start=0#0 date=11/03/03 » 09:37:07]http://www.1tv.ru/<br>ez a hivatalos honlapja.<br>Lépések:katt a piros televizor feliratra(ciril betûkkel)<br>utána a programma feliratra , aztán a kívánt dátumra.[/quote]<br>komix,<br><br>Megtalaltam mar az elobb is (hiaba, a 10 ev orosz tanulas megtette a hatasat ;)), de ott speciel fel 12-es kezdes szerepelt. Es valoban, akkor mar nem neztem :-/.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: komix »

http://www.1tv.ru/<br>ez a hivatalos honlapja.<br>Lépések:katt a piros televizor feliratra(ciril betűkkel)<br>utána a programma feliratra , aztán a kívánt dátumra.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: komix »

Szegeden lehet pl. fogni ezt az adót , ahol a meccseket általában negyed tíz és negyed tizenegy között az éppen aktuális film után adják le.<br>Megkeresem a honlapját , és bemásolom.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: justy »

[quote author=Hein link=board=profiboksz;num=1067547145;start=0#1 date=11/03/03 » 09:08:14]Látta valaki a meccset?<br>Nagyon meggyõzõ volt Floyd?[/quote]<br><br>Zombi,<br><br>Az a fel tiz helyi vagy magyar ido szerint volt? En neztem egy csatornat magyar ido szerint 9 utan, ahol a homepage-en lathato logo volt, de ott valami kaszkador parbaj volt lathato Oroszorszag es Litvania kozott es Jacky Chant, Van Damm-ot, Dolf Lundgrent meg Rutger Hauert interjuvoltak kozben. Ezutan valami kabaret adtak, amiben sokat enekeltek. Tobbet nem tudok elmondani, keremkapcsojjakki ;).
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Floyd Mayweather  vs. Phillip N'Dou

Hozzászólás Szerző: komix »

Láttam , tegnap este az Orosz 1 leadta.<br>Technikai fölénye Mayweathernek megkérdőjelezhetetlen volt , de voltak menetek , amikor teljesen magára engedte ellenfelét a kötelekre támaszkodva , és Ali módjára nyelte le a támadásokat.N'Dou nagyon hamar elfáradt , persze sokat támadott , talán ő volt a kezdeményezőbb , de Floyd rendre keresztbeverte egyenesekkel , horgokkal.<br>Nem láttam holtpontot a bunyójában , elég meggyőző volt , de a ko sorozat utolsó ütése a már teljesen térdelő N'Dou-t találta el.<br>Ezzel csak a korábbi "szabálytalan ütések"vitákra akartam célozni RJJ-al kapcsban.<br>Nem volt annyira direkt ez az ütés , mint tette azt anno Junior Griffin ellen , de a srác térdelt , és Mayweather tisztán rátett még egy jobbost.<br>A meccs végén a sport igzán megható jelenetét láttam , amikor Mayweather odament ellenfele ringsarkához a segédekhez és végigölelte őket.
BUTTON_POST_REPLY