Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Mindennek utánajártam, sok-sok topicot elolvastam és ha jól értem: akkor az IBF-nek még mindig bajnoka Hercezg László. Csak az IBF honlapján ez nem szerepel. Nem is tudom már a választ...
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Most akkor mi van Herczeg Lászlóval?
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: Santos »

"Boxers that contract to fight for other world titles or elimination bouts shall be considered unavailable and will be lowered or removed from the rankings. "<br><br>Van az IBFnek egy ilyen szabálya. Övekre nem tudom, hogy milyen szabály létezik. <br> :-[
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

És akkor az IBF öv maradt Herczeg Lászlónál vagy az nem forgott kockán?
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: kozi »

Tommy!<br><br>Az az öv valóban egy sehol nem jegyzett szervezet öve. A félreértések elkerülése végett a probléma itt szerintem az volt, hogy nem következetesek. Misinél hangsúlyozottan világbajnoki, Herczegnél csak bajnoki. Ennyi. <br>Mindenképpen jegyezzük meg, hogy a hirt azóta javitották.<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Szerintem, ha nem írták ki, azt helyesen tették, ugyanis a WBF bajnoki cím NEM világbajnoki. Világbajnok lehet a 3 /max 4/ legnagyobb szervezet bajnokai. Már elnézést, de Ricky Hatton-t a sokkal rangosabb WBU övvel kapcsolatban mindig csak mint lehetséges világbajnoki kihívót emlegetik, nem mint bajnokot. <br><br>Ez a sok öv csak azért van, hogy minél több bajnoki meccset tudjanak csinálni. Nem kell bedőlni ennek. <br><br>Ja, és szerintem Misi WBC interkonti öve sokkal értékesebb a WBF övnél. Azt legalább jegyzik valahol. Nem kellett volna lemondani róla.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=PTB link=board=profiboksz;num=1049449776;start=0#0 date=04/04/03 ť 16:58:03]<br><br>Nemdebar Yildiray Basturkrol van szo? Egyebkent oromteli, hogy Nemetorszagban ezt most igy fogtak fel, mert pl. annak idejen a Hamburgban jatszo Jordan Lecskovot allitolag tobb alkalommal is eletveszelyesen megfenyegettek, miutan Bulgaria az o goljaval jutott tovabb Nemetorszag ellen az 1994-es vilagbajnoksagon.[/quote]<br><br>off<br><br>de jó meccs volt...  :D<br><br>on<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: edge »

Nagypapi<br><br>Már ott van. ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Kicsit offtopic, de:<br><br>Nekem úgy tűnt, hogy a pbx-es hírben ott van az a "világbajnoki" szó. Ráadásul a hír time stamp-je is tegnapelőtt esti.  ???<br><br>Más. Szerintem az állampolgársági kérdéssel kapcsolatban Ádám már kimondta a tutit:<br>"Ilyenkor az a kérdés, hogy valaki minek vallja magát, hovatartozónak érzi magát."<br>Szerintem kár ezt túlragozni, vagy mereven ragaszkodni a származási kérdésekhez. <br><br>Ontopic:<br>Igazából kevés okosságot tudok mondani Herczeg esélyeiről, mert sem őt, sem az ellenfelét nem ismerem  :-[, de pusztán a recordjukból kiindulva még akár esélye is lehet.<br><br>Nagypapi
Öregember nem gyorsvonat.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: berti »

Szvsz:<br>Amikor látok egy magyar színekben versenyző, nem magyar játékost, aki esetleg a dobogó legtetején áll, vagy éppen gólt lő, akkor eszembe jut, miért nem a saját hazájában a saját színeiben a saját himnuszára. Tudom, lehet nem hagyták érvényesülni odahaza, - Papp Laci bácsi - de valahogy akkor is, egy olyan csodálatos ország, mint amilyen a mienk, vagy amilyen Lengyelország, el kell menekülni, több pénzért más emberek himnuszára dicsőülni? Ez a megoldás? Lelkük rajta…<br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1049449776;start=0#0 date=04/04/03 ť 15:09:22] ez direkt volt, nekem is feláll a hátamon a szőr tőle [/quote]<br><br>ez természetesen csak a "boccs"-nak szólt, a félreértések elkerülése végett.<br><br><br>
dextra
Kihívó
HozzászólásokCOLON 129
CsatlakozottCOLON 2003-04-01 10:16:38

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: dextra »

ki lesz az ellenfele?
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: edge »

Berti<br><br>Herczeg László : Boxrec: Nationality-Hungary , Romániában született, de Magyarországon élõ versenyzõ.<br><br>Bár ha még nem kapta meg a magyar állampolgárságot, az sem változtat azon a dolgon, hogy ki kell írni a mérkõzés mellé, hogy világbajnoki. Az nagyon durva lenne és nem is feltételezném senkirõl, hogy romániai származására való tekintettel nem tették ezt meg.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: berti »

Elnézést, hogy nem keresem vissza, - tudom volt már róla szó - de Herczeg, nem magyarországi magyar, ügye? Ha tévedek, akkor        bocccs  :-*  (ez direkt volt, nekem is feláll a hátamon a szőr tőle)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1049449776;start=0#0 date=04/04/03 ť 11:49:36]Ami megint bosszantó egy kicsit - bár közel sem meglepő-, hogy a pbx-en a hírt úgy tálalják, hogy címmérkőzésen vesz részt, szándékosan meg sem említve a "világbajnoki" szót. Ugyanazt a "világbajnoki" jelzőt, amit Misivel kapcsolatban lépten-nyomon hangoztatnak. [/quote]<br><br>Sajnos sikerült azt elérniük, hogy én is ugy gondolom, hogy direkt nem irták világbajnoki cimmecsnek!<br>Máskor nem gyözik hangsúlyozni, hogy WBF VILÁGBAJNOKI meccs most meg csak bajnoki.<br>Nagyon nem jó ha valami/valaki hiteltelenné válik....
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Lehet-e világbajnok Herczeg László ?

Hozzászólás Szerző: edge »

A boxrec adatai szerint a jövõ hét végén Herczeg László világbajnoki címmérkõzésen lép pályára, ugyanannak WBF szervezetnek a világbajnoki címéért, amiért 3 hónap múlva Kótai Misi fog küzdeni. Ami megint bosszantó egy kicsit - bár közel sem meglepõ-, hogy a pbx-en a hírt úgy tálalják, hogy címmérkõzésen vesz részt, szándékosan meg sem említve a "világbajnoki" szót. Ugyanazt a "világbajnoki" jelzõt, amit Misivel kapcsolatban lépten-nyomon hangoztatnak. Elgondolkodtató, hogy miért? Õk ilyenkor vajon kinek és miért szurkolnak? A "hazánkifiának"-e vagy esetleg az ellenfélnek? Milyen helyzetbe kerülne Misi világbajnoki címmérkõzése, ha Herczeg nyerne és Misi csak harmadik magyar világbajnok lehetne? Mindezt annak a tükrében érdemes meggondolni, hogy irányukból rendszeresen hangzanak el (véleményem szerint hamis) vádak Pisti felé "írigysége" miatt, megspékelve azzal, hogy "mi magyarok miért nem tudunk egymás sikerének örülni?".<br><br>Mit gondoltok errõl és Herczeg Laci esélyeirõl?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY