Gálfi András

Minden, ami profiboksz!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Santos »

Golyo:<br><br>Rendben van, csak gondolja mindenki végig. <br><br>Az "annak idején", meg régen volt már, és azt sem szabad elfelejteni, hogy ekkor már Gatto WBC nemzetközi címmel büszkélkedett. A töltelék részével meg statisztikailag sem értek egyet, mert Gatto rekordja a Hakkar elleni meccsig "szinte" makulátlan volt. A vereségek ezután jöttek, pl az ellen a Howard Clark ellen, akit tényleg "tölteléknek" nevezhetnénk az eredményei alapján (akkor még 24-9-1 volt a rekordja, de már 27-36-2... Gatto-nak vernie kellett volna már akkor), és akkor még Wiet-et nem is említem... Utána jött Catley megint, meg a többiek.<br><br>Egyedüli értékelhető ellenfelei Van Niekerk és Moreno voltak az utóbbi 3-4 évben. A többiekről meg ne is beszéljünk (negatív mérlegűek, akik csak önbizalomnövelésre jók, másra nem...). Szóval az "itthon bokszolásról" és a "töltelékről" csak ennyit.<br><br>Én is szurkolok neki (de még mennyire), de egy kicsit féltem még egy ekkora meccstől.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Santos<br><br><br>Ez az "itthon bokszolás" azért nem olyan egyértelmű. Gálfi annak idején nagyon sokszor "az ellenfél" szerepét kapta és van néhány olyan veresége, ami semleges terepen máshogyan alakult volna. Éppen ezért bokszol mostanában itthon, mert nem akarta, hogy állományjavítónak használják.<br><br>Ezen a meccsen nem ő a favorit, de Gatto elég rutinos, strapabíró bunyós, aki mindig képes a meglepetésre. Ha jól felkészül, akkor lehet keresnivalója. Remélem adják élőben valamelyik nálunk is fogható csatornán.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Santos »

Azt se felejtsük el, hogy a meglepetés 97ben volt... 6 éve... Azóta Catley már megverte 12 menetben pontozással Gatto-t a WBO intercontiért. Más részről pedig Gatto már 4 éve csak itthon bokszol! Amikor legutóbbi három alkalommal külföldön volt, kikapott!!! Egy kicsit nyomasztó, nem? :-/<br><br>Nagyon szurkolok én is Gatto-nak, de nagyon nagyot kell alakítania ahhoz, hogy ő legyen a világbaknok. <br><br>Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy az interim voltaképpen a VB címmeccs.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Laslie »

"De amit egy argentin elvett a magyaroktól, azt én most visszaveszem és Magyarországnak újra lesz világbajnoka!"<br><br>Ámen :)<br><br>Hajrá Gatto!!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Ne felejtsük el, hogy Adrás már csinált Angliában egy óriásai meglepetést. Glenn Catley ellen nyert a hetedik menetben kiütéssel. Ekkor nyerte meg a WBC Interkontinentális övét.<br>Én bízok benne.<br><br>Hajrá Gálfi!!!!
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br><br>Hajrá Gatto!!!!<br><br><br>Ebben mindenkivel egyetértek! A sérülésről kéne többet tudni, ha az nem fog bezavarni, akkor én komoly esélyt látok arra, hogy világbajnok magyar legyen megint! És nem azért, mert sokat tudnék az argentin ellenfélről, hanem mert amennyire Gálfit ismerem, képes lesz (lehet) élni a lehetőséggel. Számomra csak a sérülés az igen nagy kérdés!<br><br>Ellenben: ....miért is gondoljátok, hogy Harry Simon olyan jó bunyós? Szerintem nem egy nagy szám. Masszív gyerek, korrekt ütőerő, közepes technikai képzettség, és nem túl nagy gyorsaság. Ennyi elég lenne az üdvösséghez??? ? Amúgy az én véleményem is az, hogy kiállni nem fog a győztes ellen, szerintem örülni fog, ha nem lesz éppen sitten.   :-/ Úgyhogy én úgy érzem, hogy ez a meccs nyugodtan tekinthető VB címmeccsnek.<br><br>Legjobbakat!
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Egy nagyon komoly gratuláció már kijár: Rácz Félixnek.<br><br>Ha Gatto nyerne, az csak a hab lenne a tortán. De milyen finom...!
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Gatto az az ökölvivó aki már régota megérdemelne egy komolyabb cimet mint az interconti, mitöbb a jellenlegi magyar ökölvivók közül neki már járna is egy EB vagy VB cimmeccs.<br><br>Fantasztikus dolog lenne és én is csatlakozom az elöttem szólokhoz...Hajrá Andris!!!!<br><br>Pisti
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hát igen érdekes kérdés, hogy mennyi esélye van Gálfinak. Velazcot még nem láttam bokszolni, eredetileg Wayne Alexander ment volna az interim címért Velazco ellen, nem tudom miért maradt el ez a meccs. <br><br>Gálfi tényleg nem mutat mostanában túl jó formát, és az ütőerejével (a kézsérülése miatt) is komoly problémák vannak. Én kb. 20-30% esélyt adok neki így látatlanban, csak statisztikai adatokra támaszkodva. Nem hiszem, hogy az argentin kiüti Gattot, mert egyrészt Gatto elég jól bírja, másrészt nem egy Ko királlyal állunk szembe valljuk meg. Másrészt Gattot sem hiszem, hogy KO-val tudna győzni, esetleg egy késői kondi ko-val, de ez sem valószínű. Marad tehát a pontozás, idegenben, egy nála elméletileg esélyesebb bunyós ellen. nehéz lesz. Remélem valamelyik magyar adó közvetíti a meccset és élőben izgulhatunk Gattoért. Jó lenne visszavágni a gauchoknak a Kisstadionbeli kudarcért és jó lenne ha újra lenne világbajnokunk.<br><br>Abban biztos vagyok, hogy a győztesnek nem kell Simon ellen megvédenie a címet mert ha jól tudom a namibiai szinte teljesen felhagyott az ökölvívással az utóbbi időben. kár érte mert ügyes dolgai is voltak, de aki ilyen ritkán bunyózik és ennyire zűrős a magánélete annak előbb utóbb eltünnek a sportsikerek is.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sajnos az elmult két évben egyszer sem láttam Gattot jol bokszolni. Lehet a sérülés is sokat belejátszott a harmatosabb teljesitményekbe, de véleményem szerint ha hasonló formát mutat mint az utóbbi mérközésein akkor minimálisak az esélyei.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: berti »

