Forrest vs Mayorga

Minden, ami profiboksz!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

En Forrest kiuteses gyozelmer tippelnek a 8. menet utan valamikor. Ha nem uti ki, akkor valami nagy leiskolzast varok.
bandi
-----------------
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Biztos vagyok benne, hogy Forrest tanult az első meccsen elkövetett hibáiból. Ott meg akarta verni, kiütni Mayorgát, aki pont ezt akarta elérni a sajtótájékoztatókon tanúsított provokatív videlkedésével. Forrets nem fogja még egyszer hagyni, hogy az indulatai legyőzzék a józan eszét. Én egy 10-12 menetes bokszsulit várok a visszavágótól ahol vagy sima pontozással vagy késői KO-val győz Forrest.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Szerintem meg Vernon egy okos, technikás bokszoló. Aki Mosley ellen jól néz ki, az nem lehet azért olyan rossz... ezt mégsem mondhatjuk.<br><br>Én valami olyan jellegű visszavágót várok, vagy valamivel hosszabbat, mint a Lewis-Rahman 2. Le fogja iskolázni Mayorgát. Ebben a sportban gondolkodni is tudni kell.<br>A 10 menet környékére legkésőbb felőröli és kiüti. Ez a tippem. És szurkolok is neki, sokkal szimpibb, mint Mayorga :)
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Szerintem Vernon csak egy ellenfel ellen nez ki igazan jol es ez Mosley.  Biztosan ovatosabb lesz, mint az elson, de elobb vagy utobb beleszalad egy verekedesba megint es akkor vege is lesz a meccsnek.<br>Mayorga WKO 5
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szerintem tovabb fog tartani, de ugyan az lesz a vege, mint az elsonek  ;)
If you don´t want pain
You don´t understand
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: edge »

Nemsokára itt a visszavágó. Már a sajtótájékoztató is megvolt, ahol Forrest nem jelent meg !<br><br>Cikk a fightnews-ról :<br><br>Vernon Forrest was a no-show at today's press conference announcing his July 12 WBC/WBA welterweight rematch against champion Ricardo Mayorga at the Orleans in Las Vegas. Mayorga took the opportunity to blast Forrest, saying, "Vernon Forrest is scared. He has people talking for him. I do not think he wants to fight me again. He is going down. I am hungrier for this fight than I have ever been. I invite everybody to come out to see two great rounds of boxing...I am a super champion, and I am super crazy." Forrest stated via phone hookup that he was not in attendance because of a previous engagement, "but tell Ricardo that the only time I need to show up is on July 12 when I step into the ring. And, believe me, I will be there for that."<br><br>Forrest szerintem az elsõ meccset nagyon elkalibrálta, de jobb mint Mayorga és még egyszer nem fog hülyét csináltatni magából. Pontozással nyerni fog, de akár még egy KO is benne van a meccsben. Mi a véleményetek errõl ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY