Forrest vs Mayorga

Minden, ami profiboksz!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Santos »

Forrest januártól nagyváltósúlyban. Lehet, hogy hamarabb jut el ODLHig, mint Mayorga?<br><br>Vernon Forrest Moves Up To Junior Middleweight! <br>By G. Leon<br><br>August 18, 2003; Former welterweight champion, Vernon "The Viper" Forrest has informed Boxingtalk.com that he will move up seven pounds in weight to the talent laden junior middleweight division. He will make his 154 pound debut on HBO in January, both the exact date and opponent have yet to be determined. Forrest, 35-2 (26), also informed us that the show will most likely take place in his backyard, Atlanta, GA. "The Viper" has not fought in his home state since he TKO'd Santiago Samaniego on August 27, 1999. "After a horrendous 2003, I'm going to make sure we start off 2004 with a bang," said Forrest. Clearly, the bigger money fights are all at 154, though that isn't the only reason for the move up in weight. Don King, who promotes both Ricardo Mayorga (WBC/WBA) and Cory Spinks (IBF), has the undisputed championship on lock right now, so "unless I signed with DKP it made no sense for me to stay at 147," concluded Forrest. (Posted 8:30 am Pacific Time)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Asszem az első meccsét tko-val vesztette, és az első Forrest elleni meccse előtt sparringoláson leütötték. Ezek a száraz tények, de szerintem is jól bírja.  :)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: gallien »

Mayorga volt már földön valamelyik meccsén? Nekem úgy tűnik nagyon bírja...<br><br>
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Golyo<br><br>A kimeletlen lecsapast a Mayorga - Six Heads-re ertettem ;D<br><br>De La Hoya pedig szerintem menekulni fog ugy, mint Tito ellen. Oscar szerintem nem olyan dominans az eroszakos, eros ellenfelek ellen (Tito, Vargas) es ilyen csokaval nem igazan talalkozott meg. Mayorga W; KO3
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Boxfun<br><br><br>Szerintem Oscar megveri Mayorgat, de lehet, hogy ki is üti. Fontos különbség Oscar és Forrest között, hogy Forrest lábmunkája nem igazán jó, ezért nehezen mozog el a széles ívben ütő, erőszakos Mayorga elől. Oscarnál jobb lábmunkát nehéz mondani, ő nem akarja majd lefogni Mayorgat, hanem elmozog és közben többször megüti tisztán. Oscar nagyon jól védekezik, őt nem lehet így megverni, terrorizálni. Forrest statikusabb célpont, ő inkább blokkol, majd lefog. Mayorga átüti a fedezékét és fogásban ledobja. <br><br>A Margarito vs Lewis mecsen Lewis egészen jól szerepelt, míg az álla fel nem adta. Addig úgy tűnt, hogy Margarito nagyon nagy gondban lesz.
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Sziasztok<br><br>Emlekeztek mit mondtam Forrest-rol korabban? O csak Mosley ellen nez ki jol. Ez igy igaz. <br>Nagyon jo meccs volt. Mondjuk erre nem tippeltem volna, de igy is OK ;D<br>Teljesen ledobbentem azon, hogy Vernon mennyire felt a merkozesen, de foleg az elejen. Szerintem o el fog tunni ezutan.<br>A Margarito meccset illetoen...az egy nagyon jo meccs lesz. Ezelott egy par honappal (Six Heads kimeletlen lecsapasa utan) Margarito azt nyilatkozta, hogy Mayorga tenyleg nagyon eros meg jo, de nem lehet tudni, hogy kepes e az erejet megtartani 12 menetig. Ez utan a meccs utan erre valaszt kaptunk, azt hiszem.<br>Nekem van egy olyan erzesem, hogy a De La Hoya elleni meccs nem fog osszejonni, meghozza Oscar miatt. Majdnem biztos vagyok benne, hogy o is tart majd Mayorgatol. Okosan is teszi mondjuk ;D
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mit szólnátok egy Mayorga vs Margarito meccshez? A "tökösséggel" nem lesz probléma Margaritonál, de kétséges, hogy át tudná vészelni Mayorga rohamait. Margarito keményebb, mint Forrest, de közel sem annyira technikás és mivel az ütőereje sm éppen megsemmisítő, ezért szerintem Mayorga TKO.<br>
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Engem is meglepett a vegeredmeny,de nagyon orulok Mayorga gyozelmenek!Vegre van egy olyan bajnok aki odaall es hatalmas utesekkel atgazol az ellenfelen.Csak remelni tudom hogy ez a meccs is fenn lesz a szerveren.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon meglepett a meccs végkimenetele, de a látványa még jobban. Forrestnek gyakorlatilag esélye sem volt. Mayorga tényleg átment az ütésein és gyakorlatilag szétverte Forrestet. Ezzel győzelmével a nicaraguai bunyós szerintem hamarosan De La Hoya vagy Mosley ellen is lehetőséget fog kapni. Ami Forrestet illeti kicsit csalódtam benne. A meccs elején nagyon megilletődött volt, nem is csinált semmit. Amire észhez tért már késő volt. Szerintem nem hitte el, hogy ő ma itt nyerhet. Valami olyasmi volt mint a Mosley vs Forrest II. Ott sem hitte el Mosley, hogy le tudja győzni Forrestet. A legnagyobb csalódás azonban Forrest egysíkú bunyója volt. Semmi váratlan, semmi extra, semmi rafinéria. Technikás, meg ügyes bokszoló, de valami hiányzik belőle.
"Mindenki a napra tör..."
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: TKO »

Mayorga : I proved the first fight with Vernon was not a fluke," said Mayorga. "I proved I could take a punch and go 12 rounds...I put my hands down because Vernon hits like a sissy and doesn't punch that hard," <br><br>Asszem ez magáért beszél...<br>Vernon úgy üt, mint egy csaj  :) :D ;D
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Az első dolog, amit észre lehetett venni, hogy Forrest félt, szinte pánikban volt az ellenfelétől. Ez már akkor látszott, mikor az öltözőben ült. Ilyen gondterhelt fejjel még nem láttam. <br><br>Az első 3 menetben Forrest gyakorlatilag a teljes pánik jeleit produkálta. A jab eltűnt, az ütései azt a célt szolgálták, hogy minélt távolabb tartzsa magától Mayorgat. Forrest a 4. menetben kezdett egyáltalán érdemben bokszolni, de ezt a menetet is elvitte Mayorga. Nálam Forrest a 7,8,9 meneteket vitte és a 11. egál volt. Persze lehet vitatkozni a pontozáson, de szerintem abban mindenki egyet ért, hogy Forrest vereséget szenvedett. Én ennek 3 fő okát látom:<br><br>1) Pszichésen nem tudta feldolgozni az első meccset és láthatóanm bénítóan hatott rá a félelem. <br><br>2) Mayorga ellen nem tudja azt a stílust  bemutatni, amit általában szokott hozni: messziről indított ütések után közelről lefogja az ellenfelet. Mayorga ugyanis fizikailag erősebb, mint Forrest eddigi ellenfelei, beleértve Mosleyt. Mayorga egyszerűen ledobja, ellöki magától Forrestet és azonnal megüti, ahogy egy kis rés nyílik. <br><br>3) Forrest egyáltalán nem tud semmiféle tiszteletet kivívni ellenfeléből. Mayorga egyszerűen keresztülgyalogol a legjobb ütésein és nyers fizikai erővel semlegesíti Forrest technikai tudását. Ezzel Forrest egyszerűen nem tud mit kezdeni. Leütni nem tudja, feltartani nem tudja, kimozogni nem tudja, lefogni sem tudja.<br><br><br>Judah vs Corley:<br><br>Erős a gyanúm, hogy Judah bal keze megsérült az 5. menet tájékán. Ezt megelőzően ez volt a legjobb ütése, amivel többször is megrendítette, illetve le is ütötte Corley-t. Az 5. menettől kezdve Judah szinte kizárólag jobbkezes ütéseket ütött és mikor a bal (menetenként kb 2 alkalommal) előkerült, akkor sem mert bele erőt vinni. Ha ez nincs, szerintem Corley nem húzza 7 menetnél tovább. Kíváncsi leszek a nyilatkozatra, de nagyon meg lennék lepődve, ha nem lenne erről szó a nyilatkozatokban.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem láttam annyira egyoldalûnak a meccset mint Golyó. Mayorga nyert szerintem is, de a 6-dik menetet hozta Forrest és a 7, 9 és a 11-dik is határeset (szerintem mindhárom inkább Forrestnek adható). Nálam az elsõ 5, a 10-dik és a 12 Mayorgáé ( a 4-dik és az utolsó neccesen), tehát 2 ponttal mindenképpen inkább Mayorga, de a meccs közepén sanszos volt az is, hogy Forrest esetleg fordíthat. Mindent egybevéve jó meccs volt, amit végre a Boxutcában nézhettem végig :) (a másik emlékezetes élmény az marad, hogy Sasi érkezésekor, a bemutatkozó kézfogás közben sikerült egy pohár üdítõt Hollywood ölébe borítanunk.:) )
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Scoring: 116-112, 115-114, 114-114<br><br>ennyit a jóslatokról, se nem forrest pontozással, se nem mayorga kiütössél.<br>ezúttal kipontozta.............
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Szerintem is Forrest az eselyesebb,de szivem szerint Mayorga gyozelmet szeretnem.Tehat tippem :Mayorga WI.
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Levente »

Nem szabad elfelejteni, hogy Forrest az első meccsen legalább annyira lebecsülte az ellenfelét, mint Lewis szokta, mikor kikap. Legyőzte, ráadásul kétszer is a súlycsoport, sőt P4P lista élen álló Mosley-t. Ez sajnos túlzott önbizalmat, adott neki. Mindenki láthatta, hogy Mayorga ellen töredékét sem adta annak a tudásnak, aminek birtokában van. Mégegyszer nem fogja elkövetni ezt a hibát. Tehát tippem Forrest WP.
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Uraim!<br><br>Szombaton elerkezik az igazsag pillanata ;D es Forrest remelhetoleg vegkepp eltunik az okolvivas szinpadarol. Legalabbis szerintem. Velemenyek?
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Mayorga elég nagypofájú fickó, de eddig igazolta magát a ringben. Forrest ugyan esélyesebb, de most tényleg sokkal okosabban kell bunyóznia. Érdekes lehet, hogy mennyire törte össze a KO vereség. Emlékezzünk csak Fernando Vargasra, aki a Tito elleni meccs után többször is rendesen megingott a meccsein, míg azt megelőzően simán lerázta Quartey ütéseit.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Nekem is Mayorga a szimpibb.  ;D Ennek ellenére Forrestet tartom esélyesebbnek.<br><br>Azért hajrá Mayorga!!!  ;D
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Forrest vs Mayorga

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Az en tippem Mayorga WI.En altalaban a nagy utoket szeretem es raadasul utalom Forrest-et.
BUTTON_POST_REPLY