Holyfield vs. Toney

Minden, ami profiboksz!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>Holy ezt bekapta rendesen...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: greg »

Jobbat mondok: a legközelebbi Barrera vs. Morales összecsapást...
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: TKO »

Jones gyorsabb, mint Toney ez vitán felül áll.<br>Bár Toney Holy apónál gyorsabb volt, szerintem nem is ez volt a döntő,<br>hanem Toney kiváló ritmusérzéke.<br>Szerintem  "Lights Out" nem lesz KO király nehézsúlyban, de ha ott marad azért<br>számolni kell vele.<br><br>Holyfield meg tényleg jobban tenné ha visszavonulna, 3 éve nem csinál mást csak a saját mítoszát rombolja.<br><br>Egyébként nem tudom hova vezet ez a "fellépek nehézsúlyba, mert ott többet lehet kaszálni" tendencia, de ha így megy tovább akkor lehet ,hogy  a De LA hoya - Mosley III. visszavágót  már Jimmyi Lennon Jr, úgy fogja felkonferálni, hogy "....the main event of the evening...12 rounds of boxing for the undisputed HEAVYWEIGHT championship of the world..."   ;)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: berti »

Vedd úgy, hogy tőlem megkaptad!  >:(  ;)
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Sama »

Nem tudom, miert ilyen egyertelmu mindenkinek a Toney-RJJ meccs.<br>Bar en RJJ -nek szurkolnek, Toney hihetetlen gyors a mostani meccsen igy nehezben, szerintem Jones nem volt ilyen gyors Ruiz ellen ... na most megkapom :)
If you don´t want pain
You don´t understand
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: komix »

Levente: Természetesen ma már nem tudná legyőzni Roy-t.Tény , hogy influenzás volt sajnos.Abban azért biztos vagyok , hogy nem volt nagy bajban Jones ellen abban a szituban , Romsy.Én legalábbis így emlékszem...
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Levente »

Komix<br><br>Mivel a Jones-Toney meccs háttérinformációiról nem volt tudomásom, így el kell fogadjam amit írtál. De ez a tényeken és mostani helyzeten már aligha változtat. Való igaz, hogy Toney a keményebb (bár Jones feje még sosem volt igazán letesztelve), de ez szerintem csak arra lenne elég, hogy ne üsse ki ot Roy.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Az elcsúszott szerintem egy kicsit erős.<br><br>Megpróbált a közönségnek játszani és hátratett kézzel nem tudta védeni az ütést, és egyensúlyát vesztette. azt nem értem miért próbálta meg leutánozni jones-t annál a mozdulatnál...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Az elcsúszott szerintem egy kicsit erős.<br><br>Megpróbált a közönségnek játszani és hátratett kézzel nem tudta védeni az ütést, és egyensúlyát vesztette. azt nem értem miért próbálta meg leutánozni jones-t annál a mozdulatnál...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: komix »

Levente:<br><br>Toney nem éppen csúcsformában bokszolt Jones-al , influenzás volt , sokat kellett fogynia , és a meccs után fegyverrel fenyegette meg a menedzserét , mert ő "kényszerítette" , hogy kiálljon ezen a meccsen.<br>Az sem igaz , hogy padlón volt , hanem csak elcsúszott , és így esett be a sarokba!(Ez utóbbit nem te mondtad).<br>Egyszóval RJJ jobb bunyós mint Toney , viszont Toney sokkal keményebb gyerek!!!<br>Sajnos most már Jones stílusával nem tudna megbírkózni.DE ha 94-ben egészséges...
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Mit tett volna vele RJJ?! :-/
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
egyenes

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Isten veled Hollyfield !!!  :'(
Gabesz
Reménység
HozzászólásokCOLON 62
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Gabesz »

Bár kevés számomra annyira kedves boxoló van mint Holyfield, ez a mérkőzés után egyértelművé vált számomra is, abba kell hagynia az aktiv bokszot. Arra várni, hogy talán a következő meccsén jobb napot fog ki és jobban fel tud pörögni már nincs értelme. <br>Egyetértek pajával nekem is most először tünt úgy, hogy lelkiekben feladta a mérkőzést már a ringben. Márpedig ha ez tényleg igy van, akkor abba is fogja hagyni az aktiv sportot. Vár rá az üzleti élet, minden adottsága megvan hozzá, hogy ott is sikerrel érvényesüljön.
csodagyerek
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: csodagyerek »

Gratulálok Ádám!<br><br>Végigolvastam a topicot és a Te tipped (Toney TKO10) volt a legközelebb a valósághoz ezen a meglepetés mérkőzésen. Egyébként szerintem is nagyon jó kis meccs volt, bár ez sem volt várható.
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Holy bácsinak a Ruiz elleni nyertes meccse után kellett volna visszavonulnia-legkésőbb... :-[<br>Minden,amit az után csinált,erőlködés,csak kínszenvedés volt.. :'(<br>Tényleg be kellene látnia,hogy szép volt,jó volt,de köszönöm ennyi,nyugdíjba megyek... 8)<br>Semmi értelme hogy egy Tysont egykoron verő Holyfield ennyire hagyja magát lesüllyeszteni,csakis azért,mert "szeret bokszolni" :-/<br>Folyamatosan lejjebb,és lejjebb adja az ellenfelek minőségét illetően,de már ezekkel se boldogul...<br>Hiába a szálkás test,már árnyéka sem a régi önmagának...ÖREG!!!!!!!!! :-/ :-/ :-/<br><br>Képzeljétek el Holy papa küzdeni akarását,harci szellemét Golota erejével,testével párosítva...<br>Páratlan! ;) 8) 8) 8) ::) ::)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: paja »

[quote author=pyngy link=board=profiboksz;num=1064838612;start=0#1 date=10/05/03 ť 16:15:40]December 6.-ára összehozhatnák Vova ellen! Kíváncsi lennék ;)[/quote]<br><br>Vova kipontozná szerintem.<br>Toney ütőerejét azért nem lehet klasszis nehézsúlyúakével egy lapon említeni. Holyfieldet annyiszor találta el ahányszor akarta, és bár többször meg volt csípve az öreg, de az utolsó 1-2 menetben már nem azért nem ütött vissza Holy mert meg volt fogva, hanem mert lélekben feladta a küzdelmet (szvsz). Ezt először éreztem Holyfielden, pedig láttam az összes vesztes meccsét. :( <br><br><br><br>
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Levente »

D-guy<br><br>Toney a legtöbb nehézsúlyú ellen partiban volna, mert a legtöbbnél gyorsabb, dinamikusabb, a kondi és az ütésállóság is rendben van. De ha egy embert kéne mondanom, aki ellen nem szabadna kiállnia, az Jones. Már fénykorában sem sikerült legyoznie (sot, szerintem menetet sem nyert), most meg pláne nem. Jones az elso meccs óta gyakorlatilag szinte semmit nem lassult, hiába van a nehézsúlyban, Toney azonban igen. Hasonló meccs lenne, mint a Jones-Ruiz.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Hát nem erre számítottam! Sajnálom Holyfieldet! De hát egyszer mindenki kiöregszik.<br>Toney pedig lenyűgözött! Gyors volt dinamikus, és a kondija is rendben volt. <br>December 6.-ára összehozhatnák Vova ellen! Kíváncsi lennék ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Nagyon szomorú volt látni egy legendás pályafutás csúfos befejezését. Mert ez tényleg a befejezés volt. Holyfield abba fogja hagyni, ez meggyőződésem. És jól is teszi.<br><br>Toney érdemeit ezzel együtt nem érdemes kisebbíteni. Legyőzte a méretéből adódó hátrányokat, a sebességét elképesztő módon megőrizte +10-15 kg-mal is, a kondicíója talán még jobb volt, mint Jirov ellen, és amit csinált, az szenzációs volt. És ne feledjük, hogy ő sem fiatal már!<br>Ezzel a meccsel nem csak a nehézsúlyú élmezőnyben, hanem a p4p listákon is helye van. Bárki ellen nagyon szívesen megnézném, de elsőként Jones vagy Byrd ellen. Gyanítom, hogy egyiküknek sem lenne túl könnyű legyőzni ebben a formában. Sőt, Byrd nem is tudná.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Holyfield vs. Toney

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Holy jól kezdett, azt hittem ismét összeszedte magát. Sajnos nagy verés lett a vége. Abba kellenne hagynia mert ennek semmi értelme nincsen. Szomorú látni hogy eg akkora boxoló mint Holyfield nem képes felismerni hogy lejárt az ideje. A meccs után a riporter megkérdezte hogy abbahagyj-e, azt mondta hogy monst nem akar erre válaszolni, mert nem akarja hogy z érzelmek befolyásolják a döntését. <br>Toney nagyon jó volt, jó lenne ha nehézsúlyban maradna. nagyon gyors volt, az elhajlásai pedig fantasztikusak. Az interúban elég örülten viselkedett, amikor a riporter megkérte hogy a kérdésére válaszoljon ne a mondokáját mondja kiverte a mikrofont a kezéb&#245;l...<br>
BUTTON_POST_REPLY