Holyfield vs. Toney

Minden, ami profiboksz!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Holy győzelmére számítok én is, de nem szabad elfelejteni a korát, és azt, hogy Toney nagyon fogja akarni a győzelmet!<br>Mindent egybevetve jó kis meccsnek igérkezik!<br><br>Golyo te leszel a szakkommentátor?
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én is ettől félek... ettől függetlenül magas színvonalú küzdelmet várok.<br>Abban bízom, hogy Toney egyébként is a cirkálósúly felső határa körül mérlegelt, így gyakorlatilag csak dekákat kell felszednie - nem tudom így van-e, de remélem, hogy igen.<br>Ha viszont 3-4 kilót kell magára pakolnia, akkor ezt a meccset nem fogja megnyerni. Holyfield még 90 évesen is nagyon jó kondícióban lesz, ő bírni fogja végig. Fizikailag is ő az erősebb, és Toney még a gyorsaságában sem bízhat, mert ezen a szinten már az is megkopik.<br>Végig fog menni szvsz, és egy jó meccsen Holy kb. 116-112 arányú pontozással győz, ez a tippem.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Romsy »

szerintem már a 4.-től az lesz :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: greg »

Attól tartok az öreg Holy meccsérõl egészen elfeledkeztünk, pedig lehet, hogy izgalmas ütközet várható. Technikailag és rutinban is mindketten a top-on vannak és mindent tudnak a bunyóról, így elvileg szép összecsapás lehetne.<br><br>Ami viszont aggaszt: Toney-t én már cirkálósúlyban is zsírosnak láttam, õ nem éppen az izmait fejlesztve szokott feljebb lépegetni, mint pl. RJJ. Így nem tudom, hogy a nehézsúlyú kiruccanás mennyi plusz felesleggel jár majd neki, és ez milyen hatással lesz az állóképességére. <br>Holy kondija csak a kora miatt kérdéses.<br><br>Remélem ezek a dolgok nem jönnek be és nem kezdenek el 6-7 menet után holtfáradtan egymásba kapaszkodni.
BUTTON_POST_REPLY