Kívánságműsor

Minden, ami profiboksz!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kívánságmûsor

Hozzászólás Szerző: edge »

Felhozom ezt a topikot. ;) Azt kérném, hogy írjátok meg a kívánságokat. A 30 giga jóval több lesz, mint az eddigi 1 volt és az új dolgok mellett fõleg olyan régebbi meccsekkel kéne feltölteni amikre igény van. Nyugodtan írjatok le bármit (Leibigab biztosan fog néhány csak beavatottak által ismert párosítást írni ;) ), ha megvan a meccs és van iránta érdeklõdés, akkor az biztosan fel fog kerülni.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Mar mehet a download?Honnan?
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Kedves Golyo,kedves szerkesztoseg EZ EGY NAGYON JO OTLET.En csak netrol tudok meccset levenni de mostanaban eleg nehez,mert nem mennek az oldalok.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ok, ok! Meggyőztetek. Nehéz volt, de csak kötélnek állok.  ;)<br><br> A következő meccs az Austin vs Vargas volt. A szavazást azért rekesztem be ilyen gyorsan, mert szerintem is ez a legjobb, bár a Morel meccs is irgalmatlanul nagy bunyó. Előre ledigizem mindet. Ha a Gatti vs Ward már többé-kevésbé  mindenkinek megvan, akkor indítom az Austin meccset. Mondjuk szombatra fent lesz és 1-2 napon belül követi a Morel meccs, vagy az Espadas vs Adams. Ez utóbbi meccs szerintem nem éri el a Morel meccs színvonalát, de ha ragaszkodtok hozzá, akkor legyen.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én is az Austin-Vargas-ra szavazok!<br><br>Aztán pedig az Espadas meccsre. Nagyon érdekel, hogy hogyan tudta elverni az egyik kedvenc bunyósomat ez az Espadas.
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Laja »

[quote author=Rossie link=board=profiboksz;num=1038297883;start=0#1 date=11/26/02 ť 10:55:20]Golyo, akkor tedd ki, hogy töltessük lefele!<br>Köszi.[/quote]<br><br>Rossie : Te honnan tudod, hogy honnan lehet letolteni ?<br><br>Mert nem emlekszem, hogy mondtam volna... ?<br><br>De ha rendesen megkerded elmondom  ;D
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Rossie<br><br>A türelem Cincinnati Kidet terem...  ;D<br><br>Komolyra fordítva: előbb még le kell digiznem az anyagot, ami nem 2 perc. Felrakni is kb 8 óra, így leghamarabb csütörtökön lesz fent az anyag. Feltéve, hogy van elég hely a szerveren. <br><br>Hoppá, most jut eszembe, hogy a sávszélességet a Gatti vs Ward miatt most nem lenne tanácsos lefognom. Marad a jövő hét.
Rossie
Újonc
HozzászólásokCOLON 23
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:09:04

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Rossie »

Golyo, akkor tedd ki, hogy töltessük lefele!<br>Köszi.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Edgegod<br><br><br>A tárhely kapacitás véges, ezért kellene választani. A tervek szerint egy a'la cart meccset 2 hétig tárolnánk, ez alatt mindenki leszedheti, akit érdekel. A friss, nagy érdeklődéssel várt meccsek mindig azonnal felkerülnek majd. <br><br>Az Austin vs Vargas meccs remek választás, szívem szerint én is ezt ajánlanám elsőnek.  ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kívánságmûsor

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem elég gyors rotáció esetén szinte mindegy a sorrend. Plusz egy kis heti (kétheti?) elõzetes kell és mindenki betervezheti magának, hogy mit mikor szed le. Ha vmi így is kimarad akkor az pl. a közös meccsnézéseken úgyis beszerezhetõ lesz.<br>Ha nem jó a javaslat, akkor részemrõl kezdetnek:<br>Tim Austin vs Adan Vargas <br><br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Hol lehet majd megtalalni ezeket a mecseket ezen az oldalon? A Kepek&Videok alatt nincs semmi!!!<br><br>mi a helyzet a Gatti-Ward II- vel???
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kívánságműsor

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Arra gondoltam, hogy csinálok egy menüt, amiből lehetne választani a letöltéshez meccseket.<br><br>Ajánlatom:<br><br>Tim Austin vs Adan Vargas<br>Eric Morel vs Denkaosan Kavitchit<br>Guty Espadas vs Bones Adams<br>Danny Romero vs Cruz Carbajal<br><br>Ezek közül -tudomásom szerint- egyik sem elérhető a többek által használt oldalakon. Mindegyik jó meccs. Nos, mit kíván a magyar nemzet?<br>
BUTTON_POST_REPLY