Holyfield vs. Toney

Minden, ami profiboksz!
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Evander Holyfield-en a mai mérkőzésen jöttek elő igazán az öregedés jelei. Noha ismét tökéletes testtel lépett szorítóba, de ezúttal már nagyon lassú volt, főleg a védekezésben. Volt jónéhány olyan Toney ütés, amit szinte meg sem próbált védeni, (elhajlással, vagy hárítással) mintha egyáltalán nem is lenne reflexe. Testre nagyon keményeket és elég sokat ütött Toney,  ezek  megtették a hatásukat. Holyfield ezeket a demoralizáló ütéseket már nem tudta úgy "lerázni magáról", mint fiatalabb korában. "Fokozatosan elfogyott."
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: paja »

Nehézsúlyban ritkán látni ilyen jó kis pörgős meccset.<br>Toney villámgyors volt (legalábbis Holyhoz képest), kiváló ütemben mozgott és ütött, az ötödik menettől tisztán látszott hogy ez nem Holy meccse lesz.<br>Kár hogy a padlóra kerülés nem ütéstől volt, szvsz számolni se kellett volna, bár tény hogy előtte csúnyán meg volt ütve az öreg.<br><br>Egy Toney-Byrd meccset szivesen megnéznék. 8)<br>A tippem Toney WP12, persze csak ha tudja hozni a mostani formáját. Az bebizonyosodott hogy Toneynak helye van a mai nehézsúlyban. Ez pedig:  :(
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Tévedtem elég jó meccs volt. Toney nagy jó volt a ritmusváltásokban és a védekezésben. Holyfield pedig tényleg nyugdíjba mehetne már. Nem értem miért bokszol? Pénze szerintem rengeteg lehet, mindent elért, be kellene látnia, hogy már nem tudja felvenni a versenyt a fiatalokkal. Sajnálnám ha egyszer egy ilyen haknimeccsen esetleg súlyosan megsérülne. Nem érné meg...
"Mindenki a napra tör..."
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Megmondtam!!!! Bár a leütésre én sem számítottam. Holy apó hiába tűnik fizikálisan sokkal jobbnak, ez megtévesztő.<br><br>Először láttam Toney-t, tényleg lenyűgöző a védekezése.<br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: atya »

Húúúú  ;D<br><br>Azt hittem, hogy Toney túl kövér  :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Húha, bedobták a törölközőt, meg 9. menetben padlózás.<br><br>úgy néz ki toney-val számolni kell, holy papa meg nyugdíj...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Tommy Carrot!<br><br><br>Azért a Byrd elleni tökéletes fizikai állapot érv -véleményem szerint- nem teljesen helytálló.<br>Ugyanis ha valaki szinte teljes egészében egy kézzel bokszol, az a szememben nem tekinthető tökéletes állapotnak.<br><br>Legjobbakat!
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: prof »

Holyfield WP, mert hogyan is nézne ki a (boksz)világ, ha Toney csak úgy, felruccanva győzhetne -a kétségtelenül koros- Holy apó ellen...  :D<br><br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Santos »

Toney pontozással fog szvsz nyerni. Holyfield mostanában tényleg gyenge. Mondjuk nála nem lehet tudni. Lehet, hogy most képes lesz felpörögni. Csak reménykedni tudok, hogy izgalmas meccset láthatunk.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Én reménykedem benne, hogy jó meccs lesz. Mindketten tudnak mindent, amire ehhez szükség van, és szerintem kb azonos erőt képviselnek jelenleg. Így akár izgalmas is lehet.<br>Tippem, hogy a meccs második felében az öreg Evander többször padlóra küldi Toney-t, akit leléptetnek.<br>
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Toney pontozással fog győzni egy nem túl izgalmas meccsen. Holyfield régóta nagyon gyenge meccseket vív, nagyon gyenge formában, Toney pedig annyira nem jó nehézsúlyban szerintem, hogy kiüsse Holy apót így marad a pontozás. Viszont az előtte lévő Casamayor vs Corrales az brutálisan jó meccs lesz szerintem.
"Mindenki a napra tör..."
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Golyo<br><br>Toney Holyfieldhez képest elég pocakosnak tűnik, van rajta felesleg bőven. De Holyfield Byrd ellen is tökéletes fizikai állapotban volt, és mire ment vele? Majdnem biztos vagyok benne, hogy Toney pontozással nyer.<br><br>Ja, és Toney nem tűnt sokkal kisebbnek a mérlegelés képein. Nem hiszem, hogy a méretkülönbség számítani fog.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: komix »

Toneynak drukkolok , de Holy kiütéses győzelmét jósolom.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Észrevettétek, hogy Holyfielddel kapcsolatban már vagy 5 éve minden meccse előtt azt találgatjuk, hogy "vajon ma estére égett ki teljesen, vagy a kor abszolút nem számít nála..."?<br><br>Ha Toney nem tökéletes kondival jön erre a meccsre, akkor nagyon nagy bajban lesz. Szerintem a mostani súlya arra utal, hogy megpróbált ütőerőre edzeni. A képeken, amiket mostanában láttam róla, elég kidolgozott izmai voltak.<br><br>Ringsider: dagadt volt Toney, vagy izomban szedett fel?<br>
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Úgy látszik Toney megint nem tudott elszakadni a hűtőszekrényétől, 217 fonttal mérlegelt. <br>Ennyit a várható 205 font körüli felléptisúlyról. >:(<br>Holy esélyei egyre nőnek.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: kozi »

Igaz, hogy én csak azt tudom igérni, hogy megnézem a meccset, de Holynak drukkolok és az ő gyözelmére is tippelek :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Holy győzelmet igérek, de Holyval kapcsolatbna mindig a szivemre hallgatok.<br><br>
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: deliszello »

valahol igy latjak: <br>Evander Holyfield v Toney J. Home 1.68, Draw 25, Away 2.15<br>Holyfield E.v Toney J. - fight duration > 9.5 round 1.25, < 9.5 round 3.3,<br>Holyfield by KO, TKO, DQ 4, Holyfield by Decision 2.25, Toney by KO, TKO, DQ 4, Toney by Decision 3.33<br>Szoval ok ugy gondoljak, hogy nagy valoszinuseggel vegigmegy es pontozassal Holy aponak nagyobb az eselye. Ha nem megy vegig ugyanannyi eselye van mindkettonek a KO-ra. En is jobban bizok Holy-ban, lehet kiutessel?!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Pyngy<br><br>Igen, én kommentálok. <br><br><br>Az biztos, hogy érdekes meccs lesz. A stílusukat tekintve nem várható egy Byrd vs Tua derbi. Itt bizony bőven lesz akció. Vajon mennyire tudja a szokásos stílusában Toney lekezelni a megszokottnál lényegesen erősebb Holyfieldet? Ezt nehezen tudom elképzelni. Holyfield előre fog menni és Toney nem olyan, aki hátrafelé bokszol. Szerintem is Holyfoeld fog győzni. A kondi miatt annyira nem aggódok. Holy apó mindig csúcsformában van, Toney pedig Jirov ellen megmutatta, hogy ha komolyan veszi az ellenfelet, akkor kondícionálisan fel tud nőni a feladathoz.
BUTTON_POST_REPLY