Ha András az első három menetben talpon marad, akkor van esélye. Nagyon furcsa és nem igazán jó dolog az, hogy az első három menetet teljesen átalussza. Annyi idő alatt egy házat le lehet rombolni puszta kézzel... :-/ :-X
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én 20%-nál egy kicsit többre tippelnék azért. Ha a keze rendbe jön (rendbe jött már vajon?) akkor lehet akár 40-50% esélye is (8)), de egy elég gyors kis argentinóra tippelek, akinek ráadásul az utóbbi egy-két évben elég sok KO győzelme volt. András sajnos ezt nem mondhatja el magáról. Szerintem pontozással nyer  Velazco... bár ne lenne igazam.  ::)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én is hasonlóan látom a dolgokat. Bár szerintem papíron az argentín lesz a favorit, de ez egyáltalán nem egy lefutott meccs. Most van az, amikor TÖKÉLETES formaidőzítés kell, és akkor bármi lehet.<br>Jól mondta Gatto, itt az idő, hogy most az argentín szurkolók sikítsanak mikor a kedvencük elterül a földön és nem tud felkelni. <br>Simon pedig tényleg nagyon-nagyon jó bunyós. És tényleg jobb lenne, ha nem tudna kiállni. De a legjobb az lenne, ha szimplán el lenne verve. Semmi sem lehetetlen! Sandersről tallán hittük volna, hogy megoldja Vovát?<br><br>Hajrá Gatto!!!!!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: greg »

Én nem tudom, az ellenfél listáján nincs "túl sok" ismert név. Emellett kiütötte õt egy "igen jó" rekorddal (W10-L10")rendelkezõ ellenfél.<br>Ahhoz látni kéne az ürgét, hogy ezt meg lehessen ítélni, de szerintem, a hazai pályát leszámítva, nem kezd semmi hátránnyal Gatto, egyenlõek az esélyek.<br><br>Gatto-nak igazából az lenne jó, ha megverné a Velazco-t és utána Simon nem tudna kiállni vele. Sajna a namíbiai, szerintem, abszolút megoldhatatlan feladat lenne Gálfinak.<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Gálfi András

Hozzászólás Szerző: edge »

A hír röviden:<br><br>"Rácz Félix, Gálfi András menedzsere dûlõre jutott az argentin menedzsmenttel és sikerült tetõ alá hozniuk a világbajnoki címmérkõzést a WBO-nál, ahol a középsúlyú Gatto jelenleg kisvilágbajnok és a ranglistán az elõkelõ 4. helyezést foglalja el. Az összecsapásra május 10-én kerül sor, Buenos Aires Luna Park nevû stadionjában. A mérkõzés másik fõszereplõje hazai lesz: Héctor Velazco."<br><br>Ellenfelének rekordja:<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... br><br>Mit gondoltok, mekkora esély van Gattonak a gyõzelemre? Szerintem 20 %-nál nem több.<br>
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY